9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný [2020]

Každá spoločnosť, ktorá vyžaduje dizajn loga kuchyne, je hrdá na to, že svojim zákazníkom dodáva pochúťky do úst. Či už je vaša spoločnosť reštaurácia, pekáreň, vozidlo na prepravu potravín alebo večera – v kuchyni sa odohráva kulinárska mágia. Vaše logo by malo odrážať túto mágiu v okamihu.


Je vaša predstavená ikona kompletná kuchyňa, hrnce a panvice alebo vaše obľúbené kuchynské náčinie? Nech už je váš vysnívaný dizajn akýkoľvek, logo by malo byť vysoko kvalitné a originálne, bez porušenia rozpočtu.

Čo keby som vám povedal, že logo vašej spoločnosti by mohlo byť profesionálne navrhnuté za pouhých 5 dolárov? Preskočte dopredu a zistite, ako si najať lacného grafického dizajnéra.

9 najlepších kuchynských log

Logo kuchyne - Zrelá kuchyňa

Logo od Macieva
z 99designs

9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný image2

Logo od mahirah786
(najať mahirah786 za 5 dolárov)

9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz3

Logo alibhatti38
(najať alibhatti38 za 5 dolárov)

9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz4

Logo monmon
z DesignCrowd

9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz5

Logo spoločnosti DesignConnection
z DesignCrowd

9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz6

Logo spoločnosti ThiagoB
z DesignCrowd

9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný image7

Logo od ludibes
z 99designs

9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz8

Logo od Virtuoso ”
z 99designs

9 najlepších kuchynských log a ako si vytvoriť svoj vlastný obraz9

Logo Soriyamoona
(najať soriyamoon za 5 dolárov)

Nájdenie dobrého návrhára loga môže byť ťažké, takže keď sa môj kolega rozhodol vyskúšať rôzne platformy na návrh loga, bol som nadšený, keď vidím jeho výsledky.. Prezrite si jeho úplné porovnanie dizajnu loga odborníkov aby zistili, ako sa niektoré z najznámejších služieb dizajnu loga zdržali vo svojom teste.

Ako získať svoje logo za pouhých 5 dolárov

Profesionálny dizajn loga kuchyne vás môže stáť iba 5 dolárov. Päť dolárov. Nebojte sa, nie sú tam žiadne preklepy a toto číslo nemá pár núl. S Fiverr, nezávislí návrhári skutočne ponúkajú dizajnové balíčky, ktoré začínajú už na 5 dolárov.

Kvalitné, cenovo dostupné a rýchle najatie dizajnéra prostredníctvom spoločnosti Fiverr uľahčuje získanie nového loga ako kedykoľvek predtým.

Začnite od ísť na domovskú stránku Fiverr a hľadanie log kuchyne. Výsledky zobrazia celý rad dizajnérov s balíčkami, ktoré zodpovedajú vášmu dopytu. Prejdite a nájdite návrhára, ktorý sa vám páči.

Snímka obrazovky Fiverr - návrhári loga kuchyne

Keď nájdete návrhára, kliknite na jeho profil a prehľadajte jeho portfólio, zákaznícke recenzie a balíčkové služby, ktoré ponúkajú. Mnoho užitočných podrobností nájdete v sekcii „O tomto koncerte“.

Fiverr screenshot - Dizajnový profil

Ak ste spokojní s tým, čo vidíte, kliknite na Pokračovať a prejdite na ďalšiu stránku. Tu nájdete služby zahrnuté vo vami vybranom balíku a všetky voliteľné doplnky; stačí kliknúť na Objednať, aby ste boli presmerovaní na stránku poslednej platby.

Fiverr screenshot - Prispôsobte si balík

Iba niekoľkými kliknutiami ste si objednali svoje logo a je na ceste k vám!

Jednoduché, však? Okrem jednoduchého použitia má Fiverr mnoho skvelých funkcií, medzi ktoré patria:

 • Ochrana platieb – Platbu uskutočňujete skôr, ako dostanete svoje logo. Prostriedky sa však nikdy nezávislej osobe neuvoľnia, kým nebudete 100% spokojní s ich prácou..
 • Možnosti vyhľadávania – Štýl loga, čas doručenia a rozpočet sú len niektoré z pohodlných spôsobov, ako môžete filtrovať vyhľadávanie, aby ste našli ideálneho návrhára loga.
 • Úrovne predajcu – Na voľnej nohe sú pridelené úrovne, ktoré odrážajú ich čas na platforme, pozitívnu spätnú väzbu od zákazníkov a schopnosť dodržať termíny. Dizajnéri s vyššou úrovňou majú často viac skúseností na mieste a pozitívne recenzie zákazníkov – na čo treba pamätať pri výbere toho správneho dizajnéra pre vás.
 • Žiadne prekvapivé náklady – Nezávislí pracovníci nikdy nemôžu účtovať žiadne poplatky ani si účtovať ďalšie poplatky. Cena, ktorú zaplatíte vopred, je jediná cena, ktorá vám bude účtovaná.

