9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Či už je to divoké zviera alebo nebojácny bojovník, chcete športové logo, ktoré poskytne vášmu tímu výhodu ešte predtým, ako sa postavíte na ihrisko. Ale s takým množstvom premýšľania – farby, písma, štýly ikon a ďalšie – sa zdá, že získanie kvalitného loga je nemožné bez obrovského rozpočtu.


Nepravda! Preskočte teraz sa dozviete, ako si môžete najať skúseného dizajnéra športového loga už za 5 dolárov.

Aby som vás rozčuľoval, aby ste mohli konkurovať veľkým hráčom s logom, ukážem vám moje obľúbené športové logá a prečo fungujú tak dobre. Ak chcete zobraziť tieto logá, prejdite nadol alebo si prečítajte ďalšie informácie o tom, ako pomocou jednoduchého online nástroja vytvoriť svoje vlastné logo.

9 najlepších športových log

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo1

Logo od maverickdigital
(najať maverickdigital za 5 dolárov)

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo-image2

Logo od LIZZY LO
z DesignCrowd

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný image-free3

Logo febriansatria
(najať febriansatriu za 15 dolárov)

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo-image4

Logo od giovannigiga
z 99designs

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo5

Logo od adi @ rt
z 99designs

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný image6 zadarmo

Logo spoločnosti SoulLight
z DesignCrowd

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo 7

Logo od rajkumarpal962
(najať rajkumarpal962 za 20 dolárov)

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný image8 zadarmo

Logo od NamiLurihas
z DesignCrowd

9 najlepších športových log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo9

Logo bysrikandi95
z 99designs

Ako hodnotiť návrhára loga za skvelú cenu

Priznávam, keď som prvýkrát počul, že môžete najať nezávislého návrhára na Fiverre aby som si vytvoril športové logo už za 5 dolárov, bol som dosť skeptický. Všetko sa však zmenilo, keď som uvidel kvalitnú prácu, ktorú môj kolega nedávno dostal od dizajnérov Fiverra (kliknite sem a pozrite sa).

 Niektorí nezávislí spolupracovníci Fiverr, ktorí ponúkajú logá za minimálny poplatok za „koncert“ 5 dolárov, sú dosť talentovaní. Hladí sa po dizajnérskych prácach, ktoré im pomôžu vybudovať si reputáciu. Skúsenejší dizajnéri niekedy účtujú trochu viac.

Hlavné body Fiverr:

 • Vedieť, koho najímate. Hodnotenie hviezdičkami, recenzie klientov a pracovné portfóliá vám umožňujú zistiť, akú výkonnosť dosiahli dizajnéri v minulosti.
 • Zostaňte v kontakte so svojím dizajnérom na každom kroku. Správy na pracovnej ploche a bezplatná mobilná aplikácia uľahčujú kontrolu kedykoľvek.
 • Vyberte si ten najlepší balíček pre vás. Dizajnéri spoločnosti Fiverr ponúkajú rôzne úrovne služieb a voliteľné doplnky, takže získate presne to, čo potrebujete za cenu, ktorú si môžete dovoliť.
 • Vyskúšajte to bez rizika. Keď si najmete dizajnéra, Fiverr drží vaše peniaze v úschove. Platíte až potom, ako návrhár dokončí prácu k vašej spokojnosti.

Prehliadanie stránok Fiverr

Fiverr uľahčuje vyhľadanie služieb, ktoré hľadáte. Pod Grafikou nájdete logo Design & Dizajn → Logo & Nadpis ponuky Identita značky.

Snímka obrazovky Fiverr - ponuka Grafika a dizajn

Ak kliknete na Návrh loga, získate prístup k sprievodcovi vyhľadaním loga, ktorý nájde kvalifikovaných dizajnérov na základe vašich potrieb a preferencií štýlov. Môžete tiež jednoducho zadať kľúčové slová do vyhľadávacieho poľa – pre tento projekt som práve zadal „športové logo“.

Možnosti môžete zúžiť zadaním kategórie dizajnu (napr. Minimalistický alebo maskot), časového rámca projektu a rozsahu rozpočtu..

Fiverr screenshot - Športoví návrhári loga

V porovnaní s inými kategóriami má oblasť športového loga veľa veľmi talentovaných dizajnérov. Je dobré skontrolovať niekoľko koncertov a portfólií používateľov, aby ste zistili, kto môže váš koncept loga najlepšie zvládnuť. Ak chcete vyjadriť svoje nápady pred tým, ako sa rozhodnete pre dizajnový koncert, vždy môžete poslať úvodnú správu zdarma.

