Хостингер проти GoDaddy: Один хостинг дає вам кращу цінність [2020]

GoDaddy – одна з небагатьох компаній, що займаються хостингом, досить велика, щоб стати домашньою назвою, але розмір сам по собі не гарантує якість.


GoDaddy має підтримку AWS-інфраструктури Amazon, величезну кількість робочої сили та визнання мами поп-бренду на свою користь. Незалежні компанії, такі як Hostinger, повинні наполегливо працювати, щоб конкурувати з цими великими відомими брендами, і вони часто пройдуть додаткову милю, щоб перемогти вас.

Хостингер проти GoDaddy: Хто з них буде найкращим для вашого веб-сайту? Я зараз вам скажу, Хостингер дає найкраще співвідношення ваших грошей і дуже вразив мене якістю його підтримки.

Я ретельно перевірив обох хостів і порівняв їх спільні плани хостингу, безпеку та підтримку. Читайте далі, щоб дізнатися, чому Хостінгер отримує виграш у цій битві, або натисніть тут, щоб побачити найкращі плани хостингу.

Плани & Ціноутворення

Вартість GoDaddy та Hostinger приблизно однакова, але хостинг дає більше

Хостингер та GoDaddy обидва пропонують великі знижки на довгострокові зобов’язання, коли ви підписуєтесь на свої спільні плани хостингу. Тож головне – переглянути фактичну місячну ставку, а не загальну ціну пропозиції, а також подумати, чи готові ви дотримуватися довгострокового одного хоста.

За три роки може статися багато – ваш хост може бути викуплений, він може зламатися або перенаселити його сервери, що все може серйозно вплинути на роботу вашого сайту. Тому не переборщити заради угоди. Якщо ви вирішите піти, майте на увазі, що GoDaddy не повертає невикористані місяці. Хостингер надасть вам пропорційний кредит у магазині, але це не буде великою користю, якщо ви виходите з служби.

Обидві хостингові компанії мають інструменти для створення веб-сайтів, які спрощують створення професійного веб-сайту без будь-якого технічного ноу-хау. Конструктор веб-перетягувань із перетягуванням включений до всіх спільних планів хостингу Hostinger, тому ви можете почати за допомогою інструмента для створення та перейти на WordPress або іншу CMS (систему управління вмістом) пізніше, якщо хочете. Побудовник веб-сайтів GoDaddy доступний лише в окремому плані для створення веб-сайтів.

GoDaddy пропонує як cPanel, так і phpMyAdmin (інструмент, який допомагає розробникам керувати базою даних, що містить увесь вміст і метадані для сайту). Найдешевший спільний план хостингу GoDaddy обмежує вас на одному веб-сайті зі 100 Гб пам’яті, але інші три його варіанти включають необмежену кількість веб-сайтів та сховища.

 Усі плани хостингу GoDaddy можна негайно збільшити, тому ви можете додати більше оперативної пам’яті або потужність обробки, не оновлюючи весь пакет. Це може заощадити гроші, якщо ви зробите трафік і потребуєте тимчасового збільшення ресурсів.

Плани хостингера можна порівняти з GoDaddy’s, аж до 1 веб-сайту та 100 Гб пам’яті за найдешевшим варіантом. Але є деякі ключові відмінності, такі як спеціальна панель управління Hostinger та безкоштовний сертифікат SSL, коли ви підписуєтесь принаймні на 12 місяців. GoDaddy стягує додаткову плату за сертифікати SSL, якщо ви не вибрали найдорожчий план.

Я розбив функції двох найдешевших планів кожного хоста, щоб ви могли бачити, де вони змінюються.

 ХостингерGoDaddy
ПланНеодруженийПреміумЕкономікаДелюкс
Безкоштовне доменне ім’яНіТакЗ річним планомЗ річним планом
Кількість веб-сайтів1Необмежений1Необмежений
Місце на диску10 Гб20 ГБ100 ГБНеобмежений
Пропускна здатність100 ГБНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
ОЗП256 Мб512 Мб512 Мб512 Мб
Бази даних MySQL1Необмежений1025
Субдомени21001025
Безкоштовний SSLЗ річним планомЗ річним планомНіНі
Безкоштовні автоматичні резервні копіїНіЩотижняНіНі
Веб-сайт BuilderУ комплектіУ комплектіНіНі
Панель управлінняКористувальницькіКористувальницькіcPanelcPanel

Окрім спільного хостингу, обидва хости пропонують хостинг VPS (віртуальний приватний сервер). GoDaddy також має спеціалізовані сервери та пакети хостингу для реселлерів. Хостингер також пропонує хмарний хостинг, але немає спеціалізованих серверних чи корпоративних варіантів, до яких можна скористатися.

