Ako nastaviť pokles prepravy na Shopify [2020 UPDATE]

Internet vytvoril množstvo príležitostí pre ľudí, aby využili kariéru alebo obchodné príležitosti, ktoré im umožňujú pracovať kdekoľvek na svete. V rámci odvetvia elektronického obchodu je lodná doprava jedným z najatraktívnejších obchodných modelov pre súčasné a ašpirujúce digitálne nomády, pretože je jednoduchý a štíhly..


Ako najobľúbenejší partner v oblasti elektronického obchodu na svete, Shopify musí to byť jedna z prvých vecí, ktorá vám napadla ako možná platforma pre váš obchod s doručením. Je to dobré, pretože je to vynikajúca možnosť na založenie firmy zaoberajúcej sa zasielaním zásielok. Poďme sa trochu podrobnejšie zaoberať tým, čo je to lodná doprava a ako to funguje na Shopify.

Čo je Drop Shipping?

Dnes existuje veľa dodávateľov, pre ktorých je príliš náročné alebo časovo náročné uvádzať na trh a predávať svoje výrobky online. Zároveň existujú platformy ako Shopify, ktoré umožňujú každému vytvoriť internetový obchod.

To je miesto, kde prichádzajú prepravné a prepravné. Zasielatelia prepravujú zoznam produktov týchto dodávateľov vo svojich vlastných online obchodoch, aby ich mohli predávať a predávať koncovým zákazníkom. Pôsobia ako atraktívne priečelie medzi nimi. Zákazníci kupujú produkty uvedené na webových stránkach vlastníkov, ktorí tieto prepravujú, a tieto objednávky sa odosielajú dodávateľovi, ktorý ich dodáva tomuto zákazníkovi..

Vo väčšine prípadov majú zasielatelia iba veľmi malú (ak vôbec) fyzickú interakciu s tovarom, ktorý predávajú. Zasielatelia môžu začať podnikať s malými alebo žiadnymi režijnými nákladmi v podobe fyzickej infraštruktúry, ako sú skladovanie, personál lodnej dopravy atď.

Dodávatelia sú zvyčajne lacní hromadní výrobcovia z Číny alebo Indie, ktorí predávajú výrobky za ceny dostatočne nízke na to, aby zasielateľi mohli označiť cenu, aby dosiahli zisk; dať dodávateľovi jeho rez; a platiť za prepravu, hosting a reklamu.

Ako nastaviť pokles prepravy na

Existuje veľa dôvodov, prečo sa služba Shopify stáva takou pozitívne recenzie. Jednou z nich je, že preprava zásielok na Shopify je prekvapivo ľahký proces. Neexistuje len jeden spôsob, ako to urobiť, a existuje celý rad nástrojov, integrácií a metód, ktoré môžete použiť na jedinečný prístup. Pri Oberlo a AliExpress sa však pridržiavam najbežnejšie používanej metódy. Táto metóda je najjednoduchšia a najúčinnejšia a ukazuje, ako tento proces funguje.

Krok 1: Vyberte výklenok a označte svoj obchod

Nedostatok ľudí si uvedomuje plnú váhu toho, aký dôležitý je tento krok. Existujú stovky tisíc (ak nie milióny) obchodov, kde sa prepravuje pošta. Bez jasného plánu a identity je šanca, že sa stratíte medzi samotným počtom konkurentov.

tak, venujte nejaký čas hľadaniu výklenku, ktorý vás zaujíma, má publikum a pre ktorého nájdete predajný tovar. Potom príďte so stratégiou budovania značky ktorá obsahuje názov a identitu vášho obchodu. To sa môže časom zmeniť a mierne sa vyvíjať, najmä keď začnete loviť výrobky, ale mali by ste mať aspoň jasný východiskový bod..

Krok 2: Vyberte plán a zaregistrujte sa v službe Shopify

Všetky plány Shopify sú vhodné na prepravu zásielok. Tri základné plány sa príliš nelíšia, pokiaľ ide o budovanie prepravných spoločností, čo znamená, že 9/10 ľudí by malo byť v poriadku so základným plánom Shopify, najmä preto, že neexistujú žiadne limity predaja. Majte však na pamäti, že čím vyššie pôjdete, tým nižšie sú transakčné poplatky Shopify.

