FatCow vs DreamHost у 2020 році: як уникнути веб-хостингу Subpar

FatCow може здатися надійним хостинговим сервісом для малого бізнесу, який надає всі необхідні функції, але все, що потрібно, – це серйозний конкурент, як DreamHost, щоб змінити картину.


Щоб порівняти DreamHost та FatCow, я дослідив та протестував обох хостів на основі п’яти різних аспектів їхніх послуг.

Існує не два способи: DreamHost є переможцем цього поєдинку FatCow проти DreamHost. З DreamHost ви отримуєте кращі функції за нижчими цінами, не кажучи вже про чудову ефективність веб-сайту та підтримку клієнтів.

Однак у DreamHost є свої помилки, і я б не вибрав жодного з цих хостів – я б пішов з цим Хостингер замість цього. Читайте далі, щоб дізнатися чому.

1. Плани та ціноутворення

Обидва хости є доступними, але DreamHost дає більше цінності

На перший погляд, ціна на DreamHost та FatCow здається подібною, оскільки обидва веб-хости пропонують хороші знижки на довгострокові контракти. Проте, виходячи за рамки привабливих пропозицій щодо вступу, я виявив деякі основні відмінності. Це не тільки те, що DreamHost заощадить вам більше грошей у довгостроковій перспективі, але й надасть більше інструментів.

Наприклад, WordPress Starter DreamHost – це не тільки дешевше, ніж еквівалентний план FatCow, але також немає високих цін на оновлення, як, наприклад, у FatCow. Завдяки DreamHost ви отримуєте перевагу зберігання SSD, автоматичних оновлень WordPress, автоматичного щоденного резервного копіювання та безкоштовного конфіденційності домену, жодне з яких не входить у план FatCow.

Перевага DreamHost перед FatCow настільки ж очевидна у планах VPS. На базовій VPS FatCow ви отримуєте 40 Гб пам’яті, 1 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності, а DreamHost’s Basic – 30 ГБ SSD, 1 ГБ оперативної пам’яті, необмежений пропускну здатність та необмежений рахунок електронної пошти приблизно за половину ціни. Ви також попередньо встановили WordPress.

На додачу, Ціни на оновлення FatCow на VPS на 20% вище, при цьому знижка застосовується лише до вашого початкового терміну. Наприклад, з DreamHost VPS, наприклад, не відбувається поновлення. Для чого ви зареєструєтеся, для чого ви заплатите.

На спільних планах DreamHost пропонує велику гарантію повернення грошей на 97 днів. Політика FatCow – це стандартна 30-денна гарантія, яка може не завжди мати достатньо часу, щоб з’ясувати, чи підходить вам хост, особливо якщо ви тільки починаєте.

На жаль, і FatCow, і DreamHost займаються неабиякою часткою розпродажів під час оформлення замовлення. Якщо ви шукаєте більш простого, прозорого та доступного господаря, вам краще поступити Хостингер.

2. Підтримка

FatCow має базову, аутсорсингову підтримку, а DreamHost має власних експертів

Хоча я б не вибрав веб-хостинга, заснованого лише на його підтримці, тут є і явний переможець.

Для початківців, обидва хости пропонують цілодобовий чат та базу знань. FatCow також має підтримку по телефону, в той час як DreamHost має електронну пошту. Якщо ви хочете поговорити з ким-небудь по телефону, DreamHost стягне з вас додаткову плату.

Щоб перевірити якість підтримки, я спілкувався з агентами обох компаній. Я виявив, що якщо це буде потрібно, DreamHost може зв’язати вас з експертною командою з технічної підтримки, тоді як FatCow… не так вже й багато.

З тих пір, як FatCow увійшов до групи EIG, його підтримка була знижена для команд, що працюють з аутсорсингом, з обмеженими технічними знаннями. Проте агент з чату FatCow вчасно відповідав на мої запитання. Не було жодних відповідей копіювання та вставки, і йому було зрозуміло, що може робити, а що не може для мене команда підтримки.

Підтримка чату FatCow Live

Однак, коли я попросив більш конкретну інформацію щодо створення серверів імен, Ярод спробував швидко пройтись через те, що потрібно зробити. Оскільки я вже знаю процес, я не проти, але якщо ви новачок, вам знадобиться трохи більше, ніж це.

