9 najlepších kníh s logami a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Už ste niekedy počuli výraz: „Obraz stojí za tisíc slov?“ Zatiaľ čo kniha rozpráva príbeh slovami, vaše logo rozpráva príbeh vašej spoločnosti na obrázkoch. Zákazníci budú rovnako rýchlo posudzovať vašu značku podľa jej loga, ako aj knihu podľa jej obalu. Ako teda môžete zaručiť pozitívny prvý dojem bez toho, aby ste museli minúť majetok?


Neverte, že prenájom grafického dizajnéra je určený iba pre tých, ktorí majú obrovské rozpočty na budovanie značky. Preskočte na moje tajomstvo a nájdite profesionálneho návrhára loga za 5 dolárov.

Chcete svoju kreativitu dobre využiť vytvorením vlastného loga? Nechajte sa inšpirovať mojou zbierkou log kníh nižšie a potom si prečítajte, aby ste zistili, ktorý tvorca loga pre domácich majstrov vždy odporúčam.

9 najlepších kníh

Logo knihy - MacJenn Literary Services

Logo od jane_lupton
(najať jane_lupton za 5 dolárov)

Logo knihy - autor Sava Stoic

Logo od Sava Stoic
z 99designs

Logo knihy - Knihy pre elitu

Logo od kinan3
z DesignCrowd

Logo knihy - Zarábajte s knihami

Logo od katherine_reich
(prenajmite si katherine_reich za 5 dolárov)

Logo knihy - The Book Keepers

Logo pomocou lyžice
z 99designs

Logo knihy - Edukado

Logo spoločnosti DesignPlus
z DesignCrowd

Logo knihy - Oh Deer Publishing

Logo od linda_dilley
(prenajmite linda_dilley za 5 dolárov)

Logo knihy - BookGeeks

Logo od Modal Tampang
z 99designs

Logo knihy - The Nerdy Gourmet

Logo od nicetool 2
z DesignCrowd

Ako si najať skvelého dizajnéra za 5 dolárov

Skúsený dizajnér prináša veľa k stolu. Budú schopní posúdiť značku vašej spoločnosti a váš priemysel s cieľom vytvoriť originálne logo, ktoré komunikuje estetiku vašej značky s publikom..

A získate prístup k internému know-how a zručnostiam návrhára za menej, ako si myslíte. Fiverr je skvelé online trhovisko pre nezávislých profesionálov, kde si môžete najať profesionálneho dizajnéra a vytvoriť úplne originálne logo knihy za pouhých 5 dolárov – to je menej ako skutočná kniha!

Počas nášho hľadania dokonalého loga pre web Planet Planet sme vyskúšali veľa populárnych dizajnérskych služieb. Výsledky boli celkom pôsobivé! Objavte víťazný dizajn v našom porovnanie najlepších služieb v oblasti dizajnu loga.

Nájdenie dizajnéra na Fiverr

Nájdenie dizajnéra loga kníh na serveri Fiverr je jednoduché – tu je rýchly návod. Prejdite na domovskú stránku Fiverr a do vyhľadávacieho panela zadajte kľúčové slovo alebo frázu (napr. logo knihy).

Snímka obrazovky Fiverr - Vyhľadávanie loga domovskej knihy

Rozviňte ponuku Kategória vo vyhľadávacích filtroch a potom vyberte položku Návrh loga.

Snímka obrazovky Fiverr - Návrhári loga kníh

Výsledky vyhľadávania môžete spresniť nastavením možnosti doručenia, podrobností o predajcovi a cenového rozpätia. Ak hľadáte určitý vzhľad, môžete tiež vyhľadávať podľa štýlov loga (napr. Minimalistických).

Fiverr screenshot - Filtre vyhľadávania rozpočtu

Kliknutím na ktoréhokoľvek návrhára zobrazíte jeho portfólio a zobrazíte jeho hodnotenia od ostatných kupujúcich. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ich práce, môžete im pred zakúpením balíka poslať správu.

Fiverr screenshot - prehľad balíka

Máte záujem o prenájom nezávislých pracovníkov? Viac tipov na najatie správneho návrhára nájdete v našej hĺbkovej recenzii spoločnosti Fiverr.

Viac funkcií od Fiverr

 • Rôznorodosť – Na Fiverri z celého sveta sú desiatky tisíc talentovaných návrhárov, takže ste povinní nájsť si nezávislého pracovníka, ktorý bude v súlade s vaším štýlom..
 • Bezplatná mobilná aplikácia – Spoľahnite sa na aplikáciu Fiverr, aby ste našli a objednali dizajnérov a dokonca im ich aj na cestách posielali správy.
 • Dostat ponuku – Táto funkcia je užitočná, ak chcete kontaktovať predajcu so špecifickou požiadavkou. Môžete poskytnúť podrobnosti o svojom projekte, priložiť súbory a nastaviť preferovaný čas doručenia.
 • Bezpečné transakcie – Spoločnosť Fiverr drží vaše zálohové platby v úschove, kým projektant nedokončí váš projekt a nebudete spokojní s konečným výsledkom..

