AWeber vs. Mailchimp – що найкраще для маркетингу електронною поштою? 2020 рік

AWeber чи Mailchimp? Важко визначитися Якщо ви обмежили свої можливості платформ маркетингу електронною поштою до цих двох популярних варіантів, це вже чудовий початок.


Питання: хто з них буде зробіть свою стратегію маркетингу електронною поштою від добра до великої та полегшіть вам досягнення своїх цілей?

Ви можете багато чого досягти за допомогою Mailchimp або AWeber, але правильний вибір може залежати від вашої ролі, бюджету та особливостей, які вам потрібні.

Щоб допомогти вам прийняти рішення, ми зробили важку роботу для вас, розглядаючи AWeber проти Mailchimp у кількох категоріях, включаючи:

  • Зв’яжіться з імпортом
  • Шаблони форми реєстрації
  • Створення електронних розсилок
  • Автоматизація електронної пошти
  • Сегментація
  • Аналітика та звітність по електронній пошті
  • Ціноутворення

Це дасть вам надійний посібник щодо обох маркетингових рішень, і ви зможете вирішити, який з них виграє.

Зверніться до імпорту

Mailchimp має легкий імпорт контактів – процес Веб залучається більше

Коли ви почнете працювати з платформами маркетингу електронною поштою, одним із перших, що вам потрібно буде зробити, є імпорт контактів. І AWeber, і Mailchimp мають для цього процес.

AWeber, улюблений серед користувачів, дозволяє імпортувати до 10000 передплатників на місяць без огляду вручну. Це чудово, якщо у вас є величезний список і вам потрібна об’ємна електронна пошта. Ви можете додати абонентів до списку, імпортуючи підтримуваний тип файлу (XLS, XLSX, TSV, CSV, TXT), або вставити електронну пошту абонентів вручну в текстове поле.

Ви просто повинні зіставити інформацію своїх абонентів із правильним полем.

AWeber vs. Mailchimp - додавання передплатників на AWeberДодавання передплатників на AWeber

Тоді вам потрібно зробити наступне:

  • Скажіть, як ваш підписник приєднався до вашого списку
  • Виберіть, чи потрібно їх знову ввімкнути
  • Вирішіть, чи отримають вони вашу вітальну серію електронних листів

Далі ви доопрацьовуєте імпорт контактів.

Mailchimp не говорить про те, скільки контактів ви можете імпортувати одночасно, але пропонує попередньо підготувати файл контактів перед імпортом. Існує навіть посібник, як це зробити, щоб уникнути псування вашого імпорту контактів.

За допомогою Mailchimp ви вибираєте аудиторію, з якою працюєте до початку імпорту, а потім завантажуєте файл або використовуєте процес копіювання / вставки. Якщо ви попередньо імпортували, можете заощадити час шляхом повторного використання попередніх налаштувань, що є чудовою особливістю, якщо вам потрібно імпортувати контакти до кількох списків.

AWeber vs. Mailchimp - Як імпортувати контакти з MailchimpЯк імпортувати контакти з Mailchimp

Mailchimp використовує процес узгодження даних, подібний до AWeber, хоча він відчуває себе більш інтуїтивно зрозумілим. Тоді ви можете за бажанням позначити та згрупувати свої контакти та встановити їх статус (передплачені чи не підписані). І якщо один із ваших існуючих контактів також є у списку, який ви імпортуєте, ви можете автоматично оновити його профіль будь-якою новою інформацією.

І Переможець …

Mailchimp. Процес імпорту та відповідності даних відчувається набагато складніше, ніж AWeber. Завдяки включенню функцій економії часу, таких як тегування та групування в одному інтерфейсі, Mailchimp приймає цю категорію.

Шаблони форм реєстрації

AWeber має сотні шаблонів форм реєстрації – параметри Mailchimp обмежені

Mailchimp це робить легко створити форму реєстрації електронною поштою, хоча це може зайняти кілька секунд, щоб дізнатися, де це зробити. Перейдіть до аудиторії та виберіть потрібну аудиторію, а потім перейдіть до керування аудиторією > Форми реєстрації > Вбудовані форми.

Ви можете вибрати чотири типи форм, щоб створити просту форму реєстрації для свого веб-сайту. Ви також можете створити спливаючі форми передплатників за допомогою іншого налаштування меню. Біда лише в тому, що форми є досить простими, тому вам доведеться редагувати їх вручну, щоб отримати вигляд, який вам подобається.

На відміну від AWeber сотні шаблонів форм реєстрації електронної пошти що охоплює кілька категорій бізнесу. Шаблони також мають декілька кольорових схем, тому ви можете отримати привабливу форму реєстрації лише за пару кліків.

AWeber vs. Mailchimp - Галерея шаблонів електронної пошти AWeberГалерея шаблонів електронної пошти AWeber

Процес створення форми реєстрації навіть простіший, ніж Mailchimp, для його створення потрібні лише кілька кліків від створення до публікації.

Однак, коли ви будете готові до публікації, вам, мабуть, стане легше це зробити з Mailchimp.

