9 najlepších prírodných a vonkajších log a ako si vytvoriť svoj vlastný [2020]

Prirodzujeme prírodu k jednoduchosti, ale vytvorenie skvelého loga prírody, ktoré si ľudia pamätajú a jedinečne sa identifikujú s vašou značkou, nie je jednoduchá záležitosť. Čo by malo logo predstavovať? Mal by byť obraz realistický alebo minimalistický? A čo písmo? Takéto rozhodnutia robia rozdiel medzi nezabudnuteľným logom a ďalším pekným obrázkom.


Preto si všetci želáme, aby sme si najali profesionálneho dizajnéra. Ukázalo sa, že si to môžete dovoliť, aj keď máte veľmi obmedzený rozpočet – ak viete, kde hľadať. Neváhajte skočte teraz naučiť sa moje tajomstvo najímania kreatívneho loga za pouhých 5 dolárov!

Ak by ste radšej na začiatku vyskúšali nápady na dizajn v prírode, žiadny problém. Ukážem vám, ako vytvoriť logo zdarma pomocou nástroja na výrobu loga pre domácich majstrov. Pre viac inšpirácie, pozrite si niektoré známe vzory prírodných značiek nižšie.

9 najlepších prírodných log

Logo prírody - borovice

Logo od mmdesignpro
(najať mmdesignpro za 35 dolárov)

Logo prírody - Fluuid

Logo HambaTuhan
z DesignCrowd

Logo prírody - Tris & Co.

Logo od alexafeeley
(najať alexafeeley za 50 dolárov)

Logo prírody - Amazónska príroda

Logo Yesima Tuzuna
z 99designs

Prírodné logo - Seattle Mountain Bike Tours

Logo od Maxo-Biz
z DesignCrowd

Logo prírody - Wild Roots

Logo od creativezone2
(najať creativezone2 za 30 dolárov)

Logo prírody - plameň

Logo spoločnosti Lightning
z 99designs

Logo prírody - Alo & Terra

Logo moowedition
(najať moowedition za 20 dolárov)

Logo prírody - Petalion

Logo spoločnosti Gobbletygook
z 99designs

Ako si najať prírodu & Outdoor Logo Designer za skvelú cenu

Pretože je nadčasová a univerzálna, príroda je perfektnou témou pre široké spektrum značiek – od zdravia a krásy po jedlo, oblečenie a outdoorové vybavenie.. Ak chcete získať čo najpútavejšie a najpamätnejšie logo prírody pre svoju spoločnosť za najnižšiu cenu, odporúčam najať si dizajnéra na Fiverr.

Na vytvorenie vlastného návrhu loga určite môžete použiť nástroj na výrobu prírodného loga „urob si sám“ (DIY) a ukážem ti, ako nižšie. Logá pre domácich majstrov sú však zriedkavo také jedinečné alebo kreatívne, ako to, čo získate zamestnaním skúseného profesionála. A s cenami loga na Fiverri už od 5 dolárov by ste dokonca mohli ušetriť peniaze tým, že to neurobíte sami.

Ak sa zdá, že prenájom skutočného dizajnéra za 5 dolárov je neprimerane lacný (urobil mi to!), Budete príjemne prekvapení kvalitou, ktorú môžete získať. Môj tím nedávno testoval veľa služieb v oblasti dizajnu a vrátil sa s tromi logami webových stránok Planet Planet navrhnutými rôznymi dizajnérmi spoločnosti Fiverr. Pozrite sa na jeho kompletné porovnanie dizajnu loga posúdiť kvalitu pre seba.

Ako Fiverr pracuje pre návrh loga

Ak nepoznáte Fiverra, tu je stručné zhrnutie toho, ako platforma funguje. (Viac informácií a všetky tipy pre profesionálov nájdete na stránke hodnotenie odborníka Fiverra.)

Začať, prejdite na domovskú stránku Fiverr a vyberte kategóriu Logo Design.

Snímka obrazovky Fiverr - ponuka Grafika a dizajn

Odtiaľ môžete buď manuálne prehliadať profily návrhárov, alebo použiť Sprievodca vyhľadaním loga vyberte najrelevantnejšie filtre pre váš projekt. Tento prechodný proces vám ušetrí veľa času, pretože si môžete vybrať z viac ako 3 500 dizajnérov loga.

Fiverr screenshot - Sprievodca vyhľadaním loga

Fiverr je v podstate platformou na voľnej nohe, ktorá spája klientov s dizajnérmi (a mnohými inými druhmi „predajcov“) z celého sveta. Každý dizajnér si stanovuje svoju vlastnú cenu, časový rámec dodania, politiku revízie a ďalšie podrobnosti projektu. Aby ste našli a najali si dizajnéra loga, ktorý ponúka to, čo potrebujete, musíte stráviť nejaký čas preskúmaním portfólií a prečítaním recenzií.

