Automatizujte distribúciu obsahu pomocou sociálnych kampaní MissingLettr

Missinglettr je online nástroj, ktorý vytvára a distribuuje celú sekvenciu obsahu sociálnych médií a značkových snímok, navrhnutý pre značky a blogerov, ktorí sa snažia poslať svoju správu tam. Tento rozhovor nie je priamym prepisom, ale zhrnutím rozhovoru s generálnym riaditeľom Benjaminom Dellom o tom, ako možno Missinglettr použiť na zvýšenie povedomia o značke a hodnotu, ktorú prikladá online obchodom..


Aké sú vízie a hodnoty za Missinglettrom??

Missinglettr existuje, aby pomohol podnikom efektívnejšie získať ich obsah. Je založená na zásade, že väčšina podnikov vynaložila na svoj obsah veľa úsilia – koniec koncov, tam je najväčšia hodnota. Po zverejnení však zabudnú, že musia vykonať nejakú propagačnú prácu, aby dosiahli zákaznícku angažovanosť a dlhovekosť.
Obvykle uvidíte polčas premávky na každom z týchto príspevkov. Publikujete blog, pošlete tweet a potom na všetko zabudnete. To ponecháva obrovské množstvo potenciálnej interakcie a angažovanosti úplne nevyužité. Missinglettr existuje na vyriešenie tohto bodu bolesti.

Ako Missinglettr účinkuje?

Po prvé, naši zákazníci píšu svoje vlastné blogové príspevky. Náš softvér monitoruje webové stránky a zisťuje, kedy sa uverejňujú nové príspevky do blogu. Naša technológia AI a ML analyzuje príspevok na blogu, hľadaním ponúk a fráz sa dajú použiť na vytváranie sociálne optimalizovaných obrázkov a hashtagov. Toto všetko je zostavené tak, aby sa vytvorila sekvencia obsahu sociálnych médií, ktorú odovzdávame na schválenie autorovi blogového príspevku. V podstate do 15 minút od uverejnenia blogového príspevku dostanú používatelia e-mail s informáciou, že ich nová kampaň v sociálnych médiách je pripravená na kontrolu. Pred konečnou aktiváciou kampane môže autor nakonfigurovať rôzne možnosti a vykonať úpravy. Po aktivácii sa kampaň na nasledujúcich 12 mesiacov odkvapkáva na ich sociálne účty.

chýbalettr-sociálne médiá-kalendár

Čo robí obsah tak silným? Ako môžu značky využiť túto silu na generovanie predaja?

Existujú rôzne spôsoby, ako sa na to pozerať. Bez ohľadu na to, čo firma robí, na ktoré trhy sa zameriava, a či už ide o offline alebo online podnikanie, takmer každá firma má digitálnu prítomnosť a táto prítomnosť zohráva podobnú úlohu ako tradičný výklad. S ohľadom na to je také dôležité, aby ste sa propagovali spôsobom, ktorý vás stavia nad ostatných. Blogovanie je účinný spôsob, ako znížiť hluk a vytvoriť spojenie s publikom; je to skutočne výkonná dlhodobá stratégia, ktorá prináša. Ukazuje vám to ako autoritu, vodcu myšlienok a existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste chceli vytvoriť takúto prítomnosť na webe..

Monitorovanie zapojenia používateľov do informačného panela MissingLetter

Ako sa vyhnúť spamovaniu?

Je to zaujímavá téma. Všeobecne platí, že pri pohľade na marketingovú automatizáciu to, že niečo automatizujete, neznamená, že by ste to mali urobiť. Musíte premýšľať o tom, aký účinok sa snažíte vytvoriť. Je to jedna vec, ktorú vždy hovorím novým zákazníkom – premýšľajte o tom, čo chcete automatizovať.

Radi by sme povzbudili a motivovali našich zákazníkov k vytváraniu kvalitného obsahu. Nechcete publikovať 20 blogov denne a automatizovať všetky tieto kampane naraz, pretože to vytvorí nekonečné množstvo hluku a všetky vaše snahy vyniknúť sa stratia. Automatizácia je o zosilnení vášho obsahu, preto by ste ho mali použiť, aby vaše dôležité kúsky vydržali a zvýšili objemy prenosu. Na konci dňa je však výlučne na užívateľovi, aby rozhodol, ako často chce zverejňovať svoj obsah na sociálnych médiách a ako to chce robiť..

Reklama na Facebooku sa stala veľmi drahou (av mnohých prípadoch neúčinná). Ako to Missinglettr prekonáva?

Momentálne nevytvárame platenú reklamu, hoci ju plánujeme v budúcnosti ponúknuť. V prípade Facebooku vytvárame bezplatné príspevky uverejňované na stránkach alebo skupinách. Dáme vám možnosť pravidelne sa tam dostať bez toho, aby ste museli byť online. V tomto zmysle získavate to najlepšie, čo môže Facebook ponúknuť zadarmo.

Čo môžeme očakávať od Missinglettr v budúcnosti?

Je to vlastne niečo, o čom som v posledných mesiacoch veľa premýšľal. Rovnako vzrušujúce ako AI a ML, realita je taká, že sú iba nástrojmi. To je to, čo robíte s nimi, naozaj sa počíta. Iste, je to výkonné a dáva nám to náskok, ale to, čo ma skutočne vzrušuje, je to, ako môžeme našim zákazníkom predovšetkým pomôcť pri vytváraní lepších blogových príspevkov. Ak píšete kvalitný blogový príspevok, budete mať kvalitnú kampaň.

Na konci dňa chceme, aby naši zákazníci videli výkonné výsledky s neuveriteľnými kampaňami, ktoré nahradia už brilantný obsah.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map