Ціни для виробника логотипів Wix – чи є приховані витрати? [ОНОВЛЕННЯ 2020]

Жодна дизайнерська послуга чи інструмент не підходять всім. Вкладати години в розробку вашого логотипу дуже прикро, а потім виявити, що ви не можете ним користуватися вільно, або що ціна, яку ви заплатили, не включає необхідні формати файлів. Тому перш ніж витрачати дорогоцінний час на роботу за допомогою майстра штучного інтелекту (виробника логотипів Wix) та редагування вашого логотипу, ознайомтеся з моїм докладним посібником із ціноутворення Wix нижче.


Я поясню, що входить у наявні плани та будь-які приховані витрати, про які потрібно знати. Я також дам вам поради щодо того, для кого найкраще підходить кожен план виробника логотипів Wix та кому може знадобитися інший план чи інша послуга з дизайну логотипів. Гроші мають значення для вашого бізнесу, тому я зроблю все можливе, щоб ви отримали потрібний вам логотип, не витрачаючи більше, ніж потрібно.

Перш ніж ми розпочнемо роботу, якщо ви хочете дізнатися більше про функції цього інструменту, прочитайте наші поглиблений огляд виробника логотипів Wix, або перейдіть до нашого експертне порівняння кращих послуг із дизайну логотипів там, щоб побачити, чи є краща альтернатива для вас.

1Який план ціноутворення підходить саме вам? 2 Преміум-плани: Логотип + Веб-сайт3Wix Ціни виробника логотипу з першого погляду4 Чи є які-небудь приховані витрати?"@context":"http: \ / \ / schema.org","@тип":"ItemList","itemListElement": [{"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 1,"назва":"Який план цін підходить саме вам?","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / ціна на wix-logo-maker \ / # який план ціноутворення – це правильно для вас-"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 2,"назва":"Плани Преміум: Логотип + Веб-сайт","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / ціна на wix-logo-maker \ / # Плани-Преміум – Логотип — Веб-сайт"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 3,"назва":"Ціни на виробник логотипів Wix з першого погляду","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / ціна на wix-logo-maker \ / # Wix-Logo-Maker-Ціни-на-огляд"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 4,"назва":"Чи є якісь приховані витрати?","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / ціна на wix-logo-maker \ / # Are-There-Any-Hidden-Costs-"}, {"@тип":"SiteNavigationElement","положення": 5,"назва":"Отже, підсумок, скільки коштуватиме вас?","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / ціна на wix-logo-maker \ / # So-Bottom-Line – як-скільки-чи буде-коштує-ти-"}]}

Contents

Який план цін підходить саме вам?

У порівнянні з деякими іншими виробниками логотипів DIY, виробник логотипів Wix зберігає ціни досить просто та просто. Технічно існує лише два цінові плани:

 1. Просто логотип
 2. Логотип + веб-сайт

Однак кожен із цих планів далі підрозділяється на «рівні», тому насправді більше, як шість планів.

Звичайно, чим більше ви платите, тим більше отримуєте. Але справжнє питання таке: скільки вам насправді потрібно? Чи справді всі супер-преміальні дзвіночки допоможуть вашому бізнесу, чи ви отримаєте більше цінності від найдешевшого варіанту? Продовжуйте читати, щоб дізнатися.

Вільний план

Гаразд, це не зовсім план – це більш короткий підсумок того, скільки дозволяє Виробник логотипів Wix, перш ніж платити за щось. Але оскільки виробник логотипів пропонує декілька приємних халяв, щоб розпочати роботу, їх, безумовно, варто вказати.

Поперше, Виробник логотипів Wix на 100% безкоштовний у використанні. Вам потрібно буде зареєструвати безкоштовний акаунт Wix, щоб розпочати роботу, але для створення логотипу вам не потрібно платити будь-яку підписку на Wix. Все, що вам потрібно зробити – це перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і створити свій рахунок. Ви розблокуєте весь виробник логотипів без будь-яких обмежень, і зможете розробити свій логотип, не заплативши ні копійки.