Підтримка чату FatCow - сервери імен

З іншої сторони, DreamHost пишається 100-відсотковою внутрішньою командою експертів, яка готова допомогти вам на кожному кроці шляху.

Марія, живий агент DreamHost, який спілкувався зі мною, знайшов час, щоб запитати мене про мої потреби, перш ніж порекомендувати план хостингу. Це рідкий контакт, який ви рідко бачите з компаніями, які надають підтримку дешевим телефонним центрам, включаючи FatCow.

Підтримка чату DreamHost

Крім того, вона скерувала мене до декількох посібників із бази знань DreamHost, на які я можу покластися, щоб вирішити свою проблему із налаштуванням DNS. Ви можете подумати, що відповідь Ярода була кращою, оскільки він пояснив процес, але його пояснення було загальним і не допоможе початківцю.

Покрокові підручники DreamHost доступні та прості у виконанні. Мінусом є те, що агенти чату в реальному часі зазвичай доступні лише з 5:30 ранку до 21:30 тихоокеанський час.

Підтримка чату DreamHost - Посилання на підручник

Це підводить мене до мого останнього важливого моменту: база знань DreamHost є ретельною та обширною, особливо порівняно із розрідженими статтями FatCow на загальні теми. DreamHost також пропонує форуми для обговорення спільноти, де досвідчені користувачі та представники компанії надають ретельну допомогу.

3. Особливості

DreamHost залишає FatCow у хмарі пилу

Щодо особливостей, DreamHost, безумовно, має перевагу, хоча FatCow все-таки погодився. Для порівняння господарів у цій категорії я роздивився, що кожен пропонує на своєму найдешевшому спільному плані.

Незважаючи на Первісний план FatCow для початку ви надаєте необмежену кількість облікових записів пам’яті та електронної пошти. Це коштує майже вдвічі загальний запуск DreamHost.

Ви можете додати електронну пошту до спільного плану для початківців DreamHost всього за кілька доларів, але я рекомендую DreamHost Спільний необмежений план, оскільки він включає необмежену кількість пам’яті та електронних листів за загальною ціною, яка фактично нарівні з основним спільним планом FatCow. Також пам’ятайте, що ціна на оновлене безлімітне оновлення DreamHost в 2 рази дешевша, ніж оригінальний план FatCow.

DreamHost продовжує зберігати SSD, попередньо встановлений WordPress, автоматичне щоденне резервне копіювання та безкоштовну конфіденційність домену в обох спільних планах. FatCow не має нічого з цього. Якщо ви хочете щодня робити автоматичні резервні копії за допомогою FatCow, вам доведеться навчитися використовувати резервну копію сайту & Відновіть надбудову самостійно.

Панель управління FatCow – це модифікована версія vDeck, тоді як користувацький cPanel DreamHost навіть простіший у використанні, ніж оригінальний cPanel. У мене була дивна взаємодія з одним із агентів підтримки FatCow, де агент сказав мені, що FatCow пропонує cPanel, але коли я натиснув цю проблему, він підтвердив, що налаштування фактично засноване на vDeck.

Важливо пам’ятати, що це Адаптованим рішенням FatCow vDeck нелегко орієнтуватися, і воно включає в себе досить багато продажів. Ви можете використовувати кілька функцій на пробній основі, але вони насправді не є частиною вашого плану, якщо ви не придбаєте їх як додатки.

І нарешті, розробник веб-сайтів FatCow поверне вам вартість двох повних підписок на місяць. DreamHost включає безкоштовний конструктор веб-сайтів WordPress, який пропонує простий редактор перетягування, а також понад 200 шаблонів, які допоможуть розпочати роботу..

ОсобливістьFatCowDreamHost
Тип хостингуСпільний, VPS, WordPress, виділенийСпільний доступ, VPS, WordPress, керований WordPress, хмара та виділення
Безкоштовний доменТакТак
Безкоштовний SSL сертифікатТакТак
Місце на дискуНеобмежений50 Гб на необмежену кількість
Пропускна здатністьБез вимірюванняБез вимірювання
Автоматичні резервні копіїОплаченоБезкоштовно
Панель управлінняІндивідуальний vDeckПатентна панель управління
Облікові записи електронної поштиНеобмеженийНеобмежений на більш високих планах
Безкоштовний CDNТакНі
Безкоштовна міграція сайтуНіНі
Гарантія повернення грошей30 днів97 днів

4. Продуктивність

FatCow, як правило, надійний, але DreamHost має деякі особливості

Якщо продуктивність є найважливішим аспектом для вас у цьому поєдинку FatCow проти DreamHost, DreamHost, швидше за все, виграє, тому що може запропонувати більше.

