Ako najať najlepších hercov a vychovávateľov hlasu Fiverr [2020]

Veľkým dôvodom, pre ktorý je ťažké nájsť dobrého talentu, je to, že prekážka vstupu je tak nízka. V podstate každý, kto má počítač a možno aj mikrofón, sa môže nazývať hlasovým umelcom alebo vypravcom. Nechcete však pomôcť niektorým nováčikom zistiť, čo robia. Pre svoj projekt potrebujete skúseného profesionála a teraz ich potrebujete. 


Na serveri Fiverr nájdete tisíce vystúpení. Existujú ľudia, ktorí môžu poskytnúť zvukové stopy s akcentovateľným akcentom a zahrnúť všetko od hudby v pozadí po vysielacie práva. Či už potrebujete niekoho, kto si prečíta vašu zvukovú knihu, urobí zosobnenie rádiového spotu alebo zaznamená automatický telefónny systém vašej spoločnosti, budete môcť nájsť koncert, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám a zostáva v rozpočte.

Ale, ako som už povedal, existuje veľmi široká škála talentov – a nemôžete riskovať, že váš projekt znie nič iné ako úžasne. Takže ti to uľahčím a poviem ti presne, čo by si mal hľadať, keď príde najímanie vysokokvalitných talentov na sprostredkovanie hlasu Fiverr.

Prečo používať Fiverr?

Fiverr je najväčší trh profesionálnych a kreatívnych služieb na svete. Ide v podstate o jednotné kontaktné miesto pre všetky typy služieb, ktoré môžete potrebovať – či hľadáte herečky ženského hlasu (alebo hercov mužského hlasu) alebo si chcete najať niekoľko karikatúrnych hlasových povolaní. Namiesto strácania času prehľadávaním desiatok webových stránok, životopisov a portfólií môžete jednoducho navštíviť spoločnosť Fiverr a použiť ich vyhľadávací nástroj. Toto je jeden z mnohých dôvodov používatelia ako Fiverr.

prenájom-Fiverr-voice-over-herci-picture-01

Jedna vec, ktorú si všimnete na Fiverri, je to, že existuje široká škála cien za talent, takže vo svojom rozpočte vždy nájdete niečo. Pôvodne platila platforma 5 dolárov za všetky služby, teda jej názov. Platforma však uvoľnila svoju cenovú štruktúru, aby predajcovia mohli lepšie spoplatňovať podľa svojich ponúk a úrovne odbornosti – čím vám poskytnú viac rozmanitosti a možností.

Fiverr tiež pomáha predajcom „produkovať“ svoje služby. Predajcovia namiesto toho, aby platili iba za „hlasový prenos“ – čo môže pre rôznych ľudí znamenať rôzne veci – predajcovia rozdelia svoje služby na predaj na rôzne „položky“..

prenájom-Fiverr-voice-over-herci-picture-02

To znamená, že za hlas alebo rozprávanie neplatíte paušálnu sadzbu. Namiesto toho si môžete prispôsobiť svoju objednávku výberom a výberom presne toho, čo potrebujete na dokončenie projektu (napr. Hudba na pozadí, korektúry, rozdelenie súborov, viacnásobné prevzatie).

Ako používať Fiverr na nájdenie hlasových hercov a vypravcov

S tisíckami hlasových hercov na platforme Fiverr je platforma prakticky zlatou baňou. Ale toľko možností môže byť tiež ohromujúcich. Existuje riziko, že si kúpite falošný koncert alebo dostanete niečo iné, než čo očakávate alebo za čo platíte. A je pravdepodobné, že hľadáte veľmi špecifický štýl hlasu alebo súbor schopností.

Dodržiavaním našich tipov na profesionálov – a sledovaním červených vlajok – rýchlo zúžite svoje možnosti a nájdete presne ten správny talent pre svoj projekt..

Tip č. 1: Nastavenia vyhľadávania pákového efektu Fiverra

Fiverr uľahčuje prehliadanie hlasových hercov a vypravcov. Vyhľadajte buď podľa kľúčových slov, alebo v hornom menu kliknite na Hudba & audio > Voice-Over, aby ste videli všetkých profesionálov spoločnosti Fiverr v tejto kategórii. Potom na ľavej strane, spresnite výsledky podľa faktorov, ako sú dodacia lehota, cenové rozpätie, pohlavie, prízvuk alebo účel – ďalšie prispôsobenie výsledkov kategórie podľa vašich potrieb.

