9 найкращих логотипів природи та відкритого типу та як зробити свої власні [2020]

Ми пов’язуємо природу з простотою, але створити чудовий логотип природи, який люди пам’ятають та однозначно ототожнюють із вашим брендом – справа не проста. Що повинен представляти логотип? Чи має бути зображення реалістичним чи мінімалістичним? А як щодо шрифту? Такі рішення різняться між незабутнім логотипом і просто іншим гарним малюнком.


Ось чому ми всі хочемо, щоб ми могли просто найняти професійного дизайнера. Що ж, як виявляється, ви можете дозволити собі це, навіть якщо ви маєте надто щільний бюджет – якщо знаєте, де шукати. Не соромтеся стрибайте вперед зараз щоб дізнатися мій секрет найму творчого дизайнера логотипу всього за 5 доларів!

Якщо ви бажаєте почати самостійно випробовувати дизайнерські ідеї з природою, немає проблем. Я покажу вам, як створити логотип безкоштовно за допомогою виробника логотипів DIY. Для більше натхнення, дивіться деякі відомі дизайни логотипів природи нижче.

9 кращих логотипів природи

Природа логотип - сосни

Логотип mmdesignpro
(найняти mmdesignpro за $ 35)

Логотип природи - Fluuid

Логотип від HambaTuhan
з DesignCrowd

Природа логотип - Tris & Co.

Логотип alexafeeley
(наймайте Алексафілі за 50 доларів)

Логотип природи - Амазонська природа

Логотип Єсима Тузуна
з 99 дизайнів

Природа логотип - гірські велосипедні тури по Сіетлі

Логотип Maxo-Biz
з DesignCrowd

Природа логотип - Дикі коріння

Логотип Creativezone2
(найняти creativezone2 за 30 доларів)

Природа логотип - полум'я

Логотип від блискавки
з 99 дизайнів

Логотип природи - Alo & Terra

Логотип від moowedition
(найняти господарство за 20 доларів)

Природа логотип - Пелюст

Логотип Gobbletygook
з 99 дизайнів

Як найняти природу & Відкритий дизайнер логотипів за чудову ціну

Оскільки це позачасовий і універсальний, природа є ідеальною темою для широкого спектру брендів – від здоров’я та краси до їжі, одягу та спорядження на свіжому повітрі. Щоб отримати найпривабливіший і незабутній логотип природи для вашої компанії за найнижчою ціною, рекомендую найняти дизайнера на Fiverr.

Ви, безумовно, можете використовувати власний виробник логотипів “Зроби сам”, щоб створити власний дизайн логотипу, і я покажу вам, як нижче. Але самі логотипи рідко настільки унікальні або креативні, як те, що ви можете отримати, найнявши досвідченого професіонала. А коли ціни на логотип на Fiverr починаються лише від 5 доларів, ви навіть можете заощадити гроші, не зробивши це самостійно.

Якщо наймати справжнього дизайнера за 5 доларів здається нерозумно дешевим (це зробило для мене!), То ви будете приємно здивовані якістю, яку можете отримати. Нещодавно мій товариш по команді перевірив купу дизайнерських послуг і повернувся з трьома логотипами веб-сайтів на планеті, розробленими різними дизайнерами Fiverr. Перевір його повне порівняння дизайну логотипу судити про якість про себе.

Як працює Fiverr для дизайну логотипів

Якщо ви не знайомі з Fiverr, ось короткий опис того, як працює платформа. (Більш детально та всі поради щодо професійних підручників зверніться до нашого огляд експерта Fiverr.)

Для початку, перейдіть на головну сторінку Fiverr і виберіть категорію «Дизайн логотипів».

Скріншот Fiverr - меню «Графіка та дизайн»

Звідти ви можете або переглядати профілі дизайнерів вручну, або використовувати майстер пошуку логотипу щоб вибрати найбільш відповідні фільтри для вашого проекту. Цей прохідний процес заощаджує вам багато часу, оскільки на вибір є понад 3 500+ дизайнерів логотипів.

