Ako si vytvoriť nový účet v Kinste

Ak toto čítate, pravdepodobne uvažujete o registrácii s Kinsta. Ak ste si prečítali moju recenziu v službe Kinsta, už viete, že spoločnosť Kinsta je vynikajúcim hostiteľom WordPress spravovaným prémiou.


Ak umiestnite kurzor myši na tlačidlo „kúpiť“, ale chcete vedieť, čo vás zaujíma skôr, ako kliknete, potom si prečítajte ďalej, pretože vás prevediem registráciou s Kinsta krok za krokom krok.

Ako vytvoriť nový účet Kinsta krok za krokom

Ak chcete začať s Kinsta, jednoducho prejdite na stránku Plány. Nájdete všetky informácie, ktoré sú prehľadne zobrazené v karuseli, kde stačí len vybrať požadovaný plán. Páči sa mi, ako sú ceny úplne transparentné.

Ostatní hostitelia vám ukážu atraktívne mesačné ceny, ktoré sa neskôr ukážu aplikovať, iba ak platíte najmenej rok vopred. Kinsta vám predvolene zobrazuje skutočné mesačné ceny.

Spoločnosť Kinsta však ponúka dva mesiace zadarmo s ročnou fakturáciou. Medzi týmito dvoma krokmi môžete ľahko prepínať v nasledujúcich krokoch, takže sa nemusíte ešte len sústrediť. Všetky programy majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ako vytvoriť nový účet s Kinsta-image1

Ďalej je tu veľmi jednoduchá prihlasovacia obrazovka, na ktorej stačí uviesť svoj e-mail, meno, priezvisko a heslo:

Ako vytvoriť nový účet s Kinsta-image2

Lišta v hornej časti zobrazuje váš plán a koľko to bude stáť po celú dobu, čo som považoval za vhodné a upokojujúce. Kliknutím na možnosť „Zmeniť na ročnú platbu“ môžete kedykoľvek prepnúť na túto možnosť a naopak.

Na nasledujúcej stránke nájdete informácie o fakturácii, ktoré je potrebné zaplatiť za váš hosting. Ako vidíte, požadované informácie sú veľmi typické a stačí uviesť svoju fakturačnú adresu a podrobnosti o kreditnej karte:

Ako vytvoriť nový účet s Kinsta-image3

Kinsta vás znova ubezpečí o záruke vrátenia peňazí a informuje vás o celkových nákladoch na vašu objednávku.

Bohužiaľ, Kinsta akceptuje iba kreditné karty, hoci bankové prevody môžete používať na ročné možnosti.

Skontrolujte, či sú všetky podrobnosti vašej objednávky správne, pretože po kliknutí na tlačidlo Dokončiť sa platba spracuje a vytvorí sa váš účet. Trvalo mi to len asi 15 sekúnd, takže sa nemusíte starať o dlhú čakaciu dobu. Odtiaľ sa dostanete priamo na svoj úžasný informačný panel Kinsta:

Ako vytvoriť nový účet s Kinsta-image4

Okamžite ma privítala správa od podporného agenta, ktorá ma privítala do Kinsta. Táto správa mala tiež skvelé odkazy na palube s informáciami o tom, ako pridať lokalitu, zvoliť umiestnenie servera, migrovať lokalitu a pozvať členov tímu, ako aj odkaz na centrum zdrojov..

Ako nový používateľ sú to všetko veci, ktoré by ste zvyčajne chceli urobiť hneď po registrácii. Ocenil som, že sa táto informácia objavila na mojom informačnom paneli namiesto iba prostredníctvom e-mailu.

Z dobrého hľadiska mi bol stále zaslaný e-mail s rovnakými informáciami:

Ako vytvoriť nový účet s Kinsta-image5

Trochu ma znepokojilo, že som nedostal e-mail s potvrdením potvrdzujúcim moju platbu.

Kontaktoval som podporu, aby som sa o to opýtal a zistil, či bola moja platba úspešná. Agent si skontroloval môj účet iba minútu alebo dve a dajte mi vedieť, že všetko bolo v poriadku. Poslal mi odkaz na kartu faktúry v rámci môjho fakturačného panela, kde si môžete stiahnuť svoje faktúry:

Ako vytvoriť nový účet s Kinsta-image6

Aj keď je to pravdepodobne na minimalizáciu počtu e-mailov, ktoré vám posielajú (niektorí hostitelia vás môžu bombardovať, čo je veľmi nepríjemné), pravdepodobne by bolo najlepšie sa tu držať štandardnej praxe..

Rýchla, bezbolestná registrácia bez predplatného – čo viac by ste chceli?

Je zriedkavé, že nájdem hostiteľa proces nákupu, na ktorý sa nemôžem sťažovať. V skutočnosti jediná zlá vec, ktorú by som mohol prísť, je, že ti e-mailom nedostanú potvrdenie. To hovorí veľa.

Okrem toho nedošlo k žiadnym zvýšeniam a ich paušálne ceny boli úplne transparentné. Vytvorenie účtu mi trvalo menej ako tri minúty, vďaka čomu je Kinsta jedným z najrýchlejších hostiteľov v okolí.

K procesu jednoduchého prihlásenia boli vykonané iba tri kroky a nemali sa robiť žiadne zavádzajúce alebo zbytočné kroky. Nikdy som sa necítil, ako by ma niekto chytil mimo dohľadu.

Neexistujú žiadne zvraty, registrácia domén ani doplnky, ktoré by tento proces znemožňovali. Skoro som nemohol uveriť, aké ľahké a rýchle to bolo, zvlášť keď vezmem do úvahy, že ide o prémiovú hostingovú službu.

Nemôžem myslieť na žiadneho iného hostiteľa s rýchlejším registračným procesom, ale ak hľadáte registráciu takmer tak rýchlo, ale s trocha dostupnejším a pre začiatočníkov priateľského hostiteľa, GoDaddy by mal byť priamo na vašom pouličné.

Ak chcete zistiť, či zvyšok platformy Kinsta vyhovuje úžasnému zážitku, ktorý som doteraz zažil, prečítajte si moju úplnú recenziu Kinsta..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map