Ak už máte webovú stránku hostenú na inej platforme alebo ak chcete predávať iba prostredníctvom sociálnych médií, potom je Shopify Lite lacnejšou alternatívou. Nakoniec je Shopify Plus + určený pre veľké podniky alebo podniky s vysokými špecializovanými potrebami.

Proces registrácie v službe Shopify je veľmi jednoduchý a na začatie skúšky sú potrebné iba základné osobné informácie. Po výbere plánu a nastavení fakturácie na hlavnom paneli je dobré ísť.

Zaregistrujte sa v službe Shopify

Krok 3: Zostavte si svoj internetový obchod

Ďalej budete musieť navrhnúť a postaviť svoj obchod. Tento proces môže byť rovnako jednoduchý a lacný alebo zložitý a drahý, ako chcete. Služba Shopify poskytuje knižnicu 67 šablón obchodu online; Desať z nich je zadarmo a zvyšných je potrebné zakúpiť. Kvalita všetkých šablón je vysoká a v podstate vám poskytujú kompletný internetový obchod so všetkými webovými stránkami, ktoré potrebujete. Musíte si priniesť vlastnú značku, obsah a produkty.

Internetový obchod

Služba Shopify tiež umožňuje používateľom úplne prispôsobiť šablóny alebo zostaviť vlastné šablóny pomocou vlastného kódu. Ak nemáte tieto zručnosti, existuje celá škála vývojárov a nezávislých pracovníkov Shopify. To je skvelá voľba pre tých, ktorí chcú úplne jedinečný obchod. To by však mohlo zvýšiť vaše náklady.

Krok 4: Nakonfigurujte svoje preferované nastavenia

Nemôžem s vami prejsť každé jedno nastavenie, ale ak máte v pláne vytvoriť obchod so zasielaním zásielok, mali by ste sa venovať niekoľkým relevantným veciam:

 • Nastavte si pravidlá obchodu. Obchody musia mať zavedené určité politiky, aby sa chránili a boli transparentné so svojimi zákazníkmi. Medzi najzreteľnejšie patria pravidlá vrátenia platby, zmluvné podmienky a zásady ochrany osobných údajov. Služba Shopify môže niektoré z nich automaticky vygenerovať pomocou štandardných výrazov, ktoré potom môžete upraviť.
 • Nastaviť prepravné sadzby. Tu si vyberiete, ako sa budú zobrazovať a používať prepravné pri predaji. Môžete napríklad zobraziť bezplatné doručenie tovaru vo svojich zoznamoch produktov a potom ho pridať k cene produktov alebo ho zobraziť ako samostatný poplatok.
 • Poskytovatelia platieb. Mali by ste si tiež vybrať, s ktorými poskytovateľmi platobných služieb chcete používať, na základe ktorých ste spokojní, ponúknuť najlepšie ceny a ktorí budú pracovať pre väčšinu zákazníkov.

Krok 5: Pridajte produkty na predaj

Najjednoduchší spôsob predaja na portáli Shopify je integrácia s platformou tretích strán, ktorá vám pomôže nájsť produkty od dodávateľov a importovať tieto záznamy do vášho obchodu.. Najobľúbenejší spôsob, ako to dosiahnuť, je pomocou Oberla na vyhľadávanie a importovanie produktov z AliExpress. Samozrejme môžete vždy ručne nájsť dodávateľov a vytvoriť si zoznam sami.

však, pomocou programov Oberlo a AliExpress môžete získavať, zostavovať zoznamy a predávať výrobky v priebehu niekoľkých hodín (alebo dokonca minút).

Stačí na to nainštalovať aplikáciu Oberlo z hlavného panela Shopify. Podľa výklenku, ktorý ste vybrali pre svoj obchod, by ste potom mali vytvoriť kategórie produktov, v ktorých chcete predávať. Pridanie produktov z Oberla do vášho obchodu je niečo také:

 1. Spustite aplikáciu Oberlo.
 2. Začnite vyhľadávať produkty na dodávateľských trhoch, ako je AliExpress.
 3. Vyberte produkty na import. Nezabudnite skúmať kvalitu produktu a dodávateľa.
 4. Vyberte si uprednostňovaný spôsob dopravy na základe ceny a času prepravy.
 5. Nechajte spoločnosť Oberlo dovážať výrobky do vášho obchodu.
 6. Skontrolujte zoznamy a podľa potreby ich vyladte.

