9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Будь то жорстока тварина чи безстрашний воїн, ви хочете, щоб спортивний логотип давав перевагу вашій команді, перш ніж ви навіть ступите на поле. Але так багато задуматися – кольори, шрифти, стилі значків тощо – може здатися, що отримання логотипу якості неможливо без величезного бюджету.


Неправда! Стривайте вперед зараз щоб дізнатися, як ви можете найняти досвідченого дизайнера спортивного логотипу всього за 5 доларів.

Щоб змусити вас конкурувати з логотипами великого часу, я покажу ваші улюблені спортивні логотипи і чому вони так добре працюють. Пропустіть униз, щоб побачити ці логотипи або читайте далі, щоб дізнатися, як використовувати простий онлайн-інструмент для створення власного логотипу.

9 найкращих спортивних логотипів

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для Free-image1

Логотип від maverickdigital
(найняти maverickdigital за 5 доларів)

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для Free-image2

Логотип LIZZY LO
з DesignCrowd

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для Free-image3

Логотип від febriansatria
(найняти febriansatria за 15 доларів)

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для Free-image4

Логотип giovannigiga
з 99 дизайнів

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для Free-image5

Логотип від adi @ rt
з 99 дизайнів

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для безкоштовного зображення6

Логотип від SoulLight
з DesignCrowd

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для безкоштовного зображення7

Логотип від rajkumarpal962
(найняти rajkumarpal962 за 20 доларів)

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для безкоштовного зображення8

Логотип NamiLurihas
з DesignCrowd

9 найкращих спортивних логотипів та як зробити свої власні для вільного зображення9

Логотип bysrikandi95
з 99 дизайнів

Як оцінити дизайнер логотипів за велику ціну

Я визнаю, коли вперше почув, що ти можеш найняти позаштатного дизайнера у Fiverr щоб створити ваш спортивний логотип всього за 5 доларів США, я був дуже скептичний. Але все змінилося, коли я побачив якісну роботу, яку нещодавно отримав колега від дизайнерів Fiverr (натисніть тут, щоб подивитися).

 Деякі фрілансери Fiverr, які пропонують логотипи за мінімальну плату за «концерт» у 5 доларів, є досить талановитими. Вони голодні за проектні роботи, щоб допомогти їм створити свою репутацію. Більш досвідчені дизайнери інколи заряджають трохи більше.

Основні моменти Fiverr:

  • Знай, кого ти наймаєш. Зоряні оцінки, відгуки клієнтів та портфелі роботи дозволяють побачити, наскільки добре працювали дизайнери в минулому.
  • Залишайтеся на зв’язку зі своїм дизайнером кожен крок шляху. Настільний обмін повідомленнями та безкоштовний мобільний додаток дозволяють легко перевірити його в будь-який час.
  • Виберіть найкращий пакет для вас. Дизайнери Fiverr пропонують різні рівні обслуговування та додаткові додатки, тому ви отримуєте саме те, що потрібно за ціною, яку ви можете собі дозволити.
  • Спробуйте це безризиково. Коли ви наймаєте дизайнера, Fiverr зберігає ваші гроші в депозитному режимі. Ви платите лише після того, як дизайнер виконав роботу на ваше задоволення.

Перегляд сайту Fiverr

Fiverr полегшує пошук потрібних послуг. Дизайн логотипу помітно відображається під графікою & Дизайн → Логотип & Заголовок меню фірмової ідентичності.

Скріншот Fiverr - меню «Графіка та дизайн»

Якщо натиснути Дизайн логотипу, ви отримаєте доступ до майстра пошуку дизайну логотипів, який знайде кваліфікованих дизайнерів на основі ваших потреб та стильових уподобань. Ви також можете просто ввести ключові слова у вікні пошуку – для цього проекту я щойно вписав “спортивний логотип”.

Ви можете звузити свої параметри, вказавши категорію дизайну (наприклад, мінімалістичний або талісман), часові рамки проекту та діапазон бюджету..

Скріншот Fiverr - Дизайнери спортивних логотипів

Порівняно з іншими категоріями, зона спортивного логотипу має дуже багато талановитих дизайнерів. Рекомендуємо переглянути декілька концертів та портфоліо користувачів, щоб побачити, хто найкраще може керувати вашою конкретною концепцією логотипу. Ви завжди можете надіслати безкоштовне вступне повідомлення, якщо хочете повідомити свої ідеї, перш ніж взяти участь у дизайнерському концерті.

