CallRail Визначає маркетингові канали з найбільшою рентабельністю інвестицій

Компанії завжди шукають найкращий спосіб оптимізувати свої витрати на рекламу та переконуючись, що їхні маркетингові долари спрямовуються на джерела, що дають найкращу рентабельність інвестицій. Ми розмовляли з Кевін Манн, співзасновник & CPO CallRail, про можливість платформи відстежувати та аналізувати телефонні дзвінки, подання форми, текстові повідомлення та незабаром спілкуватися в чаті, щоб ви могли дізнатися, які оголошення, ключові слова та кампанії є вашими найціннішими потенційними клієнтами.


Це інтерв’ю було спочатку опубліковане 12 березня 2020 року.

Що таке функція CallRail?

CallRail допомагає компаніям оптимізувати та вдосконалювати свої рекламні та маркетингові зусилля. Ми надаємо їм повну картину їхнього маркетингу, включаючи всі типи клієнтів у нашу платформу, щоб побачити, як клієнти здійснюють конверсію за допомогою телефонних дзвінків, текстових повідомлень та подання онлайн-форм. Аналізуючи, скільки вони витрачають на кожне джерело маркетингу та скільки потенційних клієнтів, котре веде кожне джерело маркетингу, вони можуть вирішити, чи варто витрачати більше на одне джерело, а менше на інше..

Як відстежувати дзвінки з різних маркетингових кампаній, які можуть працювати одночасно?

Ми відстежуємо дзвінки двома способами – Відстеження виклику на рівні джерела і Відстеження дзвінків на рівні відвідувачів. В обох ситуаціях один з наших унікальних телефонних номерів відображається як телефонний номер нашого клієнта. Тепер, коли кінцевий клієнт дзвонить, він проходить через нашу систему і негайно направляється на бізнес. Це дозволяє нашій технології відслідковувати типи дзвінків, що призводять до потенційних клієнтів.

Для Відстеження виклику на рівні джерела, ми призначаємо унікальний номер телефону для відстеження для кожного джерела – один для оголошень у Facebook, один для оголошень Google, один для всіх органічних дзвінків Google тощо. – Це дозволяє нам показувати, скільки телефонних дзвінків було створено кожним джерелом.

Наш другий і рекомендований метод Відстеження дзвінків на рівні відвідувачів. Це встановлює фрагмент JavaScript на вашому сайті, який відображає унікальний номер телефону з пулу номерів для кожного відвідувача сайту. Оскільки в будь-який момент часу в світі є лише одна людина, яка бачить цей номер телефону, якщо дзвінок на цей номер заходить, ми знаємо, що саме той відвідувач дзвонить. Коли вони залишають ваш сайт, цей номер телефону повертається до пулу, поки він не буде готовий призначити наступного відвідувача.

Якщо хтось дзвонить під час перегляду вашого сайту і дзвонить знову з того самого номера через чотири дні, навіть якщо цей номер показується комусь іншому в цей момент, ми визнаємо цього клієнта і переконаємося, що він призначений для початкового джерела.

З Відстеження рівня відвідувачів, ми можемо отримати аналогічні аналітики, як і в Google Analytics. Ви побачите, що зробив цей клієнт на вашому веб-сайті, а також джерело, кампанію та ключові слова, які спричинили цей початковий візит.

CallRail ідентифікує ваші маркетингові канали з найбільшою рентабельністю інвестицій

Як ви аналізуєте та повідомляєте про успіх кампаній?

Найбільш основний спосіб ми аналізуємо успіх – показуючи нашим клієнтам, скільки дзвінків надійшло з кожного джерела чи ключового слова. Потім, перейшовши на свої різні рекламні майданчики, вони зможуть побачити, скільки вони витрачають, і якщо вони отримують хорошу ціну за потенційний клієнт. Використовуючи наш Аналітичний пакет, функція ціни за потенційний клієнт фактично підключається до двох різних рекламних мереж, таких як Google Ads або Facebook Ads, залучає суму, яку вони витрачають на ці різні платформи та ключові слова, і автоматично розраховує вартість за потенційний клієнт ви.

Для тих, хто використовує HubSpot в якості CRM, ми можемо також використати їх дані про доходи. Отже, ми не просто показуємо їм ціну за привід; ми показуємо їм свою рентабельність інвестицій, щоб вони могли витратити більше на рекламні оголошення, що дають їм позитивну рентабельність інвестицій, і менше на ті, які не настільки ефективні.

Тим, хто не використовує HubSpot або не має даних про доходи в HubSpot, ми можемо зробити, щоб наблизити рентабельність інвестицій. Для клієнтів, які використовують наше основне відстеження витрат, записуючи дзвінки, ми можемо подавати ці дзвінки за допомогою наших алгоритмів машинного навчання та оцінювати їх на користь того, чи були вони корисними чи ні.

CallRail ідентифікує ваші маркетингові канали з найбільшою рентабельністю інвестицій

Які ваші послуги управління дзвінками?

Я впевнений, що вас засмутили спам-дзвінки до вашої камери – тож уявіть, як пул з десяти номерів, спрямованих на один малий бізнес, збільшує площу поверхні спаму! Таким чином, ми вклали багато коштів у створення нашої технології RoboRail проти спаму, яка може автоматично ідентифікувати, а потім або оскаржувати, або блокувати дзвінки, які є ймовірним спамом. Оскільки у нас так багато номерів телефонів, ми можемо виявити телефонні номери, які дзвонять багатьом нашим непов’язаним клієнтам.