Хоча обидва веб-хости мають два центри обробки даних у США, DreamHost краще налаштований та географічно розповсюджений, а FatCow обидва на Східному узбережжі. Навіть у США ви маєте більше шансів досягти кращої швидкості за допомогою DreamHost.

DreamHost не пропонує безкоштовний CDN, тому вам доведеться самостійно налаштувати безкоштовну версію CloudFlare, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт швидше завантажувався для відвідувачів з усього світу. FatCow, з іншого боку, має інтегровану версію.

DreamHost пропонує чудову, 100% гарантію тривалості роботи, тоді як FatCow не надає жодних гарантій. Підтримка FatCow скаже, що ви отримуєте 99% часу роботи, але компанія не пов’язана угодою про рівень обслуговування, що викликає занепокоєння.

Не зрозумійте мене неправильно: DreamHost теж не ідеальний, але він забезпечить вам до 10% від ваших щомісячних витрат за тривалий час простою веб-сайту.

(Жоден із цих хостів не дасть тобі нічого, що є чудовим показником, який ви отримаєте від Hostinger. Результати наших тестів на ефективність дивіться в огляд експертів Хостінгера.)

Щодо конфігурації сервера, у мене була інша дивна взаємодія з підтримкою FatCow.

На запитання, чи пропонують вони SSD або HDD технологію, агент прямого чату наполягав на тому, що FatCow пропонує мережу зберігання даних (SAN) – що не має сенсу, оскільки SAN посилається на спосіб з’єднання жорстких дисків разом для підвищення продуктивності, а не на жорсткому диску сама технологія. Навіть коли я наголосив на питанні, агент не змінив би свою відповідь “поінформовану експертом”.

На спільному хостингу мені сказали, що FatCow пропонує жорсткий диск.

З DreamHost, з іншого боку, немає сумнівів у тому, що ви отримаєте. У спільних, VPS, WordPress та хмарних областях є тільки SSD, а спеціальні рішення можуть бути як HDD, так і SSD.

Незважаючи на свої SSD-сервери, DreamHost не зробив так добре на наших тестах на продуктивність. Щоб дізнатися, що пішло не так, ви можете прочитати наше огляд експертів DreamHost.

Ми ще не перевіряємо продуктивність FastCow настільки, наскільки ми хотіли. Однак якщо ви хочете дізнатися більше про його функції, що підвищують продуктивність, ви можете перейти до нашої поглиблений огляд FatCow.

5. Безпека

Обидва хости пропонують основну безпеку, але розширений захист постачається за ціною

DreamHost і FatCow включають безкоштовні сертифікати SSL від Let’s Encrypt для всіх планів. Однак ви можете очікувати, що процес настройки вашого SSL стане більш простим з DreamHost завдяки чистому інтерфейсу панелі управління.

FatCow кидає в автоматичний фільтр спаму. DreamHost надає вам доступ до конфіденційності безкоштовного домену, що означає вашу особисту інформацію як офіційного власника веб-сайту замасковано проксі-сервером DreamHost.

Одне, що не згадується на домашній сторінці DreamHost, – це те всі електронні листи, розміщені DreamHost, насправді фільтруються через Vade, хмарне програмне забезпечення AI, яке спеціалізується на боротьбі зі зловмисними програмами, викупними програмами, фішинг, спамом тощо. Враховуючи ціни Ваде, це дуже приємна угода.

Щоб отримати більш досконалі опції, вам потрібно звернутися до додатків SiteLock та резервного копіювання сайту FatCow або до захисту DreamHost DreamShield. Якщо у вас є сайт WordPress на DreamHost, команда забезпечує її основні оновлення та оновлення безпеки, що є чудовим штрихом.

Справедливості я хотів би побачити додаткові додатки для безпеки від обох веб-хостів, але все, що вони мають, достатньо, щоб я легко міг.

