Хостингер проти 1 і 1 IONOS – яка краща ціна у 2020 році?

Добре, швидко, дешево. У діловому світі кажуть, що можна вибрати лише два. І в цій битві Хостінгер проти 1&1 IONOS, лише один із цих хостів веб-сайтів дозволяє вибрати два.


Інший дозволяє вам усього три. Так, насправді!

Хостингер очолює наш список кращі послуги веб-хостингу, завдяки низькій вартості, чудовій продуктивності та включеним функціям безпеки. Так звичайно Хостингер – це мій вибір у цій боротьбі між двома господарями торгів. Читайте далі, щоб побачити, чому 1&1 IONOS просто не може йти в ногу.

У цьому експертному огляді я поставив 1&1 IONOS проти Hostinger у п’яти раундах, дивлячись на:

1Виконання та надійність2Цено33 Безпека4Особливості5Підтримка {"@context":"http: \ / \ / schema.org","@тип":"ItemList","itemListElement": [{"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 1,"назва":"Продуктивність та надійність","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / hostinger-vs-1-and-1-ionos \ / # Продуктивність та надійність"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 2,"назва":"Ціноутворення","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / hostinger-vs-1-and-1-ionos \ / # Ціноутворення"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 3,"назва":"Безпека","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / hostinger-vs-1-and-1-ionos \ / # безпека"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 4,"назва":"Особливості","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / hostinger-vs-1-and-1-ionos \ / # Особливості"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 5,"назва":"Підтримка","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / hostinger-vs-1-and-1-ionos \ / # Підтримка"}]}

Продуктивність та надійність

1&1 Пробіг IONOS – це подвійний хостинг

Хостингер використовує SSD-накопичувачі на своїх серверах – які миттєво збільшують швидкість. Він також має кеш-менеджер, який покращує швидкість завантаження сторінки під час обробки статичного вмісту та повну підтримку Cloudflare CDN (мережі доставки вмісту). CDN покращує швидкість завантаження сторінки, зберігаючи копію вашого веб-сайту на серверах по всьому світу. Отже, коли хтось відвідує ваш веб-сайт, сторінки вашого веб-сайту завантажуються за допомогою найближчого до них сервера.

1&1 IONOS також використовує накопичувачі SDD, але вбудованого менеджера кешу немає, і CDN доступний лише у (найдорожчому) Експертному плані.

1&1 IONOS має різні рівні продуктивності, які впливають на швидкість вашого веб-сайту в залежності від вашого хостинг-плану, але це навіть не варіант з 1&1 основний план IONOS Бізнес-план починається з рівня продуктивності 1, до 2,5 ГБ оперативної пам’яті, тоді як рівень продуктивності 3-го плану дає вам до 9 ГБ оперативної пам’яті. Ви можете будь-коли перейти на рівень 5 за додаткову плату, яка дає до 19 ГБ оперативної пам’яті.

Хостингер також має різний рівень потужності обробки – але це 1x, 2x та 4x, залежно від плану. Однак розміщення оперативної пам’яті Hostinger значно менше 1&1 IONOS ‘. Базовий рівень (1) пропонує 256 Мб оперативної пам’яті, при цьому 2 рази дорівнює 512 МБ тощо.

Потім настає час відповіді сервера. У тестах, Час відповіді сервера хостингу майже вдвічі швидше, ніж 1&1 IONOS, як показують наведені нижче графіки.

Діаграма часів відповіді сервера хостингу за місяцемЧас відповідей сервера хостингу за місяцем. Я зібрав статистику за допомогою ряду тестів, включаючи Pingdom, GTmetrix та Тестер часу завантаження Sucuri. Діаграма 1 та 1 разів відповіді сервера IONOS за місяцем1&1 раз на місяць відповіді сервера IONOS. Я зібрав статистику за допомогою ряду тестів, включаючи Pingdom, GTmetrix та Тестер часу завантаження Sucuri.

За вісім місяців час відповіді сервера Hostinger в середньому становив 359 мс порівняно з 1&1 середній час відгуку сервера IONOS – 525 мс. Сервери хостінгу на 68% швидше, ніж 1&1 IONOS.

Ще одним хорошим способом вимірювання ефективності хоста є його час роботи. Оцінки за ходом хостингу залишають 1&1 IONOS позаду. Середня тривалість роботи хостингера склала 99,95% протягом восьмимісячного періоду – що відповідає гарантії 99,9%. 1&1 IONOS, однак, середній час роботи за цей період становив 99,90%.

Хоча лише 0,05 відсоткова різниця протягом місяця, це дорівнює великій різниці у простоях. Для Хостінгера це в середньому 22 хвилини, тоді як 1&1 сервер IONOS працює в середньому 43 хвилини.

Коли я тестував обидва 1&1 IONOS і Hostinger помітили різницю в часі завантаження сторінки. Поки 1&1 IONOS не дозволяє вам обрати власний центр обробки даних, як робить Хостінгер, тобто ви можете вибрати центр обробки даних, найближчий до вашої цільової аудиторії для підвищення швидкості.