Ви навіть можете завантажити зразковий файл вашого логотипу для некомерційного використання. Просто збережіть свій логотип, прокрутіть донизу сторінки оформлення замовлення та натисніть Завантажити безкоштовну версію для миттєвого завантаження.

Ціни на виробник логотипів Wix - Як завантажити безкоштовний логотип

Безкоштовний зразок – це зображення низької роздільної здатності, і ви не можете використовувати його для брендування свого бізнесу, поки не заплатите за файли з більшою роздільною здатністю. Але це чудово для того, щоб поділитися з колегами для отримання відгуків або для отримання уявлення про те, як може виглядати ваш новий логотип на вашому веб-сайті. І якщо ви просто хочете милий логотип для некомерційного сайту, наприклад особистого блогу, безкоштовне завантаження може бути насправді всім, що вам потрібно.

Якщо ви хочете безкоштовно (а я маю на увазі дійсно безкоштовно), ось ще один фантастичний варіант для вас: DesignEvo. З DesignEvo, Ви можете створити новий логотип, завантажити його та навіть використовувати його для комерційних цілей – і все безкоштовно. Єдиний улов – вам потрібно кредитувати DesignEvo, де б ви не користувались.

Клацніть тут, щоб дізнатися, як використовувати Wix Logo Maker для створення логотипу для вашого особистого каналу YouTube.

Найдешевші плани: Просто параметри логотипу

Гаразд, тепер, коли халяви вже не виходять, давайте перейдемо до платних (реальних) планів. Найдешевший тип плану, Just Logo, пропонує два рівні ціноутворення: базовий та розширений. Обидва плани Just Logo передбачають одноразовий платіж. Постійних зборів немає.

Просто логотип (базовий) – найкращий лише для використання в Інтернеті

Ціни на виробник логотипів Wix - базовий план Just Logo

Що включено?

Найдешевший варіант, Just Logo – Basic, дає вам повні комерційні права використання вашого логотипу, а також так звані “стандартні файли логотипів”:

 • 2 PNG в оригінальних кольорах логотипу
 • 2 PNG чорного кольору
 • 2 PNG в білому кольорі
 • 1 PNG у відтінках сірого
 • 1 PNG в однотонному

Одне, що мені дуже подобається, це те п’ять із цих восьми PNG мають прозорі фони (показано у вигляді сірих контрольних дощок на скріншоті нижче).

Ціноутворення для логотипів Wix - Стандартні файли логотипів

Чому важливі прозорі файли логотипів? Прозорість дозволить розмістити ваш логотип на будь-якому тлі, включаючи зображення, без дивної або відволікаючої форми навколо нього.

Для кого цей план хороший?

При одноразовій оплаті всього 20 доларів базовий план є дуже доступним для малого бізнесу, бюджетних стартапів або когось, хто вивчає нову сторону концерту. Але дійсно, якщо це ваша ситуація, є хороший шанс, що вам буде краще вирушаємо до Fiverr, де ви можете найняти дизайнера, який створить ваш логотип для вас всього за 5 доларів.

Низька базова ціна має деякі недоліки. Файли PNG не можна легко редагувати, і їх не можна масштабувати більше (принаймні, не втрачаючи якості та виглядаючи піксельно, що ви точно не хочете для свого бренду).

Цей план прекрасний, якщо ви будете відображати лише ваш логотип в Інтернеті – скажімо, як зображення профілю у Facebook, у заголовку веб-сайту або як підпис електронної пошти. Тож якщо ви просто шукаєте дешевий логотип для особистого блогу чи невелику вітрину, лише в Інтернеті, цей план, ймовірно, буде досить хорошим.

Однак якщо ви хочете коли-небудь надрукувати ваш логотип великих розмірів або ви хочете мати можливість редагувати його за допомогою програмного забезпечення для графічної графіки, наприклад Adobe Illustrator, цей план не є правильним вибором для вас. Серйозний бізнес потребуватиме універсальності наступного вищого плану: Просто логотип – Розширений.

Просто логотип (розширений) – найкращий план друку та редагування лише для логотипу

Ціни на виробник логотипів Wix - Розширений план просто логотипу

Що включено?