Choďte so všetkými návrhármi Fiverr Pro

Kedy len to najlepšie z najlepších urobí pre vaše logo potreby, Fiverr tiež ponúka Pro výber ručne vybraných dizajnérov. Dizajnéri Fiverr Pro neustále preukazujú svoj výnimočný talent a kvalitu. Aj keď môžu byť drahšie, zistíte, že ponúkajú viac prispôsobené služby a že na to, aby vaše logo vyzeralo zreteľne, venujú viac času.

Snímka obrazovky Fiverr - Služby v oblasti návrhu loga Fiverr Pro

Logo Logo Planet Search

Pozrite sa na nové logo webovej stránky Planet Planet – to je pravda, na voľnej nohe sa to podarilo. Jeden z mojich kolegov sa ujal výzva najať viacerých dizajnérov, aby zistili, kto by mohol prísť s najlepším novým logom pre našu stránku. Musím povedať, že som bol príjemne prekvapený prácou, ktorú dostal, pričom niektoré z najlepších návrhov prichádzali za najnižšie ceny. Pre všetky podrobnosti, pozrite sa na jeho dôkladné porovnanie špičkových služieb v oblasti dizajnu loga.

Ak sa chcete inšpirovať návrhom vlastného športového loga, pozývam vás na vyskúšanie Wix Logo Maker. Čo je na tom pekné, je to, že je poháňané AI (Artificial Intelligence). Ako to funguje? Stručná odpoveď: odpoviete na niekoľko otázok týkajúcich sa vašich preferencií dizajnu a program Wix Logo Maker pre vás vygeneruje návrhy loga.

Pomocou tohto nástroja môžete navrhovať toľko log, koľko chcete – platíte iba vtedy, ak chcete komerčne používať jedno z log..

Kick Off s Wix Logo Maker

Krok jedna: Prejdite na stránku Wix Logo Maker a zaregistrujte sa na bezplatný účet. Je to ľahké: stačí použiť e-mailovú adresu alebo sa prihlásiť pomocou účtu Facebook alebo Google, aby ste urýchlili proces registrácie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - prihlasovacia obrazovka

Štartujte svoje motory – proces navrhovania

Ako uvidíte, tieto otázky sú veľmi jednoduché. Najprv zadáte meno svojho tímu a voliteľný slogan.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Začnite navrhovať

Tip pre odborníkov: Menej je viac. Nechcete nadmerne komplikovať svoje logo s dlhým menom alebo sloganom a mali by ste sa vyhnúť tomu, aby ste zahrnuli webovú adresu, pretože pri malých veľkostiach môže byť ťažké ju prečítať. Držte sa najzákladnejších prvkov: názvu vášho tímu, a ak chcete, názvu športu alebo maskota. Vždy môžete uviesť ďalšie podrobnosti o dresoch, plagátoch a propagačných materiáloch.

Ďalej vstúpite do športu alebo hlavnej činnosti svojho tímu. Zadajte kľúčové slovo alebo dve kľúčové slová a zistite, čo sa objaví. Nemôžete nájsť svoj presný šport? Vyberte najbližšiu možnú zhodu, ktorú môžete nájsť, alebo môžete tento krok úplne vynechať.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Aké je vaše logo?

Zasúva sa do ďalšej základne – je to kategória vzhľadu a pocitu. Môžete si vybrať až tri slová, ktoré najlepšie vystihujú osobnosť alebo imidž vášho tímu – išiel som hravým, technickým a sviežim spôsobom, pretože tentoraz navrhujem logo tímu Tím Planet Planet..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vzhľad a dojem loga

Tu je ďalšia voliteľná, ale potenciálne užitočná otázka: kde chcete používať svoje logo? Je to hlavne preto, aby spoločnosť Wix mohla odporučiť ďalšie služby, ako napríklad tvorca webových stránok (ak sa chcete o tom dozvedieť viac, prečítajte si naše úplné hodnotenie Wix).

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Logo sa používa

Dosiahnutie ideálneho dizajnu loga

Keď odpoviete na všetky otázky, Wix pre vás vygeneruje niekoľko konceptov loga. Všimnite si, že som vyrazil veľký čas – nič sa netýkalo golfu a v skutočnosti sa nenačítali žiadne ikony, len prázdne štvorčeky a niektoré skutočne škaredé farebné kombinácie. Oops.

