9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Profesionálne vyzerajúci dizajn loga tímu je viac ako len ikona, ktorú si vyberiete. Skvelé logo rozpráva príbeh vášho tímu. Či už je váš šport hokej, futbal, futbal alebo plávanie, vaše logo by malo byť jasným obrazom toho, kým ste – a to na prvý pohľad.


Malo by sa vaše logo zameriavať na názov tímu, maskota alebo na miesto, kde hráte? Zodpovedá jej estetika vzhľadu a pocitu vašej značky? Predstavuje silu a silu vášho tímu? Je toho treba veľa premýšľať, a preto môže byť odpoveďou prenájom profesionála.

Záujem o získanie dostupného profesionálneho loga? Skočte dopredu a zistite, ako môžete svoje logo navrhnúť odborníkom už za 5 dolárov. Alebo čítajte ďalej a pozrite si niektoré z mojich obľúbených tímových log z celého webu a naučte sa, ako si ich môžete vytvoriť sami.

9 najlepších tímových log

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo1

Logo od nomansaddal
(najať nomansaddal za 10 dolárov)

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo-image2

Logo od VGB
z DesignCrowd

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný image-free3

Logo od asad_designes
(najať asad_designes za 5 dolárov)

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo-image4

Logo spoločnosti SJ Designs ™
z 99designs

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný image5 zadarmo

Logo diditpranata
(najať diditpranata za 30 dolárov)

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný image6 zadarmo

Logo od dinoDesigns
z 99designs

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný image7 zadarmo

Logo od n_nastovski
(najať n_nastovski za 40 dolárov)

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný image8 zadarmo

Logo od masudalom 2
z DesignCrowd

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo9

Logo Dexterous ”
z 99designs

Môj kolega nedávno usporiadal súťaž medzi rôznymi službami dizajnu loga s cieľom určiť, ktorá poskytuje najlepšiu kvalitu práce. Úplný rozpis jeho odborných analýz (a vidieť víťazný dizajn, ktorý sa stal našim novým logom) nájdete v jeho úplné porovnanie dizajnu platforiem loga.

Ako získať svoje logo za 5 dolárov

Získanie kvalitného loga tímu za pouhých 5 dolárov sa môže javiť ako zbožné želanie – kým nenájdete Fiverra! Fiverr je platforma na voľnej nohe, ktorá umožňuje návrhárom logov ponúkať balíčky za pouhých 5 dolárov. Nájdenie a zamestnanie správneho loga trvá iba pár krokov.

Prejdite na domovskú stránku Fiverr a vyhľadajte logá tímov na paneli vyhľadávania. Stretnete sa so stránkami dizajnérov, ktorí sa špecializujú na vytváranie tímových log. Prejdite profilmi a nájdite dizajnéra v štýle, ktorý sa vám páči.

Fiverr screenshot - Návrhári loga tímu

Kliknutím na profil vybraného návrhára môžete prehľadávať jeho portfólio, recenzie a sekciu „O tomto vystúpení“, kde nájdete viac informácií o službách, ktoré ponúkajú..

Snímka obrazovky Fiverr - prehľad profilu dizajnéra

Môžete poslať návrhárovi správu, aby požiadal o ďalšie informácie, alebo kliknite na Pokračovať a pokračujte v platbe.

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo -12

Mnoho dizajnérov (ako je ten vyššie uvedený) ponúka ďalšie služby za príplatok, ako napríklad urýchlené doručenie, vektorový súbor alebo úplnú súpravu pre sociálne médiá. Keď sa rozhodnete pre požadované služby, kliknite na položku Objednať, aby ste zaplatili a dokončili proces prijímania. A práve ste si objednali návrhára!

Niektoré ďalšie výhody používania Fiverra:

 • Chránené platby – Vaša platba sa uvoľní na voľnej nohe až potom, ako budete spokojní s prácou, ktorú ste dostali.
 • Fiverr Pro – Ak máte rozpočet, môžete do svojho projektu investovať trochu viac najatím nezávislého pracovníka Fiverr Pro. Na voľnej nohe s titulom Fiverr Pro boli zamestnanci spoločnosti Fiverr osobne ohodnotení a boli určení, že sú nadštandardní v oblasti služieb zákazníkom, dizajnérskych schopností a včasného predkladania termínov..
 • Doplnky služieb – Mnoho dizajnérov vám umožňuje pridať si služby počas odhlásenia. Môžu zahŕňať ďalšie revízie loga, makety 3D a súpravy sociálnych médií.
 • Expresná zásielka – Niektorí návrhári spoločnosti Fiverr môžu za príplatok dodať vysoko kvalitné logo za pouhých 24 hodín.

