9 najlepších softbalových log a ako si vytvoriť svoj vlastný [2020]

Športové logo veľa hovorí o tíme na prvý pohľad. Čo je maskot tímu? Predstavujú mesto, mesto alebo krajinu? Získanie dokonalého dizajnu loga softball je nevyhnutné na predstavenie vášho tímu a všetkého, čo predstavuje. Keď skúmate nové možnosti loga, nezabudnite, že je nevyhnutné vystupovať z iných tímov.


Vedeli ste, že za profesionálne navrhnuté logo môžete ušetriť stovky dolárov? Prejdite nadol a zistite, ako môžete svoje logo navrhnúť odborníkom za pouhých 5 dolárov.

9 najlepších softbalových log

Softball logo - Coach online

Logo JK Graphix
z 99designs

Softball logo - ESA

Logo spoločnosti NILDesigns
z DesignCrowd

Softball logo - Sanborn

Logo od nanocb72
z DesignCrowd

Softball logo - Fatman

Logo spoločnosti Design_baskst
(prenajmite si Design_basket za 10 dolárov)

Logo Softball - kód modrá

Logo od pyroman92
z 99designs

Softball logo - Anderson Fastpitch

Logo od Hridoykhan835
(najať Hridoykhan835 za 10 dolárov)

Softball logo - BottomLine

Logo od tekyrosanto
(najať Tekyrosanto za 10 dolárov)

Softball logo - oslavujte

Logo od bojboga
z DesignCrowd

Softball logo - Wolfpack

Logo spoločnosti SJ Designs ™
z 99designs

Môj kolega sa vydal na misiu s cieľom nájsť nové logo pre web Planet Planet. Testoval najlepšie platformy pre návrh loga na trhu a víťazom jeho súťaže je teraz naše nové logo! Chcete vedieť, ktorá platforma vyhrala? Čítať úplné porovnanie dizajnu platforiem loga zistiť.

Získanie loga za 5 dolárov je ľahká úloha

Na serveri Fiverr si môžete najať profesionálneho dizajnéra na vytvorenie loga softballu. Mnoho nezávislých ponúka balíky za pouhých 5 dolárov. Proces najatia dizajnéra prostredníctvom spoločnosti Fiverr je neuveriteľne jednoduchý:

Prejdite na domovskú stránku Fiverr a vyhľadajte „softvérové ​​logá“ vo vyhľadávacom poli. Prezrite si výsledky a kliknite do profilu každého návrhára, aby ste videli jeho portfólio a predchádzajúcu prácu.

Snímka obrazovky Fiverr - návrhári loga Softball

Keď ste si vybrali nezávislého pracovníka, prečítajte si jeho balíčky a zistite, ktorý z nich najlepšie vyhovuje službám, ktoré potrebujete, a váš rozpočet. Väčšina návrhárov ponúka základné, štandardné a prémiové balíčky.

Fiverr screenshot - O koncerte

Ste pripravení najať vybraného dizajnéra? Kliknite na tlačidlo Pokračovať a dostanete sa na stránku s platbami. Ak návrhár ponúka ďalšie služby, môžete ich pridať tu. Po výbere požadovaných služieb kliknite na tlačidlo Objednať a pokračujte v platbe a dokončite proces prijímania.

Fiverr screenshot - Prispôsobte si balík

Za pár dní si môžete vytvoriť dokonalé logo softball pre vás do niekoľkých dní.

Tu je niekoľko ďalších skvelých funkcií, ktoré by ste mali vedieť o:

 • Úrovne dizajnéra – Fiverr prideľuje jednotlivým nezávislým pracovníkom úroveň. Keďže dizajnér trávi viac času dokončovaním práce na platforme, ich úroveň sa zvyšuje ako znamenie pre potenciálnych kupujúcich, že majú viac skúseností.
 • Fiverr Pro – Pre tých, ktorí chcú minúť trochu viac peňazí na svoj projekt, je Fiverr Pro vynikajúcou voľbou. Nezávislí profesionáli, ktorí získali certifikát „pro“, boli osobne posúdení spoločnosťou Fiverr a odhodlaní vyniknúť v oblasti dizajnu loga a služieb zákazníkom..
 • Ochrana platieb – Vaša platba nebude na voľnej nohe uvoľnená, pokiaľ nebudete spokojní s prácou, ktorú ste dostali, čo zaručuje, že nebudete nikdy podvedení ani preplácaní..
 • Dizajnérske možnosti – Tisíce dizajnérov pracujú prostredníctvom spoločnosti Fiverr. Všetci sa špecializujú na rôzne štýly dizajnu, takže si môžete byť istí, že nájdete nezávislého pracovníka, ktorý vyhovuje vášmu štýlu a rozpočtu.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si naše hodnotenie odborníka Fiverra  aby ste videli nejaké ukážky loga.

