9 najlepších školských log a ako si vytvoriť svoj vlastný [2020]

Vaše logo je dôležitou reprezentáciou vašej inštitúcie, či už prevádzkujete školu alebo hudobnú akadémiu. Logo základnej školy môže obsahovať svetlé farby a bublinové písmená, zatiaľ čo elegantnejší a štruktúrovanejší dizajn by bol vhodnejší pre školu vzdelávania dospelých..


Našťastie môžete získať logo, ktoré potrebujete, bez zaplatenia majetku. Čo keby som ti to povedal mohli by ste získať profesionálny dizajn loga školy už za 5 dolárov? Kliknutím sem preskočíte a zistíte ako.

Ak chcete skúsiť navrhnúť vlastné logo, prečítajte si niekoľko tipov.

9 najlepších školských log 

Logo školy - Bethel University

Logo od ramos_designar
(najať ramos_designar za 5 dolárov)

Logo školy - Gumboots and Roots Pre-School

Logo od emyydesigns
(najmite emyydesigns za 20 dolárov)

Logo školy - Presbyterian Panamerican School

Logo podľa work_hut
(najať work_hut za 5 dolárov)

Logo školy - EastPointe High School

Logo od bahar it
z DesignCrowd

Logo školy - Komunita domácej školy TEAM

Logo od amreenirsa
(najať amreenirsa za 15 dolárov)

Logo školy - Stage Music Center

Logo od 3. Gee
z 99designs

Logo školy - Milo Adventist Academy

Logo Ironmike
z 99designs

Logo školy - Centrum včasného vzdelávania Madison County

Logo od Nunggudamen
z DesignCrowd

Logo školy - Empowerment Lab

Logo od niki_mc2
z DesignCrowd

Môj kolega nedávno hľadal najlepšiu službu dizajnu loga, aby našiel ďalšie nové logo pre web Planet. Pozrite sa na jeho porovnanie služieb návrhu loga čítať všetko o jeho skúsenosti.

Jedným z najväčších prekvapení bol Fiverr – návrhári loga pracovali neuveriteľne dobre a dodávali kvalitnú prácu, a to aj za nízku cenu 5 dolárov. Aby ste videli, čo môžete za túto cenu získať, nenechajte si ujsť jeho hodnotenie odborníka Fiverra.

Ako si najať skvelého dizajnéra loga za 5 dolárov

Viem, že 5 dolárov sa javí ako neuveriteľne nízka cena za profesionálny dizajn loga – a to preto, že je. Ale na Fiverri si môžete za túto cenu skutočne najať profesionálneho dizajnéra. Na webe sú tisíce dizajnérov, takže môžete nájsť rôzne úrovne odbornosti a rôzne štýly dizajnu.

Či už je váš štýl výberu moderný alebo ručne písaný, na Fiverri sú talentovaní návrhári pripravení navrhnúť logo vašej školy, a to všetko pohodlne v rámci vášho rozpočtu. proste prejdite na domovskú stránku Fiverr, vyhľadajte „školské logo“ a pomocou možností vyhľadajte návrhára, ktorý vám najviac vyhovuje.

Fiverr screenshot - návrhári loga škôl

Máte obavy z kvality vášho loga 5 dolárov? Netreba! Každý dizajnér Fiverr má portfólio zobrazujúce svoje predchádzajúce práce a dizajnové špeciality, ktoré je možné skontrolovať pred najatím.

Snímka obrazovky Fiverr - profil dizajnéra loga školy

Ste pripravení na prenájom ihneď? Prejdite na stránku s platbami, kde môžete za príplatok pridať ďalšie služby, ako napríklad ďalšie revízie alebo 3D makety.. Ak si najmete dizajnéra prostredníctvom spoločnosti Fiverr, zaplatíte za svoje logo vopred – to znamená, že vás nikdy nebudeme účtovať nadmerné poplatky ani žiadne ďalšie poplatky.

Fiverr screenshot - Prispôsobte si balík

Po odoslaní platby je vaša práca hotová! Nie ste spokojní so svojím logom? Pri revíziách môžete pracovať priamo s dizajnérom alebo úplne design zamietnuť.

Tu sú niektoré ďalšie skvelé funkcie Fiverr:

  • Profesionálne služby – Fiverr Pro vám umožňuje najať konkrétnych dizajnérov log, ktorí boli osobne preverení spoločnosťou Fiverr ako producenti trvalo výnimočných a kvalitných dizajnérskych prác. Chcete sa trochu prehovoriť k svojmu projektu? Prijmite nezávislého pracovníka Fiverr Pro na vytvorenie loga.
  • Úrovne predajcu – Predajcom sú priradené úrovne od „nových“ po „najlepšie hodnotené“ na základe spätnej väzby spokojnosti zákazníka, kvalitných služieb a presného dodania návrhu. Úroveň predajcu vám umožňuje nahliadnuť do jeho pracovnej histórie a je to vynikajúci spôsob, ako zaistiť, aby ste zabezpečili spoľahlivú históriu predajcu.
  • Rýchly obrat – Väčšina koncertov s dizajnom loga má dvoj- alebo trojdňovú lehotu a niektorí dizajnéri ponúkajú rýchlejšie dodanie za vyššiu cenu.
  • Možnosti hľadania dizajnéra – Funkcie vyhľadávania Fiverr môžete použiť na filtrovanie medzi návrhármi tých, ktorí zodpovedajú vášmu štýlu, rozpočtu a času doručenia. Hľadáte návrhára, ktorý dokáže dodať minimalistický dizajn loga školy za 10 dolárov za menej ako dva dni? Vďaka podrobným možnostiam vyhľadávania spoločnosti Fiverr je hľadanie ideálneho návrhára jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Ako si vytvorte vlastné logo školy