Скріншот Fiverr - майстер пошуку дизайну логотипів

В основному, Fiverr – це позаштатна платформа, яка з’єднує клієнтів з дизайнерами (та багатьма іншими видами “продавців”) з усього світу. Кожен дизайнер встановлює власну ціну, терміни доставки, політику перегляду та інші деталі проекту. Тому вам потрібно витратити деякий час на перевірку портфелів та читання відгуків, щоб знайти та найняти дизайнера логотипів, який пропонує те, що вам потрібно.

На щастя, у Fiverr є кілька чудових функцій, які допоможуть вам знайти найкращого дизайнера логотипів для вас:

 • П’ятизіркова система оцінювання з громадськими відгуками клієнтів
 • Категорії, що відображають рівень досвіду кожного дизайнера в Fiverr (Новий продавець, рівень 1 тощо)
 • Варіант «Fiverr Pro» для роботи з перевіреним (але зазвичай дорожчим) дизайнером
 • Корисні фільтри пошуку за стилем логотипу, часовим рамком проекту, мовою, форматами файлів тощо
 • Вбудована система обміну повідомленнями, щоб ви могли безпосередньо спілкуватися з дизайнерами, перш ніж наймати її

Порівняйте пакети на сторінці профілю дизайнера, щоб легко побачити, що включено, а що не на кожному рівні цін:

Скріншот Fiverr - Порівняйте пакети

Ви повинні заплатити заздалегідь, щоб почати свій проект, але Fiverr зберігає ваші кошти, поки ви не затвердите остаточний дизайн. Перш ніж надати це схвалення, ви можете надіслати запит на зміни – і багато дизайнерів пропонують необмежену кількість змін, тому вам не доведеться погоджуватися.

Ознайомтеся з кількома логотипами, натхненими природою, які я знайшов за декілька хвилин перегляду Fiverr.

Логотип природи - Iron and Alder

Логотип від nirali_logo
(найняти nirali_logo за 10 доларів)

Природа логотип - Здоров'я біо хакерів

Логотип mrtranscendence
(найняти меррансцендент за 10 доларів)

9-кращий-природа-відкритий-логотипи-і-як зробити власний образ6

Логотип mianmudasser
(найняти міанмудассер за 5 доларів)

Природа логотип - Snomoln

Логотип від mountdesign
(наймати mountdesign за 5 доларів)

Як зробити власний логотип природи

Якщо ви відчуваєте творчість і хочете спробувати створити власний дизайн логотипу, рекомендую Looka. Цей виробник логотипів DIY використовує штучний інтелект (AI), щоб створити унікальний логотип, який потім можна налаштувати в простому, зручному редакторі. Щоб дізнатися більше, читайте наше повний огляд Looka.

За допомогою Looka ви можете безкоштовно розробити кілька логотипів. Ви платите, лише якщо любите те, що ви створили, і хочете використовувати логотип для вашого бізнесу.

Крок за кроком, ось як Looka працює.

1. Почніть

Перейдіть на головну сторінку Looka, введіть назву вашої компанії та натисніть Почати. Вам НЕ потрібно реєструватися спочатку.

Скріншот Looka - домашня сторінка

2. Розкажіть Looka більше про свій бренд

Після того, як ви введете назву вашої компанії, Looka проведе вас через кілька екранів, щоб її AI міг дізнатися більше про вашу компанію:

 • Введіть свою галузь
 • Виберіть п’ять і більше логотипів, які вам подобаються
 • Виберіть одну або дві кольорові палітри
 • Далі вдосконаліть свою колірну гамму, вибравши до трьох конкретних кольорів
 • Додайте свій слоган
 • Шукайте та додайте до п’яти символів (параметри природи, показані нижче)

Ви можете пропустити будь-який із цих кроків, але виконавши їх усі, ви отримаєте найбільш налаштований логотип.

Скріншот Looka - Бібліотека логотипів природи

Професійний підказки: Природа управляє цілим спектром кольорів: від океано-блакитного до західно-червоного, зеленого листя до жовтих сонячних променів. Ви можете наклеїти кольори реального життя для своєї іконки (наприклад, блакитний для неба або коричневий для ґрунту), або можете додати грайливий та сучасний твіст, використовуючи натомість несподівані кольори (наприклад, фіолетове дерево).

У будь-якому випадку, колір, безумовно, має значення для вашого бренду, тож перегляньте нашу кращу психологію основних кольорів, щоб переконатися, що кольори вашого логотипу виражають вашу особу та місію.

