Ako vytvoriť nový účet s A2 hosting

A2 Hosting je skvelý hostiteľ s prijateľnými cenami a množstvom funkcií na zvýšenie výkonu a bezpečnosti. Ak chcete zistiť, prečo ma to zvíťazilo, pozrite si moju podrobnú recenziu hostingu A2.


Ak ste pripravení prihlásiť sa na hosťovanie A2, prečítajte si tohto podrobného sprievodcu, aby ste zistili, čo musíte urobiť, ako dlho to trvá a čo by ste mali hľadať..

Vytvorte si účet s hostingom A2 krok za krokom

Ak si chcete kúpiť program, jednoducho prejdite na cenovú stránku hostingu A2 Hosting a vyberte požadovaný typ hostingu. Vybral som si hosting WordPress, ale tento proces je väčšinou rovnaký bez ohľadu na to, ktorý používate.

Existuje niekoľko vecí o cenách, ktoré by ste mali byť vedomí. Predovšetkým sú zobrazené predvolené ceny mesačné náklady vypočítané podľa trojročného fakturačného obdobia, najdlhší A2 hosting musí ponúknuť.

Mali by ste to tiež vedieť takmer vždy dostanete propagačnú sadzbu pre svoj prvý semester.

Ako vidíte nižšie, zľava je zdôraznená, ale nie je jasné, že je taká dlhá doba:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image1

Ak kliknete na jeden z odkazov na stránke, aby ste porovnali plány, nájdete podrobnú tabuľku cien nižšie.

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image2

Ak kliknete na tlačidlo a kúpite si plán, dostanete sa priamo k registrácii domény. Ako vidíte, kód kupónu sa automaticky použije. Ak chcete, môžete tiež zmeniť menu v ľavom hornom rohu:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image3

Na rozdiel od mnohých hostiteľov, A2 Hosting podporuje viac mien – deväť, aby som bol presný. To by vám malo poskytnúť jasnejšiu predstavu o tom, koľko skutočne zaplatíte.

A2 Hosting využíva štandardného sprievodcu registráciou domén, ktorý väčšina hostiteľov používa. Musíte iba vyhľadať doménu a potom kliknutím na položku Skontrolovať zistiť, či je k dispozícii.

Ak už vlastníte doménu, máte dve možnosti: teraz môžete presunúť správu DNS na A2 alebo si ponechať svoju doménu u registrátora, ale aktualizujte svoje menné servery tak, aby smerovali k menovým serverom A2..

Akonáhle budete mať svoju doménu, ďalším krokom je nakonfigurovať váš hostingový balík s niektorými doplnkami a prispôsobeniami servera. Môžete tiež zmeniť fakturačný cyklus.

Existuje pomerne veľa predstihov, ale v predvolenom nastavení sú všetky nezačiarknuté. V súhrne objednávok jasne uvidíte, kedy bol jeden pridaný a ako to ovplyvní váš celkový počet:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image4

Ak posuniete zobrazenie nadol, je potrebné poznamenať aj niekoľko dôležitých nastavení. Najskôr si môžete zvoliť umiestnenie dátového centra. Po druhé, môžete požiadať, aby bol pre vás nainštalovaný tvorca webových stránok A2 a / alebo jeden z ďalších CMS, napríklad WordPress..

Tvorca webových stránok má k dispozícii bezplatný plán a množstvo platených programov a všetky redakčné systémy sú úplne zadarmo..

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image5

Ak zvolíte CMS, nezabudnite skopírovať prihlasovacie údaje uvedené nižšie. Hostenie A2 by vám tiež malo poslať e-mail s týmito povereniami, ale nemôže vám ublížiť, ak ho nebudete hrať.

Poslednou možnosťou je zahrnúť do nákupu základný plán CloudFlare. Mám však pocit, že je trochu klamlivé, že tu neuvádzajú, že získate bezplatný plán služby CloudFlare:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image6

Ak kliknete na tlačidlo Pokračovať, ďalším krokom bude len skontrolovať podrobnosti vašej objednávky a ubezpečiť sa, že sú správne. Stačí kliknúť na „Checkout“ a zaplatiť za svoj hosting:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image7

Prvým krokom pri platbe je iba poskytnutie niekoľkých základných kontaktných údajov:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image8

Ďalším krokom je poskytnutie hesla a bezpečnostnej otázky pre váš účet. S potešením som videl, že A2 Hosting jasne zobrazuje celkovú sumu za aktuálny nákup a mieru obnovenia:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image9

A2 Hosting akceptuje niekoľko spôsobov platby vrátane kreditných kariet, PayPal, Skrill a bankových prevodov:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image10

Po zadaní podrobností o platbe nezabudnite zrušiť začiarknutie políčka zoznamu adries, ak nechcete dostávať propagačné e-maily. Potom vyjadrte súhlas so Zmluvnými podmienkami (nikdy nie je dobrý nápad prečítať si ich najskôr) a kliknite na položku Dokončiť objednávku.

Vaša platba bude nakoniec spracovaná a váš účet bude vytvorený. A2 vám pošle veľa e-mailov. Jedným z nich je uvítací e-mail:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image11

Nasleduje potvrdenie vašej objednávky:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image12

Tretí je skutočne užitočný a obsahuje niekoľko odkazov na prihlásenie sa k rôznym službám, ako je váš hostiteľský informačný panel, FTP, SSH, e-mail a klientský portál. A2 Hosting tiež poskytuje nameservery, takže môžete nasmerovať svoju doménu na svoje stránky, ako aj odkazy na ich služby podpory zákazníkov a migrácie:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image13

Posledným e-mailom od hostingu A2 bude faktúra za váš nákup:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image14

Nakoniec, ak ste nainštalovali WordPress, ako som to urobil, alebo iný CMS, mali by ste dostať e-mail od inštalátora skriptov Softaculous so svojimi prihlasovacími údajmi pre svoje webové stránky a databázy..

Dostanete tiež dôležité informácie týkajúce sa nasledujúcich krokov:

Ako vytvoriť nový účet s A2 Hosting-image15

Váš účet je teraz pripravený! Môžete prejsť na web hosting A2, kde sa budete môcť prihlásiť na hlavný panel.

Proces rýchlej registrácie, ale s niekoľkými nárazmi na ceste

Registrácia pomocou hostingu A2 je jednoduchá – od začiatku do konca by vám nemala trvať dlhšie ako 10 minút.

Používali však niekoľko mojich taktík domácich miláčikov: bolo veľa predbehnutí a príliš veľa e-mailov.

Stále však neboli predvolene skontrolované predchádzajúce obdobia a pri ich transparentnosti som nenašiel nič zásadne nesprávne. V mojej úplnej recenzii A2 Hosting sa venujem trochu podrobnejším informáciám o tom, ako majú tendenciu ozdobovať svoje funkcie.

Stručne povedané, nie je to najlepší registračný proces – určite nie v porovnaní so spoločnosťami ako Flywheel – ale nie je to ani zlé.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map