Možno, že stránka mala problémy, ale keď som to skúsila znova, mala som rovnaký výsledok, takže … možno Wix potrebovala trochu ísť do trestnej schránky. (Ospravedlňujem sa za moje zlé športové hračky.) To je niečo, na čo treba pamätať pri týchto niekedy náhodných návrhoch AI – mali by ste sa zamerať na dizajn, ktorý má najväčší potenciál, než hľadať absolútnu dokonalosť. Našťastie sa neobmedzujete iba na to, čo vidíte. Každý posledný detail môžete upravovať a prispôsobovať podľa svojich predstáv.

Vybral som si strednú možnosť, pretože sa mi páčilo písmo, ale v čase, keď som s tým skončil, budeš vyzerať úplne inak..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - logá generované AI

Po výbere navrhovaného loga sa dostanete do nástroja na úpravy, do mojej obľúbenej časti tvorcu loga. Najprv som musel urobiť niečo pre nedostatok ikony, tak som hľadal umenie súvisiace s golfom. Našiel som obrázok golfového lopty, ktorý tiež vyzeral trochu ako planéta alebo mesiac – perfektný! Pekné šetrenie, Wix.

Aj keď to občas príde trochu krátko, zistil som to Wix ponúka oveľa väčšiu flexibilitu dizajnu v porovnaní s ostatnými tvorcami log. Môžete hrať s nastaveniami, ako sú štýly a veľkosti písma, palety farieb, pozadie, tvary a rozstup znakov.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Kedykoľvek si chcete pozrieť ďalšie možnosti farieb alebo rozloženia, kliknite na Vyskúšať ďalší dizajn v ľavom hornom rohu editora. Obzvlášť odporúčam experimentovať s farbami. Všimnite si, aké odlišné sú tieto verzie môjho loga mini golfového tímu:

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - variácie dizajnu

Tip pre odborníkov: Pokúste sa predstaviť, ako budú rôzne písma, ikony a farebné kombinácie vyzerať v tlači a online. Tmavé logo môže vyzerať skvele na webových stránkach s bielym pozadím, na modrých dresoch však bude nečitateľné. A ak očakávate, že sa logo vášho tímu zobrazí v novinách alebo na spravodajských serveroch, uistite sa, že všetko vyzerá dobre vo farbe aj čiernobielo.

Keď budete spokojní s tým, čo vidíte, je čas rozhodnúť sa, či ste pripravení kúpiť si svoje logo. Nie ste povinní uskutočniť nákup, takže ešte stále je čas zamierte späť k Fiverru ak by ste radšej túto prácu odovzdali skutočnému odborníkovi.

Môžete si zadarmo stiahnuť ukážku loga na nekomerčné použitie – súbor, ktorý dostanete, bude mať nízku kvalitu, ale Toto je vlastne skvelá voľba, ak ju plánujete poslať návrhárovi loga Fiverr ako inšpiráciu.

Na výber sú dva platené balíčky s logom – obidva sú jednorazové nákupy a obidve práva na vaše logo zaručujú úplné práva na komerčné použitie.

základné plán je dobrá voľba, ak chcete svoje logo zobraziť iba na webových stránkach a v digitálnych médiách. Získate vysoko kvalitné súbory PNG vášho loga vo farebnom, čiernobielom, čiernobielom formáte a v odtieňoch sivej.

Toto logo je určené športovému tímu a pravdepodobne ho plánujete vytlačiť pravdepodobne Pokročilé namiesto toho balík. Tento plán vám poskytuje všetko v balíku Basic plus rozšíriteľné vektorové súbory, ktoré potrebujete na vytlačenie loga v optimálnej kvalite. Získate tiež sadu grafík sociálnych médií, ktoré vám pomôžu generovať hlášky pre váš tím na celom internete.

Športové logá vyrobené pomocou softvéru Wix Logo Maker

Športové logo vyrobené spoločnosťou Wix Logo Maker - webová stránka Planet Mini Golf Team

Športové logo vyrobené s Wix Logo Maker - Pinnacle Peaks Hockey All-Stars

Športové logo vyrobené s programom Wix Logo Maker - Skyloft Academy Eagles

Športové logo vyrobené s Wix Logo Maker - Royal Hills Cricket Club

Nechajte sa inšpirovať slávnymi športovými logami

Športové logo - Dallas Cowboys

Či už žijete v USA alebo kdekoľvek inde na Zemi, pravdepodobne ste už videli Dallas Cowboys logo v určitom okamihu. Tvar hviezdy je neuveriteľne jednoduchý, ale v spojení so západným písmom dokonale predstavuje domov tímu: Texas, štát Lone Star.