А переможець: Хостингер. Кращі часи відгуку сервера та кращий запис у режимі безперервного часу роблять Hostinger очевидним вибором, якщо для вас важлива продуктивність веб-сайту. 1&Продуктивність IONOS не є жахливою, тому якщо продуктивність не є для вас порушником, вона все ще може бути правильним веб-хостом для вас.

Ціноутворення

Ціни хостингу низькі – але 1&1 IONOS не змушує вас платити за довгий контракт

Ціни хостингу на один веб-сайт важко перемогти – але за рекламовані ціни потрібно платити за два роки. Хоча це поширена тактика серед компаній, що займаються веб-хостингом, 1&1 пропозицій IONOS безлідерні плани хостингу які працюють місяць на місяць без великих попередніх витрат.

Ви також можете щомісяця платити за допомогою Hostinger, але це обійдеться вам до 8 разів дорожче, ніж платити за два роки наперед. Подумайте про інвестиції довше, і ви отримаєте кращу співвідношення ціни та якості.

Звичайно, 1&1 IONOS пропонує вам чудові функції, такі як безкоштовне доменне ім’я на один рік та безкоштовний SSD сертифікат, але це не робить його відвертим переможцем. Хостингер також пропонує функції з додатковою вартістю, які 1&1 IONOS не надає. Наприклад, Hostinger включає в себе власний безкоштовний конструктор веб-сайтів із веб-хостингом, тоді як вам доведеться доплатити за одного з 1&1 IONOS.

І хостингер, і 1&1 IONOS мають 30-денну гарантію повернення грошей. Однак 1&1 Процес скасування IONOS непростий. Скасувати з 1&1 IONOS, ви повинні подати письмовий запит на скасування не менше ніж за три робочі дні до дати поновлення. Ваше скасування не набере чинності, поки воно не буде підтверджено в письмовій формі. У деяких випадках користувачі чекали місяців, щоб запити про скасування підтвердили.

А переможець: 1&1 IONOS. З включенням безкоштовного доменного імені, wildcard SSL та ціни без договорів 1&1 IONOS має невелику перевагу над Хостінгером у цьому раунді. Однак якщо у вас вже є власне доменне ім’я – або ви хочете використовувати веб-сайт для створення веб-хостингу, – хостинг все ще є хорошим вибором.

Безпека

Хостингер надає вам додаткову безпеку – 1&1 заряд IONOS за це

Захист від зловмисного програмного забезпечення, спроб злому та інших видів вразливих ситуацій є обов’язковим при наявності веб-сайту.

Хостингер спільні хостинг-пакети використовувати безпеку BitNinja, який забезпечує захист вашого веб-сайту від DDoS (розповсюдженого відмови у наданні послуг), а також захищає вас від:

  • Зловмисне програмне забезпечення
  • Спроби злому
  • Ботнет
  • Атаки грубої сили
  • Введення сценарію

Hostinger також оснащений підтримкою останніх версій PHP і дозволяє легко змінити версію PHP. Параметри конфігурації PHP можна побачити на вкладці “Додатково” (нижче). Нові облікові записи автоматично налаштовуються на PHP 7.2, але також підтримують PHP 7.3 для покращення рівня безпеки.

Скріншот конфігурації PHP на HostingerПараметри конфігурації PHP за допомогою Hostinger

З 1&1 IONOS, функції безпеки надає SiteLock – але ви отримуєте захист від зловмисного програмного забезпечення лише у програмі Expert та вище. Відсутність вбудованої безпеки означає, що для повного захисту вашого веб-хостингового простору вам потрібно придбати надбудову на зразок SiteLock Premium – яку ви можете безкоштовно спробувати протягом 30 днів, але потім буде стягуватися додаткова щомісячна плата.

1&1 IONOS пропонує захист DDoS на рівні сервера, а також підтримує PHP 7.2 і 7.3. Однак якщо ви хочете змінити версію PHP, вам доведеться звернутися до служби підтримки клієнтів, як 1&1 IONOS дозволяє змінювати версію PHP самостійно на доменні імена, які не підключені до веб-сайту.

Знімок екрана підтримки PHP на хостингу 1 і 1 IONOSПанель конфігурації PHP з 1&1 IONOS

А переможець: Хостингер. Якщо безпека BitNinja автоматично увімкнена у всіх планах, Hostinger не сподівається, що ви заплатите додатково, щоб забезпечити безпеку свого веб-сайту. Це також дає повний контроль над PHP-версією вашого веб-сайту.

Особливості

Хостинг пропонує більше інструментів для спрощення хостингу веб-сайтів

Нижче я створив таблицю, яка безпосередньо порівнює Хостінгер проти 1&1 IONOS на найбільш поширених функціях веб-хостингу.

