9 найкращих хмарних хостингових послуг у 2020 році – надійні та доступні

Пошук хмарного хостингу, який відповідає вашим конкретним потребам, може стати досить заплутаним. Як ви порівнюєте господарів, коли вони пропонують абсолютно різні моделі ціноутворення? Як дізнатися, чи будете ви платити за те, що вам потрібно, або переплатити за купу непотрібних функцій?


Хоча все більше хостів пропонують хмарні хостингові рішення, схоже, не існує єдиної уніфікованої моделі того, що повинні включати хмарні хостингові послуги. Інформація не завжди чітка, а іноді навіть не існує способу дізнатися, чи хмарний сервіс хостингу керується чи не управляється.

Щоб допомогти вам зробити правильний вибір, я порівняв великі бренди, AWS, Google Cloud і Microsoft Azure, з хостами, про яких ви, можливо, не чули – але просто могли б вам забезпечити набагато кращий хмарний хостинг.

У поспіху? Це наші найкращі хмарні хостингові послуги

 • Рідка павутина – Потужний хмарний хостинг з найкращою гарантією обслуговування
 • Каматера – Гнучка і проста в налаштуванні, потужність до 72 vCPU
 • InterServer – Базовий хмарний VPS-сервер за ціну спільного хостингу
 • Клацніть тут, щоб отримати ще 6 варіантів
 • Таблиця порівняння
 • FAQ

Contents

Що ми шукаємо в кращих хмарних хостингових послугах

Хоча плани хмарного хостингу значно відрізняються, все ж є набір функцій, які всі хости в цьому списку надають:

 • Надійність та тривалість роботи – Однією з найбільш обговорюваних переваг хмарного хостингу є його надійність, оскільки це не залежить від одного фізичного сервера. Однак деякі дешеві хостові хмари все ж можуть скоротити кути, і це може вплинути на тривалість роботи та надійність. Кращі хмарові хости в цьому списку виділяються винятковою надійністю та швидкістю.
 • Щедрі ресурси – Якщо ви переходите від спільного хостингу, можливо, ви звикли до “необмеженого” місця для зберігання та пропускної здатності, який багато хостів заявляють, що пропонують (хоча насправді немає такого поняття, як необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність). Хмарний хостинг пропонує різні рівні зберігання, пам’яті, потужності обробки та пропускної здатності. Усі хости в цьому списку мають достатньо велике забезпечення ресурсів у своїх планах базового рівня.
 • Кілька локацій на сервері – Хоча хмарний хостинг побудований на тисячах серверів, які працюють разом, хмарові хости в цьому списку надають вам певний вибір щодо розташування ваших серверів, щоб ви могли вибрати найбільш близьких до ваших відвідувачів.
 • Зручність у користуванні – Хоча хмарний хостинг рідко настільки простий у використанні як спільний хостинг (якщо це не керована послуга), найкращі хмарні хостингові рішення відносно прості в навчанні або мають дійсно хороші бази знань або навчальні посібники.
 • Легко масштабується – Кращі постачальники послуг хмарного хостингу дозволяють легко додавати більше ресурсів у ваш хостинговий план під час зростання вашого веб-сайту, гарантуючи, що ваші відвідувачі не зазнають жодних збоїв, коли ви отримуєте більше трафіку.

1. Рідкий веб – потужний хмарний хостинг з найкращою гарантією обслуговування навколо

Рідкий веб-хостинг в хмарі Зовнішнє посилання на афішу: Рідка веб

Liquid Web пропонує рішення хмарного хостингу для майже будь-яких потреб. Типи хостингу включають:

 • Хмарний хостинг WordPress та WooCommerce
 • Хмарний хостинг VPS
 • Хмара присвячена
 • Приватна хмара VMware

Плани хмарного хостингу для рідких веб коштують недешево, але якщо ви витрачаєте бюджет, ви можете вибрати один із хмарних хостингових планів WordPress на одному веб-сайті. Це також не пов’язує вас з довгостроковими контрактами (ви можете платити щомісяця без зайвих витрат).

Більше того, на відміну від деяких хостів, Liquid Web не стягуватиме плату з вас або призупиняє вашу послугу, якщо ви перевищили щомісячну норму пропускної здатності.. Вони зв’язуться з вами для обговорення оновлення, але вам не потрібно хвилюватися про те, що ваш веб-сайт тим часом буде знищений. Якщо це просто стрибок трафіку, ви також можете залишитися на своєму існуючому плані. 