При одноразовій оплаті в розмірі 50 доларів план Advanced Just Logo включає в себе кілька корисних файлів для друку, редагування та відображення в соціальних мережах. І звичайно, він також включає ті ж комерційні права та “стандартні файли логотипів”, що і Основний план.

Ви отримаєте 40+ версій логотипу які були попередньо розміщені для різних платформ соціальних медіа:

 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter
 • YouTube
 • LinkedIn
 • Етсі

Ви також отримаєте п’ять векторних файлів:

 • Колір
 • Чорний
 • Білий
 • Відтінки сірого
 • Монохромний

Тож у чому полягає велика справа з векторними файлами? Логотипи збережено як масштабовані файли векторної графіки (SVG) можна нескінченно масштабувати, не втрачаючи якості. Тому SVG ідеально підходять для друку вашого логотипу на товарах, рекламі та рекламних товарах. Векторні файли також можна редагувати в програмному забезпеченні, наприклад Adobe Illustrator.

Для кого цей план хороший?

План Advanced Just Logo в основному є обов’язковим, якщо ви хочете надрукувати свій логотип. Поки ви можете дозволити собі різницю в ціні, додаткова універсальність порівняно з базовим планом, безумовно, варта цього більшості підприємств.

Крім того, якщо у вас є доступ до програмного забезпечення для векторної графіки та ноу-хау для його використання, файли SVG дозволять вам безкоштовно редагувати ваш логотип пізніше. Це дуже цінно, оскільки Плани виробника логотипів Wix не пропонують безкоштовних змін після покупки. (Щоб зрозуміти, ви можете використовувати виробник логотипів, щоб редагувати ваш логотип після його придбання, але вам доведеться заплатити ще раз, щоб завантажити оновлені файли.)

Розширений план виробника логотипів Wix може здатися дорогим, але він більш-менш еквівалентний іншим високоякісним виробникам логотипів. Це значно дешевше порівнянного плану Looka і майже точно дорівнює DesignEvo. Хоча одна помітна відмінність обох цих варіантів, – це безкоштовні зміни після покупки; на Looka, ви можете безкоштовно редагувати протягом 72 годин після придбання вашого логотипу тощо DesignEvo, ви можете робити необмежені безкоштовні зміни назавжди.

Плани Преміум: Логотип + Веб-сайт

Якщо все, що вам потрібно, це логотип і абсолютно нічого більше, то ми все зробили! Ви можете перестати читати тут, оскільки три плани, які я зараз розкрию, мають набагато більше, ніж файли логотипів. З іншого боку, якщо вам потрібен і логотип, і веб-сайт, читайте далі!

Логотип + Плани веб-сайтів мають лише передплату, з трьома рівнями ціноутворення: ціннісний, професійний та люкс.

Логотип + веб-сайт (значення) – найкраще для менших / персональних веб-сайтів

Ціни на розробник логотипів Wix - План значень логотипу + Веб-сайт

Що включено?

Цей план дає вам “стандартні файли логотипів” (вісім PNG, те саме, що просто базовий план логотипу), а також план веб-сайтів Wix Combo. Ваш веб-сайт буде розроблений так, щоб він відповідав вашому логотипу, і ви можете зробити додаткові налаштування за допомогою конструктора веб-перетягувачів Wix.

План веб-сайтів Wix Combo постачається з:

 • До 3 Гб пам’яті
 • До 2 Гб пропускної здатності
 • Безкоштовний користувацький домен на один рік

Не впевнені, чи правильно створити веб-сайт Wix? Дізнайтеся більше у нашому огляд експертів Wix.

Для кого цей план хороший?

Якщо у вас ще немає веб-сайту, план вартості – це хороший спосіб розпочати створення фірмової присутності в Інтернеті. Обмежений обсяг пам’яті та пропускна спроможність достатній для особистого або основного веб-сайту для бізнесу, але не для чогось занадто спритного, як-от функціонування електронної комерції чи багато відео.

