9 najlepších barových log a ako si vytvoriť svoj vlastný bezplatne [2020]

Dizajn barového loga by mal reprezentovať vašu značku a okamžite vzbudiť záujem potenciálnych zákazníkov.


Poskytuje vaša bar nadšencom cigariet? Alebo má plážovú, tropickú atmosféru? Perfektné logo umožňuje zákazníkom nahliadnuť do estetiky vášho baru a priláka správny typ zákazníka.

Získanie ideálneho loga je jednoduchšie (a lacnejšie), ako si myslíte. Vedeli ste, že si môžete najať profesionálneho návrhára loga za pouhých 5 dolárov? Prejsť nadol a zistiť, ako si najať dizajnéra loga za nízku cenu.

9 najlepších barových log

Barové logo - Roffa

Logo od William_johns
(najať William_johnsa za 5 dolárov)

Logo baru - hra zapnutá

Logo od fiyaty4sapbn
(najať fiyaty4sapbn za 5 dolárov)

Barové logo - Broken Cage

Logo by priscilla.lorraine.thomas 2
z DesignCrowd

Barové logo - ostrohy

Logo od mckenziea9
(najať mckenziea9 za 5 dolárov)

Logo baru - Sudperle

Logo KreatanK
z 99designs

Barové logo - Ziegel

Logo spoločnosti Cross the Lime
z 99designs

Bar logo - Patsy's

Logo od designharabara99
z DesignCrowd

Barové logo - Whisky Wings

Logo Graphik_work
(najať graphik_work za 5 dolárov)

Bar logo - The Haven

Logo od ToreKhaici
z DesignCrowd

Môj kolega sa nedávno pokúsil nájsť nové logo našej stránky. Vyskúšal všetky populárne platformy pre návrh loga a zostavil komplexný zoznam svojich zistení. Keď som čítal jeho záverečnú analýzu, bol som ohromený tým, ako dobre si dizajnéri z Fiverru vedeli. Pozrite sa na jeho hĺbku porovnanie služieb návrhu loga aby ste videli výsledky sami.

Môže profesionálny dizajn loga stáť iba 5 dolárov?

Zdá sa neuveriteľné, že profesionálne navrhnuté logo môže stáť iba 5 dolárov. Než som vedel o Fiverrovi, cítil som sa rovnako. Ale u spoločnosti Fiverr môžu balíčky dizajnu loga začať už od 5 dolárov – to je menej, ako by ste strávili na obede s priateľom.

Pri lacných balíčkoch sa zdá, že musí ísť o úlovok, však? Ale nie je. Takto to funguje.

Prejdite na domovskú stránku Fiverr, do vyhľadávacieho panela napíšte „logo baru“ a vo výsledkoch vyhľadávania prehľadajte portfólio dizajnu.

Fiverr screenshot - Bar dizajnéri loga

Na prvej stránke mojich výsledkov vyhľadávania sa zobrazilo 48 rôznych dizajnérov loga, z čoho si teda môžete vybrať. Výsledky môžete ďalej spresniť zmenou polí „Rozpočet“ alebo „Čas doručenia“.

Keď uvidíte návrh, ktorý sa vám páči, kliknite na profil a strávte nejaký čas prehliadaním portfólia návrhára, aby ste sa uistili, že jeho štýl je pre vás ten pravý.

Fiverr screenshot - Bar logo design

Ak máte otázky pre potenciálneho dizajnéra, ako sú napríklad štýlové dotazy alebo ich dostupnosť, aby ste mohli čo najrýchlejšie dodať prácu, zastrelte im priamu správu. Až budete pripravení najať dizajnéra, vyberte balíček loga, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Fiverr screenshot - Prispôsobte si logo

Po zaplatení váš dizajnér začne s vaším logom. Každý nákup Fiverr je chránený platbou, čo znamená, že vaše peniaze nebudú návrhárovi uvoľnené, kým neschválite ich prácu.

Tu sú niektoré vynikajúce vlastnosti Fiverra:

 • Žiadne prekvapivé poplatky – Na stránke platby nikdy nestrávite viac, ako je konečná cena. To, čo vidíte, je to, čo platíte.
 • Fiverr Pro – Chcete sa ubezpečiť, že vaše logo je vyrobené z najlepších plodín Fiverra? Prenájom dizajnéra Fiverr Pro. Získanie certifikátu „Pro“ znamená, že dizajnér bol osobne preverený spoločnosťou Fiverr a zaručuje mimoriadnu kvalitu, zákaznícky servis a dizajnové schopnosti..
 • Možnosti štýlu – Tisíce dizajnérov znamenajú tisíce individuálnych štýlov a estetiky dizajnu. Či už chcete, aby vaše logo bolo kreslené ručne, moderne alebo klasicky, v požadovanom štýle je špecializovaný dizajnér Fiverr.
 • Prispôsobiteľné balíčky – Niektorí návrhári ponúkajú doplnky, ako napríklad ďalšie revízie a súbory s vysokým rozlíšením na tlač. Náklady na každú ďalšiu službu sú uvedené na platobnej stránke a môžu byť pripočítané tesne pred platbou.

