9 najlepších emblémových log a ako si vytvoriť svoj vlastný [2020]

Logá emblémov, ktoré sa zvyčajne nachádzajú ako odznaky alebo hrebene, sú vynikajúcou tradičnou voľbou pre vaše podnikanie a boli efektívne využívané oficiálnymi vládnymi orgánmi, školami a spoločnosťami Starbucks..


Ak uvažujete o emblémovom logu svojej značky, je potrebné zvážiť niekoľko prvkov. Vaše nové logo by malo byť ľahko identifikovateľné a vizuálne príťažlivé, aby ho vaši zákazníci okamžite poznali.

Vytvorenie samostatného loga vyžaduje zručnosti, čo môže pomôcť profesionálny grafik. Čítajte ďalej a ukážem vám, ako si najať skvelého dizajnéra za pouhých 5 dolárov.

Začnime tým, že sa pozrieme na deväť najlepších emblémových log.

9 najlepších emblémových log

Znakové logo - Univerzita matky prírody

Logo od Monkeii
z 99designs

Logo znaku - v tunách

Logo spoločnosti ThiagoB
z DesignCrowd

Znakové logo - Sierra Pacific

Logo od Virtuoso
z 99designs

Logo znaku - Saewulf Expressions LLC

Logo od nydaaa
(najať nydaaa za 5 dolárov)

Znakové logo - Hladný Viking

Logo od mayashani
(prenájom na Mayashani za 15 dolárov)

Znakové logo - Flawed Bot

Logo Mr_bilalkhan
(prenájom za mr_bilalkhan za 15 dolárov)

Znakové logo - Lake City Church

Logo od studioawest
(prenájom na štúdio za 30 dolárov)

Logo znaku - FFc

Logo od hutt0078
(prenájom na hutt0078 za 5 dolárov)

Znakové logo - minister spravodlivosti

Logo od inamullahirfan
(najať si inamullahirfan za 15 dolárov)

Pri misii nájsť nové logo pre webovú planétu sme otestovali návrhy z najpopulárnejších platforiem na návrh loga. Ak chcete vidieť výsledky a zistiť, kto vyhral, ​​prečítajte si naše komplexné informácie porovnanie služieb návrhu loga.

Najímanie talentovaného dizajnéra za skvelú cenu

Zamestnanie profesionálneho dizajnéra nie je také nákladné a komplikované, ako si myslíte. Na platforme Fiverr na voľnej nohe začínajú balíčky s logom už od 5 $ a nie, tomuto číslu nechýba pár núl.

Fiverr je domovom tisícov nezávislých grafikov, ktorí ponúkajú svoj talent za prijateľné ceny. Takže by ste mohli získať profesionálne navrhnuté logo za cenu nižšiu ako náklady na kávu s dvojitým záberom!

Je ľahké nájsť návrhára. Prejdite na domovskú stránku Fiverr a do vyhľadávacieho panela zadajte svoje požiadavky (napr. logo znaku) a potom prehľadajte stovky profilov návrhárov, ktoré sa objavia vo výsledkoch.

Fiverr screenshot - emblémové logá

Kliknutím na ľubovoľného návrhára, ktorý vás osloví, nájdete jeho profil, portfólio a ceny. Môžete tiež vidieť spätnú väzbu a hodnotenie od predchádzajúcich zákazníkov.

Fiverr screenshot - Možnosti balíka

Akonáhle nájdete návrhára, ktorého by ste si najali, môžete mu oznámiť svoje otázky a požiadavky na dizajn. Potom, keď budete spokojní, vyberte možnosť balíka, ktorá vám najviac vyhovuje.

Na platobnú stránku môžete pridať voliteľné doplnkové služby, ako napríklad písacie potreby alebo súpravy sociálnych médií.

Aké ďalšie dôvody teda robia z Fiverra skvelú voľbu?

 • Rýchle obrátky – Profesionáli na Fiverri pracujú rýchlo a mnohí môžu vytvoriť logo od nuly za menej ako tri dni. Ak potrebujete logo čo najskôr, expresné doručenie je k dispozícii za príplatok,
 • Ochrana platieb – Nerobte si starosti s podvodom, vášmu dizajnérovi zaplatí spoločnosť Fiverr až po 100% spokojnosti a schválení
 • Fiverr pre – Všetci návrhári Fiverr Pro boli podrobení skríningu a certifikácii, čo zaisťuje najlepšiu kvalitu, zákaznícky servis a včasné doručenie.
 • Spolupracujte – V závislosti od vášho balíka ponúka veľa dizajnérov revízie (niekedy neobmedzené), takže môžete vylepšiť alebo upraviť vzhľad, až kým nebude úplne dokonalý..

Máte záujem o prenájom dizajnéra? Pozrite sa na naše in-hĺbka Fiverr preskúmanie pre viac tipov a príkladov log.

