Де працювати як віддалений фрілансер (НАЙКРАЩІ ЛОКАЛИ 2020)

“Вам так пощастило, що ви працюєте, де хочете!”


Як віддалений фрілансер, це, напевно, ви чуєте регулярно (я знаю, що це роблю). І це може бути чудово, навіть захоплююче, вибирати між різними місцями виходячи з того, що ви відчуваєте у будь-який день – тобто, поки ви знаєте, куди поїхати..

Працювати з дому чи готельної кімнати день у день, але непередбачуваність робочих просторів може швидко з’їсти внизу. Що робити, якщо Wi-Fi локації X знову не працює? Що робити, якщо місце Y занадто переповнене? Ці ризики можуть означати різницю між дотриманням терміну та пропуском його.

Без офісу, котрий регулярно прямує щоранку, тягар пошуку надійних місць, щоб сісти та зробити речі, лягає на ваші плечі.

Подорожуючи останні кілька років, я звик швидко визначати підходящі місця для роботи в новому місті чи містечку. Залежно від вашої конкретної торгівлі, ситуації з електронікою та навіть часу доби, одне місце може бути кращим за інше. Я поділюся своїми порадами та рекомендаціями щодо виявлення наступного офісу на день.

Кавові магазини

Де-на-роботі-коли-ти-віддалений-фрілансер-образ1

Місцева кав’ярня вже давно є класичним місцем для бізнесу, будь то ранньою ранковою зустріччю з клієнтами чи потрібна післяобідня пікап.

З підйомом віддалених робочих місць кав’ярні також стали прекрасним місцем для багатьох фрілансерів, які виконують свою щоденну роботу. Вони пропонують багато переваг порівняно з іншими робочими місцями, які склали цей список, але у них є деякі недоліки.

Коли вибирати кавові магазини

Кав’ярні використовуються віддаленими працівниками по всьому світу, і не важко зрозуміти чому. Вони пропонують безліч комфортних сидінь, хорошої кави (поширена залежність серед тих, хто працює віддалено), і, у багатьох випадках, відмінна їжа.

Крім того, затишна атмосфера, цікавий декор та заспокійлива фонова музика – привабливі особливості. Це все доповнює, щоб кав’ярні могли запропонувати багато домашніх затишків, при цьому все ще допомагаючи бути продуктивними.

Кав’ярні також чудові, якщо ви любите працювати нетрадиційними годинами. Хоча такі місця, як бібліотеки, часто закриваються досить рано, багато кав’ярень, особливо у великих міських центрах, відкрити рано та закрити досить пізно, у деяких містах є навіть цілодобові варіанти.

Коли вам слід уникати кавових магазинів

Хоча для вибору кав’ярень є маса вагомих причин, для деяких із них вони можуть бути не більш ідеальними. Зазвичай це пов’язано з кількома поширеними проблемами.

Хоча сидінь часто багато, кількість наявних електричних розеток зазвичай не становить. Це може бути нормально, якщо у вас є ноутбук з тривалим терміном роботи акумулятора або велика потужність банку живлення, але для решти нас це може бути головною проблемою..

Повільне або ненадійне підключення до Інтернету – ще одна поширена проблема у багатьох установах, що робить кав’ярні справжнім болем для всіх, хто сильно покладається на технології своєї роботи.

І хоча вони є одним з найдешевших варіантів, вони все ще не безкоштовні. Залежно від толерантності конкретного місця розташування до віддалених працівників, можливо, очікується, що ви будете робити кілька покупок протягом дня. Ці невеликі витрати можуть швидко скластись і виріжте ваш нижній рядок.

Останнє питання, яке слід зазначити, це кав’ярні часто гучні та відволікаючі місця для роботи, і, якщо ти схожий на мене, може знадобитися тиша, щоб зосередитись. Це більша проблема, якщо ви онлайн-викладач або вам потрібно проводити конференц-дзвінки. Фоновий шум може змусити вас проявити себе непрофесійно і зробити виконання щоденних обов’язків неймовірно складним, якщо не неможливим.

