Хостинг SiteGround vs A2 – Хто виграє гонку у 2020 році?

Коли ви шукаєте нового веб-хостингу, вибираєте десятки – але якщо ви спеціально розірвані між SiteGround та A2 хостингом, як ви приймаєте це остаточне рішення? Який господар збирається відповідати вашим потребам?


Я б рекомендував SiteGround кожен раз. Якщо ви хочете дізнатися, що робить SiteGround кращим вибором, дотримуйтесь поданих нижче боїв.

У цьому огляді експертів я перевірив SiteGround vs A2 хостинг у п’ять раундах, дивлячись на:

1-й раунд 1: Хостинг A2 може бути швидшим, але SiteGround набагато надійнішим2 Раунд 2: Вартість сайту та A2 майже однакові, але резервні копії встановлені ними Apart3Round 3: SiteGround є активним щодо безпеки – A2 хостинг не4Round 4: SiteGround фокусується на простоті Використання – A2 є складнішим5. Раунд 5: Отримати допомогу з SiteGround просто – з A2 вам доведеться почекати6Вибрати SiteGround для надійності, цінності та підтримки {"@context":"http: \ / \ / schema.org","@тип":"ItemList","itemListElement": [{"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 1,"назва":"1 раунд: Хостинг A2 може бути швидшим, але SiteGround набагато надійнішим","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-a2-hosting \ / # Раунд-1 – A2-хостинг-травень-швидше – але-siteGround-є-багато- Більш надійний"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 2,"назва":"2 раунд: вартість сайту та вартість A2 майже однакові, але резервні копії розставляють їх","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-a2-hosting \ / # Раунд-2 – SiteGround-і-A2-Вартість-майже-те саме – але резервні копії- Набір-Ті-Апарт"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 3,"назва":"3 раунд: SiteGround активний щодо безпеки \ хостинг A2 Isn \ u2019t","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-a2-hosting \ / # Round-3 – SiteGround-Is-Proactive-About-Security —– A2-Hosting-Isn — т"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 4,"назва":"4-й раунд: фокус на майданчику на простоті використання \ u2013 A2 є більш складним","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-a2-hosting \ / # Round-4 – SiteGround-Focuses-on-проста-of-use —– A2-Is -Больш складні"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 5,"назва":"Раунд 5: Отримати допомогу від SiteGround легко \ u2013 з A2, вам доведеться почекати","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-a2-hosting \ / # Round-5 – Отримання довідки від SiteGround-Is-Easy —– з-A2 – Ти повинен-чекати"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 6,"назва":"Виберіть SiteGround для надійності, цінності та підтримки","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-a2-hosting \ / # Select-SiteGround-for-надійність – цінність – та підтримка"}]}

1 раунд: Хостинг A2 може бути швидшим, але SiteGround набагато надійнішим

SiteGround має багато технологій, щоб забезпечити швидке завантаження веб-сторінок – навіть коли одночасно відвідує багато людей. Наприклад, SiteGround використовує SSD-накопичувачі (набагато швидше, ніж жорсткі диски старого стилю), CDN (мережа доставки вмісту) через Cloudflare і має найновіші версії PHP (наразі 7,3)..

На додаток до цих функцій підвищення швидкості, SiteGround має власний SuperCacher, який використовує кілька інструментів кешування для швидкого завантаження сторінок. Найагресивніші рівні кешування доступні лише в (найдорожчому) плані GoGeek, але навіть у базовому плані StartUp ви можете скористатися розширеними функціями статичного кешування рівня 1. (Статичний вміст вашого веб-сайту включає зображення та сторінки, які нечасто оновлюються.)

Отже, час відповіді сервера та час завантаження сторінки SiteGround набагато швидше, ніж хости, які не використовують технологію підвищення швидкості, зі швидкістю в середньому від 0,5 до 0,7 секунди. Щоб поставити ці цифри в контекст, Google рекомендує завантажувати сторінки менше ніж за дві секунди, а середнє значення для веб-хостів без функцій підвищення швидкості – близько семи секунд.

