Cenmax – Güvenli Ekonomik Güçlü Web Hosting Hizmetleri

Kavin Raj, Kurucusu ve CEO’su Cenmax mükemmel destek ve daha iyi teknoloji sunarak 3500’den fazla müşterisini nasıl mutlu ettiklerini anlatıyor. Müşterileri, barındırma altyapılarını yönetmek yerine işlerini yürütmeye odaklanabilmeleri için onlara yardımcı olmaları ve büyümelerine yardımcı olma konusunda ne kadar kararlı olduklarını biliyorlar..


Hangi Web Hosting planlarını sunuyorsunuz?

Kullanıcıların bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebilmeleri için bir dizi barındırma ürünümüz var. Bulut Barındırma, VPS Barındırma, Özel Sunucular ve özel hibrit bulut platformu, yönetilen bulut vb.Gibi kurumsal çözümler sunuyoruz..

WordPress barındırma planına neler dahildir??

WordPress hosting planlarımız birçok özellik içerir. Güvenlik, Ücretsiz SSL sertifikasından TBPS kapasiteli DDoS güvenlik duvarına kadar her şeyi içerir. Ayrıca, tek tıklamayla Hazırlama, Otomatik WordPress çekirdek güncellemeleri ve tamamen optimize edilmiş bir önbellek sistemi gibi zaman kazandıran birçok özellik içerir..

Bulut barındırma planlarınızda bir web oluşturucu gibi hizmetler var mı??

Bulut barındırma planlarımıza ücretsiz bir web sitesi oluşturucu sistemi dahildir. Bu sistem 30’dan fazla önceden oluşturulmuş şablona ve birçok widget’a sahiptir, böylece kullanıcılar herhangi bir kodlama deneyimi olmadan rüya sitelerini kendileri oluşturabilirler.

Herhangi bir e-Ticaret seçeneği sunuyor musunuz??

Tüm hosting planlarımız e-ticaret web sitelerini sorunsuz çalıştırmaktadır. Aslında, platformumuz özellikle e-ticaret işlemleri için ayarlanmıştır. Sorunsuz bir çalışma sağlamak için tipik bir e-Ticaret web sitesinden gerekenden daha fazla kaynak ekliyoruz.

Hosting planlarınız SSL içeriyor mu?

Evet. Tüm hosting planlarımıza LetsEncrypt’ten ücretsiz bir WildCard SSL Sertifikası ekliyoruz. Birkaç özel planda, RapidSSL, Pozitif SSL, EV SSL gibi premium SSL sertifikalarını da tamamen ücretsiz olarak ekliyoruz.

% 99,99 çalışma süresini nasıl garanti edebilirsiniz??

Teknik deneyimimiz ve hosting platformumuzun doğuşu sayesinde bu garantiyi verebiliriz. Çözümlerimizin çoğu, endüstrinin uzman mühendisleri tarafından son yıllarda inşa edilmiş ve sürekli olarak iyileştirilen Hibrit Bulut Platformu tarafından desteklenmektedir. Örneğin, bulut barındırma hizmetimiz, Google Cloud ile sıkı bir şekilde bütünleşmiş eksiksiz bir hibrit bulut platformudur. Ayrıca, platformdaki tüm veriler dağıtılmış bir ağda depolanır ve iki ayrı yerde verilerin en az 2 kopyasını saklarız. Bir veri merkezi çökerse, trafik kararlılık veya kesinti süresinde herhangi bir düşüş olmadan otomatik olarak bir sonraki konuma yönlendirilir. Kaputun altında, AI izleme, Yük Dengeleme ve İsteğe Bağlı Otomatik Ölçekleme gibi bir çok şey var..

Sunucularınız bilgisayar korsanlarına ve diğer siber tehditlere karşı nasıl korunur?

Siber güvenlik tehditlerinin sayısının her geçen gün arttığını biliyoruz, bu nedenle kullanıcılarımıza ek bir ücret ödemeden geniş bir dizi ve çok sayıda güvenlik optimizasyonu ve aracı sağlayarak onları koruyoruz.

İlk olarak, herhangi bir teknik veya kodlama düzeyinde saldırı girişimi veya saldırısından kaçınmak için, devrim niteliğindeki AI teknolojisi ile yerinde en iyi Web Uygulama Güvenlik Duvarına sahibiz. Bu WAF, MySQL Enjeksiyonu, Yol Geçişi, Sıfır Gecikme Süresinde Site İçi Komut Dizileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm kod düzeylerini veya uygulama düzeyi saldırılarını engelleyebilir.

İkincisi, müşterilerimizi ilgili sitelerinin kullanılabilirliğini etkileyen saldırılara karşı korumak için Saniyede Milyar Paket filtre kapasitesi ile 1 TBPS DDoS azaltma kapasitesine sahibiz. Son olarak, kullanıcılarımızı kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden korumak için, en iyi AV sistemlerinin çoğuyla işbirliği içinde kendi özel anti-virüs tarayıcımızı oluşturduk. Bu sistem günde bir kez potansiyel virüsleri veya kötü amaçlı yazılımları tarar ve kullanıcılarımıza güvenlikleri hakkında genel bir bakış sunar. Bu korumalara ek olarak, müşterilerimizin değerli verilerini korumak için birçok şirket içi gizli metodolojimiz de var..

Müşterileriniz için hangi destek mevcut??

Müşterilerimiz bizim için sadece bir sayıdan daha fazlasıdır ve onlara ve müşterilerine sahne arkasında hizmet etme fırsatını takdir ediyoruz. Bu yüzden kullanıcılarımızı önemsiyoruz ve canlı sohbet, bilet, e-posta ve telefon yoluyla hızlı destek veriyoruz. TÜM müşterilerimize ek ücret ödemeden yüksek öncelikli destek sağlıyoruz. Hızlı ve mükemmel destek sağlamak hedefimizdir ve iyi sonuçlar elde ettik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map