Моя найбільша боротьба з Liquid Web полягає в тому, що немає гарантії повернення грошей, якщо ви вирішите платити за один-два роки. Якщо ви користуєтесь щомісячним планом, ви зможете отримати відшкодування протягом перших кількох днів після реєстрації, але Liquid Web каже, що “як правило, це не забезпечує повернення річних планів”.

Особливості

 • Власні центри обробки даних компанії. Більшість постачальників послуг хмарного хостингу використовуватимуть сервери інших провайдерів, а також їх власні, але Liquid Web покладається виключно на власні центри обробки даних – понад 25 000 серверів у США та Європі.
 • Відмінні угоди про угод. Liquid Web має, можливо, найкращі угоди про рівень обслуговування з усіх хмарних хостів, які я перевірив. SLA зазвичай охоплюють тривалість роботи, але Рідка Інтернет включає:
  • Гарантія початкового часу відповіді 59-хвилинної служби технічної допомоги – Якщо ви не отримаєте відповідь на запит служби довідки протягом години, вам буде зараховано 10-кратну кількість часу за годину.
  • 100% гарантія тривалості роботи – Якщо ваш веб-сайт зазнає будь-якого простою, вам буде зараховано 10-кратну суму простою.
  • 30-хвилинна гарантія на обладнання – Якщо виникла помилка з виділеним серверним обладнанням, Liquid Web обіцяє виявити проблему протягом 30 хвилин або (ви здогадалися), вам буде зараховано 10-кратну кількість додаткового часу.
 • Повністю керував хостингом як стандарт. Усіми хмарними хостинговими продуктами з Liquid Web керуються повністю, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб підтримувати та захищати ваш сервер. Це також означає, що ви можете мати складну настройку сервера без найму розробника, і вони перенесуть ваш існуючий веб-сайт для вас. Також у вас є можливість самостійного керування серверами з планами хмарних VPS.
 • 100 Гб хмарних резервних копій. Завдяки планам VPS для хмарних рідинних веб-мереж ви отримуєте щоденне резервне копіювання в хмару 100 Гб, забезпечуючи можливість легкого відновлення даних у будь-який час. Плани WordPress також включають резервні копії, які зберігаються протягом 30 днів.

Щоб дізнатися більше, читайте наше повний огляд рідини в Інтернеті.

Основні плани плану2 вКПУ, 2 ГБ оперативної пам’яті, 40 ГБ накопичувача на жорсткому диску, пропускна здатність 10 ТБ (Cloud VPS)
Максимальний процесор та накопичувач8 vCPU і 200 ГБ SSD (Cloud VPS)
Максимальна пропускна здатність10 ТБ (VPS)
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?Виправлено

2. Kamatera – гнучка і проста в налаштуванні, потужність до 72 вCPU

Хмарний хостинг в Каматера

У Каматера є 13 центрів обробки даних на чотирьох континентах, із серверами в США, Європі, Ізраїлі та Гонконгу. Оскільки він використовує швидкі процесори Intel Xeon Gold, його сервери швидкі та потужні, даючи вам необхідну ефективність, незалежно від того, наскільки ресурсний ваш сайт.

Хоча це не відповідає гарантії часу роботи на Liquid Web, у нього є 99,95% гарантії безперервного часу. Якщо у вас виникла проблема, групи технічної підтримки доступні цілодобово – і ви також можете мати повністю керований сервер (за фіксовану щомісячну вартість).

Різниця між повністю керованим сервером та керованим сервером з Kamatera полягає насамперед у рівні підтримки, яку ви отримуєте – при повністю керованому варіанті у вас є експерт на вимогу, який може обробляти всі аспекти вашого сервера, тому вам не доведеться найняти внутрішнього експертного системного адміністратора. Опція керованого сервера включає моніторинг та обслуговування, але щоденне адміністрування систем залежить від вас.