Перейдіть на All-In з дизайнерами Fiverr Pro

Коли тільки найкращі з найкращих будуть робити для ваших потреб логотипу, Fiverr також пропонує Pro вибір добірних дизайнерів. Дизайнери Fiverr Pro постійно демонстрували свій винятковий талант та якість. Незважаючи на те, що вони можуть бути дорожчими, ви виявите, що вони пропонують більш персоналізовану послугу та займуть додатковий час, щоб ваш логотип виглядав виразно.

Скріншот Fiverr - Послуги з дизайну логотипів Fiverr Pro

Пошук логотипу веб-сайту

Подивіться на новий логотип веб-сайту Planet – це правильно, це зробив фрілансер. Один з моїх колег взяв на себе завдання найняти декількох дизайнерів, щоб побачити, хто може придумати найкращий новий логотип для нашого сайту. Треба сказати, я був приємно здивований роботою, яку він отримав, і деякі найкращі дизайни надходили за найнижчою ціною. Для всіх подробиць ознайомтеся з його поглиблене порівняння найкращих послуг із дизайну логотипів.

Як зробити власний логотип для спорту

Якщо ви відчуваєте натхнення створити свій власний спортивний логотип, запрошую вас ознайомитись із виробником логотипів Wix. Приємно в тому, що він працює від AI (Штучний інтелект). Як це працює? Коротка відповідь: ви відповісте на ряд питань, що стосуються ваших переваг дизайну, а Wix Logo Maker створює дизайн логотипів для вас.

Безкоштовно використовувати інструмент для розробки якомога більше логотипів – ви платите лише у тому випадку, якщо хочете використовувати один з логотипів комерційно..

Починається з виготовлювача логотипів Wix

Крок перший: Перейдіть до виробника логотипів Wix та підпишіться на безкоштовний рахунок. Це легко зробити: просто скористайтеся електронною адресою або увійдіть в обліковий запис Facebook або Google, щоб пришвидшити процес реєстрації.

Скріншот Wix Logo Maker - екран реєстрації

Запуск двигунів – процес проектування

Як бачите, питання дуже прості. По-перше, ви введете ім’я та необов’язковий слоган своєї команди.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть розробку

Порада експертів: Менше значить більше. Ви не хочете надмірно ускладнювати свій логотип довгим ім’ям або слоганом, і вам не захочеться включати адресу веб-сайту, оскільки це може бути важко читати невеликими розмірами. Дотримуйтесь найосновніших елементів: ім’я вашої команди, і якщо ви хочете, ім’я спорту та / або талісмана. Ви завжди можете включити додаткові деталі на майки, плакати та рекламні матеріали.

Далі ви ввійдете у спорт або основну діяльність своєї команди. Введіть ключове слово або два і подивіться, що з’являється. Не можете знайти свій точний спорт? Виберіть найближчу відповідність, або ви можете пропустити цей крок взагалі.

Скріншот Wix Logo Maker - для чого ваш логотип?

Переміщення в наступну базу тут – це категорія зовнішнього вигляду. Ви можете вибрати до трьох слів, які найкраще описують особистість чи імідж вашої команди. Я пішов грайливо, дотепно та свіжо, оскільки на цей раз я розробляю логотип команди “Планета веб-сайтів”.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

Ось ще один необов’язковий, але потенційно корисний питання: де ви хочете використовувати свій логотип? В основному це стосується того, що Wix може рекомендувати інші сервіси, наприклад, його розробник веб-сайтів (щоб дізнатися більше про це, читайте наші повний огляд Wix).

Скріншот Wix Logo Maker - використовує логотип

Вибір ідеального дизайну логотипу

Після того як ви відповіли на всі запитання, Wix створить для вас деякі концепції логотипу. Ви помітите, що я зазнав великого часу – нічого з пов’язаним з гольфом не з’явилося, а насправді жодних іконок не завантажено, просто порожні квадрати та кілька потворних поєднань кольорів. На жаль.

