9 najlepších okrúhlych log a ako si vytvoriť svoj vlastný [2020]

Okrúhle logo je fantastický spôsob, ako vzbudiť dôveru vo vašu značku. O guľatých tvaroch je niečo príjemné, nemyslíš? Niet divu, že veľké mená ako BMW a Google Chrome sa rozhodli pre sofistikované guľaté logá.


Ako teda získate charakteristické okrúhle logo, ktoré upúta estetiku vašej značky a pozornosť vašich zákazníkov? Preskočte dopredu a naučte sa moje tajomstvo, že najmete profesionálneho dizajnéra na menej ako jedlo Big Mac.

Ak ste trochu kreatívni odvážlivci a chcete vyskúšať vytvorenie vlastného loga, prejdite nadol a pozrite si môjho odporúčaného tvorcu loga pre domácich majstrov. Najprv sa však inšpirujte mojimi obľúbenými okrúhlymi logami.

9 najlepších okrúhlych log

Okrúhle logo - Wild West Academy

Logo spoločnosti danidesignzs
(Prenájom danidesignzs za 5 dolárov)

Okrúhle logo - Appalachian Lumber

Logo spoločnosti Cross the Lime
z 99designs

Okrúhle logo - cesta

Logo od R16
z DesignCrowd

Okrúhle logo - Hation

Logo od rafaydar786
(Prenájom rafaydar786 za 10 dolárov)

Okrúhle logo - medený drôt

Logo spoločnosti cadina
z 99designs

Okrúhle logo - ClikPod

Logo od Sart Armstrong
z DesignCrowd

Okrúhle logo - severozápadný Pacifik

Logo od vip_pabel
(Nájom vip_pabel za 20 dolárov)

Okrúhle logo - severozápadný Pacifik

Logo od pyroman92
z 99designs

Okrúhle logo - Commonground

Logo chetan ghodasara
z DesignCrowd

Ako si najať skvelého dizajnéra za skvelú cenu

Ak chcete nechať profesionála vziať si bicykel, Fiverr je miesto, kde si môžete najať odborného dizajnéra za pouhých 5 dolárov. Fiverr, ktorý je známy vďaka svojmu veľkému počtu vysokokvalifikovaných nezávislých pracovníkov, sa etabloval ako cieľ pre dizajnérske práce, ktoré sú z hľadiska rozpočtu prijateľné.

Dozvedel som sa o Fiverrovi, keď sme hľadali nové logo pre web Planet. Môj spoluhráč uskutočnil rozsiahly výskum rôznych populárnych služieb a jeho výsledky boli dosť prekvapujúce. Pozrite sa na jeho úplné porovnanie služieb dizajnu loga.

Prezeranie webových stránok Fiverr je jednoduché

Elegantná, intuitívna a usporiadaná webová stránka Fiverr je tak jednoduchá na navigáciu, že nájdete skvelého dizajnéra v žiadnom momente. Tu je návod. Prejdite na domovskú stránku Fiverr, vznášať sa nad grafikou & Dizajn a potom kliknite na Logo Dizajn pod Logo & Identita značky.

Snímka obrazovky Fiverr - ponuka Grafika a dizajn

Vyhľadajte zadaním kľúčového slova (napr. Logo guľatý alebo kruhový) do vyhľadávacieho panela alebo získajte pomoc od sprievodcu Fiverrom zodpovedaním niekoľkých otázok..

Snímka obrazovky Fiverr - Sprievodca vyhľadaním loga

Získajte lepšie výsledky pomocou vyhľadávacích filtrov: jednoducho zadajte požadovaný štýl loga, čas dodania, podrobnosti o dizajnérovi a rozsah rozpočtu.

Fiverr screenshot - okrúhly návrhári loga

Ďalšie funkcie Fiverr

 • Bezrizikové platby – Uvedená cena je cena, ktorú platíte, nie sú tam žiadne skryté poplatky alebo poplatky. Vaša platba vopred sa tiež bezpečne uschováva, pokiaľ projektant nedokončí váš projekt a neschváli ho.
 • Oslovte svojho návrhára rýchlo – Pošlite svojmu dizajnérovi správu prostredníctvom bezplatnej aplikácie alebo webovej stránky, aby ste prediskutovali svoje požiadavky alebo prebiehajúci projekt.
 • Úrovne skúseností – Predajcovia spoločnosti Fiverr sú rozdelení do kategórií na základe počtu predchádzajúcich koncertov, ktoré predali, a hodnotení používateľov. Najlepší predajcovia poskytujú najlepšiu skúsenosť so zákazníkom.
 • Získajte logo rýchlo – Väčšina nezávislých pracovníkov dokončí projekty do troch dní, ale niektorí návrhári môžu svoju prácu vykonať do 24 hodín za príplatok.
 • Obchodné nástroje – Spravujte svoj tím, fakturačný proces a objednávky jednoducho pomocou upgradovaných nástrojov spoločnosti Fiverr pre malé a stredné podniky..