ОсобливістьХостингер1&1 IONOS
Пропускна здатність100 Гб на Єдиному плані веб-сайту, необмежений на всі інші планиНеобмежений на всі плани
Зберігання данихВід 10 до 30 Гб, залежно від вашого плануВід 10 до 500 Гб, залежно від вашого плану
ДомениБезкоштовно на один рік на плані Premium та вищеБезкоштовно на один рік на всі плани
cPanelТак – Хостингер використовує cPanel із власною темою для спрощення навігаціїСпеціальна панель управління, яка є складною та складною для навігації
МіграціїБезкоштовно – команда підтримки клієнтів допоможе вам перенести ваш веб-сайт з іншого хостаНе входить
Резервні копіїЩотижня на всіх планах, окрім експертів, що пропонує щоденні резервні копіїЩодня, але вони доступні лише максимум шість днів
Інші включені функціїБезлімітні адреси електронної пошти на плані Premium та вище
GIT доступ
Встановити додатки в один клік
Кеш-менеджер
Веб-сайт Zyro
Проста конфігурація PHP
Від 10 до 500 електронних адрес залежно від плану
GIT доступ
Встановити додатки в один клік

А переможець: Хостингер. Хоча 1&1 IONOS надає більше місця для зберігання (для більшості планів) та необмежену пропускну здатність для всіх планів, Хостингер має незначну перевагу через вільні міграції, простіший у використанні панель управління, необмежена кількість адрес електронної пошти, кеш-менеджер та включений у нього веб-розробник. Якщо ви не хочете розміщувати багато мультимедійних файлів, місця для зберігання хостингом є більш ніж достатньо для більшості веб-сайтів.

Підтримка

Хостинг пропонує технічну підтримку в чаті, хоча 1&1 IONOS використовує підтримку телефону

І хостингер, і 1&1 IONOS має цілодобову підтримку клієнтів, але у вас буде дуже різний досвід з кожним із них.

З 1&1 об’єднавшись з IONOS, компанія пропонує послугу «особистого консультанта», яка призначена для того, щоб отримати персональну службу підтримки клієнтів, коли вона вам потрібна. На моєму досвіді, незважаючи на це, підтримка клієнтів залишається тією ж, і досі немає можливості підтримки чату в реальному часі.

Ви можете отримати підтримку лише через телефон 1&1 IONOS – або зателефонувавши безпосередньо, або запросивши зворотний дзвінок. Немає навіть можливості подати квиток на підтримку.

На відміну, Хостингер надає підтримку лише за допомогою прямого чату. Немає телефонної підтримки або підтримки квитків, але ви отримуєте дійсно швидкі відповіді, коли починаєте живий чат, і проблеми швидко вирішуються. Також можна придбати пріоритетну підтримку як доповнення, і якщо вам потрібна підтримка на іншій мові, вони зроблять усе можливе, щоб також розмістити вас..

Підтримка клієнтів HostingerШвидкі відповіді від служби підтримки клієнтів Hostinger

Обидва 1&1 IONOS та Hostinger мають чудові статті баз знань, однак Hostinger має широкий спектр навчальних посібників, які проходять вас через усі види технічних питань, включаючи WordPress, SSL, DNS (системи доменних імен) та багато іншого.

А переможець: Це краватка. Хто виграє за обслуговування клієнтів у цьому раунді, багато в чому залежить від того, чи надаєте ви перевагу підтримку телефону чи чат в прямому ефірі!

Хостингер – найкращий вибір у більшості областей

Хостингер приймає три з п’яти турів, що робить його явним переможцем. Звичайно, це звучить як близький дзвінок, але 1&1 IONOS взяв приз лише в раунді ціноутворення. Низька вартість 1&1 Хостинг IONOS з його складною панеллю управління та додатковими платами за безпеку в кінцевому рахунку коштуватиме вам набагато більше часу та фрустрації. 

Наші рекомендації

  • Якщо ви займаєтесь бізнесом і потребуєте високої продуктивності та безпеки, то Hostinger, безумовно, для вас. Якщо ви хочете дізнатися більше про Hostinger, чому б не перевірити наш Огляд хостингера?
  • Якщо для вас життєво важливий простір – наприклад, якщо ви розміщуєте велику кількість великих відеофайлів в Інтернеті – тоді 1&1 IONOS може працювати добре. Однак більшості користувачів не знадобиться стільки місця, і вам буде краще з допомогою простого cPanel Hostinger, безкоштовних міграцій та включеного в нього конструктора веб-сайтів. Для більш поглибленого дослідження перейдіть до нашого експерт 1&1 огляд IONOS.
КруглийХостингер1&1 IONOS
Продуктивність та надійністьЧас відповіді сервера до 68% швидше, ніж 1&1 IONOSСередній час роботи 99,90%. Це означає, що ви відчуєте вдвічі більше простоїв, ніж у хостингу
ЦіноутворенняБезкоштовний конструктор веб-сайтів включений у всі планиБезкоштовне доменне ім’я на один рік та сертифікат SSL з wildcard, включений у всі плани
БезпекаБезпека BitNinja включає захист від спаму, злому, ботнетів, грубих атак, зловмисного програмного забезпечення та введення скриптівЗахист від зловмисних програм SiteLock з планом експертів і вище
ОсобливостіБільш загальні функції, як кеш-кеш і необмежена кількість адрес електронної поштиБільше місця для зберігання, але панель управління невтішна
Підтримка клієнтівПідтримка доступна лише через чат, але багато навчальних посібників із бази знаньПідтримка доступна лише через телефон, навіть якщо ви отримаєте власного особистого консультанта
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me