Особливості

 • Повністю настроюється. Хоча ви могли обрати один із простих заздалегідь налаштованих планів, Kamatera дозволяє повністю налаштувати налаштування вашого хмарного сервера. Ви вибираєте кількість процесорів, оперативну пам’ять, сховище, IP-адреси, центр обробки даних, операційну систему та додатки, такі як cPanel або Plesk.
 • Параметри операційної системи. Kamatera дозволяє вибирати різні операційні системи, включаючи останні версії. Доступні операційні системи включають:
  • CentOS Linux v5-8
  • CloudLinux v5 та v6
  • Debian GNU / Linux v7-10
  • FreeBSD v9-12
  • FreeNAS 11
  • Ubuntu Server 12.04-18.04
  • Windows Server 2008-2019
 • 30-денна безкоштовна пробна версія. Хоча вам потрібно вводити дані вашої кредитної картки під час реєстрації, ви можете спробуйте Каматера безкоштовно протягом 30 днів. Пробна версія надає вам доступ до всіх функцій платформи управління хмарою Kamatera, одного хмарного сервера з конфігурацією до 100 доларів, призначеного менеджера облікових записів, 24/7 технічну підтримку та поради щодо найкращого хмарного рішення для ваших потреб після безкоштовна пробна версія закінчена.
 • Моментальна масштабованість. Якщо ви виявите, що вам потрібно більше ресурсів, Kamatera дозволяє збільшити потужність вашого сервера за лічені хвилини, додавши процесор, оперативну пам’ять, SSD, брандмауері, балансири завантаження тощо. З вас буде стягнуто плату лише за те, що ви використовуєте, тому вас не змушують оновити до абсолютно нового пакета.

Повний список функцій читайте у нашому поглиблений огляд Каматера.

Основні плани плану1 vCPU, 1 Гб оперативної пам’яті, накопичувач SSD 20 ГБ, пропускна здатність 5 ТБ
Максимальний процесор та накопичувач72 vCPU, 1 ТБ SSD
Максимальна пропускна здатність10 ТБ
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?Настроюється

3. InterServer – базовий хмарний сервер VPS за ціною спільного хостингу

Хмарний хостинг InterServer

InterServer може бракувати повних параметрів налаштування деяких хостів у цьому списку, але те, що йому не вистачає гнучкості, це компенсує доступність. Він також постачається з високим рівнем безпеки та спеціалізованими системами резервного копіювання, які включають зашифровані резервні копії та прості інструменти відновлення.

Параметри хмарного хостингу InterServer включають як хмарний VPS для Windows, так і для Linux, а також хмарний хостинг для WordPress. Існує 99,9% гарантії безперервного часу, але угода про домовленість не визначає розмір компенсації, яку ви отримуєте, якщо у вас є час простою, ніж цей.

Особливості

 • Доступність. Одне з найбільших сильних сторін InterServer – це те, що він є бюджетом. Ви можете мати хмарний VPS-сервер із 2 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ SSD та 2 ТБ передачі даних за ціну, схожу на спільний хостинг, як у GoDaddy або InMotion хостинг.
 • Безкоштовна міграційна служба. Якщо у вас вже є веб-сайт, розміщений в іншому місці, InterServer безкоштовно перемістить веб-сайт на новий хмарний сервер. Міграція також доступна 24/7.
 • Оптимізація WordPress VPS. Відомо, що WordPress уповільнює ваш веб-сайт у деяких ситуаціях, тому WordPress VPS включає заздалегідь налаштований плагін кешування та сервери, які використовують NGINX та FastCGI для випереджаючих швидкостей.
 • Вебузо. Якщо ви ніколи не чули про Webuzo, ви не самотні. Webuzo схожий на Softaculous і є дешевим і простим способом управління вашим хмарним сервером та встановленням програм, таких як WordPress. Вам не потрібно брати участь у додаткових витратах на cPanel або Plesk, оскільки це стосується власної зручної панелі управління. Це найкращий варіант, якщо ви новачок.

Для отримання додаткової інформації та результатів тестування продуктивності читайте наше огляд експерта InterServer.

Основні плани плану1 vCPU, 2 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ SSD, пропускна здатність 1 ТБ
Максимальний процесор та накопичувач16 вКПУ, 480 ГБ SSD
Максимальна пропускна здатність16 туберкульозу
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?Виправлено

4. Scala хостинг – доступний хмарний VPS, що особливо чудово підходить для WordPress

Хмара VPS в хостинговій мережі

Scala хостинг – це трохи прихований дорогоцінний камінь – ви, можливо, ніколи не чули про цю хостинг-компанію, яка пропонує регулярний спільний хостинг, а також керовані та самоврядні хмарні плани хостингу VPS. Плани для самоврядування є дуже елементарними та можуть дорого коштувати, коли ви додаєте такі речі, як ліцензії cPanel, резервні копії та інсталятори одним натисканням, такі як Softaculous.