Chcete sa dozvedieť viac? Pozrite sa na naše in-hĺbka Fiverr preskúmanie ďalšie tipy a príklady loga.

Ak chcete ohýbať svoje kreatívne svaly, možno budete mať záujem vytvoriť si vlastný dizajn loga tímu pomocou bezplatného výrobcu loga.

Tvorcovia loga si vyžadujú čas a úsilie, takže musíte byť ochotní vykonať nejakú prácu. Aj keď vám atraktívne šablóny môžu pomôcť začať, stále budete potrebovať kreatívne oko, aby ste skončili s jedinečným dizajnom, ktorý dopĺňa váš tím..

Stále to chcete skúsiť? Odporúčam vyskúšať program Wix Logo Maker. Existuje veľa tvorcov logov, ale Wix Logo Maker považujem za najjednoduchší spôsob dodania kvalitného loga. Začať, prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker a zaregistrujte sa na účet. Potom zadajte názov spoločnosti, slogan a odvetvie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Aké je vaše logo

Potom budete vyzvaní, aby ste opísali dojem svojho loga výberom rôznych slov, ktoré najlepšie popisujú vašu víziu. Vybral som si dynamické, zábavné, hravé a kreatívne.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vzhľad a dojem loga

Ďalej vám program Wix Logo Maker ukáže dvojice logov a požiada vás, aby ste vybrali, ktorý dizajn sa vám najviac páči. Toto vám pomôže určiť, aký štýl je pre vás najlepší. Ak sa vám nepáči, kliknite na položku Nepáči sa mi ani jeden z nich preskočiť pár a ísť ďalej.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vyberte si svoje obľúbené

Nakoniec povedzte AI, kde budete používať svoje logo (web, sociálne médiá, vizitky atď.) A vaše navrhované logá sa vygenerujú na ďalšej stránke..

Tu môžete kliknúť na ikonu Nahradiť a vyhľadať konkrétnejší obrázok týkajúci sa vášho tímu alebo maskota. Vyberte ikonu, ktorá sa vám najviac páči, použite ju a každé navrhované logo bude odteraz obsahovať vašu novú ikonu.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vyberte logo, ktoré chcete prispôsobiť

Prejdite si logá a potom si vyberte svoje obľúbené a ďalej ho prispôsobte. Zmeňte farby, umiestnenie ikon, písma a do editora pridajte ďalšie funkcie.

9 najlepších tímových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo-image17

Keď budete spokojní, prejdite na ďalšiu stránku a zaplatte, ak si chcete stiahnuť obrazové súbory s vysokým rozlíšením a začať ich používať.

Nie ste si istí, či je to tá správna platforma pre vaše potreby? Prečítajte si naše dôkladná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker zistiť viac.

Čestní zmienku stoja aj iní tvorcovia loga:

 • DesignEvo má k dispozícii viac ako 10 000 šablón dizajnu. Pre ľahký prístup k relevantným štýlom môžete vyhľadávať návrhy podľa kategórie (vrátane športu). Viac sa dozviete v našom hodnotenie odborníka DesignEvo.
 • Pozri – Po vytvorení loga môžete pomocou aplikácie Looka stiahnuť súpravu sociálnych médií, formáty log, ktoré sa majú použiť na tovar, návrhy vizitiek a ďalšie. Zistite viac o našich funkciách celá recenzia Looka.

Zabalenie

Nakoniec by som odporučil Fiverr pre potreby dizajnu loga vášho tímu. Ľahkosť použitia a tisíce možností pre návrhárov stačia na to, aby ktokoľvek ovplyvnil, ale hodnota za peniaze je čerešnička na torte dizajnu – vyjde to lacnejšie ako sťahovanie súborov z bezplatného výrobcu loga..

Srdce nastavené na vytvorenie vlastného loga? Wix Logo Maker je najlepšou voľbou pre rýchle a kvalitné logo s veľmi malými problémami.

Ak vaša snaha o dokonalé logo pokračuje, pozrite sa naše kolo najlepších športových log a Rozsiahle porovnanie služieb môjho kolegu s kolegami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map