Ako monitorovať výpadok svojich webových stránok zadarmo!

Upozorňujeme, že v súčasnosti nie je bezplatná aplikácia na sledovanie webových stránok k dispozícii v obchode Google Play. Tu sa môžete pozrieť, kedy bude opäť k dispozícii. Ďakujem.


Čo je bezplatná aplikácia na sledovanie webových stránok?

Aplikácia Free Website Monitor sleduje a analyzuje zdravie vašich webových stránok, upozorňuje vás na akékoľvek zmeny a dokonca vám umožňuje sledovať konkurenciu. Je to bezplatný a jednoduchý spôsob, ako udržiavať prehľad o stave svojich webových stránok, nech ste kdekoľvek.

Prečo potrebujete monitorovať svoje stránky?

Váš web je tvárou vašej firmy do sveta online. Definuje vašu povesť. Keď je váš web nefunkčný a táto nepríjemná stránka „chyba“ stúpa, ste skutočne uzavretý pre celú globálnu populáciu..

Nie je to len trápne – je to tiež zlé pre vaše podnikanie.

Pravda je, že každá webová stránka občas klesá. Je to nevyhnutné. Dokonca aj tie najlepšie hostiteľské platformy, ktoré sľubujú, že vaše stránky sa zvýšia o 99%, budú mať každý rok 1% prestojov. 1% znie veľmi málo, ale rovná sa siedmim hodinám mesačne alebo viac ako tri a pol dňa v roku. To by mohli byť tisíce dolárov za zmeškané tržby a mnoho frustrovaných návštevníkov, ktorí sa rozhodnú podnikať inde, neurčito.

 • Ak váš web zlyhá príliš často, získate (zlú) povesť za nespoľahlivosť a nedostupnosť. Návštevníci prestanú odporúčať váš web priateľom, pretože je príliš frustrujúce navštíviť web bez toho, aby vedeli, či bude alebo nebude..
 • Keď je váš web nefunkčný, nemôžete uskutočniť predaj. Odhaduje sa, že Amazon zarába každú minútu 29 000 dolárov. To znamená, že stratí viac ako 1,7 milióna dolárov za iba jednu hodinu prestojov. Možno nebudete predávať v rovnakom objeme ako Amazon, ale niekoľko hodín prestojov mesačne znamená stratu výnosov, ktoré si nemôžete dovoliť.
 • Hackeri neustále hľadajú zraniteľné miesta. Webová stránka, ktorá je odstavená na dlhšiu dobu, je rovnako dobrá ako uvítacia značka. Ukazuje, že tento web sa nemonitoruje a nemonitorovaný web je ľahkým cieľom pre počítačových zločincov a hackerov..
 • Jedným z prvkov, ktoré vyhľadávacie nástroje pri hodnotení webových stránok zohľadňujú, je spoľahlivosť stránky. Ak sú vaše stránky opakovane nefunkčné alebo zostanú príliš dlho dole, spoločnosť Google a ďalšie vyhľadávacie nástroje si to všimnú a za to vám budú penalizovať. Celú tú dobu, ktorú ste strávili prácou na SEO, môžete ísť dole, keď je váš web dole.
 • Faktom je, že neexistuje spôsob, ako osobne skontrolovať stav svojich webových stránok nepretržite. Internet nikdy nespí, takže aj keď ste ďaleko od svojho stola, niekto by sa mohol pokúšať kúpiť od vašej firmy a zlyhať, pretože vaše stránky sú nefunkčné. Našťastie aj bezplatný monitor webových stránok nespí, takže budete môcť zostať na stráži, aj keď spíte, na stretnutí alebo s rodinou.

Keď monitorujete svoje stránky, budete vedieť, hneď ako vaše stránky prestanú fungovať alebo niečo nefunguje tak, ako by malo. Monitorovanie webových stránok vás neustále informuje o stave vašich stránok, aby ste mohli reagovať a problém vyriešiť skôr, ako si niekto všimne, že vaše stránky boli mimo činnosti..

Prečo je monitorovanie vášho webu dobré pre vaše podnikanie

Monitorovanie vášho webu nie je len obranným krokom, ale tiež vám pomôže vylepšiť vaše stránky.

 • Používanie nástroja na sledovanie webových stránok je ako otváranie okna na výkon vašich stránok. Môžete vidieť, kde sa váš web stáva nestabilným a ako ho optimalizovať na základe skutočných skutočností, nie hádaní.
 • Kontrola výkonnosti vašich stránok v pravidelných intervaloch ukazuje, či sa vaše stránky spomaľujú, takže ich môžete neustále udržiavať na špičkovej výkonnosti.
 • Pomocou bezplatného nástroja Sledovanie webových stránok môžete byť upozornení na zmeny obsahu na vašom webe (alebo konkurencii) na základe kľúčových slov, ktoré definujete.