WordPress хостинг

Мультисайт WordPress хостингера перемагає плани єдиного сайту GoDaddy

План хостингу WordPress впорядковує процес запуску вашого веб-сайту. WordPress встановлений для вас (або доступний для встановлення одним натисканням кнопки). Hostinger та GoDaddy запускають оновлення плагінів WordPress та сканування програмного забезпечення від вашого імені, тому для забезпечення обміну є менше поточного обслуговування..

Чи хостинг хостинг для WordPress? Так. У ньому є оптимізований план, що пропонує 99,9% гарантії безперервного часу та попередньо налаштований кешування, що допомагає прискорити час завантаження вашого веб-сайту. Для розробників існує підтримка WP-CLI для управління WordPress з командного рядка. Ціни та функції відображають його спільні плани хостингу – безкоштовний SSL доступний лише в плані верхнього рівня, і ви можете швидко запустити свій сайт, встановивши його інсталятором одним клацанням миші..

Функції хостингу WordPress хостингуФункції хостингу WordPress хостингу

GoDaddy вимірює вашу пропускну здатність щодо відвідувачів, а не байтів. В іншому випадку вона має схожу структуру цінового плану, з вільним SSL на двох верхніх рівнях з чотирьох.

Але є одне обмеження, яке може вбити ваш інтерес до хостингу WordPress GoDaddy. Усі плани хостингу GoDaddy WordPress дозволяють розміщувати лише один веб-сайт. Тож хоча план WordPress вищого рівня виглядає щедрим, з необмеженим обсягом пам’яті та необмеженою кількістю відвідувачів, подумайте, чи обмеження цього сайту не дозволить вам максимально використовувати його.

Хостингер пропонує цілодобову підтримку WordPress. GoDaddy пропонує преміальний варіант підтримки WordPress, який нараховує плату понад вашу вартість хостингу. Знову і знову GoDaddy шукає способи продати, і тут немає виключення.

Безпека

Платна служба безпеки GoDaddy перемагає через відсутність технічної деталізації хостингу

Hostinger має розширені модулі захисту, встановлені на рівні сервера, щоб запобігти хакерам запускати шкідливий код. Він також має 2FA (двофакторну автентифікацію), доступну для всіх облікових записів клієнтів, що вимагає від користувачів ввійти разом з одноразовим кодом безпеки на додаток до пароля. Він запускає BitNinja на своїх серверах, щоб відбиватися від спроб злому.

GoDaddy співпрацює з Sucuri для надання преміального додаткового пакету, Безпека веб-сайтів, який охоплює ваш сайт від зловмисних програм, хак і чорних списків Google. Він також має деякі функції відстеження репутації бренда, хоча це служба оповіщення, а не інструмент управління. Вам доведеться платити за ці функції безпеки, і вони не дешеві.

За допомогою Hostinger та GoDaddy ви можете вручну створювати резервні копії свого веб-сайту, коли завгодно. Більшість веб-сайтів також виграють від автоматичного резервного копіювання, і саме тут господарі трохи відрізняються у тому, що вони пропонують. GoDaddy має послугу резервного копіювання веб-сайтів за додаткову плату, яка включає щоденні резервні копії, сканування зловмисного програмного забезпечення, відновлення одним клацанням миші та можливість завантаження резервних копій на комп’ютер.

GoDaddy також пропонує доповнення Essential Website Security, яке включає видалення зловмисного програмного забезпечення та ремонт сайту, а це означає, що інженер GoDaddy особисто видалить шкідливий код. Подумайте, чи достатньо було б повернення до щоденного резервного копіювання, чи ви хочете витратити більше на додаткове заспокоєння ручного очищення. Однак додавання обох цих функцій безпеки значно збільшить щомісячні витрати на хостинг.

Хостингер включає безкоштовні автоматичні щотижневі резервні копії для свого спільного плану хостингу та щоденні резервні копії на своєму спільному плані хостингу для ділових людей.

Продуктивність

Традиційні центри обробки даних хостингу проти інфраструктури ADS GoDaddy

Щоб порівняти Hostinger з GoDaddy за продуктивністю, нам потрібно врахувати інфраструктуру, яку вони мають за собою. Існує величезна різниця в тому, як вони розміщують веб-сайти клієнтів.

Хостингер використовує сім центрів обробки даних, які розповсюджуються в усьому світі (у Великобританії, США, Бразилії, Нідерландах, Сінгапурі, Індонезії та Литві) для досягнення клієнтів у різних географічних регіонах. Ще недавно майже кожна хостинг-компанія використовувала цю модель.

Але останнім часом, GoDaddy відійшов від глобально розподілених центрів обробки даних – тепер розміщує веб-сайти своїх клієнтів у веб-службах Amazon (AWS). Тож коли ви розгортаєте, скажімо, керований веб-сайт WordPress на GoDaddy, ви використовуєте хмару Amazon – він не обслуговується з об’єкта, що належить GoDaddy.