Pridajte produkty na predaj

Krok 6: Spustite obchod Shopify

Zdá sa, že je ťažké uveriť, že ste už urobili väčšinu práce pri budovaní obchodu, kde sa prepravujú. Ďalším krokom je marketing vašich výrobkov a prilákanie zákazníkov. Shopify, Oberlo a váš dodávateľ sa postarajú o zvyšok.

Ak chcete spustiť obchod Shopify, jednoducho prejdite do časti „Nastavenia“ a potom otvorte kartu „Predajné kanály“. Kliknite na Pridať predajný kanál a pridajte svoj obchod, aby ste ho spustili a zverejnili. Nezabudnite, že na to musíte byť prihlásení do programu Shopify. Váš obchod bude v prevádzke a môžete začať s predajom.

Výhody a nevýhody Drop Shipping na Shopify

Zatiaľ sa môže zdať príliš dobré, aby to bola pravda. Neexistuje však jednoduchý a nepriestrelný spôsob, ako zarobiť peniaze. Drop shipping na Shopify, a všeobecne, má tiež svoje nevýhody, ktoré beží paralelne s jeho výhodami, rovnako ako akékoľvek iné podnikanie.

Pros:

 • Vďaka najlepším integráciám vo svojej triede s platformami ako Oberlo, môžete automaticky importovať a generovať zoznamy produktov.
 • S dodávkou sa nemusíte zapájať, pretože služba Shopify môže automaticky odosielať a nastavovať sadzby a ukazovať ich zákazníkom.
 • Pretože nemáte fyzickú infraštruktúru ani dlhodobé záväzky, môžete kedykoľvek zmeniť smer svojho podnikania alebo prestať fungovať.

Zápory:

 • Služba Shopify bohužiaľ účtuje určité percento z vášho predaja ako poplatok za transakciu na základe toho, aký plán máte. Je to však tak iba 2%, 1% alebo 0,5%. Väčšina konkurentov neúčtuje poplatok.
 • Po obchodných nákladoch a nákladoch na službu Shopify (napríklad predplatné, profesionálna šablóna, aplikácie atď.) Zostane väčšina odosielateľov s poklesom iba s malým percentuálnym podielom každého predaja (zvyčajne 20 – 40%).. Toto je cena, ktorú platíte za taký model s nízkym rizikom / námahou.

Ak použijete službu Shopify pre svoj obchod so zasielaním zásielok?

Podľa môjho názoru, výhody použitia Shopify aby ste spustili svoj obchod s prevozom zásielok prevažujúci nad nevýhodami, najmä pri porovnaní s inými platformami. Jedným z aspektov, ktoré skutočne poskytujú Shopify výhodu, je jeho hlboká integrácia s fantastickými nástrojmi, ako je Oberlo. Vďaka tomu bude nastavenie vášho obchodu, získavanie produktov a uľahčenie predaja medzi zákazníkmi a dodávateľmi hračkou.

Najväčšou nevýhodou používania služby Shopify pre zasielateľov je ich transakčný poplatok, ktorý môže trochu zaťažiť nízke marže, na ktoré títo predajcovia zvyčajne pôsobia..

Široká škála cenových plánov vrátane špecializovaných balíkov, ako sú Shopify Lite a Plus +, znamená, že je skutočne vhodná pre každého, kto chce opustiť loď bez ohľadu na to, aký je váš rozsah.. Miesto má každý – od súkromných podnikateľov v oblasti sociálnych médií, cez malé a stredné podniky, až po veľkých maloobchodníkov.

Vzhľadom na to, že s plánom Basic Shopify je dostatočný počet funkcií a že neexistujú žiadne dlhodobé zmluvy, je tiež relatívne bezrizikové, ak si uvedomíte, že samotná lodná doprava nevyžaduje takmer žiadnu investíciu sama osebe. Skutočná otázka znie: Prečo to nevyskúšať a zistiť?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map