AWeber vs. Mailchimp - Модулі та блоки дизайну MailchimpМодулі та блоки дизайну Mailchimp

Це тому, що Mailchimp має широкий спектр інтеграцій, що спрощує публікацію форми реєстрації практично на будь-якому сайті.

І Переможець …

AWeber. Саме завдяки своїй великій кількості варіантів дизайну AWeber виграє цю категорію. Це набагато простіше отримати форму для реєстрації, яка працює для вашого бізнесу. Перевіряти Вебер безкоштовний період випробовування і переконайтеся самі.

Однак не ігноруйте простоту публікації Якщо це важливо, ви можете скористатися Mailchimp і просто найняти когось, щоб налаштувати вашу форму.

Створення електронних розсилок

Mailchimp робить створення електронних бюлетенів електронною поштою простим – веб-сайт менш гнучким

Mailchimp пропонує лише близько 100 шаблонів, тоді як AWeber дає понад 700. Зважаючи на велику кількість варіантів, ви можете подумати, що AWeber спрощує створення розсилок, але це не вся історія.

Проблема з шаблонами AWeber полягає в тому, що їх не так просто налаштувати, як Mailchimp. Звичайно, AWeber надає вам редактор перетягування та дозволяє змінювати шаблони, але спосіб використання шаблонів у Mailchimp є більш інтуїтивним.

За допомогою Mailchimp ви можете вибрати свою мету, а потім свій дизайн, або просто вибрати простий одно- або двоколонний шаблон і створити індивідуальний дизайн. Справа в тому це просто, тому ви можете почати швидше виводити ці електронні листи.

AWeber vs. Mailchimp - Шаблони бюлетенів електронної пошти MailchimpШаблони бюлетенів електронної пошти Mailchimp

Професійний підказки: Mailchimp та AWeber використовують різну термінологію. Для AWeber електронна розсилка електронною поштою може бути Повідомленням або Трансляцією. Кампанія – це автоматизований набір повідомлень.

Навпаки, все – це кампанія в Mailchimp; ви просто вирішите, триває він чи ні

Коли ви готові створити та надіслати електронний лист, платформи застосовують різні підходи.

За допомогою AWeber ви складаєте повідомлення в одному місці, а потім вибираєте варіанти надсилання в інше.

З Mailchimp доступ до всього можна отримати з однієї сторінки, а також є зручна панель навігації, яка показує, де ви перебуваєте в процесі. Крім того, Mailchimp полегшує попередній перегляд та тестування ваших листів, не використовуючи зовнішню службу тестування спаму електронної пошти..

І Переможець …

Mailchimp. AWeber пишається тим, що має три різних редактори, але кому ця складність потрібна? Простий інтерфейс створення електронної пошти Mailchimp утримує криву навчання короткою та полегшує швидше виведення цих листів. Це лише одна з причин, коли вона стає такою чудові відгуки.

Автоматизація електронної пошти

AWeber має обмежені автоматики; Mailchimp має більше можливостей

Ключовим аспектом успішного маркетингу електронної пошти є можливість налаштування кампаній крапельної пошти. І AWeber, і Mailchimp пропонують цю функціональність.

Щоб створити автовідповідач AWeber, зверніться до Кампаній, щоб налаштувати робочий процес, виберіть свій список та позначте користувачів тегами.

AWeber vs. Mailchimp - Як додати автоматизацію за допомогою AWeberЯк додати автоматизацію за допомогою AWeber

Якщо це все, що вам потрібно, ви, швидше за все, знайдете AWeber, але що робити з налаштуванням автовідповідача Mailchimp?

Чудова річ про Mailchimp полягає в тому, що він включає ряд заданих робочих процесів для різних ніш або цілей, яку ви можете вибрати, а потім налаштувати.

Знову ж таки, швидко розпочати роботу, і ви можете редагувати електронні листи за допомогою того самого інтерфейсу редагування, до якого ви звикли. Незалежно від того, чи хочете ви працювати, що працює для некомерційної організації, або послідовність подальших клієнтів, Mailchimp вас охопив.

AWeber vs. Mailchimp - Як встановити автоматизацію за допомогою MailchimpЯк встановити автоматизацію за допомогою Mailchimp

І Переможець …

AWeber. Якщо ви хочете просто автоматики за допомогою простого процесу налаштування, потім виберіть AWeber. Але якщо у вас є складніші потреби, то Mailchimp – це чудовий варіант, і він все ще простий у використанні.

Сегментація

AWeber пропонує основну сегментацію – Mailchimp має більше можливостей

Маркетинг електронною поштою – це надсилання правильних листів потрібним людям у потрібний час. Ось чому вам потрібна сегментація списку електронної пошти, яку пропонують і AWeber, і MailChimp.

AWeber дозволяє вам сегмент за різними видами абонентської діяльності; ви можете надсилати електронні листи тим, хто натиснув посилання, або тим, хто не відкрив електронний лист.

