Чому суфікси домену мають значення для URL-адреси вашого веб-сайту

Ваш улюблений альбом від Dresta & BG Knocc Out? Що стосуються незрозумілих реперів 90-х з веб-сайтами? Вся справа в розпізнаванні імен. Реєстрація імені домену верхнього рівня (TLD), який легко запам’ятовується та добре займає місце в пошукових системах, приверне стабільний потік відвідувачів та клієнтів. Маючи ім’я ніхто не згадає? Ну просто запитай Дресту.


Одним із елементів для вибору правильного імені веб-сайту є вибір правильного веб-суфікса, також відомого як розширення домену. Найкращі веб-сайти, що розміщують хостинг, пропонують вам зареєструвати своє доменне ім’я у стандартному суфіксі .com, а також широкій кількості альтернативних суфіксів.

Якщо ви виберете незрозумілий суфікс або важкий для запам’ятовування, ви ризикуєте, що ваш веб-сайт стане таким же неясним, як Gee Dawg ‘n’ Joe Boy. Хоча альтернативні суфікси служать цілі, вони можуть бути не найкращим рішенням для вашого веб-сайту. Дізнайтеся більше про альтернативні суфікси та чому правильний суфікс має значення для вашого сайту.

Чому так багато суфіксів?

Коли ви запускаєте процес вибору доменного імені, ви помітите, що існує безліч варіантів суфіксів домену. Найчастіше використовувані альтернативні суфікси – .net та .org, але існує широкий спектр загальних суфіксів, таких як .pizza. Існують також доменні імена для кожної країни, такі як .uk або .us і навіть доменні імена домену, такі як .apple та .comcast.

То чому люди використовують альтернативні домени для своїх веб-сайтів? Найпоширенішою причиною є те, що версія .com на їх веб-сайті недоступна. Іноді приймаються суфікси .com, .net, .org та інші TLD, які зазвичай використовуються для доменних імен, не залишаючи жодної альтернативи, крім вибору альтернативного суфікса.

Питання, з яким ми часто зустрічаємося, – чи дійсно суфікс домену має значення для веб-сайту. Коротка відповідь – так, тип використання суфіксів суттєво впливає на ефективність роботи вашого сайту.

Відвідувачі навчаються пам’ятати

Ви коли-небудь зупинялися, щоб замислитися, чому більшість основних веб-сайтів, якими ви користуєтесь щодня, мають розширення .com? Окрім того, що є основним TLD, що використовується у всьому світі, саме той, про який думають, за замовчуванням найбільше.

Коли студенти дізнаються про комп’ютери та Інтернет, більшість всього, що їх навчають, стосується сайтів .com. Ви майже можете розглядати це як “налаштування за замовчуванням” для більшості Інтернету. Навіть на клавіатурі мобільного телефону є ключ .com, оскільки більшість веб-сайтів, які ви використовуєте, закінчуються в .com.

Interbrand.com в 2014 році провів опитування щодо адресних суфіксів і виявив, що 94% опитаних пам’ятають назви компаній .com над іншими суфіксами. Коли вам надано кілька варіантів вибору домену компанії, 62% користувачів автоматично перейшли до .com версії сайту. Пізніше тим же користувачам назвали назву компанії без суфікса, і 81% припустили, що це адреса .com.

Вибір суфікса .com стане найкращим кроком, якщо домен доступний. Саме те, що найбільше очікується, і вибір іншого суфіксу може ускладнити клієнтам пошук вашого сайту.

Альтернативні домени мають стигму

Існує велика кількість альтернативних суфіксів, які ви можете використовувати, крім стандартної .com адреси, але ви можете ризикувати репутацією вашого бренду, роблячи це. Хоча користувачі Інтернету, як правило, довіряють TLD, наприклад .com, .net та .edu, багато інших розглядаються як підозрілі через дії інших у минулому.

