Eleven2 проти HostGator – що насправді краще в 2020 році?

Eleven2 та HostGator можуть здатися схожими на перший погляд, але це не так. HostGator надає корисні функції, яких у Eleven2 немає, такі як конструктор веб-сайтів, фільтрування спаму та багато іншого.


Навіть незважаючи на те, що Eleven2 претендує на “необмежену любов”, наскільки я заклопотаний, HostGator – переможець у цьому порівнянні, тому що я скоріше маю більше інструментів для створення та управління своїм веб-сайтом.

Це означає, що якби мені довелося вибирати прямо зараз, я б не пішов ні з одним із цих господарів. Я б виберіть замість цього хостинг – не тільки ціни кращі, але ви отримуєте набагато більше за свої гроші.

Для порівняння HostGator з Eleven2 я перевірив і дослідив обидва сервіси веб-хостингу на основі п’яти аспектів. Дізнайтеся більше про те, як вони зробили нижче.

1. Плани та ціноутворення

Eleven2 є доступним, але HostGator пропонує більшу цінність

Обидва веб-хости пропонують спільний доступ, VPS (віртуальний приватний сервер), хмара, реселлер та спеціальний хостинг, але Плани HostGator пропонують кращу вартість, ніж еквіваленти Eleven2.

Наприклад, усі спільні плани HostGator мають сховище SSD, тоді як Eleven2 має окремі плани для спільного SSD, які пропонують менше місця для зберігання за ту ж ціну, що і його HDD-плани.

Інші основні функції, які ви отримуєте з спільними планами HostGator, але не з Eleven2, – це необмежений обсяг пам’яті, неметологічна пропускна здатність, безкоштовний конструктор веб-сайтів, безкоштовна SSL та безпека електронної пошти.

Де Eleven2 світить, – це прозорість ціноутворення: Eleven2 відображає ставки оновлення своїх планів, і ви можете платити щомісяця, щорічно або кожні два-три роки. HostGator, з іншого боку, відображає лише свою знижену ставку, і вам потрібно викопати, щоб побачити, що її коефіцієнт оновлення насправді вище, ніж Eleven2. Плани HostGator стягуються щомісяця, кожні три місяці, кожні півроку, щорічно або кожні два-три роки.

2. Особливості

HostGator укомплектований корисними інструментами, а Eleven2 має основи

Незважаючи на свою велику ціну, Eleven2 не вистачає для доставки всього необхідного для налаштування веб-сайту. HostGator включає майже все, що пропонує Eleven2, але безкоштовно додає додаткові функції, наприклад, безкоштовний домен на один рік та розробник веб-сайтів.

ХостГаторОдинадцять2
Типи хостингуСпільний, VPS, виділений, реселлер, WordPress, хмара, WindowsСпільний, VPS, присвячений, реселлер, хмара
Безкоштовний доменТак, на рік на річних планах
Місце на дискуБезлімітно для всіх спільних планів10 ГБ до 500 ГБ у спільних планах (від 5 ГБ до 200 ГБ на спільних планах SSD)
Пропускна здатністьНевимірена пропускна здатність50 Гб до 40 ТБ на спільних планах
Автоматичні резервні копіїЩотижневі резервні копії, додатки CodeGuard доступні
Панель управлінняcPanelПатентна панель управління
Безкоштовна CDN (мережа доставки вмісту)
Безкоштовна міграція сайту
Гарантія повернення грошей45-денна гарантія повернення грошей60-денна гарантія повернення грошей

3. Продуктивність

Eleven2 надійний, але HostGator ще кращий

Для початківців, обидва хости мають стандартну гарантію 99,9% тривалості роботи. Якщо ваш сайт не відповідає цьому орієнтиру, HostGator повертає вам кошти до цілого місяця обслуговування за вашим поточним планом, в той час як Eleven2 зараховує вам вартість обслуговування на один день за кожні 60 хвилин простою..

HostGator має два центри обробки даних у США. Eleven2 має два центри обробки даних у Північній Америці, а також у Європі та в Азії. Однак, якщо ви користуєтеся планом SSD Eleven2, ви не можете вибрати центр обробки даних Європи.

У наших тестах на ефективність HostGator досяг майже ідеального балу. Щоб дізнатися більше про його сильні сторони, читайте наше поглиблений огляд HostGator.

Eleven2 має кілька цікавих функцій підвищення продуктивності – щоб дізнатися більше про них, ви можете прочитати наші експертний огляд Eleven2.

4. Безпека

HostGator зберігає вас у безпеці, а Eleven2 дозволяє вам захищатись

HostGator не тільки включає безкоштовний сертифікат SSL на всі основні плани веб-хостингу, але також захищає вас від крадіжок особи та спаму за допомогою SpamAssassin. Крім того, HostGator надає можливість придбати SiteLock Essentials, якщо ви хочете захистити від вірусів та зловмисного програмного забезпечення. Це недоступно для Eleven2.

