Чому вам потрібно зробити свій веб-сайт багатомовним у 2020 році (якщо його ще немає)

大家 好! Привет усім! Hola a todos!


Зрозумієте щось із цього? Якщо ні, то так почуває себе хтось, хто мало що розуміє, що не має англійської мови, або кому просто незручно з ним, відвідуючи веб-сайт на англійській мові. (Але не хвилюйтесь; це був просто привітний “привіт усім”, хто читає цю статтю.)

Більшість людей на Землі не є носієм англійської мови. Це факт, незважаючи на те, як це іноді може відчуватися. Важливо усвідомити, що зробити ваш сайт багатомовним має відчутні переваги для вашої присутності в Інтернеті, що набагато перевищує просто пристосування.

Ця стаття відкриє вам очі на деякі з цих переваг. І ви отримаєте кілька корисних порад про те, як зробити свій сайт багатомовним.

Чому ви повинні зробити свій веб-сайт багатомовним?

Розширити свою аудиторію

У світі тисячі мов, а різні люди мають свою рідну мову. Однак сьогодні, як видається, багато власників бізнесу припускають, що всі вільно володіють англійською мовою і англійської вистачає для їх веб-сайтів.

Але згідно зі статистикою статистики, хоча англійська мова має найбільшу частку користувачів, її розмовляють лише трохи більше 25% користувачів у всьому світі. Китайці посідають трохи менше 20%, а сам Китай – країна з найбільшою часткою користувачів Інтернету, 52,2%.

Чому вам потрібно зробити свій веб-сайт багатомовним у 2020 році (якщо він ще не був)

Скористайтеся новими ринками з новими можливостями

Значна частина населення розвинених країн, таких як Великобританія (81,7%) та США (78,2%), вже є користувачами Інтернету. Це означає, що на цих ринках менше шансів на зростання. Однак багато країн, що розвиваються в усьому світі, все ще наздоганяють, тому вони можуть похвалитися більшою можливістю для зростання.

Наприклад, у Китаї лише 38,4% із 1,4 мільярда людей користуються Інтернетом. Те саме можна сказати для великих частин Близького Сходу та Африки. Це означає, що на цих ринках є величезний потенціал для зростання аудиторії. У цих районах також майже впевнено, що конкуренція буде менш жорсткою.

Перетворіть більше відвідувачів у клієнтів

Подумайте, наскільки затишніше та зручніше ви почували б себе з кимось, якщо б ви могли вільно спілкуватися з ним чи нею. Потім накладіть на 70% користувачів Інтернету, які не розмовляють англійською мовою як першою мовою.

Ви б купували з сайту, якби ви не розуміли жодного його вмісту? Напевно, ні. Також важче буде довіряти сайту із поганими перекладами, які здавалися б непрофесійними.

Зробіть так, щоб ваші клієнти відчували себе як дома

Змушення клієнтів відчувати себе так, ніби ви піклуєтесь про те, щоб їхні потреби були доглянуті, ніколи не було погано з точки зору бізнесу. Те саме можна сказати і для ваших клієнтів в Інтернеті. Взаємодія зі своєю аудиторією та змушення їх почувати себе комфортно підвищить лояльність клієнтів та заохотить їх повернутися до вас. Утримувати клієнтів вигідніше і вигідніше, ніж отримувати нових – на щастя, багатомовний сайт допоможе вам зробити і те, і інше.

Попереду пачку

Масове протиріччя полягає в тому, що незважаючи на те, що близько 70% користувачів Інтернету не використовують англійську мову як свою першу мову, 80% вмісту веб-сайту доступні лише англійською мовою. Тож якщо ви зробите свій сайт багатомовним зараз, ви вже в топ-10%. І якщо ви хочете серйозно поставитись до впровадження якісних перекладів та декількох мов, ви легко потрапите в топ 5%.

Чому вам потрібно зробити свій веб-сайт багатомовним у 2020 році (якщо він ще не був)

Виріжте міжнародний імідж для свого бренду

Маючи багатомовний сайт та забезпечивши належне представлення інших мов, ваш бізнес виглядатиме більш професійним, відшліфованим та надасть йому міжнародного іміджу. Це підвищить вашу репутацію серед нових і існуючих клієнтів і змусить їх сприймати вас серйозно.

SEO оптимізація

Англійська версія Google не завжди є пошуковою системою вибору в кожній країні. Інші країни, ймовірно, покладаються на відповідну для них версію, або зовсім іншу пошукову систему, яка відповідає їх мові. Хороший приклад – Китай з низкою китайських пошукових систем, таких як Baidu і Sogou.

Для дизайну вашого веб-сайту

Якщо ви серйозно ставитеся до того, щоб зробити свою сторінку багатомовною, важливо включити її у свій дизайн. Деякі мови не читаються зліва направо, як англійська, а іноді вони займають більше місця або менше місця, щоб сказати те саме. Це вплине на дизайн вашого веб-сайту, і важливо, щоб ви працювали на будь-яких таких мовах.

Як зробити свій веб-сайт багатомовним

Зрозуміло, що багатомовний веб-сайт дуже важливий. Але тепер ви можете задуматися, як ви можете насправді зробити його. Оскільки все більше людей усвідомлюють, наскільки це важливо, інструменти вдосконалюються та розширюються. Ось найпоширеніші варіанти:

  •    Знайдіть чудового багатомовного конструктора веб-сайтів: Що стосується того, щоб зробити ваш сайт багатомовним, всі розробники веб-сайтів, безумовно, не рівні. Такі будівельники, як Wix, Weebly і Squarespace, відомі великими багатомовними інструментами та посібниками. Однак у кожного є свій процес, який потрібно робити, з різним рівнем складності.
  •    Вставте віджет Google Translate: Більшість будівельників дозволяють вам вставляти віджет Google Translate безпосередньо. Це дасть вашому сайту спливаюче вікно Google, яке запитає користувачів, чи хочуть вони перевести Google. Це дуже зручний варіант, але інструмент не завжди точний.
  •    Людський перекладач: Наразі ви не можете зробити краще, ніж кваліфікований перекладач людини. Однак вам потрібно буде найняти перекладача на кожну мову, і це може дорого коштувати. Також вам все-таки потрібно якось включити перекладений вміст на свої сторінки.

Готові зробити ваш сайт світового класу світовим?

На сьогодні, сподіваємось, у вас є нова точка зору на багатомовну динаміку Інтернету в цей сучасний день та епоху. Інтернет зблизив користувачів Інтернету як глобальну спільноту та відкрив майже нескінченні можливості для вашої присутності в Інтернеті. Однак деякі бар’єри у спілкуванні все ще залишаються, і дуже важливо, щоб ви звернулися до них, щоб перейти ваш бізнес на новий рівень.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me