3. Виберіть логотип, який вам подобається

Після того як ви відповіли на ці запитання, Looka покаже вам десятки дизайнів логотипів. Клацніть будь-який логотип, який вам подобається, щоб розпочати його налаштування.

Скріншот Looka - створені логотипи природи

Професійний підказки: Не навантажуйте занадто сильно над вибором логотипу; практично кожен елемент може бути змінений на екрані редагування (що далі). Я рекомендую прокручувати логотипи на 50 або більше, і обирати, хто з них приверне вашу увагу найбільше. Якщо він виділяється дуже швидким поглядом, велика ймовірність, що він виділиться і для ваших клієнтів!

4. Налаштуйте свій логотип

Щойно ви знайшли логотип, який розмовляє з вами, настав час зробити всі дизайнерські налаштування, які зроблять це справді вашим власним. Редактор Looka дозволяє легко змінити практично будь-який аспект вашого логотипу.

Наприклад, ви можете вибрати новий шрифт для назви компанії чи слогана, використовуючи корисні категорії, показані нижче.

Скріншот Looka - бібліотека шрифтів

З тієї ж панелі редагування з лівого боку ви можете:

 • Додайте контур або форму фону
 • Зміна кольору фону
 • Змініть колір тексту, макет та вирівнювання
 • Пошук нового символу
 • На вкладці Історія поверніться до попередньої версії (приголомшливо для скасування помилок!)

Якщо ви остаточно передумаєте про свій дизайн, завжди можете почати все з початку. Щоб повернутися до оригінальної сторінки дизайну логотипів, натисніть кнопку “Назад” у браузері або кнопку “Інформаційна панель” у верхньому лівому куті.

Скріншот Looka - варіації макета

На інформаційній панелі ви можете натиснути Створити більше конструкцій логотипу, щоб переглянути нові логотипи на основі раніше наданої інформації.

5. Закінчити вгору!

Щойно ви внесете зміни, ви готові придбати ваш логотип – якщо захочете. Looka пропонує три пакети логотипів, кожен за одноразову плату. Ціни є досить розумними, але не дуже дешевими, тому ви, можливо, захочете взяти напрокат дизайнера на Fiverr.

На щастя, Looka збереже ваш дизайн логотипу у вашому обліковому записі, тому вам не доведеться приймати рішення про покупку відразу.

Професійний підказки: Не впевнені, які формати файлів вам потрібні? Ось хороше правило. Якщо ви плануєте використовувати тільки ваш логотип в Інтернеті, то PNG або JPEG з високою роздільною здатністю повинні бути добре. Але якщо ви коли-небудь плануєте надрукувати свій логотип на чомусь більшому, ніж візитна картка, вам знадобляться масштабовані векторні файли (найчастіше EPS, AI або SVG). Ось кілька логотипів із природною тематикою, які я зробив:

Природний логотип, створений за допомогою Looka - Freshly FarmsЛоготип природи, створений за допомогою Looka - EverOUT
Логотип природи, створений за допомогою Looka - Daisy DelightЛоготип природи, створений за допомогою Looka - BioPur

Надихайтесь відомими логотипами природи

Сама природа величезна – від океанів до пустель до тропічних лісів, тому не дивно, що там існує величезна кількість натхненних природою логотипів. Я вибрав кілька моїх улюблених логотипів, які використовують природні теми з унікальними кольоровими палітрами та стилями дизайну.

Природа логотип - Biolage

Біолажа, бренд по догляду за волоссям високого класу, застосовує простий підхід до зображення природи, використовуючи приглушений і спокійний відтінок зеленого поруч із великим, легким для читання словом. Закруглений шрифт sans-serif здається сучасним і дорогим, але все ще доступним та привітним. Піктограма листя натякає, що природа – це заключна частина головоломки щодо догляду за волоссям.

Природа логотип - Гірське спорядження

На іншому кінці спектру “природи” є Гірське спорядження. Замість земляної колірної гами він використовує потужний червоний колір, щоб викликати пристрасть, хвилювання та пригоди сходження. Форма гірської ікони імітує назву компанії M, тоді як шкварний шрифт відчувається міцним і надійним – як і зовнішній прилад, який продає компанія.