Коли вибирати кавові магазини:Коли слід уникати кавових магазинів:
Коли хочеться затишку вдома (зручне сидіння, затишна атмосфера тощо)Коли ви не можете дозволити собі купувати продукти та напої протягом дня
Коли для вас важливі продукти харчування та кофеїнКоли ваш ноутбук вимагає частої зарядки
Коли ви працюєте нетрадиційні годиниКоли вам потрібен спокій і тиша
Коли ви не можете дозволити собі деякі більш дорогі варіантиКоли надійне підключення до Інтернету є абсолютно необхідною

Про поради

 • Приїжджайте рано на гарне місце. Це важливо, якщо вам потрібен доступ до електричної розетки (зовнішній банк живлення може стати в нагоді, коли його немає).
 • Будьте уважні до закладу. Не забирайте стіл для чотирьох, коли місце запаковано, завжди принаймні майте напій перед собою (інакше ви вже не клієнт), і обов’язково підкажіть персонал..
 • Принесіть мобільну точку доступу. Якщо швидкий Інтернет є важливим, краще не покладатися на заклад, тим більше, що швидкість знизиться, якщо багато людей ввійдуть відразу.
 • Рушайте до великого ланцюга. Кав’ярні типу Starbucks, як правило, менш метушливі, ніж маленькі кафе, незалежно від власності. Як правило, достатньо місця для сидіння, швидкого Wi-Fi, і ніхто не буде заперечувати, якщо ви будете залишатися годинами.
 • Перевірте огляди в Інтернеті. Це може допомогти вам краще зрозуміти, наскільки підходяще місце для роботи, перш ніж витрачати час на перевезення ноутбука по місту. У відгуках часто згадуються типові швидкості сполучення, наявність місця для сидіння та доброзичливість персоналу.

Коворкінг просторів

Де на роботу-коли-ти-віддалений-фрілансер-образ2

Розроблені спеціально для віддалених працівників, коворкінг-простори пропонують багато вагомих переваг перед іншими варіантами цього списку.  

Зазвичай у вас є можливість взяти напрокат спільний стіл або приватний офіс, щодня, щотижня або щомісяця. Незважаючи на те, що вони ще не доступні, ці нові простори, як правило, мають усі функції стандартного офісу. І, швидше за все, ви все більше і більше бачите їх. Прогнозує це лабораторія малого бізнесу до 2020 року в усьому світі буде понад 26 000 коворкінг-просторів.

Коли вибирати коворкінг простору

Коворкінг-простори забезпечують вирішення одного з головних недоліків вільного режиму життя: ізоляції. За останніми даними, таке відчуття ізоляції не просто неприємне, але може негативно вплинути на вашу продуктивність, витрати та здатність дотримуватися термінів.

З цієї причини, якщо для вас важливе почуття товариства та спільності, коворкінг простору може бути ідеальним рішенням. Тут ви не тільки будете оточені іншими віддаленими працівниками, але і у вас буде швидкий і надійний WiFi та багато інших функцій, які класично доступні в офісі, наприклад, приватні кімнати для нарад та поліграфічні послуги.

Багато коворкінг-сайтів пропонують додаткові стимули, такі як безкоштовна кава, чай, закуски та навіть пиво! Це означає, що вам не доведеться переїжджати на обід чи отримати наступний кофеїн.

Коли слід уникати коворкінг-просторів

Як ідеальне робоче місце для будь-якого віддаленого працівника, важко знайти причину, щоб не скористатися коворкінг-просторами. Найбільшою проблемою часто є відсутність доступності.

Оскільки віддалений робочий спосіб життя все ще стає інтегрованим у багатьох сферах по всьому світу, у багатьох містах простори для коворкінгу просто недоступні. Особливо це стосується невеликих міст чи віддалених районів. Більшість великих столичних міст матимуть принаймні кілька варіантів.

Вартість коворкінгу – це ще один фактор, який може вас відштовхнути – вони не дешеві.

У таких місцях, як Нью-Йорк та Сіетл, ціни можуть становити від 300 до 600 доларів на місяць. У Європі це не набагато краще, коли ціни в таких містах, як Амстердам, коливаються від 200 до 300 євро на місяць. Вони можуть бути навіть дорогим варіантом у таких країнах, як Таїланд, де кімната для переговорів коштує близько 8 доларів за годину оренди, при цьому 125 доларів є середньомісячною ставкою.

Коли вибрати коворкінг простору:Коли слід уникати коворкінг-просторів:
Коли почуття товариства та спільноти важливоКоли ви намагаєтесь заощадити гроші
Коли необхідні швидкі швидкості Wi-FiКоли варіант просто недоступний
Коли вам потрібні класичні функції офісу
Коли ви не хочете переїжджати протягом дня

Про поради

 • Підпишіться на місячну ставку. Багато коворкінг-сайтів пропонують знижену щомісячну ставку, що дешевше, ніж щоденні або щотижневі варіанти (хоча деякі пропонують лише щомісячні тарифи).
 • Магазин навколо для коворкінг простору з привабливими перевагами. Деякі часто пропонуються пільги включають безкоштовні напої, їжу або канцелярські товари. Вам слід шукати коворкінг-простір, який відповідає вашим уподобанням та вимогам.
 • Знайдіть коворкінг-простір з хорошим соціальним середовищем. Хоча коворкінг не зможе повністю замінити все, що пропонує офіс, вони можуть допомогти у відсутності соціальної взаємодії, яку відчувають багато фрілансери. Пошук місця для коворкінгу, який допомагає заповнити цю прогалину, може істотно змінити вашу якість життя.