Ako si vytvorte svoje vlastné logo knihy

Pri navrhovaní vlastného loga je potrebné zvážiť veľa vecí, od výberu typov písma a snímok, ktoré fungujú vo viacerých veľkostiach, až po nájdenie farebného odtieňa, ktorý dopĺňa vašu značku. Našťastie vám môže spoľahlivý začiatočník pomôcť začať, aj keď nemáte žiadne technické zručnosti. Potrebujete len kreatívne oko a trochu času.

Ako používať Wix Logo Maker

Pokiaľ ide o spoľahlivosť, efektívnosť a jednoduché použitie, vždy chodím s programom Wix Logo Maker. Pripravte sa kreatívne? Prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker, potom kliknutím na Spustiť teraz vytvorte účet zdarma.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Začnite hneď

Prvý krok je najjednoduchší, jednoducho zadajte názov svojej spoločnosti a pridajte slogan – ak chcete.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - podrobnosti o spoločnosti

Umelá inteligencia (AI) spoločnosti Wix Logo Maker vám potom položí niekoľko jednoduchých otázok, aby ste sa dozvedeli o preferovanom dizajne, vrátane ukázania párov rôznych štýlov loga a výberu toho, aby ste si vybrali svoje obľúbené.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - porovnanie loga

Po dokončení otázok AI vygeneruje zoznam šablón log na základe vašich odpovedí. Ak chcete zmeniť snímky, kliknite na Nahradiť ikonu a do vyhľadávacieho poľa napíšte rezervovaný výraz, aby ste našli nové, relevantné ikony, ktoré môžete použiť na šablóny loga..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - ikony kníh

Je čas pridať svoj vlastný kreatívny dotyk. Kliknutím na logo, ktoré sa vám najviac páči, ho upravte v editore loga. Program Wix Logo Maker ponúka množstvo nástrojov na prispôsobenie, ako sú písma, tvary, ikony, orámovania, farby a ďalšie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Keď skončíte, aby to vyzeralo čo najjedinečnejšie – hotovo! Kliknutím na Ďalej prejdete do sekcie platieb, kde si môžete stiahnuť logo v rôznych formátoch s vysokým rozlíšením alebo získať vzorku zadarmo v nízkom rozlíšení.

Viac informácií o platforme vrátane ďalších príkladov loga nájdete na stránke úplná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker.

Alternatívy k výrobcovi loga Wix

 • Krajčírske značky je vynikajúca platforma na vytvorenie atraktívneho loga v priebehu niekoľkých minút, ktoré môžete použiť v príspevkoch na sociálnych sieťach, na vizitkách a na vstupných stránkach. Má tiež originálny výber abstraktného umenia loga, ak chcete niečo trochu iné. V našom dôkladná recenzia značky Tailor Brands nájdete podrobného sprievodcu o tom, ako čo najlepšie využiť túto platformu.
 • DesignEvo obsahuje viac ako 5 000 šablón loga, ktoré vám pomocou niekoľkých kliknutí pomôžu vytvoriť logo profesionálneho vzhľadu. Ľahko upraviteľné šablóny sú skvelé pre začiatočníkov. Zistite, prečo je to jedna z našich obľúbených platforiem na dizajn loga v našej celá recenzia DesignEvo.

Vaše logo je ako obálka knihy – záverečné myšlienky

Podľa môjho názoru by ste boli vystavení veľkému riziku, ak návrh loga svojej knihy neodovzdáte „próze“ (zamýšľaná slovná hračka), najmä ak je tak jednoduché a cenovo dostupné najať úžasného návrhára na webe, ako je Fiverr. Rovnako ako obal knihy, aj zákazníci budú posudzovať na základe vizuálnej identity vášho loga, pretože je to často prvá vec, ktorú uvidia.

Radšej spochybňujete seba a svojpomocnú prácu? V tomto prípade sa nemôžete pokaziť Wix Logo Maker. Skôr ako začnete, dôrazne vám odporúčame preskúmať logá vašich konkurentov a podobných značiek, aby ste boli vyzbrojení najnovšími trendmi..

Stále si nie ste istí, kde získate nové logo? Preskúmajte ďalšie možnosti pomocou nášho zoznamu najlepšie služby v oblasti dizajnu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map