Природа логотип - Nivea Sun

Завдяки своїй природній колірній гамі, то Nivea Sun логотип насправді є розумним варіантом на стандартному логотипі компанії (темно-синій значок посередині). Додавши сонце, яке визирає з фону, цей логотип стає динамічним, запам’ятовується та ідеально адаптується до лінійки засобів захисту від сонця Nivea. Він також відрізняється чудовим кольоровим контрастом і читабельністю.

Природний логотип - приватні добірки Enzo

Енцо, компанія з органічного чаю розігрує природну тему з логотипом із простим, двоколірним листям. Розміщення аркуша у верхній частині тексту надає йому повітряної якості, як ніби він пливе вниз тихим вітерцем. Мені подобається, як назва компанії смілива і легка для читання, але при цьому отримує нотку грайливості від маленького, компенсованого O.

Логотип природи - Томмі Багам

Від приглушеної палітри кольорів до нерівномірного стилю буквеного напису Томмі Багам логотип випромінює вітрові острови. Жовті лінії сонячного променя притягують погляд до ніжно зігнутої пальми, надаючи логотипу сильний зоровий центр та відчуття рівноваги. Хоча він використовує тему сонячного світла, цей логотип відчуває себе заспокійливішим та розслабленим, а не яскравим та енергійним.

Природа логотип - Tinder

Тиндер – чудовий приклад дизайну логотипів природи, що доходить до його мінімалістичної крайності. Замість того, щоб використовувати реально виглядаючий значок полум’я, логотип Tinder представляє більш закруглену, круглу форму – перетворюючи потенційно загрозливий символ вогню на щось доброзичливе та грайливе. Градієнтний фон також дуже в тренді.

Природа логотип - Тімберленд

Образи природи часто викликають почуття миру і спокою, але це Тімберленд логотип нагадує, що час, проведений на природі, теж може бути активним та потужним. З чорно-жовтим кольором із високим контрастом та ломким шрифтом, логотип Timberland має вінтажне, чоловіче та міцне відчуття – ідеально підходить для компанії, яка продає довговічні чоботи.

Природа логотип - Evian

Розкішний бренд мінеральної води, Евіан включає своє джерело води – Французькі Альпи – у свій логотип. Хоча гірські вершини спрощені, вони все ще зберігають сильну тривимірну присутність своїми зубчастими лініями. Білий простір між вершинами наштовхує око на те, щоб побачити льодовики, тож ви передбачаєте, що чиста вода Евіана тече вниз, привертаючи погляд до сміливого червоного слова.

Логотип природи - компанія з пивоваріння «Дуб живий»

Жива компанія з пивоваріння дуба, Техаська крафтова пивоварня використовує класичний логотип стилю, який є складним, але збалансованим. Банер, тіньові тіні та густі жовті обриси надають цьому логотипу вічний вигляд, а високий контраст чорного, жовтого та білого кольорів забезпечує легку читабельність та дає сильне відчуття дії та енергії.

Логотип природи - Gaiam

The Гаям Логотип використовує ікону, відому як Квітка життя, яка символізує єдність і духовність – дві ключові цінності для аудиторії компанії йоги, пілатесу та інших медитативних фітнес-практиків. Навіть якщо покупці не знають про значення цього символу, він все одно відображає універсальні ідеї, такі як цвітіння, краса та ріст. Мені також подобається, як форми літер відображають геометрію квітки, щоб створити згуртований, візуально приємний знак.

Як ви зробите свій логотип природи?

Як ви, напевно, можете сказати до цього часу, не існує встановлених правил для створення логотипу «природа». Залежно від кольору, шрифту та інших елементів дизайну, які ви обираєте, ваш характер або логотип на відкритому повітрі може бути будь-яким, що ви хочете: мирним, безтурботним, динамічним, земляним, вінтажним чи сучасним.

Саме ці необмежені можливості роблять дизайн логотипів природи настільки цікавим, але й таким же складним для того, щоб робити добре. Якщо ви хочете спробувати власні творчі ідеї, над головою до Looka безкоштовно розробити логотип (або два-три!) Якщо ви бажаєте залишити свій логотип природи досвідченому професіоналу, переглядати Fiverr знайти талановитого дизайнера, який раніше створював чудові логотипи з природою.

Щоб отримати ще більше можливостей, перегляньте наш список послуги з дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map