GetResponse Fiyatlandırma Rehberi – Bilmeniz Gereken 10 Şey [2020]

GetResponse, en ucuz e-posta pazarlama hizmeti (EMS) sağlayıcısı var, ancak güçlü ve daha fazla müşteriye ulaşmanıza ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilir! Belki daha önce görmüştün harika yorumlar etkileyici e-posta pazarlama iş akışı yönetimi ve mükemmel web semineri hizmetleri hakkında.


Ancak elbette, dikkate alınması gereken başka faktörler de var:

 • Hangi GetResponse fiyatlandırma planı gerçekten paranız için en iyi değeri sunar?
 • Herhangi bir gizli maliyeti var mıdır?
 • GetResponse planınızda tasarruf etmenin bir yolu var mı?
 • Diğer platformlar istediğiniz özellikler için daha iyi bir teklif sunuyor mu??

Neyse ki sizin için ihtiyacınız olan tüm araştırmaları yaptık. Şuraya okuyun: GetResponse’nin gerçekten zamanınıza ve paranıza değip değmeyeceğini öğrenin, her bir fiyat noktasında ne elde edebileceğiniz ve diğer EMS sağlayıcılarını dikkate almanız gerekip gerekmediği.

GetResponse’yi Ücretsiz Alabilirsiniz?

Üzgünüm – hayır, yapamazsınız. Ama bir kuruş ödemeden deneyebilirsiniz.

GetResponse, 30 günlük ücretsiz deneme.

30 gün içinde birkaç e-posta gönderebilirsiniz, ancak A / B testinden gerçek sonuçlar almak için her zaman yeterli değildir. Sürekli İletişim (incelemenin tamamını oku) daha uzun bir test süresi sunar. 60 günlük ücretsiz deneme (ABD merkezli olduğunuz sürece).

Çok daha bütçeye uygun bir seçenek arıyorsanız, Karşılaştırma E-postası (incelemenin tamamını oku), gerçek bir ücretsiz plan.

Bununla birlikte, bazen ödediğiniz şeyi alırsınız, bu yüzden GetResponse’nin fiyatlandırma planlarına bakalım ve nasıl karşılaştırdıklarını görelim.

GetResponse Basic – Sınırsız Gönderme ve Gönderme Süresi Optimizasyonu

GetResponse en en ucuz plan, Temel, sınırsız e-posta gönderme içerir. Otomatik yanıtlayıcılar ve e-posta bültenleri gönderebilir ve RSS yayınlarını içe aktararak e-posta oluşturabilirsiniz. Ayrıca, özel bir alan adıyla kullanabileceğiniz açılış sayfaları içerir ve bu açılış sayfaları için ayrık testler yapabilirsiniz.

GetResponse’nin Mükemmel Zamanlama özelliğine bile erişebilirsiniz. e-postalarınızı, abonelerinizin büyük olasılıkla açtığı anda gönderir.

Bu güçlü bir özelliktir ve GetResponse, onu en temel paketinde sunan tek sağlayıcıdır. Mailchimp ile gönderme süresi optimizasyonu elde etmek için Standart pakete yükseltmeniz gerekir ve ne AWeber ne de Sabit İletişim benzer bir şey sunmaz.

GetResponse Basic ayrıca damla kampanyaları göndermenize, sosyal reklamlar oluşturmanıza, kişileri etiketlemenize ve pop-up’lar kullanmanıza olanak tanır.

Yani, GetResponse Basic zaman ve paraya değer mi? Bir gazilyon e-posta için gönderme sürelerini optimize etmeniz gerekiyorsa, bu çok fazla. E-posta pazarlama stratejiniz daha mütevazıysa ve optimizasyona ihtiyacınız yoksa, Mailchimp başlangıçta daha iyi bir seçenektir.

GetResponse Essential – Web Semineri Pazarlaması için Mükemmel Çözüm

Bu plan birkaç kullanışlı özellik ekler. Örneğin, olası satışları ve satışları kazanmanıza yardımcı olacak ve insanları web seminerlerine kaydolmaya ikna etmek için otomatik dönüşüm hunileri.

GetResponse Fiyatlandırma Kılavuzu - Bilmeniz Gereken 10 Şey [CurrentYear] -image1

Üç saatlik kayıt depolama alanıyla GetResponse aracılığıyla sınırsız canlı web semineri çalıştırabilirsiniz. Kaydolabilecek kişi sayısında bir sınır olmamasına rağmen, katılımın 100 ile sınırlandırıldığını unutmayın..