Našťastie má Fiverr niekoľko vynikajúcich funkcií, ktoré vám pomôžu nájsť najlepšieho dizajnéra loga pre vás:

 • Päťhviezdičkový systém hodnotenia s verejnými zákazníckymi kontrolami
 • Kategórie, ktoré odrážajú úroveň skúseností každého dizajnéra v spoločnosti Fiverr (Nový predajca, Úroveň 1 atď.)
 • Možnosť „Fiverr Pro“ pre prácu s overeným (ale zvyčajne drahším) dizajnérom
 • Užitočné vyhľadávacie filtre pre štýl loga, časový rámec projektu, jazyk, formáty súborov a ďalšie
 • Vstavaný systém zasielania správ, takže môžete priamo komunikovať s dizajnérmi skôr, ako ho najmete

Porovnajte balíčky na stránke profilu návrhára, aby ste ľahko videli, čo je zahrnuté a čo nie na každej cenovej úrovni:

Fiverr screenshot - Porovnajte balíčky

Aby ste mohli začať s projektom, musíte zaplatiť vopred Fiverr drží vaše finančné prostriedky, kým neschválite konečný návrh. Pred udelením tohto súhlasu môžete požiadať o revízie – a mnoho dizajnérov ponúka neobmedzené revízie, takže sa nemusíte vyrovnávať..

Prezrite si niekoľko log, inšpirovaných prírodou, ktoré som našiel len pár minút po prehliadaní na serveri Fiverr.

Logo prírody - Iron & Alder

Logo od nirali_logo
(najať nirali_logo za 10 dolárov)

Logo prírody - Health Bio Hackers

Logo od mrtranscendence
(najať mrtranscendence za 10 dolárov)

9-Best-Nature, Outdoor-Logos-and-how-to-make-vaše-vlastné image6

Logo od mianmudasser
(prenájom mianmudasser za 5 dolárov)

Logo prírody - Snomoln

Logo podľa horského dizajnu
(najať Mountdesign za 5 dolárov)

Ako si vytvorte svoje vlastné logo prírody

Ak sa cítite kreatívny a chcete vyskúšať vytvorenie vlastného loga prírody, odporúčam Pozri. Tvorca loga pre domácich majstrov používa umelú inteligenciu (AI) na vytvorenie jedinečného loga, ktoré si potom môžete prispôsobiť v jednoduchom, užívateľsky príjemnom editore. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše celá recenzia Looka.

S Looka môžete navrhovať viacero log zdarma. Platíte iba v prípade, že máte radi to, čo ste vytvorili, a ak chcete logo používať pre svoju firmu.

Krok za krokom, ako vyzerá Looka.

1. Začíname

Prejdite na domovskú stránku Looka, zadajte názov spoločnosti a kliknite na položku Začíname. Nemusíte sa najprv zaregistrovať.

Snímka obrazovky Looka - domovská stránka

2. Povedzte Looka viac o svojej značke

Po zadaní názvu spoločnosti vás Looka prevedie niekoľkými obrazovkami, aby sa jej AI mohlo dozvedieť viac o vašej spoločnosti:

 • Zadajte svoje odvetvie
 • Vyberte päť alebo viac log, ktoré sa vám páčia
 • Vyberte jednu alebo dve palety farieb
 • Svoju farebnú schému ďalej upresnite výberom až troch konkrétnych farieb
 • Pridajte svoj slogan
 • Vyhľadajte a pridajte až päť symbolov (možnosti prírody sú uvedené nižšie)

Ktorýkoľvek z týchto krokov môžete preskočiť, ale dokončením všetkých získate logo, ktoré si najviac prispôsobíte.

Snímka obrazovky Looka - Nature logo library

Pre tip: Príroda prevádzkuje celé spektrum farieb, od modrej až po západ slnka červené, zelené listy až žlté slnečné lúče. Môžete sa držať s real-life farbami pre svoju ikonu (ako modrá na oblohe alebo hnedá pre pôdu), alebo môžete pridať hravé a moderné zvraty pomocou neočakávaných farieb (ako fialový strom)..

Tak aj tak, farba určite záleží na vašej značke, pozrite sa na našu základnú psychológiu farieb a uistite sa, že farby vášho loga vyjadrujú vašu identitu a poslanie.

3. Vyberte logo, ktoré sa vám páči

Po zodpovedaní týchto otázok vám Looka ukáže desiatky návrhov loga. Kliknutím na logo, ktoré chcete upraviť, začnite s jeho prispôsobovaním.