Športové logo - Golden State Warriors

Toto logo pre NBA Golden State Warriors je ďalším príkladom športového loga, ktoré sa viaže na jeho región – San Francisco, Kalifornia, kde nájdete most Golden Gate Bridge. Kalifornia je tiež známa ako Zlatý štát. Jednoduché, ale veľmi efektívne budovanie značky.

Športové logo - Masters Tournament

Masters turnaj logo nie je dokonalým zobrazením tvaru Spojených štátov, ale jeho hlavné zameranie je dobre hrané. Diera a vlajka sa zarovnávajú približne tam, kde sa hrá legendárny golfový turnaj: Augusta, Georgia. Golfisti navyše súťažia o ikonickú zelenú bundu Masters, na ktorej je tento dizajn výrazne uvedený.

Športové logo - Premier League

S jeho korunovaným levom je toto jednofarebné logo liga majstrov vyžaruje royalty. Fialová farba je tiež spojená s ušľachtilosťou, ambíciami a extravaganciou, ktoré mnohí môžu súhlasiť, aby sa dobre prispôsobili konkurenčnému futbalovému svetu (alebo futbalu, ak chcete)..

Športové logo - olympijské hry

Globálne uznávané logo olympijské hry vyniká textom alebo bez textu. Spojovacie krúžky a farby zjednocujú kontinenty zastúpené na olympijských hrách: Ázia, Afrika, Európa, Oceánia a Amerika..

Športové logo - Major League Baseball

Populárny šport v Amerike (a aby bol spravodlivý aj mimo krajiny), logo pre Major League Baseball efektívne začleňuje národné farby červenej, bielej a modrej. Jednoduchý dizajn okrem toho ilustruje šport bez väčších detailov, čo sa hodí do rôznych odevov a propagačných produktov. Tento štýl a farebná schéma sa objavuje aj v logách iných športových organizácií, ako sú NBA a NFL.

Športové logo - Milwaukee Brewers

Prilepenie s baseball na chvíľu, toto logo pre Milwaukee Brewers je obzvlášť dobre vykonaný. Ako? Pozrime sa bližšie na bejzbalové rukavice – uvidíte, že sú vyrobené z „M“ a „B.“ Písmo tiež odráža logá klasických pivovarov, pre ktoré je tím pomenovaný.

Športové logo - Tropical Twist

Toto logo sa mi páči Tropické Twist invitačný – predstavuje živú farebnú schému inšpirovanú ostrovom spojenú s tropickými umeleckými dielami a gymnastkou v strednom skoku. Je to zábavný dizajn, ktorý sa športovci, tréneri a priaznivci môžu predviesť na tričkách a tímových plagátoch.

Športové logo - Sydney Rock Climbing

Geometricky inšpirované logo pre Horolezectvo v Sydney má jemný, ale účinný 3D efekt. Ale pozerajte sa bližšie … skaly sa podobajú tvaru opery v Sydney, jednej z najuznávanejších svetových pamiatok.

Športové logo - Čo tím Duck Bowling

Toto logo bowling maskota je jednoducho zábavné – Čo je kačica naozaj! S dizajnom loga sa nemusíte baviť, zvlášť s dospelými ligami, v ktorých chytré slovné hračky neurazia vašich priaznivcov. To by vyzeralo fantasticky na bowlingových dresoch, bundách a strategicky umiestnených propagačných plagátoch.

* Webová stránka Planet nie je pridružená k žiadnej zo spomenutých športových organizácií.

Game Over – Final Thoughts about Sports Logos

To je zábal, ľudia. Ak sa po absorpcii všetkých týchto informácií cítite trochu vetrený, trochu sa oddýchnite a zozbierajte svoje myšlienky. Pri navrhovaní návrhov loga myslite na svojich podporovateľov a celkovú osobnosť tímu. Možno budete chcieť vziať do úvahy ikonické orientačné body a farby vašej oblasti, pretože môžu do loga vášho tímu pridať aj vrstvy..

Pri skúmaní všetkých svojich možností sa bližšie pozrite na špičkové služby v oblasti dizajnu loga, alebo najať dizajnéra na Fiverre ak je to v súlade s vašimi cieľmi. Najviac zo všetkého sa bavte, hrajte fér a pokračujte v fandení svojmu tímu!

Chcete získať viac príkladov dizajnu? Prečítajte si viac o vytváraní futbalové logá, baseball loga, logá futbalového tímu, logá fitness, a hej, dokonca sme to zakryli esports herné logá.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map