AWeber vs. Mailchimp - AWeber дозволяє сегментувати передплатників на основі різних видів діяльностіAWeber дозволяє сегментувати абонентів на основі різних видів діяльності

Mailchimp подібний, що дозволяє вам сегментні електронні листи відповідно до активності кампанії, дати імпорту тощо. За допомогою будь-якої платформи ви можете використовувати один або більше критеріїв для створення сегмента, а потім можете надіслати електронний лист цього конкретного сегмента.

AWeber vs. Mailchimp - сегментація MailchimpMailchimp дозволяє сегментувати абонентів залежно від часу та дати кампанії, а також різних видів діяльності

І Переможець …

Для початкового плану це краватка, оскільки і Mailchimp, і AWeber пропонують однакові функції. Однак, Mailchimp пропонує більш просунуту сегментацію з дорожчими планами.

Аналітика та звітність електронною поштою

AWeber включає суцільну звітність; Mailchimp має кілька чудових функцій

Що стосується звітності та аналітики, і Mailchimp, і AWeber можуть запропонувати багато. У них є легкі для читання інформаційні панелі зі статистикою щодо відкритих тарифів електронної пошти та частоти кліків, показників відмов та іншого.

AWeber vs. Mailchimp - інформаційна панель звітів AWeberІнформаційна панель звітів AWeber

Але платні плани Mailchimp дають вам більше можливостей, інтегруючись у Google Analytics, соціальну звітність, відстеження електронної комерції та багато іншого – все в тому ж простому у користуванні графічному інтерфейсі. І навіть у Безкоштовний план Mailchimp, вони включають корисну систему оцінювання абонентів тож ви можете швидко побачити, як люди взаємодіють з вашими електронними листами.

AWeber vs. Mailchimp - підписник або функція Підписчик або функція “рейтингу контактів” Mailchimp

І Переможець …

Mailchimp. Хоча AWeber є надійним конкурентом з точки зору повідомлення електронною поштою та аналітики, Mailchimp виграє з великим відривом, оскільки він настільки багатий на функції.

Ціноутворення

Ціни AWeber є доступними: Mailchimp має чудовий безкоштовний план

Якщо ви думаєте про бюджет (як і кожен бізнес), то важливо порівнювати ціни AWeber з цінами на Mailchimp. AWeber має 30-денна безкоштовна пробна версія, і навіть за ціною менше 20 доларів на місяць для до 500 підписників AWeber є доступним для людей з невеликими списками електронної пошти. Ви можете вибрати з цих планів AWeber:

Однак це все ще не може перемогти ціни на Mailchimp. Це тому, що Mailchimp має вільний план що дозволяє надсилати до 12000 електронних листів щомісяця зі списком контактів до 2000. Цей щедрий вільний ліміт Mailchimp є однією з причин, чому це програмне забезпечення для електронного маркетингу настільки популярне. Навіть під час оновлення ціни залишаються нарівні з іншими платформами електронного маркетингу. Погляньте на плани Mailchimp нижче:

І Переможець …

Mailchimp. Якщо ви шукаєте безкоштовний маркетинг електронної пошти, важко знайти кращу пропозицію, ніж Mailchimp. Але зверніть увагу на те, як змінюються ціни під час оновлення, щоб побачити, який варіант насправді є для вас.

AWeber vs Mailchimp: що є найкращим сервісом маркетингу електронною поштою?

Яка послуга маркетингу електронної пошти підходить саме вам? Якщо ваш бюджет головний, то Mailchimp – найкращий вибір. Він пропонує безліч функціональних можливостей за неперевершену ціну безкоштовно, і це наш переможець. Якщо ви солопренер або малий бізнес, це може бути гарним місцем для початку.

Щоб дізнатися більше, прочитайте наш експерт Огляд Mailchimp.

Але не пишіть AWeber повністю. Якщо ви хочете почати розробляти електронну розсилку та форму реєстрації електронної пошти, AWeber – чудовий вибір через велику кількість шаблонів, які він пропонує.

І з можливістю імпорту тисячі контактів, AWeber може звернутися до великого бізнесу шукаєте переключити послуги електронної пошти.

Не пропустіть нашу глибину Огляд веб-сайту.

Особливість Висновок
Зв’яжіться з імпортомПроцес імпорту контактів Mailchimp відчувається простішим та інтуїтивнішим, ніж AWeber.
Шаблони форми реєстраціїAWeber має набагато більше шаблонів і кольорових схем, ніж Mailchimp.
Створення електронних розсилокХоча AWeber має багато шаблонів, інтерфейс Mailchimp простіший у використанні.
Автоматизація електронного маркетингуMailchimp має більш широкий спектр більш потужних послідовностей автоматизації.
Сегментація списку електронних листівІ AWeber, і Mailchimp пропонують корисні інструменти сегментації, але Mailchimp має розширені функції.
Аналітика та звітність по електронній поштіMailchimp має набагато більше можливостей інтеграції та звітування, що робить його кращим вибором.
ЦіноутворенняВажко перемогти вільний план Mailchimp
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me