Web seminerleri harika bir pazarlama aracıdır. Süre AWeber GoToWebinar entegrasyonu sunuyor, GetResponse burada net bir kazanan çünkü web semineri pazarlaması platformda yerleşik.

Essential planı ayrıca size özel sipariş formları, dijital ürün teslimi ve PayPal, Etsy ve Stripe entegrasyonu gibi e-ticaret özellikleri sunar. Açılış sayfası ve otomatik dönüşüm hunisi şablonları içerir ve e-posta pazarlamanızı yönetmek için üç kişilik bir ekip kullanabilirsiniz.

Bu plan aynı zamanda daha iyi iletişim yönetimi için GetResponse CRM’ye erişmenizi sağlar. Bu özellik sayesinde, farklı aşamalardaki (potansiyel müşteriler ve müşteriler gibi) kişileri kolayca tanımlayabilirsiniz, böylece pazarlamanızı buna göre uyarlayabilirsiniz.

GetResponse Temel Planına geçmeniz gerekiyorsa? Web semineri pazarlaması stratejinizin önemli bir parçasıysa,.

GetResponse Professional – Mükemmel İş Akışı Özelleştirmesi

GetResponse’nin Profesyonel planı, işletmenizin bir e-posta pazarlama güç merkezi haline gelmesine yardımcı olacaktır.

Web semineri işlevselliğinde birçok iyileştirme elde edersiniz. Örneğin, web semineri katılımcılarının sayısını (300) üç katına çıkarabilir ve kayıt depolama alanını (altı) iki katına çıkarabilirsiniz.

Bu plan ayrıca size özel iş akışları ve bunları oluşturmak için görsel bir düzenleyici sağlayarak iş akışı yönetimini geliştirir. Bunlar GetResponse’nin en güçlü özelliklerinden bazıları ve GetResponse’nin böyle olmasının nedenlerinden bazıları harika yorumlar.

Koşul bloklarını kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz, örneğin, belirli aboneleri tanımlamak için ölçütler ayarlamak ve bu ölçütleri karşılayanlar için ne olacağını seçmek için.

Koşul bloklarıyla GetResponse'nin sürükle ve bırak işleviAbonelerin tanımlanmasına yardımcı olmak için koşul bloklarını sürükleyip bırakın

Pazarlamanızı daha da alakalı hale getirmek için kişileri iş akışı üzerinden segmentlere ayırabilir ve filtreleyebilirsiniz.

E-ticaret özelliklerine ihtiyacınız varsa, müşterileri geri kazanıp geliri artırabilmeniz için terk edilmiş alışveriş sepeti e-postaları gönderme seçeneğini takdir edersiniz.

GetResponse Professional ayrıca, e-posta kimlik doğrulama protokollerinden biri olan özel DKIM’i de içerir. e-postalarınızın abonelerinizin gelen kutusuna ulaşmasına yardımcı olurs. Bu, özellikle çok sayıda e-posta gönderiyorsanız önemlidir..

Peki GetResponse’nin Profesyonel planına geçmeli misiniz? Evet, bu özel iş akışlarına ihtiyacınız varsa ve daha fazla web semineri katılımcısı davet etmeyi planlıyorsanız.

GetResponse Enterprise – Size Özel Adanmış Destek

E-posta pazarlama başarınıza adanmış ve size kampanya ve teslim edilebilirlik danışmanlığı sağlayacak bir hesap yöneticisi istiyorsanız Kurumsal plan iyi bir seçimdir. Bu planla, e-posta pazarlama kampanyalarınızda size özel öneriler.

Özel bir IP adresiniz ve altyapınız da olabilir. Bu, e-posta pazarlamasını tam olarak istediğiniz şekilde yürütme şansınızdır ve fiyat etiketi bunu yansıtır.

İşte bazı diğer Kurumsal plan bonusları:

 • 500 katılımcıya kadar web seminerleri düzenleyebilir ve on saate kadar kayıt depolayabilirsiniz
 • GetResponse’yi en fazla on kişilik bir ekiple kullanabilirsiniz

Yükseltmeli misin? Büyük bir işletmeyseniz ve GetResponse ekibinden kişisel ilgi istiyorsanız, bu plan dikkate değer.

