9 najlepších poľnohospodárskych log a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Ak máte kvalitné výrobky na predaj a chcete predviesť plody svojej práce, dôveryhodné logo farmy navrhnuté profesionálom môže presvedčiť zákazníkov, aby si kúpili vašu produkciu pred konkurenciou. Najlepšia časť? Na získanie odbornej pomoci nemusí stáť Zem. Prejdite nadol a zistite, ako si môžete najať skúseného návrhára za pouhých 5 dolárov.


Ako keby si si zašpinil ruky? Potom vám ukážem najlepší spôsob, ako si opraviť domácich majstrov, pomocou môjho najlepšie doporučeného výrobcu loga. Najprv sa však inšpirujte niektorými z mojich obľúbených log.

9 najlepších poľnohospodárskych log

Logo farmy - Farm Stand

Logo od shirley_cilsons
(najať shirley_cilsons za 5 dolárov)

Logo farmy - Snapfingerova farma

Logo projektu 4
z 99designs

Logo farmy - Farm

Logo H-H Arts
z DesignCrowd

Logo farmy - Restoration Farms

Logo od jkmalik_123
(prenajmite jkmalik_123 za 5 USD)

9 najlepších poľnohospodárskych log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz zadarmo5

Logo od El maestro
z 99designs

Logo farmy - Hi-Land Farms

Logo od 91.kremena.petrova
z DesignCrowd

Logo farmy - Stodola so skákacím psom

Logo dizajnéra7258
(najať designer7258 za 5 dolárov)

Logo farmy - Sierra Pacific Farms Inc

Logo od Virtuoso ”
z 99designs

Logo farmy - Oakview Farm

Logo od Rade89
z DesignCrowd

Získajte originálne logo farmy za skvelú cenu

Zatvorte oči a predstavte si svoje ideálne logo farmy. Ako to vyzerá? Je to stodola s hornatým zázemím? Obsahuje zvieratá alebo kôš čerstvých zeleniny? A čo farebné tóny a štýl písma?

Pokiaľ ide o vytvorenie loga, ktoré vyzerá dobre a vyniká od vašich konkurentov, je treba veľa premýšľať. Tu prichádzajú výhody. Na serveri Fiverr si môžete najať nezávislého grafického dizajnéra, ktorý môže povýšiť vaše nápady na dizajn na originálne a nezabudnuteľné logo farmy – a to všetko za malú počiatočnú cenu 5 dolárov..

Aby sme našli nové logo pre web Planet, prehľadali sme web a otestovali najpopulárnejšie dizajnérske služby. Výsledky boli pôsobivé a prekvapujúce! Prečítajte si všetko o tomto postupe a pozrite sa na víťazné logo môjho kolegu úplné porovnanie služieb dizajnu loga.

Ako Fiverr funguje

Nájsť skvelého dizajnéra na Fiverri je jednoduché. Prejdite na domovskú stránku Fiverr a začnite zadaním relevantného kľúčového slova (napr. loga farmy) do vyhľadávacieho panela.

Fiverr screenshot - vyhľadávací panel domovskej stránky

Kliknutím rozbaľte ponuku Kategórie z filtrov v hornej časti stránky s výsledkami a potom vyberte položku Návrh loga.

Snímka obrazovky Fiverr - návrhári loga farmy

Na serveri Fiverr je toľko dizajnérov, preto je vhodné zúžiť možnosti pomocou filtrov rozšíreného vyhľadávania. Môžete určiť štýly loga, ktoré sa vám páčia, podrobnosti o predajcovi, preferovaný čas dodania a cenové rozpätie.

Snímka obrazovky Fiverr - filter vyhľadávania času dodania

Nájdite niečo, čo sa vám páči? Kliknutím na obrázok sa dostanete do profilu návrhára. Tu si môžete prezrieť ich ratingy, portfólio a balíčky, a dokonca sa s nimi skontaktovať pred zakúpením koncertu.

Snímka obrazovky Fiverr - obrys loga poľnohospodárstva

Zaujíma vás práca s nezávislým profesionálom? Získajte viac tipov od našich odborníkov na najímanie toho správneho dizajnéra v našom in-hĺbka Fiverr preskúmanie.

Viac funkcií od Fiverr

  • Zabezpečené transakcie – Keď zaplatíte za koncert vopred, spoločnosť Fiverr bezpečne drží vaše peniaze, až kým sa váš projekt nedodá a nie ste spokojní s dizajnom.
  • Rýchle dodanie – Väčšina návrhárov spoločnosti Fiverr dokončuje projekty s logom za pár dní, ale ak vás tlačí čas, mnohí ponúkajú expresnú 24-hodinovú možnosť za príplatok.
  • Bezplatná aplikácia Fiverr – Fiverr má svoju vlastnú bezplatnú aplikáciu pre mobilné telefóny so vstavaným poslom, kde môžete kontaktovať predajcu pred tým, ako sa zaviažete na koncert a zostať v kontakte počas celého procesu.
  • Obrovská rozmanitosť – Existujú desiatky tisíc rôznych dizajnérov loga, takže vám bude zaručene k dispozícii nezávislý pracovník, ktorý zodpovedá vášmu požadovanému štýlu a požiadavkám na rozpočet.