Výsledky môžete triediť aj podľa najpredávanejších služieb, odporúčaných predajcov alebo najnovších príchodov na server Fiverr. Je tiež možné vyhľadať predajcov, ktorí sú momentálne online, čo je skvelé, ak potrebujete okamžite začať s projektom. Tento proces filtrovania môže ušetriť drahocenný čas a energiu pri preosievaní všetkými rôznymi účastníkmi hlasového prenosu Fiverr.

prenájom-Fiverr-voice-over-herci-picture-03

Napríklad vyhľadávanie „Voice-over“ na domovskej stránke Fiverr prináša viac ako 7 600 výsledkov. Kto má na to všetko čas? Nikto.

Povedzme, že som hľadal ženu, ktorá by rozprávala svoju novú animovanú karikatúru. Kľúčové slová som nastavil ako „ženskú karikatúru s hlasom“, ktorá okamžite prinesie späť okolo 330 výsledkov. Aby som to zúžil ešte viac, zmenil by som niektoré z parametrov vyhľadávania:

 • Pohlavie žena”
 • Účel: „Video rozprávanie“
 • Prízvuk: „English American“
 • Služba zahŕňa: „Komerčné použitie“

Nastavením týchto parametrov sa moje možnosti znížia na 54 výsledkov, čo je omnoho prehľadnejšie číslo.

prenájom-Fiverr-voice-over-herci-picture-04

Pro Tip # 2: Venujte pozornosť týmto kľúčovým profilovým bodom

Predajcovia spoločnosti Fiverr využívajú svoj profil na predaj svojich služieb a talentu. Je na vás ako kupujúcom, aby ste si pozorne prečítali každý profil, aby ste zistili, či by bol pre váš projekt vhodný.

Najprv sa pozrite na prehľad profilu predajcu. Venujte osobitnú pozornosť položke „Od tej doby“, „Priem. Čas odozvy “a„ Posledné doručenie “, pretože vám hovoria o histórii a činnosti predajcu s ostatnými kupujúcimi.

prenájom-Fiverr-voice-over-herci-picture-05

Po druhé, prehľadajte portfólio predajcu. Najlepší herci v oblasti hlasu vyvinú svetelnú cievku, na ktorej sa predstavia a ukážu niektoré zo svojich minulých diel. Vyhnite sa nájmu niekoho, pokiaľ neobsahujú pracovné vzorky. Ako inak viete naozaj vedieť, o čo vedia?

Po tretie, prečítajte si časť „FAQ“. Sú to často kladené otázky, ktoré predajca pravdepodobne dostal od iných kupujúcich a môžu byť znakom toho, ako sú skúsení a profesionálni. Vyhľadajte niekoho, kto aktívne rieši otázky, ktoré bude mať klient pravdepodobne.

Tu je niekoľko bežných otázok, ktoré môžu skúsení umelci, ktorí používajú hlasom, zahrnúť a odpovedať:

 • Aký typ zvukového súboru dostanem?
 • Aké štúdiové vybavenie používate?
 • V akom časovom pásme sa nachádzate a aké hodiny ste vo svojom ateliéri?
 • Aká úroveň zvuku dodávate pri každom projekte?
 • Kedy by som si mal kúpiť obchodné alebo vysielacie práva?
 • Čo ak budem mať kópiu?

Nasledujúca FAQ pochádza od jedného z hercov ProVerified ženského hlasu Fiverra. Na základe samotných otázok môžete povedať, že je to skúsený profesionál.

prenájom-Fiverr-voice-over-herci-picture-06

Podrobne si prečítajte každú častú otázku, ktorá môže zodpovedať na otázky, o ktorých ste ani nevedeli, že ich máte. Ak máte akékoľvek pretrvávajúce otázky, môžete sa kedykoľvek obrátiť na predajcu.

Pro Tip č. 3: Vedieť, ktoré otázky zákazníkov záleží

Recenzie zákazníkov sú skvelým spôsobom, ako identifikovať najlepších hlasových hercov a vypravcov. Recenzie posielajú zákazníci, ktorí platili a prijímali služby, aby vám mohli poskytnúť dobrú predstavu o tom, aké to je pracovať s konkrétnym predajcom..

Majte však na pamäti, že nie všetky recenzie sú spoľahlivé – a niektoré môžu byť falošné (viac o tom neskôr).