Prečo si vybrať bezplatnú aplikáciu Monitor webových stránok?

Získajte 360 ​​zobrazení svojich stránok

monitory voľba

Bezplatný monitor webových stránok je viacúčelový nástroj, ktorý vám umožňuje nastaviť štyri rôzne monitory na sledovanie rôznych aspektov vášho webu:

http / https: Skontroluje, či webová stránka beží a reaguje bez chyby.

ping: Odošle na vaše stránky testovaciu správu („Ping“) na testovanie času odozvy servera.

prístav: Monitoruje porty servera na overenie úspešného pripojenia.

kľúčové: Sleduje konkrétne kľúčové slová, aby vedel, kedy sa objavia na konkrétnej webovej stránke.

Vďaka bezplatnému monitoru webových stránok môžete získať prehľad o zdraví a stave svojich stránok v reálnom čase, aby ste sa uistili, že budete okamžite informovaní o akýchkoľvek problémových problémoch..

Testujte až 288 krát denne

http-Monitor

Bezplatný webový monitor vám umožňuje zvoliť si, ako často chcete test vykonať. Môžete testovať raz za hodinu (24-krát denne), raz za pol hodiny (48-krát denne) alebo dokonca každých päť minút (288-krát denne). Môžete si nastaviť ľubovoľný počet monitorov a testovať tak často, ako by ste chceli, aby ste vždy vedeli, čo presne sa na vašom webe deje..

Dajte pozor na súťaž

kľúčových slov monitory

Vďaka bezplatnému sledovaniu vašej vlastnej stránky vám Free Monitor webových stránok tiež umožňuje sledovať konkurenciu. Pomocou nástroja pre kľúčové slová vytvorte upozornenie na kľúčové slová na ľubovoľnej stránke na konkurenčnej webovej stránke alebo na stránkach s priemyselnými novinkami. Vždy, keď bude pridané alebo odstránené zvolené kľúčové slovo, ktoré môže obsahovať názov vašej spoločnosti, dostanete upozornenie.

Jednoduché použitie

Stožiare-grafy

Intuitívny panel bezplatného prehľadávača webových stránok uľahčuje prezeranie prijatých informácií. Výberom monitora, ktorý chcete zobraziť, sa zobrazia všetky údaje zhromaždené za posledných 24 hodín. Údaje sú prezentované v ľahko čitateľných grafoch zobrazujúcich uptime a downtime a monitory môžete filtrovať podľa položiek „All“, „Up“, „Down“ a „Paused“.

Ad-Free

Keď sa budete chcieť pozrieť na svojich stránkach, nebudete obťažovaní rušivými nepríjemnými reklamami. Bezplatný webový monitor je úplne bez reklám.

Výhody používania bezplatnej aplikácie Monitor webových stránok

Aplikácia Monitor zadarmo webových stránok vám prináša nepretržitý prehľad o stave vašich webových stránok, takže budete okamžite vedieť, či niečo klesne. Budete mať možnosť predĺžiť dobu prevádzky svojho webu a znížiť prestoje.

S spoľahlivejšou webovou stránkou vám služba Free Website Monitor pomáha zlepšovať vaše príjmy a metriku návštevníkov. Pomáha tiež zvyšovať predaj online, zvyšuje interakciu s návštevníkmi a zvyšuje dôležité metriky, napríklad čas na webe a konverziu. Počítačoví hackeri a zločinci nikdy nebudú považovať váš web za ľahký cieľ. Spoľahlivejšia stránka je tiež faktorom, ktorý zvyšuje vaše SEO a zvyšuje vaše umiestnenie v rebríčku výsledkov vyhľadávania.

Bezplatný webový monitor je váš go-to nástroj, ktorý udržuje vaše webové stránky v bezchybnom funkčnom stave, 24 × 7, na zvýšenie návštevnosti webu, zlepšenie výnosov a reputácie a zníženie rizika počítačového útoku..

Ste pripravení začať monitorovať svoje stránky? Stiahnite si bezplatný monitor webových stránok

Chcete ďalšie podrobnosti o tom, ako používať bezplatný webový monitor? Prečítajte si kompletný sprievodca bezplatnou aplikáciou Monitor webových stránok

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map