Діаграма, що показує час реакції сервера SiteGround протягом року

Якщо SiteGround такий швидкий, як A2 порівнюється? Дивно, Хостинг A2 насправді має ще швидше завантаження сторінки та час відповіді сервера. Багато в чому це пов’язано з використанням серверів з оптимізацією швидкості (які він називає платформою SwiftServer), зберігання SSD та Anycast DNS (система доменних імен), яка працює так само, як CDN.

Крім того, A2 хостинг пропонує функцію під назвою Turbo – але це доступно лише в (найдорожчому) плані Turbo. Turbo забезпечує швидкість приблизно в 20 разів швидше, ніж інші плани хостингу A2 (дізнайтеся більше про Turbo в наших експертиза хостингу A2)

Часи відгуку сервера A2 хостингу вражають, в деяких випадках час відповіді менше чверті секунди. У середньому A2 має час відгуку сервера від 0,23 до 0,28 секунди – вдвічі швидше, ніж SiteGround.

Діаграма, що показує час відповіді сервера A2 хостингу протягом року

Але який з них більш надійний? Надійність вимірюється в режимі безперервного часу – саме тут SiteGround випереджає хостинг A2. І SiteGround, і A2 мають 99,9% гарантії безперервного часу, але там, де SiteGround має постійне середньомісячне 99,98% – що дорівнює 8,5 хвилин простою в місяць – надійність хостингу A2 є більш непослідовною. 

Середній час роботи A2 становить 99,92% – це майже 35 хвилин простою в місяць. За останній місяць її тривалість роботи становила лише 99,7%, що становило 129 хвилин (або 2 години 9 хвилин) простою.

Діаграма, що показує час роботи хостингу A2 протягом року

Діаграма, що показує час роботи SiteGround протягом року

А переможець: Це краватка. Хоча швидкість хостингу A2 робить його вдвічі швидшим за SiteGround, його історія продовження часу невтішна, що робить його більш ризикованим вибором, якщо ви створюєте бізнес-сайт. SiteGround може бути повільніше, але швидкість завантаження сторінки все ще вражає, і вам не доведеться турбуватися про тривалі простої.

2 раунд: вартість сайту та вартість A2 майже однакові, але резервні копії розставляють їх

Коли хостингові компанії, з якими ви обговорюєте, пропонують подібні ціни початкового періоду, вам слід переглянути, яка з них допоможе отримати найкраще співвідношення ваших грошей. В цілому, дивлячись на цінність A2 проти SiteGround, незабаром стає зрозуміло, що SiteGround – кращий вибір. Є кілька причин:

  • Резервні копії: З SiteGround ви отримуєте безкоштовні щоденні резервні копії які зберігаються до 30 днів, і інструмент, який допоможе відновити резервні копії, якщо потрібно. Хостинг A2 надає резервні копії лише як додаткову послугу – і ціна, яку ви платите за резервні копії, змінюється залежно від необхідного розміру резервної копії, починаючи з 5 Гб.
  • Початковий термін: Вам не потрібно платити за передній план протягом двох-трьох років, щоб отримати найкращі ціни за допомогою SiteGround. Ціна однакова, незалежно від того, вибираєте ви план на 12 місяців або трирічний план. Що стосується A2, ви повинні взяти на себе трирічний план, щоб отримати найнижчі ціни.
  • Ціни на поновлення: Ціни на оновлення SiteGround такі ж високі, як і A2. Однак за допомогою хостингу A2, якщо ви не скасуєте автоматичне поновлення, письмово, за 15 днів до поновлення вашого плану, ви повинні заплатити за термін оновлення, і ви не отримаєте відшкодування..

Інтернет-огляди викликали занепокоєння щодо обмежень на зберігання з A2. Я попросив службу підтримки щодо “необмеженого” місця зберігання, і спочатку запевнив, що немає обмежень. Потім я сказав, що у мене є веб-сайт, який я хотів перенести, але він був розміром 60 ГБ. Про це мені сказав агент з обслуговування клієнтів Спільний хостинг A2 “безпечний” лише до 40 ГБ – і якби я хотів використовувати 60 Гб пам’яті, мені потрібно було б вибрати план VPS (віртуальний приватний сервер). 