Також пам’ятайте про це цей план не включає масштабовані векторні файли вашого логотипу. Я припускав, що це буде так, оскільки підписки завжди здаються “фантастичнішими”, ніж плани з одноразовими платежами. Але я помилявся … тому не робіть тієї самої помилки, яку я зробив! Якщо вам потрібен веб-сайт плюс масштабовані векторні файли вашого логотипу, вам доведеться заплатити за наступний вищий план: Професійний.

Якщо ви шукаєте абсолютний найнижчий пакет для вашого логотипу та веб-сайту, Пошиття брендів пропонує аналогічний план (називається Стандарт) приблизно за половину ціни. Ви також отримаєте функцію електронної комерції за допомогою опції «Пошиття брендів», щоб ви могли продавати свої продукти в Інтернеті. На жаль, ви все одно не отримаєте масштабовані файли SVG вашого логотипу.

Я мушу зазначити, що в цей момент ми потрапляємо в деякі сценарії, де Виробник логотипів Wix, можливо, не найкращий вибір. Наприклад, ви можете підписатись лише на план веб-сайтів Wix переходьте до Фіверра і отримайте свій логотип, розроблений професіоналом, всього за 5 доларів. Ви можете заощадити гроші та сподобатись логотипу, при цьому отримуючи всі необхідні функції веб-сайту.

У рамках його пошуків знайти найкращий новий логотип веб-сайту планети, мій товариш по команді найняв трьох різних дизайнерів логотипів у Fiverr за три дуже різні ціни. Прочитайте все про його досвід і побачите, чи ви можете насправді отримати логотип якості за 5 доларів у нашому поглиблений огляд Fiverr.

Якщо вам цікаво пройти маршрут Fiverr для розробки логотипу, а потім використовувати Wix лише для створення сайту, натисніть тут, щоб прочитати більше про плани ціноутворення Wix. (Повірте, ви можете заощадити багато часу та грошей, вибравши правильний!)

Логотип + веб-сайт (професійний) – найкращий варіант для більшості підприємств

Ціни на розробник логотипів Wix - Логотип + Професійний план веб-сайту

Що включено?

Поряд із “стандартними файлами логотипів”, файлами логотипів соціальних медіа та масштабованими векторними файлами Професійний план пропонує ще два приємні доповнення:

 • 250 візиток, роздрукованих та доставлених вам
 • План веб-сайтів Wix Unlimited

План веб-сайтів Wix Unlimited надає 10 Гб пам’яті, необмежену пропускну здатність та безкоштовні ваучери на оголошення в Google, Microsoft тощо..

Для кого цей план хороший?

Цей план є чудовим середнім рівнем для більшості малих підприємств, підприємців та фрілансерів. Файли з логотипом, що масштабуються, набагато більш універсальні, ніж самі PNG, а додане сховище та пропускна здатність веб-сайту дасть вам можливість розробити веб-сайт (та ваш бренд).

Однак, якщо ви плануєте зробити свій бізнес дуже маленьким або використовувати веб-сайт та логотип лише для особистих цілей, додаткова щомісячна вартість може не коштувати цього.

Перш ніж витрачати час на пошук подібного плану в іншому місці … я скажу вам, що насправді його немає. Wix – єдиний виробник логотипів, який я виявив, що поєднує файли SVG із поточним планом веб-сайтів. Пошиття брендів пропонує план преміум-класу, який трохи дешевший, ніж цей, але ви не отримаєте файли SVG, і, звичайно, не будете користуватися багатофункціональним конструктором веб-сайтів Wix. Якщо ви дійсно хочете зв’язати свій логотип та веб-сайт, то Wix, швидше за все, буде найпростішим способом це зробити.

Логотип + Веб-сайт (Deluxe) – найкраще для обслуговування клієнтів VIP

Ціни на розробник логотипів Wix - Логотип + План розкішних веб-сайтів

Що включено?

Поряд з усіма логотипами, веб-сайтами та візитними картками, запропонованими у професійному плані, план «Делюкс» включає:

 • Безкоштовне підключення логотипу від професійного дизайнера
 • Пріоритетна підтримка клієнтів

Хоча це рахується як “повний бренд”, цей план насправді не пропонує набагато більше, ніж Професійний план. Щодо ціни, я б очікував функціональності електронної комерції, значно більше місця для зберігання веб-сайтів та деяких інших унікальних послуг з брендингу. Підтримка логотипу також може тривати до 14 днів, час повороту, який мене точно не сподіває.