Деякі з цих альтернативних доменів за замовчуванням мають природну стигму. До цієї категорії відносяться такі суфікси, як .xxx та .sex. Інші мають заробили стигму, оскільки їх використовували або для спаму, розповсюдження зловмисного програмного забезпечення, або інших незаконних дій. Суфікс домену, такий як .wtf, .pink, .online або .room, може розглядатися як спам, незалежно від того, наскільки розумним ви є ім’я домену..

Google насправді не цікавить – Sorta

Чому суфікси домену мають значення для URL-адреси вашого веб-сайту

Якщо ви переживаєте, що .net або інша форма TLD зашкодить вашій SEO, перестаньте турбуватися. Як правило, суфікс вашого домену, як правило, не вплине істотно на вашу здатність до рейтингу в Google чи інших пошукових системах.

Зважаючи на це, відповідне ім’я .com, як правило, працює краще, ніж інші суфікси, оскільки громадськість буде більше довіряти йому. Наприклад, BuyWindows.com буде менш підозрілим на вигляд, ніж BuyWindows.you і збирається залучити більше трафіку. Google збирається побачити цей трафік, а сайт .com стане кращим.

Інші фактори можуть допомогти вашому рейтингу. Якщо ви вибрали спеціалізований суфікс для свого веб-сайту, комбінація ключових слів та суфіксів може стати привабливою для користувачів та залучити більше трафіку. Прикладом може бути TourEifel.paris. Якщо ви шукаєте “Ейфелева вежа Париж”, це найкращий результат навіть над записом у Вікіпедії.

Пошукові системи не будуть штрафувати вас за використання альтернативного суфіксу, але, як і будь-який сайт .com, вам потрібно надати якісний вміст, щоб добре оцінити його.

Ви ризикуєте поховати основні суфікси

Чому суфікси домену мають значення для URL-адреси вашого веб-сайту

Однією з небезпек при реєстрації альтернативного доменного імені є поховання під сайтами з основними розширеннями суфіксів. Наприклад, ви є фахівцем з виправлення пристроїв Apple і вирішите, що хочете займатися ремонтом пристроїв Apple. Ви вибрали те, що, на вашу думку, є ідеальною назвою для вашого сайту – AppleFix.

Всього одна проблема. Мабуть, ваше ідеальне ім’я вибрав хтось інший. Усі основні суфікси (.com, .net, .org) і навіть деякі суфікси, характерні для країни, були зібрані. Отже, ви вирішили перейти з applefix.co.

Звичайно, applefix.co – це не погана ідея доменного імені, але наскільки ймовірно, хтось пам’ятатиме ваш сайт. Окрім того, чи зможете ви в пошуку Google краще працювати, ніж на інших сайтах? Можливо, з часом ви зможете побудувати себе на такому рівні, але це може зайняти деякий час.

Навіть тоді, як ми вже зазначали раніше, .com – це той, кого потрібно запам’ятати. У цьому випадку вам може бути краще вибрати доменне ім’я, де ви можете вибрати .com та створити цей бренд, а не намагатися подолати недолік альтернативного суфікса.

Ви все ще не можете помилитися з хорошим доменом .com

Загалом, найкраща ставка у створенні домену, який легко запам’ятати, добре класифікується та довіряється клієнтам – використовувати суфікс .com. Звичайно, ви можете використовувати альтернативний суфікс і вкласти час і зусилля, щоб зробити його успішним, але навіщо докладати себе до цього додаткових зусиль, якщо доступне якісне ім’я .com?

Хоча ім’я .com дасть вам найкращі шанси на успіх, це не єдиний ключ до успіху. Вам все ж потрібно докласти час і зусилля, щоб розробити якісний контент і бути в курсі найкращих практик SEO. Ви можете мати найкраще ім’я .com у світі, але навіть воно не може компенсувати поганий вміст.

Якщо ви хочете залучити перегляди та створити лояльних клієнтів, вам потрібен якісний веб-сайт із чітким ім’ям, яке легко запам’ятати. Як і багато речей у житті, ви можете скористатися альтернативним розширенням веб-сайту, але стара школа .com все ще є найкращим вибором для того, щоб виконати роботу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map