Chcete si vyskúšať vytvorenie vlastného loga? Aj keď vám to dáva lepšiu kontrolu nad dizajnom vášho loga, tvorcovia loga pre domácich majstrov sú najvhodnejší pre tých, ktorí majú čas a umeleckú schopnosť vytvárať profesionálne vyzerajúci kvalitný výsledok. Existuje niekoľko výrobcov log, z ktorých si vyberiem, z ktorých najobľúbenejšou je Wix Logo Maker.

Ak sa chcete o nástroji dozvedieť viac skôr, ako začnete, nenechajte si ujsť náš úplná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker.

Navrhovanie loga školy pomocou nástroja Wix Logo Maker

Wix Logo Maker je vždy moje odporúčanie výrobcu loga č. Ľahkosť použitia je bezkonkurenčná a celý proces vytvorenia loga môžete dokončiť za 10 až 20 minút.

Ak chcete začať, jednoducho prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker. Prvým krokom k vytvoreniu dizajnu loga vašej školy je séria jednoduchých otázok vrátane názvu vašej organizácie, toho, pre ktoré odvetvie je logo a požadovaný vzhľad a dojem.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vzhľad a dojem loga

Zobrazí sa niekoľko rôznych slov, napríklad čerstvé, hravé alebo formálne, a môžete si vybrať, ktoré slová (alebo slová) najlepšie vystihujú požadovaný štýl loga..

Wix Logo Maker vám potom zobrazí dvojice logov a umožní vám vybrať si, ktorý štýl dizajnu uprednostňujete. To pomáha umelej inteligencii (umelá inteligencia) naučiť sa preferencie štýlu a vytvárať logá, ktoré vás oslovia.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - štýly loga

Rozhodnite sa, kde chcete logo používať, či už na webe, na vizitke alebo na inom médiu. Potom sa objaví zoznam potenciálnych návrhov loga školy..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - školské logá generované AI

Možnosti ikon, ktoré vidíte, nie sú spokojné? Jednou z vynikajúcich vecí na programe Wix Logo Maker je obrovská knižnica ikon vrátane ikon špecifických pre školu, ako sú akademické budovy, knihy a jablká.. Kliknite na tlačidlo „nahradiť ikonu“ a vyberte niektorú z tisícov možností na zmenu ikony.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Ikony loga školy

Akonáhle budete mať ikonu a požadované logo, môžete si svoje logo ďalej prispôsobiť zmenou farby, písma alebo umiestnenia ikony, alebo pokračovať v sťahovaní..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Môžete si stiahnuť bezplatný, nekvalitný súbor loga na nekomerčné použitie alebo si vybrať z platobných plánov.

Alternatívy výrobcu loga Wix

  • Prispôsobené značky – Jednoduché a efektívne použitie, všetko, čo musíte urobiť, je odpovedať na niekoľko otázok a zvoliť si štýl dizajnu, aby ste dostali návrhy na logo. Ak chcete mať naďalej prístup k svojim značkovým službám, môžete sa prihlásiť na odber Tailor Brands mesačne. Prečítajte si naše úplné hodnotenie značky Tailor Brands naučiť sa viac.
  • Pozri – Pomocou Looka zadáte názov svojej spoločnosti a odvetvia a potom si vyberiete zo zoznamu log generovaných AI. Odtiaľ sa môžete ďalej prispôsobovať a zvoliť si logo. Looka ponúka tri úrovne balíkov log, ktoré vyhovujú vašim rozpočtovým a návrhovým potrebám. Pozrite sa na naše odborný posudok Looka aby ste zistili, či je pre vás to pravé.

Vytvorte si vlastné logo alebo si prenajmite návrhára?

Ak hľadáte profesionálne a kvalitné logo školy, navrhujem vám pozrite sa na logo dizajnérov na Fiverr. Fiverr je jedinou platformou, kde môžete získať personalizované logo od skúseného návrhára za pouhých 5 dolárov.

Vytvorenie loga od nuly nie je najjednoduchšou úlohou, najmä ak váš talent leží v iných oblastiach ako grafický dizajn. Ak sa rozhodnete vytvoriť svoje vlastné logo, môžete vyskúšajte zdarma logo Wix Logo Maker. Je ľahko použiteľný a relatívne nákladovo efektívny.

Hľadáte ďalšie nápady na dizajn loga? Nenechajte si ujsť náš zoznam najlepšie služby v oblasti dizajnu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me