Ako si vytvorte vlastné logo farmy

Existuje veľa online tvorcov logov, každý tvrdí, že môže navrhnúť svoje vlastné logo rovnako ľahko ako koláč. Aj keď sa väčšina nástrojov používa jednoducho, stále budete potrebovať kreatívne oko, aby ste navrhli niečo originálne, čo doplní vašu značku.

Je tiež potrebné zvážiť, že aj keď sa tieto nástroje môžu bezplatne zaregistrovať a používať, musíte zaplatiť za stiahnutie hotového dizajnu vo vysokom rozlíšení. Ak stále chcete nasmerovať svojho interného interpreta, myslím, že Wix Logo Maker je najlepším miestom na začiatok. Jeho ľahko sledovateľný proces vám môže pomôcť prísť s atraktívnym dizajnom behom niekoľkých minút.

Vytvorenie loga pomocou programu Wix Logo Maker

Prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker, kliknite na položku Spustiť teraz a vytvorte si bezplatný účet.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Začnite hneď

Ďalej vás požiadame o poskytnutie niektorých informácií o vašej firme a výbere štýlov. Toto je umelá inteligencia (AI), ktorá umožňuje spoločnosti Wix Logo Maker dozvedieť sa všetko o vás a vašej značke. Prvých pár otázok sa pýta na vaše odvetvie, názov značky a slogan.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - pridajte názov firmy

Niekoľko nasledujúcich otázok pomôže sprievodcovi AI objaviť preferovaný štýl loga. Požiada vás, aby ste si vybrali medzi dvoma rôznymi logami, aby ste zúžili, ktoré prvky sa vám najviac páčia.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - porovnanie loga

Na základe vašich odpovedí AI vygeneruje škálu šablón loga, z ktorých si môžete prezerať. Niektoré zo šablón budú obsahovať obrázky, ktoré môžete ručne spresniť kliknutím na ikonu Nahradiť v hornej časti stránky a zadaním relevantného kľúčového slova (napr. Farma, krava, stodola atď.). Potom môžete použiť vybratú ikonu na všetky výsledky.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - farebné ikony

Prejdite aktualizovaný zoznam šablón a vyberte tú, ktorá je najbližšie k vášmu preferovanému štýlu. Nezáleží na tom, či existujú nejaké prvky, ktoré nie sú úplne v poriadku, pretože sa chystáte prispôsobiť ich! Ďalším krokom sa dostanete do editora loga, kde môžete upraviť takmer všetko, čo sa týka loga vrátane farieb, písiem, pozadia a ďalších..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Keď budete so svojím dizajnom spokojní, kliknite na Ďalej, kde si môžete stiahnuť bezplatnú vzorku loga farmy s nízkym rozlíšením alebo zaplatiť za jeden z použiteľných vysokokvalitných formátov..

Chcete vedieť viac? Prečítajte si naše recenzia odborníka Wix Logo Maker aby ste videli ďalšie ukážky loga.

Alternatívy k výrobcovi loga Wix

  • Pozri je ideálny pre tých z nás, ktorí sú náchylní k nerozhodnosti. Po 72 hodinách od vytvorenia loga a zaplatenia zaň sa môžete bezplatne vrátiť a vykonať neobmedzený počet revízií. Prečítajte si naše do hĺbky preskúmania Looka dozvedieť sa viac o platforme.
  • LogoMaker je jednoduchý na používanie a je skvelý pre začiatočníkov. Tiež predáva názvy domén a značky súvisiace s webovými stránkami, takže si môžete vytvoriť svoje logo a uviesť svoje webové stránky do prevádzky na jednom mieste. Zistite, či je to tá správna platforma pre vás v našej úplná recenzia spoločnosti Logomaker.

Moje posledné myšlienky

Účelom loga vašej farmy je vizuálne identifikovať vašu značku a uistiť zákazníkov o kvalite vašej produkcie. Zamestnanie kreatívneho dizajnéra loga vám pomôže spoznať obidva tieto kľúčové prvky a pomôže vašej firme rásť. Vždy odporúčam Fiverra – za 5 dolárov je to najjednoduchší spôsob, ako dostať ruky do vysoko kvalitného profesionálneho dizajnu.

Ak chcete využiť svoju kreativitu, ale nemáte pozadie v dizajne loga, Odporúčam používať program Wix Logo Maker DIY pre vaše logo farmy. Stačí pár kliknutí a pomocou AI získate pekné logo. Ak máte ekologickú alebo ekologickú značku, môžete si pozrieť náš zoznam najlepšie logá prírody aby ste videli, ktoré farebné palety a ikony fungujú najlepšie.

Stále hľadáte tú najlepšiu dizajnérsku službu pre vás? Pozrite sa na našu expanzívnu stránku zoznam najlepších služieb v oblasti dizajnu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me