Гаразд, так що ви питаєте про пріоритетну підтримку? Ваші онлайн-квитки з підтримкою будуть висунуті на передню лінію, тому вам не доведеться довго чекати відповіді від співробітників Wix. Однак немає гарантованого часу відповіді, тому ключового слова тут не повинно бути.

Для кого цей план хороший?

Якщо ви хочете покрокове керівництво під час створення свого сайту і готові платити за нього, цей план може бути корисним. Можливо, варто також ознайомитись, якщо час роботи веб-сайту має вирішальне значення для вашого бізнесу, тому вам потрібно якнайшвидше вирішити будь-які проблеми.

Інакше, ви, можливо, будете так само задоволені підпискою на професійний план, що означає економію близько 100 доларів на рік.

Як і план з низькими витратами на професіонал, насправді немає порівнянного плану з будь-яким іншим виробником логотипів. Знову ж таки, це сценарій, коли я особисто шукав би альтернативу, оскільки додана вартість просто не здається такою великою. Я, мабуть, використовував Wix для свого веб-сайту, але мій логотип був розроблений в іншому місці. Ви можете заплатити порівняльну ціну за свій логотип DesignEvo або LogoMaker, або ви навіть можете заощадити гроші за допомогою логотипу так дешево, як 5 доларів Фіверр. Для мене всі ці альтернативи віддавали б перевагу цьому досить дорогому плану «Делюкс».

Ціни на виробник логотипів Wix з першого погляду

Ось короткий підсумок цих п’яти планів. (Пам’ятайте, що платформа завжди вільна для використання та що зразки логотипів із низькою роздільною здатністю безкоштовні для некомерційного використання.)

ПланОплатаОсобливостіВиберіть цей план, якщо ви:
Просто логотип  – ОсновніОдноразова оплата
 • 8 файлів PNG
Потрібно лише відображати ваш логотип в Інтернеті
Просто логотип  – РозширенийОдноразова оплата
 • 8 файлів PNG
 • Файли соціальних медіа
 • Можна редагувати / масштабувати файли SVG
Хочете використовувати свій логотип в Інтернеті та в друку (наприклад, реклама, рекламні товари, товари)
Логотип + веб-сайт  – ЗначенняПідписка
 • 8 файлів PNG
 • План веб-сайтів Wix Combo
Хочете мати базовий веб-сайт і потрібно лише відображати ваш логотип в Інтернеті
Логотип + веб-сайт  –

Професійні

Підписка
 • 8 файлів PNG
 • Файли соціальних медіа
 • Можна редагувати / масштабувати файли SVG
 • 250 візиток
 • План веб-сайтів Wix Unlimited
Хочете, щоб пропускна здатність та сховище розробили ваш бізнес і хочете використовувати ваш логотип в Інтернеті та в друку
Логотип + веб-сайт  – ДелюксПідписка
 • 8 файлів PNG
 • Файли соціальних медіа
 • Можна редагувати / масштабувати векторні файли
 • 250 візиток
 • План веб-сайтів Wix Unlimited
 • Підбірка логотипу дизайнера
 • VIP-підтримка клієнтів
Хочете повнофункціональний план веб-сайту та найуніверсальніші файли логотипів, а також послуги VIP-клієнтів

Чи є якісь приховані витрати?

Хоча плани ціноутворення Wix Logo Maker викладені досить чітко в цілому, є кілька підводних каменів, де ви можете несподівано втратити трохи готівки. Уникайте прихованих витрат, пам’ятаючи про наступні моменти.

№1 Правки логотипу не є безкоштовними

Після придбання вашого логотипу ви не зможете вносити жодних безкоштовних змін до нього. Хоча ви можете технічно використовувати платформу для редагування вашого логотипу в будь-який час, вам доведеться заплатити за завантаження оновлених файлів.

№2 Гарантія повернення грошей призначена лише для веб-сайтів

Wix пропонує 14-денну гарантію повернення грошей на всі підписки на веб-сайт. Однак, гарантія повернення грошей не покриває покупку логотипу, які не підлягають поверненню ні за яких обставин.

