99designs Case Study – як Stylecloset обрав свій новий логотип із 367 дизайнів

Коли австралійка Ребекка Кенні кілька років тому народила свою четверту дитину, вона думала, що її робочі дні – і її веселі дні для покупок – закінчилися. За короткий час колишній бухгалтер все частіше почав купувати одяг в Інтернеті і помітив, що багато нових підприємств виходить на ринок.


Якщо вони могли це зробити, то чому б вона не могла? Вона знала номери, любила моду, і у неї було відчуття, що вона може запропонувати щось унікальне і цінне жінкам, які також, як і вона, покладалися в Інтернеті, щоб заповнити свої шафи.

У 2011 році вона запустила StyleCloset разом з бізнес-партнером. Відтоді інтернет-бутік з перших днів перетворився на магазин великої кількості “швидкої моди” до більш об’ємної, більш досконалої платформи, що пропонує широкий спектр одягу, обраного Ребеккою та її командою. “Раніше ми мали молодший, куди більш комерційний напрямок”, – каже Кенні. “Тепер ми намагаємося скласти складніші предмети, які, здається, пройдуть мимо у сьогоднішній роздуті мережевих магазинів”.

Однією з головних цілей Кенні стало сприяння меншим дизайнерам моди: “Ми хочемо дати можливість великим лейблам продовжувати робити те, що їм найкраще”.

StyleCloset – це прекрасний приклад того, як компанія з електронної комерції може успішно розвиватися в перші роки. Коли прийшов час узгодити брендинг компанії з її новим напрямком, Ребекка та її партнер звернулися до друзів графічного дизайнера за допомогою. Підхід просто не спрацював. Надання критичного відгуку людям, яких вони знали і сподобалися, було важким, і вони зрозуміли, що їм потрібно побачити широкий спектр дизайнерських ідей, щоб допомогти їм зрозуміти, що найкраще працюватиме.

99designs Case Study - як Stylecloset обрав свій новий логотип із 367 дизайнів

“Ми продовжували мучитися тим, що хотіли б виглядати новим логотипом”, – каже вона. “Ми не мали технічних можливостей дизайну і заганяли всіх наших друзів-дизайнерів, відбиваючи свої дизайнерські ідеї”.

Знайомий запропонував використовувати онлайн графічний дизайн 99designs, а в березні 2012 року вони запустили конкурс дизайну. Мало того, що негайно було знято обмеження щодо зворотного зв’язку дуету, їх уяви зрослися. “Проводячи конкурс дизайну логотипів, ми змогли дати чесні відгуки величезній кількості дизайнерів за сотні дизайнів … і ми не спалювали жодних дружб”, – розповідає Ребекка. «Було чудово мати великий об’єм дизайнерів, різного досвіду, подивитися на те, що ми вже мали на ринку, прочитати наш короткий дизайн, а потім повернутися до нас зі своїми баченнями. У нас було велика кількість надзвичайно різних варіантів. “

Під час проведення тижневого конкурсу в розмірі 299 доларів вони поступово визначали, що саме вони хочуть – а що не хотіли – у логотипі. По дорозі вони вкладали дизайнерів у свої останні думки за допомогою групових та приватних обміну повідомленнями, а також не лише за певною кольоровою гамою та шрифтом, а й за ключовими повідомленнями, які вони хотіли передати. Врешті-решт вони отримали 367 конструкцій від 63 дизайнерів у всьому світі.

Ось кілька логотипів, які не зробили:

99designs Case Study - як Stylecloset обрав свій новий логотип із 367 дизайнів

Оригінальний логотип Stylecloset: “Дизайн логотипу розвивався швидко протягом змагань, і це було краще, ніж ми уявляли”, – каже вона. Переможний дизайн, поданий наприкінці конкурсу, був створений молодим хорватським дизайнером.

Оригінальний логотип Stylecloset:

99designs Case Study - як Stylecloset обрав свій новий логотип із 367 дизайнів

Логотип виграшного стилюcloset дизайнером 99designs дизайнером nanuq:

99designs Case Study - як Stylecloset обрав свій новий логотип із 367 дизайнів

Звичайно, проектування нового логотипу було лише однією частиною процесу ребрендингу, який ще триває. На даний момент новий логотип з’являється лише на сторінці компанії у Facebook, але незабаром він, а також нове ставлення бренду, з’явиться на його веб-сайті, візитках та інших маркетингових заставах.

Сайт – незавершена робота; Кенні знав, що для того, щоб створити високий рівень цілісності бренду та відповідати новим цілям StyleCloset та цільовій клієнтській базі, важливим є добре розроблений та підтримуваний веб-сайт. Вона сподівається співпрацювати з дизайнером-переможцем з її конкурсу 99designs, щоб створити веб-сайт, заснований на логотипі, який надихнув новий вигляд StyleCloset.

“Коли ви працюєте з високоякісними товарами, важливо переконатися, що ваш сайт такий же чудовий, як і продукція, яку ви продаєте”, – каже вона, додаючи, що їй потрібно надавати таке ж шикарне враження завдяки графічному дизайну, що високий -закінчити бутик у реальному світі можна через чисті лінії та бездоганно представлені товари. І це потрібно постійно розвиватися та вдосконалювати. «Я думаю, що будь-хто в Інтернеті жартує, якщо коли-небудь думає, що їх сайт закінчений. Усі компанії розвиваються з точки зору свого плану, і ваше громадське обличчя також слід постійно оновлювати. Споживач дуже кмітливий і має великі очікування ».

99designs Case Study - як Stylecloset обрав свій новий логотип із 367 дизайнів

Щоб залучити в основному нову цільову демографічну ситуацію, Кенні та її партнер відключилися в соціальних медіа, спочатку витратили значну частину свого бюджету на маркетинг у Facebook. Як стверджує Ребекка, “послідовники зароджують послідовників!” Вона повинна знати – StyleCloset на сьогодні зібрав 45 000 “лайків” у Facebook.

Але вони не зупинилися на Facebook. Кенні каже, що саме використання Instagram та Pinterest, відносних новачків на сцені соціальних медіа, справді допомогло StyleCloset вийти на високу передачу. Ці платформи, пояснює вона, приваблюють “крутіших дітей”, які, як правило, є впливовими на стиль і мають більшу ймовірність, ніж середня Джейн, відвідати модний сайт більш високої якості. І коли ви залучили більше 20 000 таких людей, як вони мають в Instagram, це, як правило, приємно впливає!

99designs Case Study - як Stylecloset обрав свій новий логотип із 367 дизайнів

Кенні має великі плани щодо розвитку свого бізнесу – дотримуючись своєї основної місії. «П’ять років відтепер, я сподіваюся, що StyleCloset все ще буде працювати в бутиковому просторі, пропонуючи неповторні стилі покупцям, які вважають за краще не купувати більше комерційних пропозицій, доступних їм у більших інтернет-магазинах мега-магазинів та у універмагах, що знаходяться поблизу своїх будинків. Ми сподіваємось бути джерелом для починаючих дизайнерів з високими дизайнерськими та виробничими цінностями – і бути красивими та різними, як наші замовники ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map