Google Domains vs GoDaddy – дивовижний переможець у 2020 році

GoDaddy – король дешевих доменів, але вони найкраще підходять для всіх ситуацій? Google Domains керує король пошукових систем, але чи добре вони підходять для реєстрації домену? Ми прагнемо це з’ясувати, порівнюючи цих двох гігантів за різними можливостями, включаючи ціноутворення, конфіденційність, можливості веб-хостингу та багато іншого.


GoDaddy має чудові початкові ціни, але підвищує плату за домен

GoDaddy відомий тим, що пропонує недорогі доменні доменні імена, в першу чергу для .com-адрес. Якщо вам потрібна альтернативна адреса, наприклад, .xyz, ви також можете знайти відмінні пропозиції. Однак існує велике застереження щодо ціноутворення на цей домен. Дешеве ціноутворення є лише на перший рік; згодом ціноутворення може різко зрости. Ви можете контролювати деяку частину цього, зареєструвавши свій домен протягом 2+ років, але кожен рік після початкового року буде виставлено рахунок за повним тарифом. Клацніть тут і дізнайтеся, як зберегти свій рахунок GoDaddy. 

Домени Google не пропонують дешеві домени, але ціноутворення все ж є розумним. Крім того, коли прийшов час поновити, ви не будете відчувати шок наклейки, як ви заплатите так само за оновлення, як і для реєстрації.

Якщо ви шукаєте альтернативні домени, такі як .pub, .restaurant або навіть .інвестиції, порівняйте ціни на оновлення GoDaddy з доменами Google перед реєстрацією. Хоча ваш перший рік може виявитися дешевшим, Домени Google можуть запропонувати вищі ціни на другий рік і пізніше.

Google захищає вашу конфіденційність – GoDaddy тримає це викуп

Якщо ви не новачок у веб-дизайні, ви, мабуть, цього не знаєте Ваша особиста інформація (ім’я, адреса, номер телефону та адреса електронної пошти) доступна для населення через інформацію WHOIS вашого веб-сайту. Часто ця інформація збирається сторонніми особами і використовується для спаму по телефону або електронною поштою.

Google Domains пропонує захист конфіденційності під час реєстрації домену. Ваша інформація замінюється сторонніми постачальниками, що захищають вашу особу. GoDaddy пропонує подібну послугу, але стягує щорічну плату за це.

Основний план “Захист конфіденційності” GoDaddy пропонує ту саму послугу, що і Google, але це ефективно подвоює стандартну плату за домен. Вони також пропонують “Конфіденційність & План захисту бізнесу ”, який запобігає випадковому закінченню домену або зловмисній передачі, а також автоматично проводить регулярні сканування зловмисного програмного забезпечення на вашому домені.

Що включено в плани захисту конфіденційності GoDaddy

Google пересилає ваші електронні листи – GoDaddy пропонує послуги електронної пошти

Однією з переваг наявності власного домену є налаштування професійної адреси електронної пошти. І домени Google, і GoDaddy дозволяють вам відмовитись від професійної присутності у електронній пошті, але те, як вони працюють, суттєво відрізняється.

З тобою У домені Google Domains ви можете створити до 100 псевдонімів електронної пошти що буде переадресовано на електронну адресу на ваш вибір. На відміну, GoDaddy забезпечує справжню професійну настройку електронної пошти, але за певну плату.

GoDaddy пропонує три плани електронної пошти, а їх найменший план пропонує 5 Гб пам’яті електронної пошти, а також можливість синхронізувати електронну пошту, календарі та контакти на всіх ваших пристроях. Для тих, хто хоче отримати окремий план електронної пошти, а не використовувати Gmail або свою особисту електронну пошту, це є надійною альтернативою, але вимагає щомісячну плату.

GoDaddy пропонує хостинг веб-сайтів – домени Google надають реферали

Google Domains пропонує просту панель управління, яка дозволяє вам керувати своїм доменом і супутні послуги. Ви можете керувати своїми DNS, серверами імен веб-сайтів, налаштуваннями електронної пошти та іншими загальними налаштуваннями з одного місця. Однак, Google Domains не пропонує розміщення веб-сайтів. Вони співпрацюють з декількома розробниками веб-сайтів, які ви можете використовувати для створення свого веб-сайту, але для цього потрібно налаштувати хостинг та домени Google.

