9 najlepších diamantových log a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Ako jeden z najťažších a najcennejších materiálov na svete znamenajú diamanty eleganciu, triedu a silu, vďaka čomu sú skvelou voľbou pre prémiové logo..


Ak ste luxusná značka, viete, aké dôležité je pracovať s renomovanými profesionálmi a to isté platí aj pre grafický dizajn. Profesionálny dizajnér loga bude vedieť, či by ste sa mali rozhodnúť pre jednoduchý obrys alebo zložitý štýl svojho diamantového loga, a môžu bez námahy preložiť vaše nápady do dizajnu, ktorý odráža vašu značku..

Najlepšie správy? Svoje logo môžete profesionálne navrhnúť za menej, ako si myslíte. Čítajte ďalej a ukážem vám, ako na to.

9 najlepších diamantových log

Diamond logo - Animalry

Logo spoločnosti suroviakterhr00
(najať suroviakterhr00)

Diamond logo - Minestones

Logo od -Alya-
z 99designs

Diamond logo - DiamondDrop

Logo od cucuque design
z 99designs

Diamantové logo - Romadia

Logo od pialmisty100
(prenájom pialmisty100 za 5 dolárov)

Diamantové logo od spoločnosti Creative Dan

Logo spoločnosti Creative Dan
z 99designs

Diamond logo - Diamond Collar Dog Resort

Logo spoločnosti TSEdesign
z DesignCrowd

Diamond logo - Abstrakt

Logo spoločnosti selio
z DesignCrowd

Diamond logo - Paragon Investment Consultants

Logo od Nishi 4
z DesignCrowd

Diamond logo - NginepHotel

Logo od utastudio1
(najať utastudio1 za 5 dolárov)

Môj kolega sa rozhodol vyskúšať rôzne služby v oblasti dizajnu loga pri hľadaní nového loga pre web Planet Planet. Pozrite sa na jeho podrobné porovnanie služieb návrhu loga aby ste zistili, ako vydržali niektoré z najpopulárnejších dizajnérskych služieb (a ktorá z nich bola víťazným dizajnom).

Ako získať logo navrhnuté za 5 dolárov

Kľúčom k získaniu profesionálneho loga za prijateľnú cenu je nájsť dizajnéra prostredníctvom spoločnosti Fiverr. Platforma na voľnej nohe umožňuje predajcom ponúkať balíčky už od 5 dolárov. Balíky odtiaľto stúpajú v závislosti od toho, akú úroveň služieb potrebujete, ale veľa dizajnérov si ponecháva svoje základné balíčky na základnej cene – bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu dizajnu..

Chcete zistiť, ako to všetko funguje? Nové logo môžete získať v niekoľkých rýchlych krokoch. najprv, choďte na domovskú stránku Fiverr a vyhľadajte „diamantové logo“. Výsledky vyhľadávania zobrazia všetkých dizajnérov s relevantnými balíčkami.

Fiverr screenshot - dizajnéri loga Diamond

Prejdite si výsledky, kým nenájdete dizajnéra so štýlom a rozpočtom, ktorý vám vyhovuje. Kliknutím na ich profil zobrazíte celé portfólio a služby. Ich časť „O tomto koncerte“ obsahuje množstvo užitočných informácií.

Fiverr screenshot - šperky logo balíček

Keď ste si istí, že sú pre vás tým správnym návrhárom, vyberte požadovaný balík a kliknite na Pokračovať. Uvidíte zhrnutie všetkého, čo ste si vybrali, a budete mať možnosť pridať akékoľvek voliteľné doplnky. Kliknutím na Objednať teraz dokončite proces prijímania. Potom môžete dizajnéra informovať o tom, čo by ste chceli.

Fiverr screenshot - prispôsobte si balík

Ďalšie skvelé výhody pre Fiverra zahŕňajú:

 • Žiadne prekvapujúce náklady – Dizajnér vás nikdy nemôže zaplatiť ani zvýšiť náklady na balík po zaplatení. Cena, ktorú zaplatíte, je vždy jediná cena, ktorú ste kedy zaplatili za svoj dizajn.
 • Ochrana platieb – Platba sa uskutoční skôr, ako dostanete logo, ale návrhárovi sa nikdy neuvoľní, kým nebudete úplne spokojní s jeho prácou.
 • Možnosti rozšíreného vyhľadávania – Použite filtre, ako sú rozpočet, štýl loga a čas doručenia, aby ste zúžili vyhľadávanie dizajnérov.
 • Extra služby – Niektorí návrhári ponúkajú doplnky za príplatok, napríklad makety 3D, súpravu sociálnych médií alebo neobmedzené revízie.

Naučiť sa viac, prečítajte si našu podrobnú recenziu spoločnosti Fiverr.