Плановані хмарові VPS-програми Scala Hosting використовують SPanel (а не cPanel), власну панель управління, розроблену спеціально для хостингу VPS. Компанія Scala хостинг каже, що її панель управління є більш захищеною, а також допомагає пришвидшити ваш веб-сайт. Вона включає систему резервного копіювання та відновлення, безкоштовну шифрувальну протокол SSL та оптимізацію швидкості за допомогою NGINX та LiteSpeed.

Особливості

 • Захист безпеки SShield. Цей замовлений пакет безпеки, що входить до всіх керованих хмарних VPS-планів Scala Hosting, заблокує 99,998% шкідливого трафіку та атак на ваш веб-сайт. Він також включає автоматичні сповіщення, якщо хакер націлений на ваш веб-сайт. Більше того, SShield Security захистить усі веб-сайти у вашій хмарній службі VPS, будь то сто чи сто.
 • Менеджер SWordPress. Для додаткового захисту Scala Hosting впровадив власний менеджер WordPress, який бореться з проблемою сумнівної безпеки з WordPress. Менеджер SWordPress забезпечує автоматичне оновлення, забезпечує блокування безпеки WordPress, а також включені інструменти для клонування, постановки та резервного копіювання..
 • Масштабованість одним кліком. За допомогою хостингу Scala ви можете оновити або зменшити рівень хмарного VPS-сервера в будь-який час одним натисканням кнопки. Ви можете додати більше пам’яті, процесора, оперативної пам’яті та пропускної здатності в міру зростання вашого бізнесу – або зменшити ресурси, якщо виявите, що ви не використовуєте їх.
 • Параметри зберігання SSD та HDD. Хоча накопичувач SSD, безсумнівно, швидше, ніж накопичувач на жорсткому диску, зберігання на жорсткому диску дешевше, а хостинг Scala дозволяє налаштувати розподіл пам’яті за найкращими цінами. Наприклад, ви можете розділити сховище між SSD і HDD і використовувати SSD для ОС та баз даних і використовувати накопичувач на жорсткому диску для файлів. Ви все одно отримуєте великі швидкості, але ця налаштування є більш ефективною.

Щоб дізнатися більше про цю компанію, читайте нашу повний огляд хостингу Scala.

Основні плани плану1 vCPU, 2 ГБ оперативної пам’яті, 20 ГБ SSD, пропускна здатність 3 ТБ
Максимальний процесор та накопичувач24 vCPU, 500 ГБ SSD + до 2 ТБ місця на жорсткому диску
Максимальна пропускна здатність3 ТБ – але ваша послуга не буде обмежена, якщо ви будете використовувати більше
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?Виправлені плани та налаштовані хмарні рішення

5. Google / AWS / Azure – швидкий і безкоштовний, але все ж макдональдс хмарних серверів

Я об’єднав Google Compute Engine (GCE), веб-служби Amazon (AWS) та Microsoft Azure разом в один розділ, оскільки вони мають дуже схожі функції. Усі вони також мають безкоштовні плани, які ідеально підходять, якщо ви не впевнені, чи хостинг у хмарі вам підходить (або ваш бюджет не існує).

Ці три служби швидше схожі на хмарні обчислення McDonald’s. Усі чули про них, тому вони досить популярні, і ви можете спокуситися їх вибрати лише тому, що вони так відомі. Однак якість не настільки велика, як більш спеціалізовані постачальники послуг хмарного хостингу, а надана послуга та підтримка не є ідеальними.

Google Compute Engine

 • Безкоштовна безкоштовна пробна версія. Що стосується хмарної платформи Google, то це те, що ви отримуєте 300 доларів, які витратите на хмарний сервер протягом перших 12 місяців. Так, ви повинні вказати дані своєї кредитної картки, але з вас не стягуватиметься плата автоматично, якщо ви забудете скасувати її наприкінці 12 місяців (на відміну від більшості компаній, що мають продукти для передплати).
 • Безкоштовний вічний план. Наприклад, якщо ви просто хочете, щоб веб-сайт WordPress, наприклад, безкоштовний рівень GCE з одним екземпляром F1-мікро має достатню потужність обробки та зберігання для простого веб-сайту – але він досить обмежений.