Looka - generované logá prírody

Pre tip: Nestrácajte príliš veľký dôraz na výber loga, ktoré chcete prispôsobiť; prakticky každý prvok sa dá zmeniť na obrazovke úprav (ktorá bude nasledovať). Odporúčam posúvať sa okolo 50 loga a zvoliť si, ktorý z nich udrží vašu pozornosť najviac. Ak vynikne veľmi rýchlo, je pravdepodobné, že vynikne aj vašim zákazníkom!

Akonáhle nájdete logo, ktoré s vami hovorí, je čas urobiť všetky vylepšenia dizajnu, vďaka ktorým bude skutočne originálnym. Editor Looka uľahčuje zmenu takmer všetkých aspektov vášho loga.

Môžete napríklad zvoliť nové písmo pre názov svojej spoločnosti alebo slogan pomocou nasledujúcich užitočných kategórií.

Looka screenshot - knižnica fontov

Na rovnakom paneli úprav na ľavej strane môžete:

 • Pridajte obrys alebo tvar pozadia
 • Zmeňte farbu pozadia
 • Zmeňte farbu textu, rozloženie a zarovnanie
 • Vyhľadajte nový symbol
 • Na karte História sa vráťte k predchádzajúcej verzii (skvelé pre vracanie chýb!)

Ak nakoniec zmeníte názor na svoj dizajn, môžete vždy začať znova. Ak sa chcete vrátiť na pôvodnú stránku návrhov loga, kliknite v prehliadači na tlačidlo Späť alebo na tlačidlo Dashboard vľavo hore.

Snímka obrazovky Looka - variácie rozloženia

Na informačnom paneli môžete kliknutím na položku Generovať ďalšie návrhy loga zobraziť nové logá na základe predtým poskytnutých informácií.

5. Dokončiť!

Po vykonaní úprav ste pripravení kúpiť si svoje logo – ak chcete. Looka ponúka tri balíčky s logom, každý za jednorazový poplatok. Ceny sú pomerne rozumné, ale nie sú skutočne lacné, preto by ste mohli radšej zvážiť najatie dizajnéra na Fiverre.

Našťastie Looka uloží váš návrh loga na váš účet, takže sa nemusíte rozhodovať o nákupe ihneď.

Pre tip: Nie ste si istí, aké formáty súborov potrebujete? Toto je dobré pravidlo. Ak plánujete používať svoje logo iba online, potom by PNG alebo JPEG s vysokým rozlíšením mali byť v poriadku. Ak však plánujete svoje logo vytlačiť na čokoľvek väčšie ako na vizitke, budete potrebovať škálovateľné vektorové súbory (najčastejšie EPS, AI alebo SVG). Zaujíma vás, ako vlastne vyzerá logo vytvorené pomocou Looka? Uvádzam niekoľko rôznych log s prírodou, ktoré som vytvoril:

Logo prírody vytvorené pomocou Looka - Freshly FarmsLogo prírody vytvorené pomocou Looka - EverOUT
Logo prírody vytvorené pomocou Looka - Daisy DelightLogo prírody vytvorené pomocou Looka - BioPur

Nechajte sa inšpirovať slávnymi prírodnými logami

Samotná príroda je rozsiahla, od oceánov až po púšte až po dažďové pralesy, preto neprekvapuje, že tam existuje veľké množstvo loga inšpirovaných prírodou. Vybral som si niekoľko mojich obľúbených log, ktoré používajú prírodné motívy s jedinečnými farebnými paletami a štýlmi dizajnu.

Logo prírody - Biolage

Biolage, špičková značka starostlivosti o vlasy zaujme jednoduchým prístupom k zobrazovaniu prírody pomocou tlmeného a pokojného odtieňa zelenej farby vedľa veľkého, ľahko čitateľného nápisu. Zaoblené písmo bez pätiek je moderné a drahé, ale stále prístupné a priateľské. Ikona listu naznačuje, že príroda je posledným kúskom puzzle pre starostlivosť o vlasy.

Logo prírody - Horské vybavenie

Na druhom konci „prírodného“ spektra je Horské vybavenie. Namiesto zemskej farebnej schémy používa silnú červenú na vyvolanie vášne, vzrušenia a dobrodružstva lezenia. Tvar ikony hory napodobňuje písmeno M názvu spoločnosti, zatiaľ čo hranaté písmo je pevné a spoľahlivé – rovnako ako vonkajšie vybavenie, ktoré spoločnosť predáva..

Logo prírody - Nivea Sun

Vďaka svojej prirodzenej farebnej schéme Nivea Sun logo je v skutočnosti šikovnou variáciou štandardného loga spoločnosti (tmavo modrá značka v strede). Pridaním slnka vykukujúceho z pozadia sa toto logo stáva dynamickým, nezabudnuteľným a dokonale prispôsobeným radom produktov Nivea na ochranu pred slnkom. Má tiež vynikajúci farebný kontrast a čitateľnosť.