Щоб дізнатися більше, я ознайомився з його Політикою прийнятного використання:

Знімок екрана прийнятної політики використання хостингу A2

TL; DR політики прийнятного використання A2: якщо ви використовуєте більше пам’яті, ніж інші клієнти з подібними веб-сайтами, ваші файли можна видалити без попереднього попередження! 

А переможець: SiteGround. Плани веб-хостингу дають вам кращу вартість, ніж A2, з трьох причин – ви отримуєте резервні копії, вам не доведеться платити за фронт дуже довго, а обмеження на зберігання чіткі, тому ви не ризикуєте несподівано видалити файли.

3 раунд: SiteGround активний щодо безпеки – хостинг A2 не є

Захист вашого веб-сайту від хакерів, зловмисного програмного забезпечення та інших проблем безпеки є важливою частиною веб-хостингу.

SiteGround не тільки використовує передові, AI-технології в своїх серверних брандмауерах та захист від грубої сили, але також створює власні патчі безпеки, а не чекає, коли розробники випустять патчі.. 

Перший спосіб безпеки SiteGround

Хостинг A2 має те, що називається вічною безпекою, яка має на меті захищати ваш веб-сайт завжди. Є вбудований захист HackScan, а також груба сила та захист DDoS (розподіленого відмови в обслуговуванні) та подвійний брандмауер. Однак A2 хостинг не розробляє власні патчі безпеки.

А переможець: SiteGround. У цьому раунді він має перевагу над хостингом A2 завдяки своєму активному підходу до захисту вашого веб-сайту. Безпека A2 хороша – але вона не реагує на загрози так швидко, як це робить SiteGround.

Раунд 4: Основні орієнтації сайту на простоті використання – A2 є більш складним

Що стосується функцій, ви, ймовірно, будете вибирати хоста, який надає вам функції, без яких абсолютно не обійтися.

Я хочу звернути вашу увагу на кілька речей:

  • Якщо у вас є веб-сайт, розміщений в іншому місці, SiteGround пропонує безкоштовну міграцію (за планом GrowBig і вище) незалежно від того, на якій системі розміщений ваш існуючий веб-сайт. A2 пропонує лише безкоштовну міграцію для веб-сайтів на cPanel.
  • З точки зору гарантій повернення грошей, Хостинг A2 виділяється тим, що він прийняв “гарантію повернення грошей у будь-який час” а це означає, що ви можете отримати відшкодування коштів протягом останнього періоду початкового терміну, якщо передумаєте. Термін гарантії повернення грошей SiteGround – 30 днів.
ОсобливістьSiteGroundА2 хостинг
Місце для зберіганняВід 10 до 30 Гб, залежно від плануНеобмежено, але насправді лише 40 ГБ
Гарантія повернення грошей30 днівБудь-який час протягом вашого первинного контракту, але якщо ви скасуєте через 30 днів, ви отримаєте промоційне повернення коштів
Безкоштовне доменне ім’яНіНі
Автоматичні резервні копіїТак, щодня і зберігається протягом 30 днів, з можливістю робити резервні копії за потребоюНі, доступний лише як додана послуга
Безкоштовний SSL сертифікатТакТак
Безкоштовний CDNТак, Cloudflare CDNТак
Пропускна здатністьБез вимірюванняБез вимірювання
Безкоштовна міграція сайтуТак, завершено протягом 24 годинТак, але тільки якщо ви переходите від хоста, який використовує cPanel
Безкоштовні акаунти електронної поштиНеобмеженийЕлектронна пошта доступна, але обмежена, і ви не можете використовувати безкоштовні акаунти електронної пошти для маркетингових цілей
Встановлення програми одним натисканням кнопкиТак, за допомогою майстра налаштування WordPress за допомогою рекомендованих плагінів SiteGroundТак
Інструмент інсценуванняТакЛише на керованих планах хостингу WordPress
cPanelТакТак
Безкоштовний веб-сайтТак, ви можете використовувати безкоштовну версію Weebly для створення свого веб-сайту SiteGroundТак, але це дуже просто

A2 Хостинг-розробник сайту

А переможець: SiteGround. Завдяки вільній міграції та інтеграції з Weebly, SiteGround робить її кращим вибором для функцій.