Панель управління доменами Google

Для тих, хто не вдається створити веб-сайти та керувати доменами, GoDaddy значно полегшує ситуацію. Під час процедури реєстрації ви можете увійти в безкоштовну пробну версію для розробника веб-сайтів GoCentral GoDaddy. Після цього ви можете підписатися на сервіс і використовувати GoDaddy як свого хостинг-провайдера. Після цього ваш домен автоматично додається та оновлюється до вашого хостингу, без розширеної конфігурації. Прочитайте наш огляд про розробник веб-сайтів GoCentral GoDaddy.

Незалежно від того, чи використовуєте ви одного з партнерів домену Google або GoCentral, ви повинні платити за хостинг. Для початківців GoCentral – це найпростіший шлях.

Google Domains пропонує більш широку підтримку, ніж GoDaddy

Google Domains перевершує GoDaddy на арені підтримки. Якщо вам потрібна допомога з проблемою, у вас є кілька варіантів підтримки. По-перше, є широкі статті допомоги які охоплюють більшість питань щодо доменів Google. І якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете зв’язатися із службою агент підтримки 24/7 через чат або електронну пошту. Ви навіть можете попросити техніка передзвонити вам.

Канали підтримки клієнтів Google Domains

GoDaddy також пропонує вам декілька варіантів підтримки, але вони не всі 24/7. Ви можете шукати у їхній довідковій документації відповіді, зв’язуватися з ними за допомогою чату в прямому ефірі або можете телефонувати. Вони мають лінії підтримки в понад 50 країнах, і більшість із цілодобовою підтримкою. Їх прямий чат доступний лише в будні дні з 5 ранку до 18 вечора за тихоокеанським часом США.

Домени Google чудово підходять для реєстрації доменів – GoDaddy краще для початківців

Рішення про те, чи потрібно працювати з доменами Google або GoDaddy, зводиться до ваших загальних потреб та рівня досвіду. Ось коротке порівняння:

Домени GoogleGoDaddy
ЦіноутворенняРозумне ціноутворення та відсутність підвищення цін при поновленніДешеві домени .com, але значне подорожчання при поновленні
КонфіденційністьЗабезпечує маскування WHOIS як частина служби реєстрації доменуВи повинні сплатити плату за послуги щодо конфіденційності
Електронна пошта100 псевдонімів електронної пошти, які вказують на вашу особисту чи сторонніх електронних листівПлатні електронні плани із професійною електронною адресою та 5 Гб або більше пам’яті
Хостинг веб-сайтівНе пропонує розміщення веб-сайтів; пропонує вам партнерські послугиЗабезпечує хостинг з безкоштовною пробною версією GoCentral при реєстрації
Підтримка24/7 прямого чату, електронної пошти чи зворотного дзвінкаЦілодобова підтримка телефону та чат у прямому ефірі у будні дні з 5 ранку до 18 вечора піт

Хто хороший для доменів Google? Він ідеально підходить для тих, хто шукає основну реєстрацію домену та має навички, необхідні для підключення свого домену до хостингу. Google Domains також є хорошим варіантом для тих, хто шукає безглузді ціни в своїх доменах і не хочуть платити додатково за прості послуги, такі як конфіденційність.

Для кого хороший GoDaddy? GoDaddy найкраще підходить для початківців, а також тих, хто шукає універсальний магазин для свого хостингу домену та веб-сайтів. Це також добре для тих, хто хоче заощадити трохи грошей на своєму початковому хостингу веб-сайтів. Наприклад, якщо ви запускаєте веб-магазин і хочете побачити, як справи йдуть за рік, придбайте дешевий домен GoDaddy і зменшіть витрати на запуск. Щоб дізнатися більше про послуги хостингу GoDaddy, прочитайте наш огляд експертів.

І що б ви не робили, не забудьте витратити час на стиснення чисел та порівняння між двома послугами, щоб побачити, що краще підходить вам за цінами та пропонованими послугами. Вибір потрібного постачальника допоможе вам заощадити час та гроші на ваших доменних послугах зараз та в осяжному майбутньому.

Маєте ідею для статті в блозі? Надішліть ідею тут: [email protected]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me