Веб-сервіси Amazon

 • Безкоштовний сервер EC2 на 12 місяців. Гаразд, значить, у вас є обмежена кількість ресурсів, з якими можна грати, але ви завжди можете масштабувати план до оплачуваного, якщо переростите безкоштовний план. Є також вільний план назавжди.
 • 99% гарантії безперервного часу. Ви, звичайно, не отримаєте компенсацію за безкоштовний план, але за іншими планами ви отримаєте кредити на свій рахунок, якщо AWS не зможе задовольнити 99,99% часу роботи.

Microsoft Azure

 • 12 місяців безкоштовних послуг. Якщо ви новий клієнт, ви можете скористатися величезним спектром послуг хмарних обчислень, які безкоштовні перші 12 місяців. Azure також має 25 послуг, які також назавжди залишаться безкоштовними. Крім того, ви можете створити віртуальні сервери Windows та Linux на своєму безкоштовному акаунті.
 • Понад 100 послуг. Microsoft Azure – це майже все-таки, де ви можете знайти всі хмарні сервіси, які ви могли собі уявити, включаючи AI (штучний інтелект). Недолік цього: там доступно стільки, що знайти продукти, які вам справді потрібні, може бути важко!
GoogleAWSЛазурний
Безкоштовні ресурси плану1 vCPU, 0,6 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ SSD, пропускна здатність 1 ГБ1 vCPU, 1 Гб оперативної пам’яті, накопичувач SSD 30 Гб1 vCPU, 1 ГБ оперативної пам’яті, 5 Гб пам’яті, пропускна здатність 5 ГБ
Максимальний процесор та накопичувач96 vCPU, 1 ТБ SSD16 vCPU, 1 ТБ SSD96 vCPU, 2 ТБ SSD
Максимальна пропускна здатністьПрацює за системою оплатиПрацює за системою оплатиПрацює за системою оплати
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?НастроюєтьсяНастроюєтьсяНастроюється

6. SiteGround – хмарний хостинг з великою безпекою та фантастичною підтримкою

9 найкращих хмарних хостингових послуг - надійний та доступний образ5

Відомий своїми спільними хостинг-пакетами з чудовою продуктивністю, SiteGround пропонує також хмарний хостинг – і він також повністю керований. Зізнаємось, Плани хмарного хостингу SiteGround не зовсім бюджетні, але якщо ви хочете хмарний хостинг, не маючи справу з технічними аспектами, то цей хост – хороший вибір.

Спеціальна панель управління SiteGround – Інструменти сайту – це та сама панель керування, яка використовується для планів спільного хостингу – і якщо у вас вже є веб-сайт, команда підтримки може перенести його на ваш новий хмарний сервер за лічені години безкоштовно, без нульових збоїв. Щоденні резервні копії включені, а безкоштовні сертифікати SSL автоматично встановлюються на кожен домен, розміщений у вашому хмарному плані.

Особливості

 • Субрахунки. Якщо вам цікаво надавати веб-сайти для своїх клієнтів та надавати їм доступ до їх власних панелей управління, хмарні плани SiteGround дозволяють створювати необмежену кількість облікових записів хостингу через його інтерфейс для клієнтів. Ви також можете скористатися цією функцією для створення облікових записів клієнтів для різних аспектів вашого бізнесу, щоб зробити їх окремими.
 • Легке масштабування. Всього за кілька кліків ви можете додати більше vCPU, RAM та SSD місця у свій обліковий запис. Також є надзвичайно корисна опція автоматичного масштабування, яка автоматично додасть більше ресурсів у ваш обліковий запис, якщо ви раптом відчуєте стрибки трафіку, тому ви не ризикуєте втратити ресурси, коли вони вам найбільше потрібні. І ви встановлюєте ліміти, тож вам не доведеться турбуватися про зайві витрати.
 • Проактивна безпека. SiteGround – один з небагатьох хостів, який не чекає, коли розробники програмного забезпечення випустять патчі безпеки, коли виявляться ризики. У ньому є своя команда експертів із безпеки та розробників, які створюють та розгортають виправлення, як тільки будуть визнані ризики для безпеки.
 • Налаштуйте власну хмару. Хоча SiteGround має попередньо налаштовані пакети хмарного хостингу – Entry, Business, Business Plus та Super Power, він також дозволяє налаштувати власний хмарний пакет, щоб точно відповідати вашим потребам.

Щоб прочитати про всі плюси і мінуси, зверніться до наших поглиблений огляд SiteGround.