Ak sa cítite dobrodružní, môžete si vytvoriť diamantové logo sami. Používanie bezplatného výrobcu loga sa môže javiť ako najjednoduchšia a najlacnejšia možnosť, ale tieto nástroje si vyžadujú kreatívne oko a trochu úsilia. Hoci si môžete svoje logo vytvoriť zadarmo, musíte si ho tiež stiahnuť za stiahnutie vo formáte s vysokým rozlíšením.

Na ceste pre domácich majstrov vždy odporúčam Wix Logo Maker. Tento tvorca loga kombinuje všetky najlepšie vlastnosti a technológiu umelej inteligencie (AI) robí celý proces plynulým a intuitívnym.

Ste pripravení vytvoriť svoje logo? Prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker a vytvorte profil. Ak chcete získať prístup k nástroju, musíte to urobiť, ale tiež si môžete uložiť svoje logo a všetky ďalšie, ktoré vytvoríte, ak sa k nim chcete neskôr vrátiť..

Začnite tým, že zadáte názov spoločnosti a slogan.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Pridajte názov firmy

Ďalej vyberte svoje odvetvie. V mojom príklade som išiel na „klenotníctvo“, aby zodpovedal spoločnosti. Existuje mnoho priemyselných možností, z ktorých si môžete vybrať – výber najbližšej zhody pomôže AI vybrať príslušné ikony neskôr v tomto procese.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vyberte si odvetvie

Ďalej vyberte z ponuky jednoslovných popisov, aby ste informovali umelú inteligenciu o vašom predstavenom štýle. Ak nemáte žiadne predvoľby, môžete tento krok preskočiť, ale aj pri výbere jedného slova je užitočné usmerniť svoje výsledky.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - vzhľad a poplatok

Odtiaľ povedzte spoločnosti Wix Logo Maker, kde budete používať svoje logo, napríklad na sociálnych médiách alebo v obchode.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - potreby značky

Ďalší krok je najväčší: prejsť logami generovanými AI. Skontrolujte potenciálne návrhy, ktoré najlepšie zodpovedajú štýlu, ktorý ste mali na mysli.

Wix Logo Maker screenshot - generované logá

Ak chcete vymeniť konkrétnejšiu ikonu, kliknite na Nahradiť ikonu, do vyhľadávacieho panela napíšte „diamond“ a vyberte novú ikonu. Môžete tiež skúsiť vyhľadať súvisiaci výraz, napríklad šperky.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - kosoštvorcové ikony

Prezrite si návrhy loga, kým nenájdete to, ktoré sa vám najviac páči, a potom ho upravte v editore loga. Tu môžete upraviť takmer každý prvok loga, ako uznáte za vhodné, meniť farby, text, písmo a ikonu tak, aby bol pre vašu značku jedinečný..

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

Po dokončení kliknite na tlačidlo Ďalej, vyberte balík a dokončite platbu. Po spracovaní platby si budete môcť stiahnuť nové logo vo vysokom rozlíšení a začať ho používať.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si naše recenzia odborníka Wix Logo Maker aby ste videli nejaké ukážky loga.

Tu je niekoľko ďalších výrobcov log, ktorí si zaslúžia pozornosť:

 • DesignEvo – V DesignEvo si môžete vybrať z viac ako 10 000 šablón loga. Sú usporiadané do praktických kategórií. Ak ste klenotnícka spoločnosť, zamierte do módy & sekcia krásy pre najrelevantnejšie možnosti. Prečítajte si naše celá recenzia DesignEvo pre viac detailov.
 • Pozri – Looka je skvelá platforma pre spoločnosť s množstvom potrieb týkajúcich sa budovania značky. Ponúka dizajn loga, ako aj dizajn webových stránok a vizitiek. Choďte k nášmu do hĺbky preskúmania Looka dozvedieť sa viac o jeho funkciách.

Balenie to všetko hore

Podľa môjho názoru, Fiverr je skutočne najlepšia možnosť dizajnu loga, ktorá kombinuje kvalitu a cenovú dostupnosť. Získanie profesionálneho a úplne na mieru navrhnutého diamantového loga za pouhých 5 dolárov predstavuje bezkonkurenčnú hodnotu.

Ale ak ste so svojím logom nastavený na to, aby ste boli praktický a kreatívny, zamierte Wix Logo Maker. Jeho pôsobivá technológia AI vás rýchlo prevedie týmto procesom, vďaka čomu je skvelým nástrojom pre začiatočníkov, ktorí chcú niečo rýchlo vyrobiť, alebo prídu s maketou, ktorú môžu zdieľať s profesionálnym dizajnérom po línii..

Stále skúmate možnosti dizajnu loga? Choďte k kolegovi úplné porovnanie dizajnu loga aby ste videli, ako sa rôzne dizajnérske služby stávajú proti sebe.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map