Ako zrušiť svoj účet v službe Bluehost a získať vrátenie platby

Všimli sme si, že odvtedy, čo spoločnosť Hostinger znížila svoje ceny, mnoho používateľov uzatvára svoje účty so spoločnosťou Bluehost.


Zatiaľ čo moja skúsenosť s Bluehostom bola zmiešaná taška – môžete si o tom prečítať všetko tu – proces zrušenia bol jednoduchý. Trvalo mi to viac ako pár minút, a po troch pracovných dňoch boli peniaze späť na môj účet.

Bluehost poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí o všetkých svojich hostingových riešeniach, od zdieľaných po VPS a dedikované servery. Zahŕňa to iba cenu samotného hostenia a nie pridané produkty. Ak ste si zakúpili domény, ďalšie zabezpečenie, poštové služby alebo akékoľvek iné doplnky, ich cena sa nevracia.

Zdokumentoval som celý svoj proces zrušenia, doplnený snímkami obrazovky, takže ak ste stále v priebehu prvých 30 dní a chcete zrušiť, postupujte podľa mojich pokynov. Hľadáte alternatívy Bluehost? dovoľte mi odporučiť Hostwinds, a pár ďalších veľké spoločnosti.

Stručný sprievodca: Ako zrušiť účet Bluehost

  1. Vstúpte na hlavnú stránku Bluehost a otvorte live chat.
  2. Zadajte svoje údaje ako existujúceho zákazníka a ako tému vyberte možnosť Zrušiť účet.
  3. Zástupca vás požiada o overenie vášho vlastníctva účtu. Môžete použiť svoje heslo alebo e-mailový token.
  4. Potvrďte, že chcete zrušiť svoj účet.
  5. Vrátenie prostriedkov by sa malo uskutočniť do 5 až 7 pracovných dní. Skontrolujte svoj účet a zistite, či bola vrátená celá suma.

Moje skúsenosti so zrušením účtu Bluehost

Bluehost neposkytuje funkciu automatického zrušenia, čo znamená, že budete musieť hovoriť so zástupcom. Našťastie to všetko možno urobiť prostredníctvom živého chatu a je to celkom jednoduché.

Neexistuje žiadny spôsob, ako kontaktovať podporu z oblasti vášho účtu, takže mimo hlavnej stránky spoločnosti Bluehost ideme.

V pravom hornom rohu obrazovky stlačte Chat.

Ako zrušiť svoj účet pomocou Bluehost a získať refundáciu-image1

Zobrazí sa okno rozhovoru. Vyberte položku Existujúci zákazník a zadajte svoje meno a doménu. Kliknite na Ďalej.

Ako zrušiť svoj účet v službe Bluehost a získať vrátenie platby-image2

V časti Téma vyberte položku Zrušiť svoj účet a v časti Popis vyberte typ hosťovaného hostingu. Napísal som krátku správu so žiadosťou o zatvorenie účtu a získanie náhrady.

Ako zrušiť svoj účet pomocou Bluehost a získať refundáciu-image3

Prateesha bola so mnou za necelú minútu a požiadala o dôvod, prečo som chcel zrušiť. Páčilo by sa mi to, keby nikdy nepožiadala o nejaký dôvod, ale takmer všetci hostitelia áno. Odpovedal som, že „to pre mňa nebolo správne“ a mohli sme sa pohnúť ďalej.

Po overení môjho vlastníctva účtu pomocou posledných štyroch znakov môjho hesla (táto hlúposť je podrobne vysvetlená v mojej úplnej kontrole), bola taká láskavá, aby sa ubezpečila, že mám na svojom webe zálohy a že môj počiatočný spôsob platby bol stále aktívny.

Ako zrušiť svoj účet v službe Bluehost a získať vrátenie platby-image4

Zostávalo iba potvrdenie zrušenia a ja som mal dobré ísť!

Ako zrušiť svoj účet pomocou služby Bluehost a získať vrátenie platby5

Po nie viac ako troch pracovných dňoch bol celý nákup pripísaný späť na môj účet.

Najlepšie Bluehost Alternatívy

Ak ju chcete prepnúť, každá z týchto spoločností môže byť skvelým miestom na hosťovanie vášho webu:

  • InMotion Hosting poskytuje vynikajúci výkon pre návštevníkov z USA a jeho ceny sú v súlade s tým, čo ponúka Bluehost.
  • Hostinger ponúka najlacnejšie hostenie v okolí a stále dokáže poskytovať rýchle, spoľahlivé a pohotové služby. Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a vždy vám radi pomôžeme.
  • Ak hľadáte robustného, ​​výkonného a ľahko použiteľného hostiteľa, Hosting A2 je fantastická možnosť.
  • Hľadáte hostiteľa priateľskejšieho pre začiatočníkov a ochotného zaplatiť o niečo viac? zotrvačník zahŕňa nástroje hostenia a riadenia podniku v jednom veľkom balíku.

Zrušenie je ľahké, ale je tu úlovok

Podľa nesmrteľných slov Elaine Benesovej je rozpad „jednou z najdôležitejších častí vzťahu“. Nemôžem viac súhlasiť a bol som rád, že môj rozchod s Bluehostom prebiehal celkom dobre.

Stále ma znepokojovali niektoré veci. Nedostal (-a) som žiadne e-mailové potvrdenie o zrušení svojho účtu. Všetko, čo som musel preukázať, bol môj prípad a musel som o to osobitne požiadať. Vrátenie prostriedkov prišlo rýchlo, ale bol by som radšej, keby spoločnosť Bluehost poskytla nejaké oficiálne oznámenie o zrušení.

Druhou vecou bolo potvrdenie vlastníctva. Iba so štyrmi znakmi vášho hesla môže ktokoľvek zrušiť váš účet. Nepotrebujú ani celé vaše heslo! Bolo by lepšie, keby spoločnosť Bluehost implementovala bezpečnú metódu zrušenia z oblasti účtu.

A to je všetko. Ak máte ešte ďalšie alternatívy k Bluehost, nezabudnite sa pozrieť na náš úplný zoznam špičkové hostingové spoločnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me