Запис дзвінків – ще одна цінна послуга. Багато наших малих підприємств приходять до нас через маркетингові агенції і хочуть побачити, що агентство доставляє їм реальних, людських клієнтів. Надаючи записи, маркетингові агенції можуть сказати цим компаніям: “Ми розмістили цю рекламу в оголошеннях Google, і це принесло Терезу, яка відремонтувала її Honda Accord у вашому магазині у вівторок. “

Ще одна цінна послуга управління дзвінками – Whisper Messages. Коли клієнти відповідають на дзвінок, який був спрямований через нашу систему, ми відтворюємо коротке повідомлення, в якому повідомляємо, яке ключове слово шукав абонент, перш ніж дзвонити. Тепер вони мають уявлення про наміри абонента, що допомагає їм розпочати розмову правою ногою, перш ніж вони навіть почнуть говорити.

Які послуги маршрутизації дзвінків ви пропонуєте?

Ми пропонуємо стандартну функціональність маршрутизації меню – натисніть 1 для продажів, натисніть 2 для підтримки тощо.

Ми також пропонуємо чуйну маршрутизацію. Скажімо, наприклад, ви хочете направити людей, які ніколи не називали ваш бізнес, до найкращого продавця. Ми пропонуємо можливість маршрутизувати дзвінки на основі різних атрибутів, наприклад, чи є вони першим абонентом.

Наша послуга гео маршрутизації особливо корисна для підприємств з різними локаціями. Ми можемо здійснювати маршрутизацію дзвінків до найближчого до абонента місця відповідно до їх коду або після того, як попросити їх ввести поштовий індекс.

Як CallRail генерує та додає унікальний код для відстеження форми?

Ми багато інвестували, щоб переконатися, що додавання коду є максимально простим. Ми розуміємо, що багато наших клієнтів вже мають формулярне рішення, яким вони задоволені, але, хоча існує достатня кількість хорошого програмного забезпечення для побудови та стилізації форм, вкрай мало для відстеження та організації аналітики на тому ж аналізі на рівні відвідувачів, який ми робимо з дзвінками.

Найпростіший спосіб налаштування відстеження форм – встановити фрагмент JavaScript, який автоматично приєднає код до всіх існуючих форм, а також нових форм у міру їх додавання. Ми витратили роки на вдосконалення цієї технології та переконавшись, що ми можемо прикріпити якомога більше форм. Ми також пропонуємо можливість скласти форму в нашому додатку та встановити її на ваш веб-сайт, вставивши базовий HTML.

Щойно цей код додається, ми можемо зафіксувати дані подання форми відвідувача та відобразити їх разом із усіма їх дзвінками та текстовими повідомленнями.

Як корисне відстеження форм?

Ми виявляємо, що багато клієнтів використовують це дуже аналогічно тому, як вони використовують відстеження дзвінків; щоб оптимізувати витрати на рекламу. Таким же чином, як відстеження дзвінків може залучати дані про доходи в HubSpot, таким чином може формувати відстеження. Ви можете, наприклад, бачити, що певне ключове слово доставляє форми за 25 доларів за потенційну форму, а інша може робити це за 100 доларів. Тепер ви можете витратити більше на ключове слово, яке працює, і менше на те, що не працює.

Ми показуємо дані форми поряд із усіма переглядами веб-сайтів, телефонними дзвінками та текстовими повідомленнями в одному місці в нашій програмі. Ви побачите, чи клієнт переглянув ваш список нового Escalade у понеділок, зателефонував чи подав форму для отримання додаткової інформації у вівторок, а потім поговорив з кимось по телефону у середу. Ви можете бачити всі канали, які приносять потенційні клієнти, та приймати рішення щодо оптимізації.

CallRail ідентифікує ваші маркетингові канали з найбільшою рентабельністю інвестицій

Як працює стеження?

У певному сенсі це дуже схоже на Google Analytics. Наприклад, хтось шукає відстеження дзвінків, натискає оголошення Google і потрапляє на нашу домашню сторінку callrail.com. Після цього наш JavaScript встановить cookie-сеанс ідентифікатора сеансу і почне записувати реферальне оголошення Google та перегляд сторінки в нашій базі даних. Якщо вони перейдуть на нашу сторінку з ціноутворенням та надішліть форму із запитом додаткової інформації, вона все одно прив’язана до цього ж ідентифікатора сеансу, тому ми зможемо повернути її до початкового джерела рефералу. Аналогічно, якщо вони повернуться через три дні з оголошення у Facebook, ми все одно матимемо файл cookie цього ідентифікатора сеансу і можемо пов’язати їхнє відвідування оголошень Facebook у четвер із візитом Google Ads, який вони робили за три дні до цього.

Звітуючи, ми пропонуємо різні моделі віднесення. Отже, якщо вони прийшли з Google Ads у понеділок, прийшли з Facebook Ads у четвер і потім придбали вашу послугу в п’ятницю, ви можете вирішити, чи хочете ви віддати всі кредити за первинний реферал від Google Ads, більш пізній реферал від Facebook або розділити кредит 50/50.

Яка додаткова аналітика чи звіти доступні?

Найважливішим є звіт про ціну за потенційний клієнт та рентабельність інвестицій, який доступний для дзвінків, форм та текстових повідомлень у нашому Analytics Suite. Він пропонує різні способи нарізати та нарізати кубиками інформацію – будь-яку категоризацію за джерелом, кампанією чи ключовим словом та чи бажаєте ви віддати атрибуцію першому чи останньому відвідуванню.

На індивідуальному рівні є список усіх потенційних клієнтів, тому ви можете побачити, що ваш бізнес отримав 20 потенційних клієнтів у понеділок – п’ять з них були телефонними дзвінками, а 15 – через подання форми, а також усі деталі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map