Chcete sa dozvedieť viac? Pozrite sa na našedôkladný Fiverr preskúmanie pre viac tipov a príkladov log.

Vytvorte si vlastný dizajn loga

Vytvorenie vlastného loga vám umožní mať úplnú tvorivú kontrolu nad svojím dizajnom, vyžaduje si však určité umelecké zručnosti a úsilie. Predtým, ako sa rozhodnete pre domácich majstrov, sa uistite, že máte čas a energiu, aby ste svoje nápady premenili na použiteľný dizajn.

Ak ste si istí, že si chcete vytvoriť vlastné logo, odporúčame vám použiť program Wix Logo Maker. Tento nástroj využíva inteligentnú technológiu AI na posúdenie vašich potrieb s logom a na navrhovanie návrhov loga šitých na mieru práve pre vás.

Najprv musíte začať prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker a vytvorte si profil, ak ho ešte nemáte. Potom zadajte názov a názov spoločnosti.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Začnite navrhovať svoje logo

Z rozbaľovacej ponuky vyberte svoje odvetvie. Môj príklad bol založený na rodinnej reštaurácii, takže to bol môj výber.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - na čo je vaše logo

Potom vyberte niekoľko slov, ktoré najlepšie popisujú vzhľad vášho loga.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vzhľad a dojem loga

Uvidíte niekoľko párov loga, kde by ste si mali zvoliť logo, ktoré sa vám najviac páči. Môžete tiež kliknúť na Nemám rád, aby jeden z nich preskočil pár a pokračoval ďalej.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - ktoré logo sa vám páči lepšie

Nakoniec povedzte spoločnosti Wix Logo Maker, kde budete logo používať, a počkajte niekoľko sekúnd, kým sa vaše návrhy loga vygenerujú..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Kam chcete logo používať?

Voila! Navrhované logá sú tu. Prejdite si jednotlivé možnosti a nájdite požadovaný dizajn.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vyberte logo, ktoré chcete prispôsobiť

Necítite žiadnu z ikon, ktoré vidíte? Kliknite na ikonu Nahradiť a do vyhľadávacieho panela zadajte výraz a vyhľadajte nové obrázky. Použil som „kuchyňu“ a bol som prekvapený počtom možností dostupných pre tento termín.

Vyberte svoju novú ikonu a pridá sa do všetkých vhodných dizajnov loga.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Kuchynské ikony

Po výbere požadovaného dizajnu loga kliknite naň a prejdite na stránku prispôsobenia. Tu môžete robiť takmer čokoľvek: meniť farby, písma, medzery a dokonca aj názov spoločnosti a slogan.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Vylepšite logo, kým nebudete spokojní, a potom pokračujte kliknutím na Ďalej. Na nasledujúcej stránke si môžete vybrať svoj balíček a zaplatiť, aby ste si stiahli nový dizajn loga s vysokým rozlíšením.

Chcete sa dozvedieť viac o Wix Logo Maker? Prečítajte si naše úplná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker napríklad logá.

Používanie softvéru Wix Logo Maker je vždy moje najlepšie odporúčanie, ale tu je niekoľko čestných zmienok, ktoré by ste si mohli vyskúšať:

 • LogoMaker – Ak je váš návrh jednoduchý, Logo Maker je pre vás ideálny. Väčšina šablón loga je minimálna, čo umožňuje veľa prispôsobenia a kreativity. Prečítajte si viac a pozrite si niekoľko príkladov loga v našom expert LogoMaker hodnotenie.
 • DesignEvo – S viac ako 10 000 možnosťami dizajnu loga je DesignEvo ideálny pre tých, ktorí si chcú vybrať z ponuky šablón. Použite kategórie dizajnu, aby ste zúžili vyhľadávanie. V našom hĺbkové preskúmanie DesignEvo nájdete niekoľko užitočných tipov a trikov, ako navrhnúť najlepšie logo pre vaše potreby.

zhrnutie

Odstráňte hádka z vašej logickej úlohy tým, že najmete návrhára Fiverr. Logo vašej kuchyne by malo byť vysoko kvalitné a cenovo dostupné. Obidve tieto políčka skontrolujete pomocou balíka profesionálneho dizajnu, ktorý stojí iba 5 dolárov..

použitie Wix Logo Maker pre všetky vaše potreby pri tvorbe loga pre domácich majstrov. Mnoho ďalších tvorcov logov sa nedrží humbuku, preto by som vám mal vyskúšať program Wix Logo Maker ako prvý.

Nie ste si istí, či je logo kuchyne vhodné pre vašu značku? Pozrite sa na naše okrúhle okná najlepšie potravinové logá a najlepšie logá reštaurácie pre viac kulinárske inšpirácie. A ak stále pochybujete o ideálnej ceste na tvorbu loga, pozrite sa na komplexné porovnanie služieb môjho návrhára loga môjho kolegu aby videli, ako rôzne platformy fungovali počas jeho experimentu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map