Disqus залучає та зберігає вашу аудиторію в Інтернеті

Ні для кого не секрет, що в Інтернеті повно людей з сильними, пристрасними думками! Ми розмовляли з Стівен Штейн, президент та генеральний директор компанії Disqus про їх модуль для коментування, який дає можливість видавцям швидко створити форум для читачів, щоб взаємодіяти з ними та іншими, тим самим розпалюючи колоритні дискусії, створюючи лояльні, зайняті громади та збільшуючи віддачу.


Це інтерв’ю було спочатку опубліковано 15 березня 2020 року.

Скажіть, будь ласка, трохи про ваше життя, перш ніж стати президентом і генеральним директором Disqus.

Я працюю над рекламою в Інтернеті та ЗМІ всю свою кар’єру. Перш ніж працювати в Disqus, я керував продажами, керуванням обліковим записом та стратегією для компанії під назвою 33Across, яка знаходиться в подібному просторі з Disqus тим, що вона покладається на видавців та обмін звичками своїх читачів для створення соціальних графіків для націлювання. Я приєднався до Disqus як головний директор з питань доходів майже п’ять років тому з метою створення не лише стійкого рекламного бізнесу, який допомагає монетизувати наших видавців, а й збагачення сталого бізнесу для Disqus з підпискою та існуючим рекламним бізнесом, який у нас уже був.

Що таке Disqus?

Disqus – найбільша платформа для коментування в Інтернеті. Ми – це перш за все інструмент самообслуговування видавців, що дозволяє їм спілкуватися зі своєю читацькою аудиторією, дозволяючи їм коментувати та починати розмови про вміст.

Як власники сайтів можуть інтегрувати Disqus?

Щодня сотні сайтів створюють облікові записи, встановлюють і створюють свої перегляди першої сторінки протягом перших 24 годин. Інтеграція Disqus – це код JavaScript, який можна завантажити для завантаження після створення облікового запису.

Залежно від того, наскільки ви технологічні, чи додаєте код безпосередньо на свою сторінку чи на WordPress сайт, ми надаємо безліч інструкцій та навчальних посібників для завантаження та інтеграції нашого вбудовування коментарів на ваш веб-сайт..

Які функції Disqus допомагають підтримувати аудиторію?

Чудове запитання! Ми розглядаємо взаємодію як отримання зворотнього трафіку на вашу сторінку, оскільки люди повертаються, щоб прочитати коментарі. Наприклад, якщо ви коментуєте рецепт: “Я його зробив, і йому потрібно більше часнику” або “Я зробив це, і я ненавидів його” – це стосується.

Залучення включає виклик та заборону або відповідь на чужий коментар. Отже, використовуючи приклад цього рецепта ще раз, ви можете опублікувати, що ви замінили інший інгредієнт для важкого крему. Тоді хтось може запитати: “Скільки ви використовували?” Отже, ви створили цю спільноту зацікавлених читачів, які розповіли про рецепт. І це відповідає всім категоріям вмісту під сонцем, будь то новини, політика, наука, аніме, про що-небудь пристрасне спільнота людей.

Disqus залучає та зберігає вашу аудиторію в Інтернеті

Які засоби модерації доступні видавцям, щоб уникнути спаму чи проблемних користувачів?

Disqus пропонує різні набори засобів модерації. Оскільки мова, яку дозволено в блозі пристрасті про риболовлю, буде відрізнятися від дозволеної на захопленому блозі про хеві метал, ми надаємо видавцю чи модератору можливість встановлювати вказівки для спільноти та встановлювати, яка мова дозволена, а що ні.

Видавці також можуть налаштувати фільтри спаму, щоб уникнути коментарів, таких як Боб із Огайо про те, як він “заробляє 30 000 доларів на місяць удома”.

Для тролів чи проблемних користувачів ми надаємо видавцям можливість забороняти або «тіньові» забороняти їх.

Що таке “тіньова” заборона?

Проблема із забороною певної особи полягає в тому, що вони повернуться і створять інший обліковий запис, знову будуть заборонені та просто створять інший обліковий запис, тому ми граємо щоденно-моль. Людина, якій “тіньова заборонена”, все ще може ввійти та коментувати, але їхній вміст заблоковано у решти онлайн-спільноти. Вам більше не потрібно турбуватися про модерацію своїх коментарів, і оскільки користувач бачить власний вміст, їм не очевидно, що їх заборонили.

Назвіть деякі ваші особливості щодо збереження читача?

Залучення та трафік – дві основні причини, чому Disqus знаходиться навколо, тому у нас є кілька можливостей для видавців, щоб утримати своїх читачів.