Можливо, на сайті виникли проблеми, але коли я спробував це ще раз, у мене був такий самий результат, тож … можливо, Wix потрібно було трохи попрямувати до штрафного поля. (Вибачте за свої погані спортивні каламбури.) Це потрібно пам’ятати з цими часом випадковими конструкціями AI – вам слід орієнтуватися на дизайн, який має найбільший потенціал, а не пошук абсолютної досконалості. На щастя, ви не обмежені тим, що бачите. Ви можете редагувати та налаштовувати кожну останню деталь на свій смак.

Я вибрав середній варіант, тому що мені сподобався шрифт, але ви побачите, що він виглядав зовсім інакше, до того моменту, як я його закінчив.

Скріншот Wix Logo Maker - логотипи, створені AI

Вибравши запропонований логотип, ви перейдете до інструменту редагування, моєї улюбленої частини виробника логотипів. По-перше, мені потрібно було щось зробити про відсутність ікони, тому я шукав мистецтво, пов’язане з гольфом. Я знайшов зображення м’яча для гольфу, яке теж трохи схоже на планету чи місяць – ідеально! Приємний заощадження, Wix.

Навіть якщо це часом виявляється невеликим, я це виявив Wix пропонує набагато більше гнучкості дизайну порівняно з іншими виробниками логотипів. Ви можете грати з такими налаштуваннями, як стилі та розміри шрифту, кольорові палітри, фони, форми та інтервали символів.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Щоразу, коли ви хочете перевірити додаткові параметри кольорів чи макетів, натисніть Спробуйте інший дизайн у верхньому лівому куті редактора. Я особливо рекомендую експериментувати з кольорами. Зверніть увагу, наскільки різні версії логотипу моєї команди з міні-гольфу:

Скріншот Wix Logo Maker - Варіанти дизайну

Порада експертів: Спробуйте уявити, як будуть виглядати різні шрифти, піктограми та кольорові комбіновані друк та онлайн. Темний логотип може чудово виглядати на веб-сайті з білим тлом, але він буде нечитабельним на синіх трикотажних виробах. І якщо ви плануєте побачити логотип вашої команди в газетах або на новинних сайтах, переконайтеся, що все добре виглядає і в кольорі, і в чорно-білому.

Як придбати ваш виграшний логотип

Коли ви задоволені побаченим, саме час вирішити, чи готовий ви придбати ваш логотип. Ви не зобов’язані робити покупку, тому є ще час повернутися до Фіверра якщо ви віддасте перевагу роботі справжньому експерту.

Ви можете завантажити безкоштовний зразок логотипу для некомерційного використання – отриманий файл буде неякісним, але це насправді чудовий варіант, якщо ви плануєте надіслати його дизайнеру логотипу Fiverr як точку натхнення.

Є два платні пакети логотипів на вибір – обидва – це разові покупки, і обидва надають повні права на комерційне використання вашого логотипу.

The Основні план – хороший вибір, якщо ви хочете лише відображати свій логотип на веб-сайтах та в цифрових носіях. Ви отримуєте високоякісні файли PNG вашого логотипу у кольорових, чорно-білих, монохромних та відтінках сірого.

Враховуючи, що цей логотип призначений для спортивної команди, і ви, ймовірно, плануєте його надрукувати, можливо, вам захочеться Розширений пакет замість цього. Цей план дає вам все в базовому пакеті, а також масштабовані векторні файли, які вам знадобляться для надрукування вашого логотипу в оптимальній якості. Ви також отримуєте набір графічних зображень у соціальних мережах, які допоможуть вам генерувати інформацію про вашу команду в Інтернеті.

Спортивні логотипи зроблені за допомогою виробника логотипів Wix

Спортивний логотип, зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - веб-сайт Planet Mini Golf Team

Спортивний логотип, зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - хокейні всі зірки Pinnacle Peaks

Спортивний логотип, зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - Skyloft Academy Eagles

Спортивний логотип зроблений за допомогою логотипу Wix - Royal Hills Cricket Club

Надихайтеся відомими спортивними логотипами

Спортивний логотип - Даллас ковбої

Незалежно від того, ви живете в США чи десь на Землі, ви, мабуть, бачили це Даллас Ковбої логотип в якийсь момент. Форма зірки неймовірно проста, але в поєднанні з шрифтом західного стилю вона прекрасно представляє будинок команди: Техас, штат Самотня зірка.