Prečítajte si viac informácií o tom, čo platforma ponúka v našej in-hĺbka Fiverr preskúmanie.

Ak ste dobrodružný typ, možno budete chcieť vyskúšať vytvorenie vlastného loga. Tvorca loga môže byť užitočným nástrojom, ak presne viete, čo chcete a máte dobrý zmysel pre dizajn. ale Majte na pamäti, že aj tí najjednoduchší tvorcovia loga potrebujú čas, úsilie a umelecké schopnosti, aby oživili svoju víziu.

Ak ste ochotní odvážiť svet domácich majstrov, veľmi odporúčam Wix Logo Maker. Jednoduchý proces je založený na umelej inteligencii (AI) a na začiatok potrebuje iba niekoľko jednoduchých krokov.

 1. Prejdite na domovskú stránku Wix Logo Maker a kliknite na tlačidlo Spustiť teraz, kde sa zobrazí výzva na vytvorenie bezplatného účtu Wix, ak ste si ho ešte neurobili. Po prihlásení zadajte názov spoločnosti a slogan a potom vyberte odvetvie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Aké je vaše logo

 1. V ďalšej časti si môžete vybrať, ktoré slovo (alebo slová) najlepšie vystihujú estetiku vášho dizajnu, či už ide o trendy, formálne, kreatívne alebo inak.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vzhľad a dojem loga

 1. Wix vám potom zobrazí pár párov log na porovnanie. Vyberte si ten, ktorý sa vám najviac páči, alebo kliknite na Nechcem, aby jeden z nich pár úplne preskočil.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Ktoré logo sa vám páči lepšie

 1. Nakoniec povedzte spoločnosti Wix, kde máte v úmysle použiť svoj dizajn – web, vizitky, sociálne médiá atď. – a o pár sekúnd budete mať stránku navrhovaných návrhov loga pruhov.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - Vyberte logo, ktoré chcete prispôsobiť

 1. Nie ste spokojní s ikonami v návrhoch? Kliknite na Nahradiť ikonu a vyhľadajte ikony na paneli, aby ste našli celý rad možností špecifických pre dané odvetvie.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - ikony na lište

Ak potrebujete ďalšiu inšpiráciu pred prechodom na ďalší krok, pozrite si našu stránku článok s najlepším logom potravín.

 1. Na ďalšej stránke v editore môžete zmeniť prakticky všetky aspekty svojho loga. Pri teste som zmenil farby ikony a textu a okolo obrázka som pridal rámček.

Snímka obrazovky Wix Logo Maker - editor logov

 1. Keď ste so svojím dizajnom spokojní, kliknite na tlačidlo Ďalej. Potom si môžete buď stiahnuť bezplatný vzorový obrázok s nízkym rozlíšením, alebo si vybrať platený balík pre súbory s logom hi-res a plné práva na komerčné využitie svojho loga..

Prečítajte si naše recenzia odborníka Wix Logo Maker aby zistili, čo ešte môže platforma urobiť.

Medzi čestné uznania iných tvorcov loga patria:

Pozri – Podobne ako vo Wix Logo Maker, Looka používa AI na určenie vašich preferencií štýlov. Vďaka pôsobivému výberu moderných a klasických šablón je to vynikajúca voľba pre profesionálne vyzerajúci dizajn. Prečítajte si viac informácií o funkciách platformy v našich do hĺbky preskúmania Looka.

DesignEvo – Tento tvorca logov je ideálny pre rýchlu a jednoduchú tvorbu loga. DesignEvo má viac ako 10 000 šablón loga. Môžete tiež filtrovať svoje výsledky a ukladať viacero návrhov loga. Prečítajte si naše celá recenzia DesignEvo zistiť viac.

Moje posledné myšlienky

Ak máte čas a chcete svoje kreatívne talenty využiť, vyskúšajte ich Wix Logo Maker, ale nezabudnite na to najať profesionálneho dizajnéra v skutočnosti môže byť lacnejšie.

Na voľnej nohe na Fiverr ponúkajú balíčky už od 5 dolárov a poskytujú kvalitné logá na mieru, ktoré konkurujú iným profesionálnym dizajnérom účtujúcim stovky dolárov.

Stále nerozhodnuté? Môj kolega vyskúšal na Fiverre aj na Wix Logo Makera súťaž o návrh loga Už som sa zmienil skôr, takže neváhajte a pozrite sa na jeho prijatie oboch služieb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me