Основні плани плану2 вКПУ, 4 ГБ оперативної пам’яті, 40 ГБ SSD, пропускна здатність 5 ТБ
Максимальний процесор та накопичувач32 ВКПУ, 1 ТБ
Максимальна пропускна здатність5 туберкульозу
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?Фіксовані плани та настроювані

7. Хостинг A2 – Безризиковий доступний хмарний хостинг

Хмарні рішення A2 хостингу

Плани хмарних VPS хостингу A2 може не вистачати сили деяких хостів у цьому списку, але це найкраще місце для початку. Хмарний хостинг не управляється, тому налаштувати та працювати з ним не найпростіше (але все-таки кращий досвід, ніж той, що мав із DigitalOcean).

Ви можете вибрати з ряду операційних систем на базі Linux, таких як CentOS, Debian, Ubuntu та Fedora. A2 хостинг відкликав свої параметри сервера Windows, тому якщо вам потрібен сервер Windows, то, можливо, ви хочете розглянути хоста, як-от Kamatera.

Особливості

 • Недорогі хмарні плани VPS. Хоча хмарні VPS-плани A2-хостингу для початкового рівня не дадуть вам багато ресурсів (детальніше див. Таблицю нижче), ви можете розпочати роботу з хмарного хостингу за аналогічною ціною, ніж спільні плани хостингу A2..
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час. Якщо вас не влаштовує хмарний хостинг від A2 Hosting, ви можете в будь-який час надіслати запит на повернення коштів. Без обмежень! Така безризикова гарантія робить A2 хостинг ідеальним, якщо ви не впевнені на 100%, чи хмарний хостинг підходить саме вам.
 • Turbo-сервери. За додаткову вартість ви можете додати переваги турбо-серверів A2 до плану хмарного хостингу – це призводить до 20-кратної швидкості завантаження сторінки в порівнянні з іншими хмарними хостами (за даними A2 Hosting – мені не вдалося самостійно перевірити претензію ).
 • Гнучкий хмарний сервер. Хоча A2 хостинг рекламує заздалегідь налаштовані плани на своїй сторінці продажів, коли ви отримаєте замовлення, ви маєте повний контроль над конфігурацією вашого хмарного сервера. Ви вибираєте свої SSD, vCPU, RAM, місце розташування сервера, операційну систему та ліцензії на панелі управління. Ви також можете оновити пакунок у будь-який час.

Для більш глибокого огляду цього хоста читайте наш огляд хостингу експертів A2.

Основні плани плану1 vCPU, оперативна пам’ять 512 Мб, 20 ГБ SSD, пропускна здатність 2 ТБ
Максимальний процесор та накопичувач12 vCPU, 250 ГБ SSD
Максимальна пропускна здатність9 туберкульоз
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?Настроюється

8. Hostwinds – хмарний хостинг із швидким налаштуванням та спеціальною міграцією

Хостингові сервери на хмарному сервері

Hostwinds пропонує лише встановлені плани хмарного хостингу, тому ви не можете повністю налаштувати свої ресурси під час реєстрації – але ви завжди зможете додавати більше ресурсів пізніше. Він має 99,99% обіцянки, але це не є гарантією, оскільки немає конкретної компенсації за час простою – вам потрібно вручну подати запит на «розслідування», якщо ви вважаєте, що будь-який час простою пов’язаний із серверами Hostwinds.

Існує вибір операційних систем для ваших хмарних серверів, включаючи CentOS, Ubuntu, Debian і Windows Server (хоча Windows Server 2019 не доступний). Основні плани хмарних серверів Hostwinds є зручними для бюджету, але якщо вам потрібен більш потужний тип сервера, ви можете виявити, що ціни досить швидко зростають..

Особливості

 • Швидке налаштування та масштабування. Hostwinds дозволяє швидко та швидко запустити свій хмарний сервер – і якщо вам потрібно додати більше ресурсів на ваш сервер, це можна зробити за лічені секунди.
 • Безкоштовна гарантована міграція. Коли у вас є веб-сайт для переходу на ваші нові хмарні сервери, команда технічної підтримки складе план міграції, щоб гарантувати, що міграція відбуватиметься плавно і з якомога меншими порушеннями. Кожен етап міграції перевіряється та перевіряється якість, і лише тоді, коли ви на 100% щасливі, міграція буде завершена.
 • Різні варіанти оплати. Ви можете заплатити за свій хмарний хостинг заздалегідь протягом одного, двох або трьох років або вибрати платіжний цикл, який базується на вашому погодинному використанні.
 • Брандмауер підприємства. Щоб захистити хмарний сервер від зловмисного трафіку та атак, ви можете встановити брандмауер Enterprise на панелі управління. Ви можете встановити власні правила безпеки так, щоб брандмауер був ідеально підібраний до ваших потреб.