Місцеві бібліотеки

Де-на-роботі-коли-ти-віддалений-фрілансер-образ3

Кожен, хто коли-небудь був студентом, має хоча б певний досвід, проводячи довгі години, працюючи в бібліотеці. Отже, для багатьох фрілансерів це може здатися очевидним і зручним вибором.

Бібліотеки – це середовище, яке, як правило, корисно для виконання завдань, будь то робота в класі чи позаштатна робота. Плюс у більшості міст є. Але вони також не ідеальні, і можуть бути менш ідеальним місцем для роботи, залежно від завдань вашого дня та особистих уподобань.

Коли вибрати бібліотеку

Як єдиний варіант у цьому списку, який є безкоштовним практично скрізь, бібліотеки – це відмінний вибір для фрілансера, який не має готівки, який не працює від дому. І оскільки майже всі знають, що “в бібліотеці не розмовляють”, ти можеш припустити, що ти також будеш чудовим місцем для концентрації.

Бібліотеками часто користуються студенти, яким, як і віддаленим працівникам, потрібні стабільні зв’язки з Інтернетом. Це означає, що вони зазвичай дуже хороші, коли мова йде про швидкість WiFi так само. Це справедливо в більшості локацій, навіть у країнах, що розвиваються, де стабільне бездротове з’єднання важко знайти.

Коли вам слід уникати бібліотеки

Хоча бібліотеки мають цілий ряд переваг для віддалених працівників, деякі з цих переваг можуть також спричинити проблеми залежно від активності вашого дня.

Наприклад, потреба в тиші велика для зосередженості, але якщо ваша робота вимагає від вас шуму, наприклад, проведення конференц-дзвінків або скасування з клієнтом, ці правила також можуть заважати вашій продуктивності.

Бібліотечні години також можуть бути обмежувальними. Багато відділень закриваються досить рано, не відкриті під час свят і навіть можуть бути закритими у вихідні дні. Отже, якщо ви схильні працювати в неробочий час, кращим варіантом може стати кав’ярня. Їжа та напої також є великим «ні-ні» у більшості локацій, тобто зазвичай вам доведеться переїжджати на обід та каву.

Ще одна проблема багатьох бібліотек полягає в тому, що вони часто мають довгі таблиці, якими діляться відвідувачі. Якщо він зайнятий, є ймовірність, що поруч з вами буде хтось, хто сидить і працює. Для деяких це може відволікати увагу, особливо якщо характер роботи вимагає від вас збереження вмісту екрана відносно приватним.

Коли вибрати бібліотеки Коли слід уникати бібліотек
Коли вам потрібен спокій і тишаКоли ви можете порушити правила бібліотеки
Коли вам потрібен швидкий WiFi для роботиКоли вам потрібні гнучкі робочі години
Коли хочеш вільного місця для роботиКоли вам потрібна конфіденційність або особистий простір

Про поради

 • Показуйте рано. Це дасть вам кращі шанси отримати хороше сидіння за допомогою електричної розетки.
 • Шукайте університетські бібліотеки. У багатьох кампусах коледжів та університетів є бібліотеки, відкриті для громадськості, які закриваються пізно, поки школа навчається.
 • Отримайте копію календаря бібліотеки. Приділіть особливу увагу місцевим державним святам. Також пам’ятайте, що бібліотеки часто використовуються для публічних заходів, що може вплинути на вашу працездатність.
 • Принесіть портативний банк живлення. Іноді може бути важко знайти сидіння, яке має доступ до електричної розетки; принести банк живлення, який може тримати ваш ноутбук зарядженим протягом дня, може стати абсолютним рятувальником

Використовуйте додаток

Де працювати, коли ти - віддалений-фрілансер-образ4

Технологія полегшила майже все про фріланс: від можливості пошуку та безпечної роботи в Інтернеті до досягнення продуктивності протягом дня. Тож це не дивно технологію також можна використовувати для швидкого пошуку ідеального місця для роботи.

Програми можуть допомогти вам вибрати найкращі наявні робочі місця, не витрачаючи час і енергію на їх перевірку самостійно. Отже, незалежно від того, чи шукаєте ви створити магазин у кафе, коворкінг, місцевій бібліотеці чи ексклюзивному робочому просторі, це варіант, який варто вивчити..