Tvorca loga online vás zavedie do kreatívneho sedadla vodiča. Na vytvorenie profesionálne vyzerajúceho znakového loga budete potrebovať čas, trpezlivosť a kreativitu, ale veľa tvorcov logov je užívateľsky prívetivých a vhodných pre úplných začiatočníkov..

Ak si chcete vyskúšať DIY, Wix Logo Maker je moje najlepšie odporúčanie. Tento tvorca loga krok za krokom je založený na umelej inteligencii (AI), vďaka ktorej je jeho používanie tak rýchle a ľahké, že nové logo môžete mať pripravené už za desať minút.

Prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker a kliknutím na položku Spustiť teraz vytvorte bezplatný účet. Ak chcete spustiť svoje nové logo, najprv pridajte názov svojej firmy a svoj slogan.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Zadajte obchodný názov

Ďalej vyberte svoje odvetvie. To pomôže sprievodcovi AI pochopiť vaše potreby a návrhy, ktoré by vám mohli vyhovovať najlepšie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Pridajte priemysel

Potom vyberte slová, ktoré najlepšie popisujú druh loga, ktoré ste používali. Tento krok je dôležitý, pretože pomáha prekonať vašu víziu. Môže vám pomôcť pri úvahách o tom, ako by ste opísali svoju značku alebo firmu.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - možnosti vzhľadu a pocitu

Potom budete požiadaní, aby ste si vybrali medzi pármi log. To pomáha spoločnosti Wix Logo Maker určiť váš vkus. Existuje tiež možnosť preskočiť pár, ak sa vám nepáči jeden z nich. 

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - porovnania loga

Nakoniec uveďte, kde a ako chcete používať svoje logo.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - použitie loga

Potom stlačte Ďalšie a AI pre vás vygeneruje celý rad možností!

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - možnosti loga

Prezrite si zoznam navrhovaných log, až kým nenájdete logo, ktoré podľa vás má potenciál. Nerobte si starosti, ak to nie je úplne správne, pretože ho môžete prispôsobiť v ďalšom kroku: v editore loga. 

V mojom príklade som zmenil ikonu a písmo, ale môžete zmeniť aj pozadie, farby a umiestnenie. K dispozícii je tiež možnosť zahrnúť tvary, takže môžete pridať kruhový rám pre viac efektu znaku, ak nie je ikona, ktorú ste si vybrali, zaoblená.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Až budete s výsledkami svojej tvorivosti spokojní, ďalším krokom je stiahnutie obrázka s nízkym rozlíšením alebo možnosť zakúpenia jedného z balíkov súborov s vysokým rozlíšením. A pripravte sa! Práve ste si vytvorili vlastné logo. 

Ak sa chcete dozvedieť viac o platforme a jej fungovaní, prečítajte si našu dôkladná recenzia spoločnosti Wix Logo Maker.

Alternatívy k výrobcovi loga Wix 

 • Krajčírske značky – Táto platforma sa ľahko používa s množstvom doplnkových služieb, ako sú obrázky sociálnych médií, vizitky a prezentácie značiek. Všetko záleží na tom, ktorý balík si vyberiete. Prečítajte si naše úplné hodnotenie značky Tailor Brands naučiť sa viac.
 • DesignEvo – S výberom z viac ako 10 000 šablón si budete môcť vyberať s DesignEvo. Prehliadajte podľa kategórie (napr. Jedlo & Pite, Abstraktné atď.), Alebo si vytvorte svoj vlastný od nuly. Viac informácií nájdete v našom hodnotenie odborníka DesignEvo.

Tajomstvo úspechu loga

Ak ste po kvalitnom, vynikajúcom emblémovom logu, najímanie nezávislého návrhára na voľnej nohe prostredníctvom spoločnosti Fiverr je spôsob, ako ísť. S cenami začínajúcimi od 5 dolárov nájdete skvelého návrhára, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu a potrebám. 

Tvorca loga by mohol byť tou správnou voľbou, ak chcete uvoľniť svojho vnútorného tvorivého génia. Majte však na pamäti, že najmä pomocou emblémov je ťažké vytvoriť logá emblémov, zatiaľ čo mnoho nástrojov sa predáva ako bezplatných, väčšina si však vyžaduje platbu, aby si stiahla obrázok vo vysokom rozlíšení v použiteľnej veľkosti.. 

Pokiaľ však ide o možnosti pre domácich majstrov, Wix Logo Maker je stále moje najlepšie odporúčanie vďaka používateľsky príjemnému rozhraniu, atraktívnym šablónam a konkurenčným balíkom.

Stále nerozhodnuté, ako postupovať pri vytváraní nového loga? Pozrite sa na naše dôkladné porovnanie služieb s logom pre viac možností dizajnu a inšpiráciu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map