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наше поглиблений огляд Hostwinds.

Основні плани плану1 vCPU, 1 Гб оперативної пам’яті, 30 ГБ SSD, пропускна здатність 1 ТБ
Максимальний процесор та накопичувач16 вКПУ, 750 ГБ SSD
Максимальна пропускна здатність9 туберкульоз
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?Виправлено

9. FastComet – Спільний та VPS хмарний хостинг з RocketBooster для швидкості

9 кращих хмарних хостингових послуг - надійний та доступний образ8

Хостингові послуги FastComet усі працюють на його FastCloud та постачаються з деякими перевагами, такими як безкоштовне резервне копіювання, безкоштовна передача домену та експресна служба міграції. Існує 45-денна гарантія повернення грошей із спільними планами та семиденна гарантія повернення грошей, якщо ви вибираєте сервери VPS.

Плани VPS для хмарних VPS FastComet повністю керуються, тому все від налаштування до оновлення, резервного копіювання до оновлення. Плани постачаються з фіксованими ресурсами, але ви не зіткнетесь із платою або призупиненням обслуговування, якщо ви перейдете щомісячні обмеження пропускної здатності. Вам буде просто запропоновано перейти на більш високий план, якщо ви постійно перевищуєте пропускну здатність.

Особливості

 • Хмарний спільний або хмарний VPS хостинг. FastComet має хмарний хостинг для всіх – тому, якщо ви більше зацікавлені в бюджетному хостингу, ніж в перевагах VPS-хостингу, спільні хмарні плани можуть стати прекрасним вибором (і ви завжди можете оновити до VPS пізніше). Також доступний спеціалізований хмарний хостинг.
 • Оптимізація RocketBooster. Ваш хмарний сервер автоматично буде оптимізований для найкращої швидкості, але FastComet також пропонує RocketBooster, його налаштовану оптимізацію, яка включає статичне та динамічне кешування, технологію LiteSpeed ​​та інше. Це забезпечує ваш веб-сайт швидко, незалежно від того, скільки трафіку ви отримуєте.
 • 24/7 пріоритетна підтримка. У планах Cloud VPS ви отримуєте перевагу від того, щоб перейти на передню чергу, коли вам потрібна допомога. Часи відповіді швидко, незалежно від часу доби, і ви можете отримати підтримку за допомогою чату, квитка та телефону. Доступна підтримка включає допомогу виправити речі, якщо вас зламали, допомогу та оновлення стороннього програмного забезпечення та безкоштовне відновлення вмісту та бази даних із резервних копій..
 • До півроку безкоштовного хостингу. Якщо у вас є ще кілька місяців у існуючого плану з іншим хостом, FastComet надасть вам до шести місяців безкоштовного хостингу в якості компенсації (лише спільна хмара), коли ви виберете варіант експрес-передачі. Однак з цим є деякі умови. Ви маєте право лише на шість місяців безкоштовного хостингу з трирічними планами (до трьох місяців на одно- або дворічні плани та один місяць на щомісячні плани).

Щоб побачити результати наших тестів на швидкість, ознайомтеся з нашими повний огляд FastComet.

Основні плани плану1 vCPU, 2 Гб оперативної пам’яті, 50 ГБ SSD, пропускна здатність 2 ТБ (Cloud VPS)
Максимальний процесор та накопичувач6 вКПУ, 320 ГБ SSD
Максимальна пропускна здатність8 туберкульозу
Плани з фіксованими ресурсами або налаштовуються?Виправлено

Якщо ви виберете найдешевший хмарний хостинговий сервіс?

Завжди спокушати просто вибрати варіант з найнижчою ціною, коли ви вирішили скористатися хмарним хостинговим сервісом, але в цій методології є деякі недоліки.. Подумайте про це так – якщо ви шукаєте гамбургер, Макдональдс коштує дешево (і популярно), і ви отримуєте (відносно) смачний бургер – але в порівнянні з гамбургерським гамбургером, Біг-Мак, швидше за все, бракує харчових продуктів і може залишають вас почувати себе незадоволеними.