Коли вибрати додаток

Деякі безкоштовні додатки, такі як Work Hard Anywhere (WHA) для iOS, дозволяють шукати місця, які є, як стверджує генеральний директор Бенсон Чу, «зручними для ноутбуків». WHA включає в себе каталог з рейтингом користувача, який оцінює різні робочі місця з точки зору якості WiFi, кількості торгових точок, ціни, розміщення та інших факторів. Альтернативи включають Workfrom та Global Coworking Map.

Програми, які містять інформацію про масові джерела, можуть бути обмежені, якщо користувачів не надто багато. Однак вони все ще можуть допомогти вам визначити різні потенційні робочі місця, які ви, можливо, не вважали іншим.

Ще одна програма, Hoffice, дозволяє людям здавати в оренду свої будинки чи офіси як робочі місця для фрілансерів – на кшталт Airbnb для віддалених працівників. Хоча це не завжди найдешевший варіант, це може бути чудово, якщо вам потрібен приватний простір, де вас навряд чи можуть перервати..

Коли вам слід уникати використання програм

Програми можуть бути чудовим вибором, але багато хто приходить з здоровенними абонементами (що, однак, деякі також безкоштовні, тому завжди варто переглянути). І пам’ятайте, що ви, можливо, зможете списати вартість цих додатків прийде податковий час.

Існує кілька неймовірних додатків, які визначають заклади, такі як ресторани та готелі, які дозволяють орендувати тимчасове робоче місце у неробочий час (наприклад, просторі, сидіння на місцях, KettleSpace та перемикання роботи). Однак ці програми, як правило, обмежені мегаполісами США і можуть не бути корисними, якщо ви працюєте у віддаленому місці.

Коли вибрати додаток: Коли слід уникати використання програм:
Коли ви хочете оцінити пробіл перед поїздкоюКоли ви не можете дозволити собі часом високі витрати
Коли ви хочете відкрити нові варіантиКоли у вас немає можливості у вашому районі
Коли ви шукаєте абсолютну конфіденційність

Про поради

 • Ознайомтеся з доступними варіантами перед тим, як прибути. Якщо ви плануєте відправитися в нову область, варто ознайомитись з тим, що сказали інші про доступні варіанти роботи. Це може допомогти вам визначити, чи краще за все залишитися на тій чи іншій стороні міста.
 • Сприяйте покращенню досвіду. Для додатків, які надають інформацію на основі внесків користувачів, завжди краще поділитися своєю думкою. Ви отримали користь від інформації, тому корисно допомагати іншим взамін.
 • Скористайтеся якомога більшою кількістю додатків. Ви знайдете безліч додатків, які можуть полегшити ваше життя як фрілансера. Перегляньте найкращі програми для підвищення продуктивності, щоб допомогти вам бути в курсі своїх проектів

Успіх незалежно від вашої робочої області

Усі перераховані вище місця потенційно є чудовими місцями для роботи, але все залежить від вашого місця розташування. Можливо, у вас немає місцевої бібліотеки, у всіх кав’ярнях у вашому районі є жахливий Wi-Fi, а у вашому районі ще не відкриється коворкінг..

Хоча це може здатися страшною удачею, це реальність для багатьох фрілансерів, особливо тих, хто живе у віддалених місцях. Використання програми для пошуку хорошого робочого простору може бути корисною, але воно все ще може не запропонувати хорошого вибору. Оренда офісу – це ще одна можливість, але це може бути поза бюджетом для багатьох фрілансерів.

Якщо ви змушені працювати у своєму будинку чи готельному номері, зробіть все можливе, щоб залишатися мотивованими та виконувати завдання, створюючи розслаблюючу атмосферу, вільну від відволікань. Кожні кілька годин отримуйте свіже повітря, щоб відпочити очам, спині та мозку. І не забувайте про важливість залишатися зволоженими – щось таке, здавалося б, просте, може змінити якість вашої роботи.

Джерела:

https: //www.fastcompany.com/3068312/the-digital-nomads-guide-to-working-from-anywhere-on-e
https: //hbr.org/2017/11/a-study-of-1100-employees-found-that-remote-workers-feel-shunned-and-left-out
https: //www.coworkingresources.org/blog/coworking-space-prices
https: //toomanyadapters.com/best-co-working-spots-chiang-mai/
https: //www.vox.com/the-goods/2018/10/8/17943548/spacious-kettlespace-weach-seats-restaurant-coworking
https: //www.smallbizlabs.com/2016/08/coworking-forecast-44-million-members-in-2020.html

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me