# 3 Ціни на передплату “Щомісяця” є мало обманливими

Якщо ви придбаєте план Just Logo, ви сплатите чіткий одноразовий збір. Простенька. Плани веб-сайту Logo +, однак, вимагають підписки – і справжня ціна вашої підписки, безумовно, може бути показана чіткіше, ніж зараз це Wix.

Ціноутворення на логотип Wix - ціни щорічно

Хитрість полягає в тому, що Wix рекламує різні рівні логотипу + Веб-сайт як щомісячні витрати, але ви виявите, що реально платити щомісяця не існує. Ця політика була для мене настільки незрозумілою, що я відкрив підтримку, щоб запитати про неї.

Відповідь, яку я отримав від служби підтримки: Підписки доступні лише цілий рік. Це означає, що ви можете отримати Професійний план, сплативши 192 доларів заздалегідь, що набагато інакше, ніж щомісячно платити $ 16.

# 4 Деякі плани Автопоновлення

З деякими планами Wix, якщо ви не приділяєте пильної уваги повторним платежам, ви, можливо, платите більше, ніж планували на. Професійні та Делюкс планують автоматично оновлювати щороку.

Якщо ви скасуєте після поновлення підписки, вам не пощастить повернути гроші; вам просто потрібно дочекатися закінчення терміну дії плану. (Ваш план залишатиметься активним до кінця періоду підписки, однак, принаймні, ви можете продовжувати користуватися послугою, за яку ви затримали оплату.)

№5 Домени безкоштовні лише перший рік

Якщо ви зареєструєте план логотипу + Веб-сайт, ви отримаєте безкоштовний користувальницький домен – але лише на один рік. Після того, як перший рік закінчився, ви повинні сплачувати щорічну плату за продовження використання вашого домену.

Отже, підсумок, скільки коштуватиме вас?

Я охопив багато інформації, тож ось короткий огляд того, як вибрати план виготовлювача логотипів Wix, який найкраще підходить для вас. Загальна ціна, яку ви заплатите, залежить від того, що ви хочете від цього інструменту, але я думаю, що для більшості людей це дійсно зводиться до двох варіантів. Ось що я рекомендую:

 • Якщо ви хочете лише логотип, я рекомендую розширений план логотипу Just Just. Це коштує на 30 доларів більше, ніж базовий план, але включає набагато корисніші формати файлів, що додасть великої цінності для вашого бізнесу в перспективі. Сплативши одноразову плату в розмірі 50 доларів США, ви зможете використовувати свій логотип в Інтернеті та друкувати його в будь-якому розмірі та в будь-який час.
  Майте на увазі, що базовий план не можна оновити після отримання файлів логотипу, тому, якщо ви думаєте, що вам може знадобитися Розширений план в якийсь момент в майбутньому, краще придбати його заздалегідь..
 • Якщо вам потрібен веб-сайт та логотип, то моїм найкращим вибором є Професійний логотип + План веб-сайтів. Цей параметр посеред дороги надає вам файли логотипів, готових до Інтернету та друку, а також достатньо місця (10 Гб), щоб з часом розширити веб-сайт вашого бізнесу. Безкоштовні візитні картки теж ніколи не є поганою справою!

Пам’ятайте також, що вам не потрібно обирати план логотипу + веб-сайт, щоб отримати веб-сайт Wix. Ви завжди можете просто підписатися на звичайний план веб-сайтів Wix, а потім використовувати платформу, як-от Фіверр або Пошиття брендів щоб створити ваш логотип замість цього.

Оскільки виробник логотипів Wix безкоштовний у використанні, чому б не почати, спробувавши платформу, не покладаючи на себе план? Якщо вам подобається створений вами логотип, то можете потурбуватися про вибір ідеального для вас плану. І якщо вам не подобається те, що ви створили, не потрібно купувати.

Прочитайте наше поглиблений огляд виробника логотипів Wix для отримання додаткових порад експертів щодо створення вашого логотипу за допомогою цього інструменту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me