5 раунд: Отримання довідки від SiteGround легко – з A2 вам доведеться почекати

Усім – незалежно від того, наскільки ви кваліфіковані – потрібно буде в якийсь момент звернутися до служби підтримки. Незалежно від того, вирішити проблему виставлення рахунків чи вирішити технічну проблему, ви хочете знати, що ви можете зв’язатися із службою підтримки в будь-який час, коли вам потрібно.

SiteGround має велику репутацію швидкого та ефективного обслуговування клієнтів, який доступний цілодобово. Ви можете зв’язатися за допомогою електронної пошти, телефону та чату наживо – і SiteGround має деяких найшвидших агентів з обслуговування клієнтів.

За підтримки електронної пошти ви можете очікувати відповіді менш ніж за десять хвилин – не автоматизовану відповідь, а правильну відповідь від справжньої людини! Живий чат зв’яжеться швидко, і вам не доведеться чекати в черзі, якщо ви зателефонуєте за підтримкою.

А2-хостинг має цілодобову підтримку клієнтів, яку він називає Гуру Екіпаж – доступний через чат, квиток та телефон. Він стверджує, що є однією з найкращих служб підтримки клієнтів у цій галузі, але мій досвід був не таким великим.

По-перше, мені довелося чекати більше п’яти хвилин, щоб відповісти через чат в прямому ефірі, а наступні відповіді на мої запитання були повільними – і трохи тупими і непосидними – як видно із скріншоту нижче.

Скріншот розмови щодо підтримки клієнтів із A2 хостингом

Інші клієнти повідомляють, що на відповідь чекають більше 48 годин коли вони користуються підтримкою квитків / електронної пошти, і підтримка телефону є однаково проблематичною. Я спробував зателефонувати на хостинг A2, але майже через годину очікування в черзі та прослуховування жахливої ​​музики «утримування» я здався. Судячи з відгуків клієнтів в Інтернеті, це теж не рідкість.

А переможець: SiteGround. Підтримка клієнтів нескінченно краща, ніж A2! Під час всіх моїх зустрічей із командою підтримки SiteGround я відповідав на свої запитання та вирішував їх швидко та ввічливо. Плюс, незважаючи на мій досвід цього разу конкретний час, SiteGround набирає найкращі оцінки за підтримку клієнтів у нашій експертиза.

Виберіть SiteGround для надійності, цінності та підтримки

Наші рекомендації

Ви не можете помилитися з SiteGround для свого нового веб-сайту. Вам не доведеться довго сплачувати передоплату – що чудово, якщо ви витрачаєте бюджет – і за свої гроші отримуєте багато передових технологій.. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, що робить SiteGround таким чудовим, прочитайте наш огляд експертів.

Якщо вам потрібно більше пам’яті, ніж пропонує SiteGround, то A2 хостинг може працювати для вас – маючи на увазі верхню межу в 50 Гб для спільних планів хостингу. Щоб дізнатися більше про A2, прочитайте наш глибокий огляд.

SiteGroundА2 хостинг
Продуктивність99,98% часу безперервної роботи для чудової надійностіШвидкі швидкості завантаження сторінки з можливістю Turbo швидкості
ЗначенняЩоденні резервні копії, які легко відновити, чіткі обмеження щодо розміру веб-сайтуОплата за три роки виплачуйте за найкращі ціни, і поновлення буде автоматичним, якщо ви не скасуєте письмово
БезпекаБезпека вищого рівня з автоматичними застосованими патчами безпекиБезпека хороша, але доведеться чекати, коли розробники випустять патчі безпеки
ОсобливостіБезкоштовна міграція веб-сайтів на GrowBig та вищеГарантія повернення грошей у будь-який час, яка стосується лише вашого початкового терміну
Підтримка клієнтівШвидка, надійна підтримка клієнтів доступна 24/7Підтримка клієнтів цілодобово, але час очікування не великий
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me