9 návrhov najlepších vizážistických log a ako si vytvoriť svoj vlastný [2020]

Čo si myslíš, keď si predstavíš návrh loga makeupu? Je názov vašej spoločnosti obklopený trblietavými rúžmi, očné tiene a štetcami na líčenie? Alebo ide o jednoduchý, elegantný dizajn, ktorý odráža estetiku vašej značky? Bez ohľadu na štýl je vaše logo líčenie tvárou vašej spoločnosti a malo by byť krásne a originálne.


Správny odborník môže oživiť vaše myšlienky bez toho, aby vás to stálo stovky dolárov. Skok na moje tajomstvo, aby si najal profesionálneho návrhára loga za pouhých 5 dolárov.

9 najlepších makeupových log

Logo makeupu - Makeup Corinne

Logo od Boutchou
z 99designs

Logo makeupu - Beautyz Bae

Logo od saira_junaid
(najať saira_junaid za 5 dolárov)

Logo makeupu - Adore Kiss Cosmetics

Logo dizajnéra
(najať dizajnér za 5 dolárov)

Logo makeupu - Nádherné riasy

Logo od desgnversatile
(najať desgnversatile za 5 dolárov)

Logo makeupu - Módne krásne

Logo podľa Sign.Yra
z 99designs

Logo make-upu - líčenie

Logo od isabel paoli
z DesignCrowd

Logo makeupu - Minani

Logo spoločnosti Elit Design Studio
z DesignCrowd

Logo makeupu - Jess Maloney

Logo podľa logod
z DesignCrowd

Logo makeupu - Angelica Rylie

Logo tvorivej posádky
(najmite kreatívnu posádku za 5 dolárov)

Nájdenie správnej služby dizajnu loga môže byť zdĺhavý proces. Aby to bolo menej komplikované, môj kolega testoval rôzne služby, aby zistil, ktoré z nich poskytli najlepšie návrhy za najlepšiu hodnotu. Jeho výsledky boli dosť prekvapujúce! Vyskúšajte jeho komplexné porovnanie služieb návrhu loga zistiť, ako sa udržali najobľúbenejšie dizajnérske služby.

Ako získať svoje logo za 5 dolárov

Päť dolárov za logo sa môže zdať neuveriteľne nízka cena, ale u spoločnosti Fiverr vám za to môže stáť zakázané logo. Fiverr je platforma pre nezávislých predajcov s balíčkami od počiatočnej ceny 5 dolárov. Na takomto konkurenčnom trhu ponúka veľa dizajnérov svoje služby v tomto cenovom bode alebo veľmi blízko k nemu.

Ste pripravení dostať svoje nové vizážske logo za pouhých 5 dolárov? Tu je návod. Prejdite na domovskú stránku Fiverr a do vyhľadávacieho panela napíšte „makeup logo“. Fiverr potom zobrazí všetkých návrhárov loga, ktorí ponúkajú príslušné balíčky. Prejdite týmito možnosťami a nájdite návrhára so štýlom, ktorý sa vám páči.

Nie ste to, čo hľadáte? Skúste vyhľadať alternatívne výrazy, napríklad logo rúžu, logo krásy alebo logo kozmetiky.

Fiverr screenshot - Dizajnéri logov líčidiel

Keď nájdete návrhára, ktorý sa vám páči, kliknite na jeho profil a zobrazte si informácie o tomto koncerte, portfólio predchádzajúcich prác a podrobnosti o balíku.

Fiverr screenshot - prehľad balíčkov loga make-upov

Odtiaľto môžete kontaktovať návrhára so žiadosťou o ďalšie informácie alebo kliknutím na Pokračovať prejdite na stránku kontroly platieb. Niektorí návrhári ponúkajú doplnky, ako napríklad viacnásobné revízie, vektorové súbory a 3D makety. Neváhajte a pridajte ďalšie služby alebo kliknite na Objednať, aby ste balíček zaplatili tak, ako je.

Fiverr screenshot - Prispôsobenie balíka

Po dokončení platby môžete zdieľať svoje nápady so svojím dizajnérom a vaše logo bude na ceste.

Niektoré ďalšie pozoruhodné vlastnosti Fiverra:

 • Úrovne predajcu – Nezávislí pracovníci sú rozdelení do rôznych úrovní podľa ich pracovnej histórie, času na platforme a pozitívnej spätnej väzby od zákazníkov. Výber dizajnéra s vyššou úrovňou vám môže pomôcť zabezpečiť kvalitu práce a služieb.
 • Ochrana platieb – Každá platba, ktorú uskutočníte so spoločnosťou Fiverr, je úplne bezpečná. Vaše peniaze sa nikdy nezvolia návrhárovi, kým nebudete spokojní s prácou, ktorú poskytujú.
 • Žiadne prekvapivé poplatky – Predajcovia nikdy nemôžu účtovať ďalšie poplatky alebo poplatky. Cena, ktorú zaplatíte na začiatku, je jedinou cenou, ktorú ste kedy zaplatili.
 • Možnosti hľadania dizajnéra – K dispozícii je niekoľko užitočných vyhľadávacích filtrov vrátane rozpočtu, dodacej lehoty a štýlu loga (napríklad „freestyle“ alebo „minimalistická“)..

