Envato зв’язує вас з інструментами, шаблонами та талановитими людьми, щоб допомогти вам отримати роботу

З чого ви починаєте, коли вам потрібно створити відео, брошуру, веб-сайт чи інший творчий проект? Незалежно від рівня вашого знання в галузі цифрового створення, багато пропозицій Envato можуть допомогти, надаючи настроювані шаблони як вихідну точку і підтримуючи творчі соки, що протікають протягом усього процесу. Джастін Френч розбиває всі продукти та послуги Envato та як його роль CXO (головний досвід роботи) допомагає користувачам зв’язуватися з продуктами, які найкраще підходять для їх потреб.


Скажіть, будь ласка, трохи про ваш фон, перш ніж приєднатися до Envato.

Я вивчав дизайн в RMIT і вчив себе писати код під час фрілансу.

Більшу частину моєї кар’єри я займався стартапами на перетині творчості та спільноти. Моя перша керівна роль була з Джойентом, американським провайдером хмарного хостингу, який дуже тісно пов’язаний із спільнотою з відкритим кодом. Я також був першим співробітником RedBubble, мельбурнського стартапу, який допомагає незалежним художникам продавати свої роботи, розміщені на футболках, футлярах для телефонів та інших фізичних товарів.

Енвато найняв мене, щоб допомогти впровадити більше інженерно-орієнтованих практик в інженерні команди. Для мене це було дуже добре, оскільки цінності їх засновників дуже узгоджуються з моїми власними – допомагаючи творчій спільноті заробляти на життя в Інтернеті. Це було десь сім років тому, і я з тих пір насолоджувався кожною миттю.

Яка роль CXO?

Головний досвід роботи – це нова роль для Envato, і в ньому було два основних драйвери. По-перше, ми визнали, що у виконавчій команді необхідне посилене представництво управління продуктами, дизайном та досвідом користувачів у різних компаніях. По-друге, коли ми продовжуємо будувати та купувати нові продукти, нам потрібна команда між компаніями, щоб думати про те, як вони всі поєднуються разом, щоб допомогти нашим клієнтам виконати свої проекти..

Наприклад, щоб допомогти новим клієнтам, ми нещодавно перевіряли різні навігаційні структури для нашої домашньої сторінки. Ми також розглядаємо способи вимірювання задоволеності клієнтів у всіх наших різних продуктах, і ми прагнемо розпочати новий раунд досліджень, щоб краще зрозуміти, як наші продукти вписуються в різні робочі процеси клієнтів..

Це фантастична команда з великою кількістю складних проектів, над якими компанія розвиватиметься та зростає.

Envato зв’язує вас з інструментами, шаблонами та талановитими людьми, щоб допомогти вам отримати роботу

Які пропозиції є на ринку Envato?

Envato Market – це колекція із семи торгових майданчиків, де творці можуть купувати та продавати величезний спектр шаблонів та інших файлів, які допоможуть реалізувати ваші творчі ідеї. ThemeForest – одна з найбільш відомих ринків, що містить понад 45 000 тем WordPress та веб-шаблонів. Повний набір включає зображення, графіку, аудіо, кадри, відео ефекти, шрифти та багато іншого. Ми продали понад 52 мільйони предметів з моменту запуску та допомогли авторам контенту заробити понад 700 мільйонів доларів США на наших платформах.

Що доступно передплатникам Envato Elements? Які умови ліцензування і як скасування підписки впливає на ці ліцензії?

Envato Elements пропонує ті самі типи файлів, що і Envato Market, але вони поставляються в комплекті як послуга підписки з необмеженою кількістю завантажень. Деякі називають це Netflix для рекламних роликів!

Ми запустили Envato Elements кілька років тому з 5000 файлами графічного дизайну. Сьогодні ми маємо понад мільйон предметів, внесених світовою спільнотою авторів вмісту, включаючи шрифти, кадри, теми веб-сайтів та фотографії.

Усі елементи на Elements мають однакову просту ліцензію з широкими комерційними правами, тому ви можете впевнено використовувати цей предмет у бізнесі чи особистому проекті. Кожен раз, коли ви завантажуєте товар, ви отримуєте поточну ліцензію на одноразове вказане використання. Хочете знову використати предмет? Нема проблем! Відвідайте завантаження та просто зареєструйте його знову для іншого кінцевого використання. Скасування підписки не вплине на існуючі ліцензії, але ви не зможете використовувати ці елементи в нових проектах.

Envato зв’язує вас з інструментами, шаблонами та талановитими людьми, щоб допомогти вам отримати роботу

Як Envato Studio відповідає людям, які шукають послуги з тими, хто надає послуги, і як ви захищаєте обидві сторони?

Фрілансери на студії Envato пропонують величезний спектр творчих послуг. Ви можете отримати власний дизайн логотипу, копірайтинг, дизайн веб-сайту, встановлення тем, ілюстрації та багато іншого. Постачальники перераховують різноманітні послуги, які вони пропонують, з важливою інформацією, такою як ціна, час повернення, кількість запропонованих змін та інформація, яка їм потрібна,.