Pri prehliadaní recenzií pre predajcov by vás mohli zaujímať, vyhľadajte podrobný popis informácií o komunikácii, podrobnostiach služby, čase obratu a kvalite hlasu. Tu je niekoľko ďalších tipov, ako pomocou recenzií nájsť najlepších hlasových hercov a rozprávačov na Fiverri:

 • Vyhľadajte recenzie za minulé pracovné miesta, ktoré mali podobné kritériá ako vaše. Aká bola skúsenosť kupujúceho?
 • Zvážte negatívne recenzie. Bolo to niečo, na čom mal nezávislý pracovník kontrolu? Alebo to bola negatívna skúsenosť z dôvodu odlišného štýlu alebo nerealistických očakávaní klientov?
 • Vyhľadajte prípady, keď kupujúci nebol spokojný s prvou iteráciou hlasom. Ako nezávislý pracovník riešil obavy kupujúceho a napravil situáciu?
 • Aká je ich miera náboru?

prenájom-Fiverr-voice-over-herci-picture-07

Niektorí skutoční kupujúci uverejnia iba krátku recenziu, ale najlepšie nezohľadnite tých, ktorí neobsahujú žiadne podrobnosti ani vysvetlenie. Môže to byť nielen falošný, ale tiež vám nedávajú žiadne zmysluplné informácie, ktoré by vám mohli pomôcť pri rozhodovaní medzi predajcami.

Pro Tip č. 4: Vyhľadajte hercov a vypravcov „overených“

Fiverr Pro ponúka „ručne preverených odborníkov, overených pre kvalitu a servis.“ To znamená, že Fiverr robí prácu za vás, preveruje a kontroluje dodávateľov Fiverru, takže nemusíte.

K tejto funkcii má prístup každý kupujúci bez ďalších poplatkov. Aj keď tieto koncerty bývajú drahšie, môžete si byť istí, že dostanete kvalitnú prácu.

prenájom-Fiverr-voice-over-herci-picture-08

Certifikácia Pro Verified je založená na overení na pozadí, preukázaných profesionálnych skúsenostiach a preukázaní nepretržitej dokonalosti. Iba asi 1% nezávislých pracovníkov Fiverr je ProVerified. Ak si tiež zakúpite službu Pro, získate prístup k tímu zákazníckych skúseností spoločnosti Fiverr 24/7.

Pro Tip # 5: Nájdite najvyššiu kvalitu za najnižšiu cenu

Ako som už povedal vyššie, všetky služby na serveri Fiverr boli 5 USD. Aj keď hlasové overenie 5 dolárov znie nezvyčajne lacno, je to pravdepodobne až príliš dobré na to, aby to bola pravda.

Pri väčšine služieb kvalita často zodpovedá cene. To dáva zmysel, pretože lepšie hlasové hercov a vypravcov majú tendenciu účtovať viac. Pri prehliadaní stránky Fiverr pravdepodobne uvidíte všetky ceny. Mali by ste sa vyhnúť tým, ktorí poskytujú lacné služby? A čo tí, ktorí majú malé alebo žiadne skúsenosti a recenzie s Fiverrom?

Pri zvažovaní predajcov, ktorí platia veľmi málo alebo tých, ktorí sú na platforme úplne novými, nezabudnite na tieto faktory:

 • Cena bývania. Cena nezávislého pracovníka bude do určitej miery závisieť od toho, kde žijú. Herec poskytujúci hlas, ktorý žije v New Yorku, môže mať menej skúseností, ale stále si účtuje viac ako skúsený profesionálny život na Stredozápade. Toto sa môže zobraziť najmä v prípade, ak si prenajímate hlasový hovor pre iný jazyk alebo prízvuk.
 • Skúsenosti mimo platformy. Má nezávislý pracovník webovú stránku alebo odkazy na inú prácu, ktorú vykonali inde? To, že niekto je pre Fiverra novým, ešte neznamená, že nemá za sebou dlhoročné skúsenosti.
 • „Zľava pre nového predajcu“. Je ťažké byť novým predajcom na už preplnenej platforme. Neváhajte a požiadajte nových predajcov o ukážky čítania skriptu, aby ste zistili, či by ich štýl mohol pre váš projekt fungovať. Možno budete musieť zaplatiť malý poplatok, ale mnohí radi vynaložia úsilie v snahe pristáť s prvým koncertom a získať pozitívnu recenziu..

Bonusový tip: Buďte niekým, s kým by ste chceli pracovať 

Dúfajme, že to samozrejme nie je možné povedať: Ak očakávate od profesionálov a rozprávačov hlasu kvalitnú profesionálnu prácu, mali by ste im dať rovnakú láskavosť.