Якщо ви хочете отримати перевагу SSL з Eleven2, вам доведеться або заплатити за нього, або самостійно встановити безкоштовний сертифікат.

За винятком основного захисту, який пропонує мережева конфігурація, з Eleven2 немає додаткових функцій захисту. Тільки керовані сервери підприємства мають вдосконалений моніторинг та брандмауері.

5. Підтримка

Eleven2 швидко реагує, HostGator може тримати вас в очікуванні

Одним недоліком роботи популярного веб-хостингового сервісу є те, що в години пік канали підтримки можуть бути дуже переповнені. І Eleven2, і HostGator пропонують цілодобову підтримку через чат і телефон, але вони не однаково чутливі.

Хоча час відповіді HostGator на чат в середньому становить близько 10 хвилин, цей інтервал може подвоїтися, якщо ви застрягли в довгій черзі. Форум для клієнтів не є кращим, оскільки повідомлення повинні бути затверджені адміністратором, перш ніж вони з’являться наживо.

Підтримка прямого чату HostGator

Eleven2 швидше і кваліфікованіше відповідає на запити підтримки, навіть коли потрібна додаткова технічна порада. У Eleven2 також є система квитків для підтримки, чого не вистачає HostGator.

Іноді доводиться продовжувати дивитись

Хоча HostGator є більшою компанією зі значно більшою клієнтською базою, це не обов’язково робить її кращою.

Як я показав у своєму порівнянні, Eleven2 досить добре поєднується з HostGator. Однак HostGator все ще є переможцем, оскільки надає низку функцій, оновлень та інструментів, яких Eleven2 не має.

Хоча тут є певний потенціал, ні HostGator, ні Eleven2 в даний час не мають того, що потрібно вважати топ-хостинговим сервісом, особливо якщо порівнювати їх з такою компанією, як Хостингер, що був би моїм першим вибором без сумніву.

Щоб дізнатись про інших господарів, які ввійшли до нашої топ-10, прочитайте наш повний список кращі послуги веб-хостингу.

Ось таблиця, яка підсумовує основні підходи до кожного розділу:

ХостГаторОдинадцять2
Плани та ціниДуже низькі ціни на початкові умови придбання, дорожчі, ніж Eleven2 після поновленняНизькі ціни на початковий термін купівлі
ОсобливостіБезкоштовний домен; необмежене зберігання, пропускна здатність, веб-сайти та електронні листи; безкоштовна безпека електронної пошти та веб-сайтБезкоштовні резервні копії, безкоштовний Cloudflare CDN, необмежена кількість електронних листів
ПродуктивністьЗберігання SSD на більшості планів, два центри обробки даних у США, гарантія 99,9% часу безперервного часуЗберігання SSD доступне лише як оновлення, або в хмарі, центри обробки даних у США, Європі та Азії, гарантування 99,9% часу безперервного часу
БезпекаБезкоштовний SSL, безкоштовний фільтр електронної пошти, розширені додатки для безпекиРозширена безпека доступна лише для керованих корпоративних рішень
ПідтримкаЦілодобова підтримка через телефон та чат; база знаньЦілодобова підтримка за допомогою квитка, чату в реальному часі та телефону; база знань
 

FAQ

1. Який хост краще, Eleven2 або HostGator? Ці два веб-хости дуже схожі, але HostGator в кінцевому підсумку дасть вам кращі співвідношення ваших грошей. Наприклад, за допомогою спільних планів HostGator ви отримуєте купу корисних функцій, таких як конструктор веб-сайтів та необмежена пропускна здатність, які не входять у плани Eleven2.

Незалежно від того, чи шукаєте ви спільний, VPS, хмарний або спеціалізований хостинг, є кращі альтернативи як Eleven2, так і HostGator. Перегляньте наш список поточних 10 кращих веб-хостів для деяких ідей.2. Чи пропонує Eleven2 хмарний хостинг? У Eleven2 є один варіант хмарного хостингу. Він поставляється з cPanel та необмеженою кількістю електронних листів, доменів, веб-сайтів та баз даних. Однак, як у випадку з спільними планами, Eleven2 не забезпечує багато додаткових функцій.

Моя порада – порівняти пропозицію Eleven2 з деякими більш конкурентоспроможними хмарними послугами. Прочитайте наш список кращі хмарні послуги хостингу для більш детальної інформації.3. Eleven2 – це дешевий веб-хост, але це не найдешевший і не найкращий варіант. Якщо ви шукаєте дешеве рішення для хостингу, настійно рекомендую Хостингер або InterServer.4. У Eleven2 є cPanel? Eleven2 пропонує cPanel для свого хмарного хостингу, хостингу реселерів та спеціальних планів. Однак у спільному хостингу у нього є власна версія програмного забезпечення (e2Panel), яка повинна виконувати приблизно ті самі функції.

Жодне з двох не доступне на VPS-серверах Eleven2, тому вам доведеться включати витрати на ліцензію панелі управління поверх витрат на план.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me