Клієнти, які шукають творчі послуги, можуть переглядати або шукати, використовуючи рейтинги, огляди та іншу інформацію. Щойно вони знайшли когось, з яким хотіли б працювати, вони коротко описують свій проект.

Довіра та прозорість дійсно важливі в такому вигляді обміну, тому, окрім рейтингів та оглядів, ми граємо активну роль у вирішенні питання про те, які фрілансери беруть участь. Ми також надаємо вбудовану систему обміну повідомленнями, допомагаємо вирішувати суперечки та проводити платежі, поки клієнт не буде задоволений.

Назвіть деякі теми, які охоплені навчальними посібниками Envato Tuts + і хто створює відео?

Весь відеовміст на Tuts + розроблений вдома та виробляється за сприяння позаштатних інструкторів. Ви можете зануритися і навчитися всьому – від кодування та веб-дизайну до графіки руху, редагування фотографій, ілюстрацій, створення інтернет-магазину, налаштування списку розсилки, роботи з клієнтами та багато іншого.

Ми віримо, що кожен може бути творчим. Підручники та курси, які ми пропонуємо, добре узгоджуються з видами файлів, доступних на Envato Elements або Envato Market, та послугами, що пропонуються на Envato Studio. Це, в свою чергу, допомагає нашій громаді розвивати нові навички, щоб допомогти їм досягти успіху з нашими платформами як клієнт, постачальник послуг або автор вмісту.

Понад 250 мільйонів студентів використали Envato Tuts +. У нас є понад 25 000 безкоштовних навчальних посібників та 1000 відеокурсів, які доступні в рамках підписки на Envato Elements.

Envato зв’язує вас з інструментами, шаблонами та талановитими людьми, щоб допомогти вам отримати роботу

Що таке PlaceIt?

Placeit допомагає малому бізнесу, фрілансерам та маркетологам завершувати творчі проекти, не потребуючи спеціального програмного забезпечення або глибоких технічних знань. Ви можете створювати логотипи, рекламні відео, графіку соціальних медіа, плакати, товари та багато іншого в Інтернеті за допомогою веб-браузера та бібліотеки Placeit із понад 20 000 розумних шаблонів. Ми хочемо допомогти кожному здійснити свої творчі проекти, тому нам потрібні справді прості у користуванні інструменти, щоб зробити це реальністю. Ми бачили, як власники бізнесу створюють весь бренд за допомогою Placeit!

Як багато продуктів і пропозицій, як вони всі синхронізуються разом?

Ми хочемо, щоб Envato був єдиним центром для творців, щоб здійснити свої проекти. Щоб допомогти у цьому, клієнти можуть увійти у всі наші продукти та платформи лише за допомогою одного облікового запису Envato. Частина місії моєї команди полягає в тому, щоб краще організувати нашу продукцію та переконатися, що ми підключаємо потрібних людей до потрібного продукту.

Наприклад, якщо ви відомий відео маркетолог, який має доступ до професійних інструментів, таких як After Effects, то Envato Market – це прекрасне місце для вас, щоб знайти величезний спектр дійсно потужних шаблонів. Однак якщо ви не новачок у відео маркетингу та не маєте спеціального програмного забезпечення, то Placeit буде прекрасним місцем для вас..

Envato зв’язує вас з інструментами, шаблонами та талановитими людьми, щоб допомогти вам отримати роботу

Як працює конструктор веб-сайтів Envato Sites?

Envato Sites допомагає клієнтам створювати та розміщувати прості цільові сторінки та веб-сайт із маркетингу без необхідності спеціального програмного забезпечення та глибоких технічних знань.

Кожна сторінка вашого веб-сайту складається з розділів, які ми називаємо Блоки. У кожного блоку є кілька форм форм і кілька варіантів компонування, які допомагають клієнтам виготовити щось дуже професійне, без великих зусиль. Блоки автоматично переробляють себе відповідно до екранів різного розміру та різного вмісту. За невелику плату веб-сайти можна безкоштовно публікувати на домені Envato або на власному доменному імені. Ми дбаємо про хостинг, оновлення програмного забезпечення, сертифікати SSL та багато іншого.

Ми почали зосереджуватися на цільових сторінках та простих маркетингових веб-сайтах, але регулярно додаємо нові блоки та інтеграції, щоб розширитись на інші випадки використання..

Орієнтація на різні випадки використання клієнтів призвела до розробки нового виробника веб-сайтів для мобільних пристроїв Milkshake спеціально для Instagram-спільноти. Тестові веб-сайти, які ми бачимо, виглядають фантастично, і команда готується до запуску дуже скоро.

Які сервіси та програми можна інтегрувати до сайтів Envato?

У нас є кілька корисних додатків і служб, які інтегруються безпосередньо в веб-сайти, створені за допомогою сайтів, включаючи Zendesk, PayPal, Eventbrite, MailChimp, YouTube, Google Maps та Google Analytics.

Ви пропонуєте SEO керівництво або послуги?

Ми не пропонуємо ці послуги безпосередньо, але наша громада робить. На Envato Studio є багато постачальників послуг SEO, підручники з SEO на Envato Tuts + та SEO плагіни для різних систем управління контентом, доступних на ринку Envato Market.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me