Predtým, ako si niekoho najmete na Fiverri, oslovte ho, aby poskytol podrobnosti o projekte a zistil, či má nejaké otázky. Poskytnite jasný smer a premyslené odpovede. Nečakajte dva týždne na poskytnutie spätnej väzby a potom čakajte dvojhodinový obrat. Rešpektujte ich talent a postup a budú rešpektovať váš projekt a parametre.

Byť vzorovým klientom je najlepším spôsobom, ako nájsť a prenajať si talentované hlasy. Vytvorením dobrej komunikačnej línie od začiatku získate pocit ich osobnosti a štýlu práce. Pomôže vám to aj pri budovaní profesionálneho vzťahu, ktorý môže trvať aj pre budúce projekty.

3 spoločné červené vlajky Fiverr

Pri najímaní talentov na voľnej nohe vždy existuje riziko. Ak neviete, na čo si dávať pozor, môžete nakoniec najať nesprávneho interpreta a premárniť cenné zdroje..

Červená vlajka č. 1: Niekoľko podrobností alebo pracovných vzoriek

Na serveri Fiverr existuje veľa hlasových povolaní pre začiatočníkov, čo znamená, že veľa nezávislých pracovníkov nemá v tejto oblasti práce veľa skúseností … zatiaľ.

V závislosti od vášho projektu možno nebudete potrebovať skúseného profesionála – v skutočnosti môžete byť radi, že ušetríte nejaké peniaze výmenou za produkt nižšej kvality. Ak však nemôžete podstúpiť toto riziko, sledujte nasledujúce príznaky neskúseného nezávislého pracovníka:

 • Žiadne profesionálne portfólio ani pracovné vzorky
 • Zriedkavá alebo veľmi základná sekcia FAQ
 • Generické ponuky bez podrobností o štýle alebo produktoch
 • Prijatie práce bez akýchkoľvek otázok alebo podrobností o projekte

Červená vlajka č. 2: Žiadosť o prácu mimo spoločnosti Fiverr

Platforma spoločnosti Fiverr je zavedená na ochranu kupujúcich aj predávajúcich. Ak predajca niekedy požiada o výmenu práce a peňazí z platformy, považujte to za jasne červenú vlajku. Táto osoba by sa vás mohla pokúsiť podvodiť alebo sa vyhnúť poplatkom od spoločnosti Fiverr – tak či tak spochybňuje ich legitimitu.

Nikdy neposkytujte osobné ani finančné informácie žiadnym predajcom, napríklad adresu bydliska, telefónne číslo alebo informácie o bankovom účte. Fiverr existuje, takže kupujúci a predávajúci sa môžu vyhnúť podvodom alebo nebezpečným obchodným rokovaniam. Chráňte seba a svoju prácu podľa pravidiel Fiverra.

Červená vlajka č. 3: Potenciálne falošné recenzie

Nezabúdajte, že nie všetky recenzie sú spoľahlivé. Falošné recenzie na tejto platforme môžu byť skutočným problémom – pozor na tieto kontrolné signály:

 • Dátumy kontroly. Keby bolo publikovaných veľa pozitívnych recenzií približne v rovnakom čase – bez odvtedy veľa aktivity – mohli by byť falošné.
 • Opakujúci sa jazyk. Ak existuje viac recenzií od „rôznych kupujúcich“, ktoré sú všetky rovnaké alebo obsahujú rovnaké frázy znova a znova, pravdepodobne boli skopírované a prilepené..
 • Nejednotné podrobnosti. Ak recenzent popisuje službu, ktorú predajca neponúka, alebo ak odkazuje na predajcu s iným menom, je to pravdepodobne falošný.

Použite Fiverr a dajte svojmu projektu hlas

Chceli by ste si prenajať hlasového herca pre svoju novú animovanú komiksovú sériu? Môžete tiež nájsť tonu grafici so všetkými predstaviteľnými štýlmi a zručnosťami. Alebo možno potrebujete rozprávač pre rozhlasové spoty? Fiverr je skvelé miesto na prenájom prekladatelia ktoré vám môžu pomôcť napísať skript v rôznych jazykoch.

Jednou z najlepších vecí na Fiverri je to, aké široké sú jeho ponuky – niektoré sú naozaj bláznivé koncerty tam vonku. Spodná čiara? Bez ohľadu na to, aký veľký je váš projekt alebo aké zručnosti hľadáte, na Fiverri nájdete talent. Musíte len vedieť, ako vyzerať. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu odbornú recenziu Fiverr.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map