Ako sa stavia Wix web pre svadobné oznámenia

S rastúcou technológiou v dnešnom modernom veku sa viac ľudí rozhoduje vytvoriť si svadobné weby. Tieto webové stránky obsahujú takmer všetko, od predpokladanej predpovede počasia na váš špeciálny deň až po smery na miesto konania. Nielenže sú informatívne, ale tiež môžu vyzerať krásne. A mnoho párov uprednostňuje vytvorenie vlastnej svadobnej webovej stránky. Týmto spôsobom môžu v prípade potreby rýchlo urobiť mierne vylepšenia.


Jedným z najlepších spôsobov, ako zostaviť svadobný web pre všetky vaše informácie a oznámenia, je použitie nástroja na tvorbu webových stránok Wix. Táto krátka príručka vás naučí, ako vytvoriť webovú stránku Wix pre svadobné oznámenia. Zaregistrovanie sa do Wix a absolvovanie celého procesu tvorby webových stránok sa môže zdať na prvý pohľad skľučujúce, ale len čítajte ďalej a budete na dobrej ceste..

Sprievodca krok za krokom 

Vytvorenie vlastnej svadobnej webovej stránky nie je také ťažké, ako si môžete myslieť. Po tomto sprievodcovi krok za krokom získate nielen skvelú pracovnú webovú stránku, ale aj všetko, čo na nej potrebujete. Tento proces je zábavný a môže to byť aj pekný zážitok zo spojenia s vaším partnerom.

 • Prihláste sa na odber Wix

Toto je najjednoduchšia časť. Zadajte svoju e-mailovú adresu a vytvorte si heslo, alebo sa zaregistrujte pomocou Facebooku alebo Google.

 • Prejdite si príručku alebo ju preskočte

Každý, kto použil Wix predtým, vie, ako to všetko funguje, a tak môže túto časť preskočiť. Ale ak ste na platforme nováčikom, mali by ste si prečítať užitočný návod. Ak ste ju už predtým používali, ale už nejakú dobu, prečítajte si ju znova a môžete sa dozvedieť niečo nové.

 • Vyberte šablónu

Existujú stovky na výber! Ak však pomocou ľavého stĺpca vyberiete webovú stránku udalostí, zobrazí sa vám niečo vhodnejšie na vytvorenie webovej stránky svadobných oznámení. Aj keď sú niektoré šablóny bezplatné, možno budete musieť zaplatiť za tú, ktorá sa vám naozaj páči, a cena sa môže veľmi líšiť..

 • Začnite upravovať svoju hlavnú stránku

Pamätajte, že prvé dojmy sa počítajú, takže web musí odrážať to, o čom je vaša svadba. Chcete elegantné a tradičné? Možno niečo modernejšie? Bez ohľadu na vaše preferencie upravte zodpovedajúcim spôsobom svoju hlavnú stránku. A na prispôsobenie si môžete pridať aj svoje obľúbené fotografie.

 • Pridajte svoje informácie

Ak ste si vybrali svadobnú šablónu, potom je Wix dosť chytrý na to, aby vás požiadal o poskytnutie najrelevantnejších informácií, ako sú dátum vášho veľkého dňa, podrobnosti o preprave alebo nápady na darček. Toto je osobná časť vašej stránky Wix – urobte ju krásnou.

 • Vytvorte viac stránok

Chcete, aby každý poznal vaše najroztomilejšie pár okamihov? Alebo možno čas, ktorý ste sa smiali, kým ste neboli na podlahe? Existujú aj ďalšie stránky, kde môžete zdieľať všetky tieto príbehy a poskytnúť ďalšie informácie o svadbe. Prezrite si šablónu a pozrite sa, čo chcete pridať. Ak chcete na webe vytvoriť svadobné oznámenia, bude skvelé mať aj stránku s oznámeniami. Nástroje spoločnosti Wix sa veľmi ľahko používajú a platforma je jedným z najjednoduchších spôsobov navigácie v okolí, takže perfektný web budete mať za pár hodín..

 • Vytvorte svoju doménu (URL)

Vaše používateľské meno bude automaticky, keď vytvoríte svoje stránky, vaše doménové meno (URL). Keď budete pripravení na publikovanie, môžete ho zmeniť na niečo roztomilé alebo nepredvídateľné..

 • Povedzte to svojej rodine a priateľom

To je všetko! Všetky jednoduché kroky, ktoré potrebujete, aby ste mali najlepší svadobný web. Tento proces je rýchly a so šablónou Wix si môžete užiť krásnu svadobnú webovú stránku v žiadnom momente.

3 najlepšie svadobné šablóny 

Pretože na platforme Wix existujú stovky šablón, môže byť ťažké rozhodnúť sa, ktorá sa vám najviac páči. Nižšie sú uvedené niektoré obľúbené svadobné šablóny, ktoré môžete zadarmo používať s Wix. Ako každý z nich? Ak ste sa ešte nezaregistrovali, zaregistrujte sa.

1. Kvetinové svadobné oznámenia

Ako sa stavia Wix web pre svadobné oznámenia

2. Moderné svadobné oznámenia

Ako sa stavia Wix web pre svadobné oznámenia

3. Elegantné svadobné oznámenia

Ako sa stavia Wix web pre svadobné oznámenia

Prečo si vybrať Wix?

Wix je užívateľsky prívetivý nástroj na vytváranie webových stránok, ktorý môže použiť každý. Je moderná a neustále sa vyvíjajúca. Je to skvelá platforma pri zvažovaní vašich možností, pretože vždy budete mať najnovšie šablóny a vzory! A pre jednoduché webové stránky, ako sú tie vaše, je to zadarmo! Nemusíte sa teda obávať vyfukovania rozpočtu na známky na tradičné pozvánky.

Užite si šťastie niekedy po 

Po skončení svadobného usporiadania a na svojich svadobných svadobných webových stránkach ste na svojich priateľov zapôsobili, máte šťastie, že ich budete mať vždy šťastne. Aj keď sa rozhodnete web po svadbe odstrániť, nezabudnite si ho ponechať, aby ste mali memento, aby ste prežili tento úžasný míľnik v živote vášho a vášho partnera! Vaša webová stránka pre svadobné oznámenia je niečo, čo si obaja môžete vždy vážiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map