Спортивний логотип - Golden State Warriors

Цей логотип для НБА Воїни Голден Стейт Стейт – це ще один приклад спортивного логотипу, який пов’язаний зі своїм регіоном – Сан-Франциско, штат Каліфорнія, де ви знайдете міст Золоті ворота. Каліфорнія також відома як Голден-Стейт. Простий, але дуже ефективний брендинг.

Спортивний логотип - турнір майстрів

The Турнір для майстрів логотип не є ідеальним зображенням форми Сполучених Штатів, але його основний акцент добре відтворений. Дірка та прапор приблизно вирівнюються там, де проводиться легендарний турнір з гольфу: Огаста, штат Джорджія. Крім того, «Гольфісти» базуються на емблематичній куртці «Masters», на якій цей дизайн видно.

Спортивний логотип - Прем'єр-ліга

Цей однокольоровий логотип для коронованого лева – це кольоровий лев прем’єр-ліга виділяє роялті. Кольоровий фіолетовий також асоціюється з благородством, честолюбством та марнотратністю, що багато хто може погодитись добре узгоджується із змагальним світом футболу (чи футболу, якщо хочете).

Спортивний логотип - Олімпійські ігри

Всесвітньо визнаний логотип для Олімпійські ігри виділяється з текстом або без нього. Замикаючі кільця та кольори об’єднують континенти, представлені в Олімпіаді: Азію, Африку, Європу, Океанію та Америку..

Спортивний логотип - Бейсбол вищої ліги

Популярний спорт в Америці (і, справедливо кажучи, і за межами країни), логотип для Бейсбол вищої ліги ефективно поєднує в собі кольори країни червоний, білий та синій. Крім того, простий дизайн ілюструє спорт без особливих деталей, який добре піддається різноманітності одягу та рекламних товарів. Ця стильова та колірна гамма також з’являється у логотипах інших спортивних організацій, таких як НБА та НФЛ.

Спортивний логотип - Milwaukee Brewers

На мить дотримуючись бейсболу, цей логотип для Пивовари Мілуокі особливо добре виконується. Як? Погляньте ближче на рукавичку для бейсболу – ви побачите, що вона складається з “М” і “Б.” Шрифт також перегукується з логотипами класичних пивоварних заводів, за якими названа команда.

Спортивний логотип - Tropical Twist

Мені подобається цей логотип для Тропічний твіст запрошувальна – вона містить живу острівну кольорову гаму, поєднану з тропічними творами мистецтва та гімнасткою в середині стрибка. Це прикольний дизайн, який атлети, тренери та прихильники можуть демонструвати на футболках та командних плакатах.

Спортивний логотип - Скейне скелелазіння

Геометрично натхненний логотип для Східне скелелазіння має тонкий, але ефективний 3D ефект. Але придивіться ближче … скелі також нагадують форму оперного театру Сіднея, однієї з найвідоміших світових пам’яток.

Спортивний логотип - Яка команда качки з боулінгу

Цей логотип талісмана для боулінгу – просто задоволення – Що за качка справді! Не бійтеся розважитися своїм дизайном логотипу, особливо з лігами для дорослих, де хитрі каламбури не ображатимуть ваших прихильників. Це виглядатиме фантастично на майках-боулінгах, куртках та рекламних плакатах, розміщених стратегічно.

* Веб-сайт Планета не пов’язаний ні з однією з вищезгаданих спортивних організацій.

Гра закінчена – Фінальні думки про спортивні логотипи

Ну, це обгортання, люди. Якщо після поглинання всієї цієї інформації ви почуваєтеся трохи задувленими, зробіть трохи подих і зберіть свої думки. Коли ви розробляєте дизайн логотипу, подумайте про своїх прихильників та загальну особистість команди. Ви можете взяти до уваги знакові орієнтири та кольори вашого регіону, оскільки вони також можуть додавати шари до логотипу вашої команди.

Ознайомившись із усіма своїми варіантами, уважно подивіться на послуги з дизайну логотипів, або найняти дизайнера на Fiverr якщо це узгоджується з вашими цілями. Найбільше розважайтеся, грайте чесно і продовжуйте радіти своїй команді!

Хочете зробити ще кілька прикладів дизайну? Детальніше про створення футбольні логотипи, бейсбольні логотипи, логотипи футбольної команди, логотипи для фітнесу, і ей, ми навіть охоплені експортує ігрові логотипи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me