Peki, GetResponse fiyatlandırma planları diğer önde gelen e-posta pazarlama yazılımlarıyla nasıl karşılaştırılır? Hadi bir bakalım.

Diğer EMS sağlayıcılarının sundukları şunlardır:

 • Mailchimp ayda 0 $ ile 299 $ arasında değişen ve kişi listenizin boyutuna göre artan dört pakete sahiptir.. Karşılaştırmanın tamamını okuyun daha fazla bilgi için.
 • AWeber 500 abonesi için ayda 19 dolardan 25.000 dolara kadar ayda 149 dolara kadar beş paketi var. Daha büyük kişi listeleri için özelleştirilmiş bir teklif de alabilirsiniz.
 • Sürekli İletişim ayda 25 $ veya 45 $ ‘dan başlayan ve kişi sayısına göre artan yalnızca iki paketi var. Daha fazla bilmek istiyorum? Karşılaştırmanın tamamını buradan okuyun.

Fiyatlandırma planlarının çoğu size küçük bir e-posta listesinin maliyetini gösterir, ancak açık bir şekilde büyük ve aktif bir müşteri veritabanı istediğiniz için fiyatların daha büyük listeler için nasıl karşılaştırıldığını bilmeniz gerekir.

2.500 veya 10.000 kişili listeler için çeşitli EMS sağlayıcılarının aylık maliyetini karşılaştırmanıza yardımcı olacak bir tablo aşağıda verilmiştir:

2.500 kişiye kadar10.000 kişiye kadar
Yanıt almak 25 $165 $
Mailchimp$ 29.99299 $
AWeber29 $$ 69
Sürekli İletişim45 $125 $

E-posta Pazarlama GERÇEKTEN Maliyet? – Fiyatlandırma Planı Karşılaştırması

İster inanın ister inanmayın, tüm EMS sağlayıcıları farklı paketler ve fiyat noktaları sunduğundan, e-posta hizmetlerini yalnızca fiyata göre karşılaştırmak oldukça zordur.

Yanıt Al fiyatlandırması şeffaf ve anlaşılır – hiçbir gizli maliyet yok! Dört paket içerir:

 • Temel – 15 ABD doları / ay
 • Gerekli – 49 $ / ay
 • Profesyonel – 99 $ / ay
 • Kurumsal – 1,199 $ / ay

Bunların 1000 kişiye kadar olan bir liste için başlangıç ​​fiyatları olduğunu unutmayın. Liste boyutunu artırırsanız fiyat artar.

GetResponse Fiyatlandırma Rehberi - Bilmeniz Gereken 10 Şey [CurrentYear] -image5

Nasıl Tasarruf Yapabilirsiniz?

Bir yıl için peşin ödeme yaparsanız GetResponse’nin aylık maliyetini% 18, iki yıl için peşin ödeme yaparsanız% 24 oranında azaltabilirsiniz.. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşsanız, planlardan herhangi birinde% 50 tasarruf edebilirsiniz.

Sürekli İletişim ile peşin ödeme için% 15, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için% 30 indirim alırsınız. AWeber benzer bir peşin ödeme indirimi sunmaktadır (% 14.9). Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar üç ay ücretsiz, ardından% 25 indirim alır.

Mailchimp, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara% 15 indirim sunuyor ve hesabınıza iki faktörlü kimlik doğrulama eklediğinizde üç ay boyunca% 10 indirim alabilirsiniz.

GetResponse Fiyatlandırması Sizin İçin Çalışıyor mu??

Yanıt Al fiyatlandırması size hitap ediyor mu, yoksa başka seçenekler mi arıyorsunuz? İşte önerilerim:

 E-posta pazarlamaya yeni başlıyorsanız, Mailchimp açık bir kazanan maliyetle. Ancak, gönderme sürelerini optimize etmek istiyorsanız GetResponse Basic’i düşünün.

Listeniz büyüdükçe, AWeber en uygun maliyetli seçenektir.

Web seminerleri yayınlamayı planlıyorsanız, GetResponse web semineri entegrasyonu ve barındırma hizmeti sunar, yani bu senin en iyi seçimin.

Ayrıca bir e-ticaret sitesi işletiyorsanız GetResponse’nin iş akışı araçları ve terk edilmiş alışveriş sepeti dizileri GetResponse Professional’ı iyi bir seçim haline getirir.

GetResponse hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, uzman incelemesi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map