Те саме стосується хмарного хостингу. Звичайно, дешевий, базовий хмарний хостинговий сервіс допоможе вам отримати доступ до Інтернету без шкоди для вашого бюджету, але порівняно з деякими більш спеціалізованими рішеннями його певним чином не вистачить. (і згодом ви зможете перейти до кращого постачальника).

Наші рекомендації

 • Якщо ваш бізнес залежить від роботи вашого веб-сайту 24/7, тоді Liquid Web пропонує найкращу доступну гарантію надійності та тривалості роботи (ви не можете побити 100%, зрештою).
 • Якщо ви шукаєте безкоштовний хмарний хостинг, то веб-сервіси Amazon пропонують найбільшу кількість ресурсів на своєму вільному рівні.
 • Якщо доступність для вас найбільше важлива (але краще не вибирати AWS, Google чи Azure), то хмарні параметри VPS InterServer є надзвичайно бюджетними.
 • Якщо ви не впевнені, що хмарний хостинг підходить саме вам, Хостинг A2 поставляється з гарантією повернення грошей у будь-який час, що робить його повністю безризиковим.
Пропоновані типи хмарного хостингуОсобливість standoutНайкраще для 
Рідка павутинаWordPress, VPS, призначений для управління100% гарантія тривалості роботиКомпанії, яким потрібен найвищий рівень надійності
 КаматераVPSДо 72 vCPU потужність обробкиТехнологічний бізнес із вимогливими веб-сайтами
 InterServerVPSНайдоступніші хмарні плани VPSСтартапи та малий бізнес тільки починають
 Google / AWS / AzureVPSБезкоштовні планиКомпанії, які не мають бюджету на хостинг SiteGroundVPSРозробляє власні патчі безпекиСередній бізнес з більшими хостинговими бюджетами
 А2 хостингVPSГарантія повернення грошей у будь-який часКомпанії, зацікавлені у хмарному хостингу, але не впевнені, що це правильний вибір
 ГосподаріVPSГарантована міграціяКомпанії з меншими, менш вимогливими веб-сайтами (менш доступними для більшої кількості ресурсів)
 FastCometСпільний, WordPress, VPS, присвяченийБезкоштовні місяці хостингу при передачіМалий та середній бізнес, який прагне перемістити існуючий веб-сайт

FAQ

1. Як хмарний хостинг краще, ніж спільний хостинг? Хмарний хостинг є і надійнішим, і швидшим, ніж спільний хостинг, оскільки для цього є більше ресурсів! Деякі провайдери спільного хостингу, як правило, пакують занадто багато клієнтів на свої сервери, що може мати великий вплив на продуктивність. З хмарним хостингом це стане менше, і ви також маєте безпеку знати, що хмарний хостинг не залежить від одного сервера.

Якщо ви не впевнені, який тип хостингу підходить саме вам, ви можете знайти більше інформації в нашому списку основні послуги веб-хостингу.2. Як працює хмарний хостинг? Хмарний хостинг використовує мережу серверів, які часто розташовані в різних частинах світу. Замість того, щоб ваш веб-сайт розміщувався на одному фізичному сервері, він розміщується в хмарі, що по суті означає, що ваша веб-хостинг компанія може обслуговувати ваш веб-сайт з будь-якого з його серверів. Завдяки хмарному хостингу на вас не впливають стрибки трафіку інших веб-сайтів, оскільки ваш веб-хост може перескакувати ваш веб-сайт на інший сервер, щоб впоратися зі стрибками трафіку.3. Скільки коштує хмарний хостинг? Як правило, хмарний хостинг дешевший, ніж (фізичний) VPS (віртуальний приватний сервер), хостинг, але дорожчий, ніж деякі спільні плани хостингу. Ви можете знайти хмарний хостинг за нижчими цінами, ніж деякі спільні хостинг-провайдери, або за аналогічною ціною, ніж середні плани середнього хостингу4. Є безкоштовні хмарні сервери? Так, доступні безкоштовні хмарні сервери, і ви можете дізнатися більше в нашому огляді найкращі безкоштовні послуги хмарного хостингу. Однак слово обережності щодо безкоштовних хмарних серверів – вам не дуже подобається підтримка (якщо вона взагалі є), і вам доведеться докласти багато часу і сил, щоб ці безкоштовні рішення працювали на вас. Зважаючи на низькі ціни, на які можна отримати хмарний хостинг, ми дійсно не рекомендуємо безкоштовні хмарні сервери, якщо у вас немає технічних знань для управління ними.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me