У партнерстві з Amazon таким чином є переваги та ризики. Ви очікуєте, що час безперервної роботи буде чудовим, оскільки Amazon настільки передовий у галузі хмарних обчислень. Але перебої в роботі стаються, і коли вони трапляються, багато сайтів великих брендів знижуються по всьому світу. Якщо вам потрібно, щоб ваші дані зберігалися в одному фізичному місці, ви також можете віддати перевагу, щоб ваш сайт був в одному центрі обробки даних, щоб ви мали повну впевненість у тому, що ви сумісні.

Традиційна модель хостингу надає йому прямий контроль над власними серверами. На його веб-сайті є дуже детальна сторінка про стан сервера, а також деякі статистичні дані про час роботи та коротка примітка про останній записаний епізод простою.. Якщо ви хостинг-клієнт і вам відомо ім’я вашого сервера, ви можете миттєво побачити, як це працює.

Amazon має подібну сторінку статусу, яка охоплює всю її мережу AWS. Але це масово Я не впевнений, що вам було б дуже корисно, якби ваш веб-сайт, розміщений GoDaddy, не працював.

Хостингер набрав вражаючих 4,9 з 5 на наших тестах на продуктивність. Прочитайте наше повний огляд хостінгу для всіх деталей.

З іншого боку, GoDaddy набрав лише 4,5. Щоб дізнатись чому, перевірте наше повний огляд GoDaddy.

Підтримка

Система квитків хостингера простіша, ніж багатомовна підтримка GoDaddy

Хостингер має систему квитків на підтримку, а також чат наживо, але останній доступний лише платним клієнтам, які увійшли до свого облікового запису Hostinger. Він також має базу знань та навчальні посібники, якщо ви хочете знайти відповіді самостійно. Підтримка телефону не доступна.

Я спробував підтримку квитків Hostinger і виявив, що відповіді швидкі та дружні. Навіть у вихідні дні оператори Hostinger повертаються відповіді протягом декількох хвилин. Для складніших питань щодо безпеки у відповідь на квиток потрібна близько години, що, як я вважаю, є розумним для невідкладного запиту.

У GoDaddy є зайнятий форум спільноти, база знань, система чату в реальному часі та десятки місцевих телефонних номерів для підтримки різними мовами. Я спробував його систему прямого чату і виявив, що реакція була практично миттєвою.

Форум WordPress GoDaddy та мій чат підтримкиФорум WordPress GoDaddy та мій чат підтримки

Я запитав, чи можу я вибрати місце свого центру обробки даних, функція, яку я знаю, доступна лише у спільних планах хостингу для Linux на GoDaddy. Оператор дав мені відповідь швидко, але це було досить спрощено, і вони направили мене на веб-сайт для повного пояснення. Я відчував, що на службу підтримки GoDaddy може бути тиск, щоб швидко закрити запити.

Швидше GoDaddy, але хостинг має кращі можливості та безпеку

Хостингер – явний переможець у резервних копіях, безкоштовних SSL та функціях плану. Хостингер та GoDaddy дуже співпадають за ціною, але, вивчаючи деталі, Hostinger дає вам трохи більше більшості точок порівняння.

Наприклад, якщо у вас бізнес-веб-сайт, бізнес-план Hostinger має всі необхідні функції, включаючи безкоштовні SSL та щоденні резервні копії, без необхідності платити більше за додаткові пакети.

Я також вважав, що підтримка Hostinger була кращою, з більш детальними відповідями на запити перед продажем.

З таким великим господарем, як GoDaddy, ви отримуєте запевнення AWS та все важливе підвищення швидкості, яке він приносить. Але Я вважаю, що Хостингер є кращим варіантом в цілому завдяки своїм пакетам та можливостям, які забезпечують необхідне місце для зростання.

 ХостингерGoDaddy
Плани та ціниПлани Premium та Business надають більшість функцій, необхідних для спільного хостингуОбширні обмеження плану, але безпека та резервне копіювання обійдуться вам дорожче
WordPress хостингОптимізований WordPress, встановлення одним кліком та автоматичне оновлення плагінівВи можете розмістити лише один сайт, що обмежує гнучкість його планів
БезпекаЩоденне резервне копіювання на бізнес-плані; безпека на рівні сервераБагато функцій – це платні додатки, включаючи щоденні резервні копії
ПродуктивністьПовільний час завантаження в нашому тестуванніІнфраструктура Amazon сприяє підвищенню продуктивності
ПідтримкаЧат в прямому ефірі (лише для клієнтів), підтримка квитків, база знань та навчальні посібникиЧат в прямому ефірі, багатомовна підтримка по телефону, база знань
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me