Автоматизуйте розповсюдження вмісту за допомогою соціальних кампаній MissingLettr

Відсутній це онлайн-інструмент, який створює та поширює цілу послідовність вмісту та фірмових зображень соціальних медіа, розроблених для брендів та блогерів, які прагнуть відправити своє повідомлення туди. Це інтерв’ю – це не пряма транскрипція, а резюме розмови з генеральним директором Бенджаміном Деллом про те, як Missinglettr можна використовувати для створення поінформованості про бренд та значення, яке воно надає онлайн-бізнесу.


Які бачення та цінності за Missinglettr?

Missinglettr існує для того, щоб допомогти підприємствам ефективніше отримувати свій вміст там. Він ґрунтується на принципі, що більшість підприємств докладають багато зусиль для свого змісту – адже саме тут найбільша цінність. Але опублікувавши, вони забувають, що їм потрібно провести певну рекламну роботу, щоб досягти залучення клієнтів та довголіття.
Зазвичай ви побачите період напіввиведення трафіку на кожній з цих публікацій. Ви публікуєте щоденник, ви надсилаєте твіт, а потім все про це забуваєте. Це залишає величезну кількість потенційної взаємодії та взаємодії повністю невикористаною. Для вирішення цієї больової точки існує Missinglettr.

Як працює Missinglettr?

По-перше, наші клієнти пишуть власні публікації в блозі. Наше програмне забезпечення відстежує веб-сайти та виявляє, коли публікуються нові публікації блогу. Наша технологія AI та ML розбирає публікацію в блозі, шукаючи цитати та фрази, можна використовувати для створення оптимізованих соціальних зображень та хештегів. Це все об’єднано, щоб створити послідовність вмісту соціальних медіа, яку ми передаємо автору публікації в блозі для затвердження. По суті, протягом 15 хвилин після публікації публікації в блозі користувачі отримують електронне повідомлення, повідомляючи їм, що їх нова кампанія в соціальних медіа готова до перегляду. Автор може налаштувати різні параметри та внести корективи, перш ніж остаточно активувати кампанію. Після активації кампанія буде перенесена на їхні соціальні акаунти протягом наступних 12 місяців.

missinglettr-соціальні медіа -календарі

Що робить вміст настільки потужним? Як бренди можуть використовувати цю силу для отримання продажів?

Існують різні способи дивитися на це. Незалежно від того, чим займається бізнес, на яких ринках націлений та чи є офлайн або онлайн-бізнесом, майже кожен бізнес має цифрову присутність, і ця присутність грає аналогічну роль як традиційна вітрина. Зважаючи на це, так важливо просувати себе таким чином, що ставить вас вище за решту. Ведення блогів – це потужний спосіб знизити рівень шуму та створити зв’язок із аудиторією; це дійсно потужна довгострокова стратегія. Це показує вас як авторитет, лідер думок, і є кілька причин, чому ви хочете створити таку присутність в Інтернеті.

Моніторинг взаємодії користувачів на інформаційній панелі MissingLetter

Як уникнути спаму?

Це цікава тема. Як правило, дивлячись на автоматизацію маркетингу, лише тому, що ви можете автоматизувати щось, не означає, що ви повинні це робити. Вам потрібно подумати, який ефект ви намагаєтеся створити. Я завжди говорю новим клієнтам – подумайте, що ви маєте намір автоматизувати.

Ми любимо заохочувати та стимулювати наших клієнтів до створення якісного контенту. Ви не хочете публікувати 20 блогів на день і автоматизувати всі ці кампанії одразу, оскільки це створить нескінченну кількість шуму, і всі ваші зусилля, щоб виділитися, будуть втрачені. Автоматизація полягає в посиленні вашого вмісту, тому ви повинні використовувати його, щоб ваші важливі фрагменти стирчали та отримували більший обсяг трафіку. Зрештою, користувач вирішує, як часто вони хочуть, щоб їхній вміст публікувався в соціальних мережах, і як вони це хочуть робити.

Реклама у Facebook стала дуже дорогою (і у багатьох випадках неефективною). Як Міссінглетр долає це?

Наразі ми не створюємо платну рекламу, хоча плануємо пропонувати її в майбутньому. У випадку з Facebook ми створюємо безкоштовні публікації, опубліковані на сторінках або групах. Ми надаємо вам можливість регулярно публікувати публікації без фактичного перебування в Інтернеті. У цьому сенсі ви отримуєте найкраще з того, що може безкоштовно запропонувати Facebook.

Що ми можемо очікувати від Missinglettr у майбутньому?

Це насправді те, про що я багато думав за останні кілька місяців. Настільки ж захоплюючі, як AI та ML, реальність така, що вони просто інструменти. Це те, що ви робите з ними, насправді рахується. Звичайно, це потужно і це дає нам перевагу, але те, що мене дійсно хвилює, – як ми можемо допомогти нашим клієнтам створювати кращі публікації в блозі в першу чергу. Якщо ви пишете якісну публікацію в блозі, ви матимете якісну кампанію.

Врешті-решт ми хочемо, щоб наші клієнти бачили потужні результати, з неймовірними кампаніями, які дозволять надати потужний і без того яскравий контент.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map