Uvažujete o uvedení loga na Fiverr? Najprv získajte viac tipov od našich odborníkov na najímanie toho správneho dizajnéra v našom úplné hodnotenie spoločnosti Fiverr.

Myšlienka vytvorenia vlastného loga môže byť zastrašujúca, najmä ak nemáte záujem o dizajn. Zatiaľ čo tvorcovia loga vyžadujú určitý čas, úsilie a tvorivosť, dobrou správou je, že môžu byť veľmi užívateľsky prívetiví a prevedú vás procesom vytvorenia slušného okrúhleho loga..

Pokiaľ ide o navrhovanie efektívneho loga od základov, mojím obľúbeným nástrojom pre domácich majstrov je Wix Logo Maker. Vďaka pokročilému systému umelej inteligencie (AI) je ľahko použiteľný a ľahký pre začiatočníkov.

Používanie nástroja Wix Logo Maker

Ukážem vám, aké ľahké je vytvoriť skvelé okrúhle logo. najprv, prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker a kliknutím na položku Spustiť teraz vytvorte účet zdarma.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Začnite hneď

Na začiatku vás Sprievodca AI položí niekoľko základných otázok o povahe vašej firmy a preferovanom štýle dizajnu predtým, ako vygeneruje zoznam návrhov loga..

Vylepšite výsledky kliknutím na ikonu Nahradiť, do vyhľadávacieho panela (napr. Okrúhle) zadajte kľúčové slovo a potom kliknite na tlačidlo Hľadať. Vyberte svoj obľúbený obrázok a pridajte ho do vygenerovaných šablón.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Okrúhle ikony

Prispôsobte si vybratú šablónu zmenou písma, farebnej palety a umiestnenia pomocou možností prispôsobenia Wix Logo Maker.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Ste spokojní s okrúhlym logom? Kliknutím na Ďalej sa presmerujete do sekcie platieb, kde si môžete stiahnuť svoje logo v niekoľkých kvalitných formátoch. Môžete si tiež bezplatne stiahnuť ukážku v malom rozlíšení.

Viac sa dozviete v našom dôkladná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker.

Alternatívy k výrobcovi loga Wix

 • Ak máte radi prácu s AI, Pozri má vysoko pohotového sprievodcu, ktorý vám pomôže vytvoriť atraktívny dizajn loga. Môžete si tiež kúpiť ďalšie značkové diela, napríklad vizitky a šablóny webových stránok s dizajnom. Pozrite si niekoľko príkladov loga v našom celá recenzia Looka.
 • Krajčírske značky je obľúbenou voľbou pre vytvorenie originálneho okrúhleho loga vďaka jeho abstraktným dizajnovým možnostiam. Jeho „AI“ alebo „AI“ nástroj pomáha určiť správne písmo pre svoj dizajn. Prečítajte si ďalšie informácie o našich ďalších funkciách v našom recenzia odborníka Tailor Brands.

Predveďte svoju značku s úžasným okrúhlym logom

Ak skutočne chcete, aby vaše logo vynikalo, najímanie dizajnéra nielen pridáva hodnotu vašej značke, ale šetrí aj čas a úsilie na vytvorenie jedného z nich. s Fiverr, máte istotu, že nájdete profesionála bez ohľadu na svoj rozpočet, pričom odborníci stoja iba 5 dolárov.

Na druhej strane, ak ste na kreatívnej výzve vytvoriť si vlastné logo kola – Wix Logo Maker je najjednoduchší nástroj bez ohľadu na vaše predchádzajúce skúsenosti s dizajnom.

Porovnajte ďalšie možnosti dizajnu loga s naším zaokrúhlením najlepšie služby v oblasti dizajnu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map