Môžete sa namiesto toho rozhodnúť vytvoriť si vlastné logo. Aj keď výrobcovia bezplatných log nie sú hrozné možnosti, zaberajú z vašej strany viac času a energie a nemusia byť nevyhnutne nákladovo efektívnejšie, pretože za stiahnutie a používanie svojho dizajnu budete musieť zaplatiť. Ak máte stále záujem o vytvorenie vlastného loga, odporúčame vám použiť program Wix Logo Maker.

Wix Logo Maker používa umelú inteligenciu (AI), aby vám pomohol navrhnúť vaše logo. Je tak jednoduché použitie, že môžete začať a dokončiť proces navrhovania za menej ako desať minút. najprv, prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker a kliknutím na položku Spustiť teraz vytvorte účet a potom zadajte názov svojej firmy a odvetvie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Aké je vaše logo

Wix vás potom požiada, aby ste vybrali niekoľko slov, ktoré popisujú vzhľad a dojem vášho loga. Tento krok je nesmierne užitočný, pretože pomáha AI určiť preferencie vášho štýlu.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vzhľad a dojem loga

Zobrazí sa niekoľko párov loga a zobrazí sa otázka, ktorú preferujete. Štýly log v pároch sú často veľmi rozdielne – toto je ďalší nástroj, ktorý AI používa na zúženie estetiky navrhovaných log..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Ktoré logo sa vám páči lepšie

AI používa všetky tieto informácie na vytvorenie návrhov log, o ktorých si myslí, že sa pre vás budú najlepšie hodiť.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vyberte logo, ktoré chcete prispôsobiť

Môžete bez obáv nahradiť ikony, ktoré si zvolil Wix Logo Maker, jednou z vašich vlastných vyhľadaním novej ikony (vyhľadal som „softball“) a použil ju na všetky logá..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Softball ikony

Vyberte svoje obľúbené logo a kliknutím na tlačidlo Prispôsobiť prejdite na stránku úprav. Tu budete môcť zmeniť farby loga, písmo, text, ikonu a jej umiestnenie a ďalšie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Po dokončení prispôsobovania svojho loga môžete zaplatiť za stiahnutie obrázkových súborov s vysokým rozlíšením, aby ste ich mohli začať používať.

Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si naše úplná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker napríklad logá.

Alternatívy výrobcu loga Wix:

 • LogoMaker – Získanie navrhovaných log od spoločnosti LogoMaker trvá iba štyri rýchle kroky. Nájdete tu tiež širokú škálu ikon a šablón súvisiacich so športom. Pozrite si ďalšie funkcie v našom podrobná recenzia spoločnosti LogoMaker.
 • Prispôsobené značky – Táto platforma ponúka okrem vytvorenia loga aj širšie služby značky, čo je užitočné pre spoločnosti rozvíjajúce úplne novú identitu značky. Viac sa dozviete v našom recenzia odborníka Tailor Brands.

Záverečné myšlienky

Získanie dokonalého loga nemusí byť vyčerpávajúci alebo drahý proces. s Fiverr, – môžete si najať dizajnéra loga už od 5 dolárov a získať profesionálny dizajn, a Wix Logo Maker je vynikajúcou voľbou pre kreatívy, ktoré si to chcú sami vyskúšať.

Fiverr a Wix Logo Maker môžu byť nákladovo efektívne a rýchle, čo z nich robí najlepšie možnosti pre dizajn a logá pre domácich majstrov. Ak chcete získať lepšiu predstavu o niektorých ďalších službách týkajúcich sa dizajnu loga a o tom, ako sa postavia proti sebe, pozri sa na dôkladnosť môjho kolegu porovnanie služieb návrhu loga.

Softball nie je vaša hra? Pozri sa na naše kolo najlepších športových log pre viac inšpirácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map