Prírodné logo - Enzo Private Selections

Enzo, spoločnosť zaoberajúca sa organickým čajom, hrá prírodnú tému logom, ktoré obsahuje jednoduchý dvojtónový list. Umiestnenie listu za hornú časť textu mu dodáva vzdušnú kvalitu, akoby akoby klesala tichým vánkom. Páči sa mi, ako je názov spoločnosti odvážny a ľahko čitateľný, napriek tomu sa od malej ofsetovej značky O dotýka hravosti.

Logo prírody - Tommy Bahama

Od potlačenej farebnej palety po nerovný, ručne tlačený štýl písma Tommy Bahama logo vyžaruje retro ostrovné vibrácie. Žlté čiary slnečného lúča priťahujú vaše oko smerom k jemne zakrivenej palme, čo dáva logu silné vizuálne centrum a zmysel pre rovnováhu. Aj keď používa motív slnečného žiarenia, toto logo je skôr upokojujúce a uvoľnené než jasné a energické.

Logo prírody - Tinder

zapaľovače je skvelým príkladom dizajnu prírodného loga, ktorý sa dostal do svojho minimalistického extrému. Logo Tinder namiesto použitia realisticky vyzerajúcej ikony plameňa predstavuje zaoblenejší kruhový tvar – z potenciálne nebezpečného symbolu ohňa sa stáva niečo priateľské a hravé. Pozadie gradientu je tiež veľmi trendom.

Logo prírody - Timberland

Prírodné obrázky často vyvolávajú pocity pokoja a pokoja, ale Timberland logo nám pripomína, že čas strávený v prírode môže byť tiež aktívny a silný. Logo Timberland má čierny a žltý odtieň s vysokým kontrastom a robustné pätkové písmo – má vintage, mužský a drsný pocit – ideálne pre spoločnosť, ktorá predáva odolné topánky..

Logo prírody - Evian

Luxusná značka minerálnej vody, Evian do svojho loga začleňuje zdroj svojej vody – francúzske Alpy. Aj keď sú vrcholy hôr zjednodušené, stále si udržiavajú silnú trojrozmernú prítomnosť svojimi zubatými čiarami. Biely priestor medzi vrcholmi podnecuje oko k videniu ľadovcov, takže si viete predstaviť, že čistá voda Evian steká nadol a priťahuje vaše oči k výraznému červenému slovu.

Logo prírody - Pivovarská spoločnosť Live Oak

Pivovarská spoločnosť Live Oak, remeselnícky pivovar v Texase používa klasické logo odznaku, ktoré je komplexné, ale vyvážené. Banner, textové tiene a hrubý žltý obrys dodávajú tomuto logu nadčasový vzhľad, zatiaľ čo vysoký kontrast čiernej, žltej a bielej zaisťuje ľahkú čitateľnosť a poskytuje silný pocit pôsobenia a energie..

Logo prírody - Gaiam

Gaia logo používa ikonu známu ako Kvet života, ktorá symbolizuje jednotu a spiritualitu – dve kľúčové hodnoty pre firemné publikum týkajúce sa jogy, pilates a ďalších praktických lekárov v oblasti meditácie. Aj keď si kupujúci neuvedomujú význam symbolu, stále odráža univerzálne myšlienky, ako sú kvitnutie, krása a rast. Tiež sa mi páči, ako formy listov odrážajú geometriu kvetu, aby vytvorili súdržnú, vizuálne potešujúcu značku.

Ako si vytvoríte svoje logo prírody?

Ako pravdepodobne viete už teraz, neexistujú žiadne stanovené pravidlá na vytvorenie loga „prírody“. V závislosti na farbe, type písma a ďalších vybratých konštrukčných prvkoch môže byť vaša príroda alebo logo v exteriéri čokoľvek, ako chcete: pokojné, vyrovnané, dynamické, zemité, vintage alebo moderné.

Vďaka týmto neobmedzeným možnostiam je dizajn loga prírody tak zábavný – je však také náročné robiť ho dobre. Ak chcete vyskúšať svoje vlastné tvorivé nápady, zamierte do Looka navrhnúť logo (alebo dve alebo tri!) zadarmo. Ak by ste radšej nechali svoje prirodzené logo skúsenému profesionálovi, prezerať Fiverr nájsť talentovaného dizajnéra, ktorý už predtým vytvoril skvelé logá s prírodnou tematikou.

Ďalšie možnosti nájdete v našom zozname špičkové služby v oblasti dizajnu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me