Máte záujem nájsť nezávislého pracovníka? Pozrite sa na naše úplné hodnotenie spoločnosti Fiverr ďalšie tipy na najímanie dizajnérov.

Trasa pre domácich majstrov je možná, ak máte nejaké tvorivé schopnosti sami – ale iba ak ste ochotní venovať čas a úsilie. Ak nemáte správne nástroje, úloha uvedenia imaginovaného loga do života môže byť zložitá.

Tu môžu bezplatní tvorcovia logov pomôcť. Tvorcovia loga sú často najlepšou voľbou pre logá pre domácich majstrov vďaka ich ľahkému použitiu, aj keď nie vždy sú nákladovo najvýhodnejšie, keď uvažujete o cene stiahnutého hotového loga..

Ak máte srdce nastavené na domácich majstrov, odporúčam Wix Logo Maker, pretože kombinuje všetky najlepšie funkcie na jednom mieste. Začnite od prejsť na domovskú stránku Wix Logo Maker a vytvorenie profilu – to tiež znamená, že svoje logo si môžete uložiť do svojho profilu neskôr. Pokračujte zadaním názvu spoločnosti a sloganu.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Pridajte názov spoločnosti

Umelá inteligencia (AI) spoločnosti Wix Logo Maker vám potom položí sériu otázok. Najprv vyhľadajte svoje odvetvie – v mojom príklade som použil „vizážistku“.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vyberte si odvetvie

Ďalej si vyberte zopár prídavných mien, ktoré podľa vás najlepšie vystihujú vzhľad zamýšľaného loga.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vyzerajte a cítite sa

AI vám ukáže rôzne dvojice logov, aby ste získali cit pre svoje preferencie štýlu. Vyberte logo v každom páre, ktorý uprednostňujete, aby sa mohol dozvedieť, čo robíte a čo sa vám nepáči.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - porovnanie štýlov loga

Predtým, ako sa zobrazia vaše návrhy na logo, musíte AI povedať, kde budete logo používať, napríklad na sociálnych médiách, na webových stránkach alebo na vizitkách.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Branding needs

Ďalej sa objavia vaše návrhy na logo. Prejdite si vygenerované logá a kliknite na Načítať viac, ak narazíte na koniec stránky.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - šablóny loga

Chcete vymeniť ikony? Kliknite na Nahradiť ikonu, zadajte hľadaný dotaz a vyberte novú ikonu. Pri vyhľadávaní výrazu „makeup“ som našiel ikonu, ktorá sa mi páčila, ale v závislosti od vašej špecializácie môžete vyskúšať krásy, rúž alebo iné súvisiace výrazy..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Makeup icons

Vyberte šablónu loga, ktorá vás zaujme, a pokračujte do editora loga. Páčilo sa mi to logo, ktoré som si vybral tak veľa, nevykonal som žiadne zmeny, ale existuje nekonečné množstvo možností na prispôsobenie. Ak chcete, aby bolo vaše logo originálnejšie, môžete v tejto fáze vylepšiť písma, farby, ikony a tvary.

Po dokončení kliknite na tlačidlo Ďalej a prejdite na stránku platby.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Vyberte si svoj balík a dokončite platbu, aby ste si mohli stiahnuť nové logo make-upu vo vysokom rozlíšení, pripravené na použitie.

Viac informácií o platforme vrátane ďalších príkladov loga nájdete na našej dôkladná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker.

Dvaja ďalší pozoruhodní tvorcovia logov, ktorých by vás mohli zaujímať:

 • DesignEvo – Na DesignEvo si môžete vybrať z viac ako 10 000 šablón dizajnu. Môžete prehliadať kategóriu „móda a krása“ pre šablóny špecifické pre tento priemysel, ktoré zodpovedajú vášmu požadovanému štýlu dizajnu. Prečítajte si našu odbornú recenziu DesignEvo a získajte viac informácií o platforme.
 • Pozri – Looka je vynikajúci nástroj na vytváranie loga, je však užitočný aj pre spoločnosti alebo startupy, ktoré vyžadujú ďalšie materiály na budovanie značky, ako sú napríklad dizajn webových stránok a súpravy sociálnych médií.. Viac informácií o jeho funkciách nájdete v našej hĺbkovej kontrole Looka.

záver

Môj návrh? Neignorujte zrejmú hodnotu, ktorá vyplýva z prenájmu dizajnéra loga. Je zaručené, že profesionálny dizajn bude kvalitný a ak sa rozhodnete pre a Fiverr na voľnej nohe, bude to tiež dostupné.

Ak si vytvárate svoj vlastný, Wix Logo Maker je najjednoduchší a najúčinnejší tvorca loga pre domácich majstrov. Je to moje najlepšie odporúčanie, ak ste začínajúci dizajnér, ktorý chce vziať logo s dizajnom do vlastných rúk.

Stále hľadáte tú správnu službu dizajnu loga? Vráťte sa k porovnávacej službe dizajnu loga môjho kolegu zistiť, ako sa merajú iné služby v oblasti dizajnu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map