Щоразу, коли є відповідь на коментар читача, ми надсилаємо електронний лист на адресу Повідомлення даючи їм знати, що поверне їх до розмови.

Ще одна особливість рециркуляція змісту. Коли читач потрапляє до розділу коментарів Disqus до статті, ми показуємо карусель із восьми статей із зображеннями та вмістом цього видавця. Так, наприклад, коли ви підберетеся до кінця статті “Зроби сам” про облаштування старого крісла, ви побачите вісім інших статей цього видавця. Припущення полягає в тому, що читачі будуть натискати на іншу статтю, створюючи таким чином лояльних, зайнятих читачів, які не просто прийдуть за одним вмістом, але й прийдуть до вас за декількома вмістами щодня.

Disqus залучає та зберігає вашу аудиторію в Інтернеті

Основною частиною нашої стратегії збереження є інструменти для видавців для збільшення своїх підписок на електронну пошту. Використання Підписка особливість, видавці можуть збирати електронні адреси читачів та надсилати регулярні оновлення нового вмісту на своєму сайті.

Однією з переваг для читачів є те, що їм потрібно лише один раз зареєструватися в Disqus, і вони зможуть коментувати будь-який сайт, який використовує платформу. Таким чином, вони можуть зайти в TMZ і прокоментувати, а потім приєднатись до дискусії про Android Police з лише одним входом. Читачі також мають можливість приймати щодня або щотижня Дайджест. Цей дайджест електронної пошти містить вміст, який вони прокоментували, які розмови відбулися на сайтах, на яких вони займалися, а також додатковий вміст із веб-сайтів, які їх цікавлять. Це повертає читачів до тих сайтів видавців, де вони продовжують перебувати. частина розмови.

Які показники відслідковує аналітика Disqus?

Наша аналітика розглядає поєднання речей. Ми переглядаємо ваші перегляди сторінок та вашу зайняту аудиторію – людей, які коментують, рекламують, рекомендують та діляться спільним доступом – щоб ви могли зрозуміти, хто ваша аудиторія та для кого ви пишете. Ми показуємо кількість відвідувачів і що вони роблять на вашому сайті – читаючи статті, читаючи коментарі, голосуючи тощо. Ми також вимірюємо Реакції, які вибрані читачами емоджи, щоб висловити свою реакцію на статтю, тож ви зможете побачити, чи опублікували вони позитивну чи негативну емоційну реакцію на прочитане.

Отже, ми надаємо вам комбінацію цієї інформації, а також інформацію про окремі статті – в який день, дату та час її опублікування та обсяг залучення. Ми постійно шукаємо нові способи візуалізації та викриття інформації видавцям, щоб допомогти їм написати вміст для своєї аудиторії.

Disqus залучає та зберігає вашу аудиторію в Інтернеті

Як видавці можуть використовувати цю інформацію для стратегізації майбутнього вмісту для збільшення трафіку та залучення?

Скажімо, ви публікуєте десять фрагментів нового вмісту щодня, і одна частина вмісту завжди привертає увагу. Ми розглянемо її тему, час дня її опублікування тощо, а потім використаємо їх як важелі, щоб зрозуміти, про яку іншу інформацію ви повинні писати. Це стосується вашої стратегії та того, що як видавець ви хочете писати та чи збираєте ви чи привертаєте увагу своєї читацької аудиторії.

Як видавці можуть монетизувати взаємодію з Disqus?

Коли видавці зареєструються за допомогою Disqus, вони можуть вибрати рекламну версію програмного забезпечення або за щомісячну абонентську плату, без реклами. Це схоже на стрічку новин у тому, що ми монетизуємо суперзаймані простори, де люди ведуть розмови. Рекламний запас є ексклюзивним для Disqus, не потребує додаткового коду та розблокує новий потік доходів для видавців. Ми неймовірно гнучкі, коли йдеться про роботу з нашими партнерами по видавцям щодо позицій та типів оголошень, які ми розміщуємо для них.Disqus залучає та зберігає вашу аудиторію в Інтернеті

Які нові продукти чи функції ми можемо очікувати, щоб побачити у наступному році?

Ми завжди граємо з функціями, щоб полегшити читачам відкриття нового вмісту та повернення їх до своїх існуючих постачальників вмісту. Для видавців ми розглядаємо нові способи допомогти їм отримати більше трафіку та вплинути на залучення своїх сайтів.

Що стосується продуктів і змін, які надійдуть цього року, то вам доведеться почекати і побачити (сміх), але у нас зараз є кілька захоплюючих речей у бета-версії з деякими з наших видавничих партнерів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map