DreamHost пропонує кращу цінність та ефективність, ніж FatCow

DreamHost є загальним переможцем у цьому порівнянні, оскільки пропонує кращі ціни, покращену інфраструктуру та більше інструментів.

Два десятиліття тому FatCow, можливо, був життєздатним вибором. Однак, з тих пір, як компанія була придбана конгломератом EIG, її досвід та особливості виділялися за відомою формулою, яку ми бачимо в інших господарів EIG.

Незважаючи на те, що DreamHost тут є кращим вибором, я б не поспішав підписуватися. Хостингер пропонує ще кращі цінні плани з подібними функціями, тому переконайтесь, що це перевірити, перш ніж відкрити гаманець.

Ні DreamHost, ні FatCow не потрапили в наш 10 кращий список. Якщо ви хочете порівняти ці дві з компаніями, які зробили скорочення, ви можете переглянути наш список кращі послуги веб-хостингу.

FatCowDreamHost
Плани та ціниСередні ціни з високими поновленнями та середнім значеннямНизькі ціни з прийнятними поновленнями та вигідними покупками
Ключові особливостіНеобмежена пропускна здатність, необмежене зберігання, необмежена кількість електронних листів, панель управління vDeckНеобмежена пропускна здатність, 50 Гб до необмеженого обсягу пам’яті, патентована панель управління, розробник веб-сайтів
ПродуктивністьЗберігання на жорсткому диску, без гарантії безперервної роботи, сервери на базі СШАЗберігання SSD, 100% гарантії безперервного часу, сервери на базі США
БезпекаБезкоштовні сертифікати SSL, оплачені резервні копії, додаткові пакети безпеки доступні для придбанняБезкоштовні SSL сертифікати, безкоштовна конфіденційність домену, безкоштовні автоматичні щоденні резервні копії, розширений додаток безпеки
ПідтримкаЦілодобова підтримка через живий чат і телефон, мізерна база знаньЦілодобова підтримка через живий чат та електронну пошту, всебічна база знань, зворотні дзвінки по телефону доступні за додаткову плату

FAQ

Чи FatCow кращий за DreamHost? Проста відповідь – ні. FatCow пропонує меншу цінність і гірші показники роботи, все з більш високою ціною порівняно з DreamHost. У своєму дослідженні я не зміг знайти жодної категорії, де хостинг FatCow був кращим, ніж DreamHost.

Коли це було сказано, я також не повністю проданий на DreamHost. Якщо ви намагаєтеся вибирати між цими двома, найкраща рекомендація, яку я можу дати вам, – продовжувати шукати, тому що є рішення для хостингу краще, ніж обидва.Компанія FatCow належить EIG? Так. Незважаючи на те, що EIG робить за мету не торгувати своїми придбаннями та підтримувати імідж окремих брендів, які він набуває, ми знаємо, що FatCow був куплений EIG десь у середині 2000-х.

На жаль, я не можу сказати, що FatCow – це все краще. При більш детальному аналізі його послуга є менш конкурентоспроможною, ніж раніше, не кажучи вже про те, що вона втратила привабливість малого бізнесу з великим обслуговуванням клієнтів. Чи пропонує FatCow SSD? Спільний хостинг FatCow, VPS хостинг та WP Starter плани не мають інфраструктури SSD. FatCow пропонує лише SSD на своєму WP Essential-плані та, можливо, на спеціально виділених серверах.

Під час розмови з агентами підтримки вони можуть поставити ідею зберігання SAN, особливо для планів VPS. Не купуйте в це Це, по суті, копія з фактичного запитання, і це не говорить вам, чи VPS-сервери FatCow є HDD або SSD.

Вам краще вибрати хоста з нашого списку Найкращі та найдешевші хостингові послуги SSD. DreamHost хороший для хостингу VPS? DreamHost – це не поганий варіант для VPS хостингу. Ви отримуєте повний SSD для всіх планів, автоматичних оновлень програмного забезпечення, панелі управління тощо. Однак це не серед найкращих варіантів VPS.

Якщо ви хочете переглянути деякі найкращі послуги веб-хостингу для VPS, пропоную переглянути наш список найдоступніші та надійні VPS-хости.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me