9 кращих медичних логотипів та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Барвистий і привабливий медичний логотип може стати бажаним видовищем для пацієнтів, особливо тих, хто може нервувати від відвідувань офісу. Продуманий брендинг також допомагає розвинути почуття довіри та досвід у своїх пацієнтів, і це легко зробити, навіть якщо у вас є обмежені ресурси для роботи. Сьогодні я покажу вам, як зробити дизайн логотипу медичної клініки чи лікарні, використовуючи безкоштовний дизайнер логотипів, що працюють на Інтернеті Looka (натисніть тут, щоб перейти до підручника). Ви також побачите кілька прикладів дизайну логотипів, створених за допомогою цього інструменту, а також приклади ефективного медичного брендингу.


Потрібно більше натхнення? Дивіться колекцію відомих медичних логотипів нижче.

9 кращих медичних логотипів

9 кращих медичних логотипів та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Логотип creamworkz
з 99 дизайнів

Медичний логотип - Клініка доктора Меєни

Логотип від renderman
з DesignCrowd

Медичний логотип - послуги з поведінкової медицини Bayou

Логотип від designcall
(найняти дизайн-дзвінок за 10 доларів)

9 кращих медичних логотипів та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Логотип anna_taylor
(найняти Анну Тейлор за 25 доларів)

Медичний логотип - Медичний центр Челсі Біч

Логотип від -Phi-
з DesignCrowd

Медичний логотип - Ефективне здоров'я

Логотип ludibes
з 99 дизайнів

9 кращих медичних логотипів та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Логотип Андрієї Морґадо від DesignCrowd

Медичний логотип - глобальна неврологія

Логотип від bcendet
(найняти bcendet за 15 доларів)

Медичний логотип - Гудсонська обласна лікарня

Логотип Террі Богара
з 99 дизайнів

Як зробити власний медичний логотип

1. Створіть обліковий запис Looka

Перш ніж зануритися в процес створення логотипу, рекомендую зареєструватися в обліковому записі Looka. Можна безкоштовно пробувати, і ви не зобов’язуєтесь купувати що-небудь, поки не будете задоволені своїм логотипом.

Щоб дізнатися більше про Looka, читайте наш глибокий огляд або переглянути відео нижче.

Для початку, просто перейдіть на головну сторінку Looka. Ви можете зареєструватися, скориставшись електронною адресою або обліковим записом соціальних мереж. Це швидко і легко, і ваш прогрес врятується відразу.
Скріншот Looka - Реєстрація

2. Відповідь подалі

Тепер саме час відповісти на деякі запитання, щоб допомогти Looka створити деякі початкові проекти. Якщо ви по дорозі відчуваєте себе переповненим, натисніть на маленьку бульбашку внизу в правому нижньому куті, яка переведе вас до розділу довідки.

Перше питання досить просте. Просто введіть свою лінію роботи та натисніть продовжити.

Скріншот Looka - тип бізнесу

Ви можете перейти до деяких питань, але я рекомендую відповісти на них усі, оскільки це допомагає Looka відточуватися у ваших дизайнерських уподобаннях. Веб-сайт надає вибірку логотипів, яку потрібно переглянути. Вам не потрібно їх сподобатись, але якщо ви бачите кольори та шрифти, які вам подобаються, варто їх помітити.

Скріншот Looka - вибирайте логотипи, які вам подобаються

Далі ви побачите діапазон кольорових зразків. Я вибрав синій, чистий та зелений, оскільки ці кольорові діапазони зазвичай асоціюються із галуззю охорони здоров’я, викликаючи почуття здоров’я, багатства та мудрості.

Скріншот Looka - Виберіть кольори

Наступний крок – ввести назву та слоган вашої компанії. Ви хочете, щоб текст був якомога коротшим та таким, щоб не переповнити глядачів.

Скріншот Looka - інформація про компанію

Порада експертів: Подумайте над тим, яке повідомлення ви хочете передати своїм пацієнтам. Якщо у вас є така спеціальність, як допомога по вагітності та пологах або догляд за раком, подумайте про те, як це поставити під гаслом, щоб люди одразу дізналися, що головна ваша увага. Якщо ви лікар загальної практики або лікар сімейної практики, цю інформацію також корисно вказати. Ви можете просто захотіти підсумувати запропонований вами стиль догляду. У своєму прикладі я поставив “Згідні з тобою”.

Важлива частина дизайну логотипів клініки включає ефективну візуальну комунікацію, тому вам потрібно вибрати символи, які найкраще відображають вашу роботу. Looka пропонує широкий каталог ікон та символів. Хоча ви можете використовувати лише один значок у своєму логотипі, ви можете вибрати до п’яти під час початкового процесу створення логотипу, і AI включить ці варіанти у проекти, які він створює для вас.

Скріншот Looka - Бібліотека іконок

На останній сторінці процесу опитування Looka відобразить конструкції із обраними кольоровими зразками та вибраними символами. Ви можете мати інструмент продовжувати генерувати більше, або якщо ви побачите дизайн, який кидається в очі, ви можете розпочати його редагування відразу.

Скріншот Looka - логотипи, створені AI

3. Процес редагування

Вам не доведеться брати участь лише в одному логотипі потенційної медичної клініки. Ви можете пограти з декількома проектами, і Looka збереже ваш прогрес на кожному, щоб ви могли повернутися назад і протестувати інші проекти. Ви також можете повернутися до попередньої версії, якщо вирішите, що дизайн не працює після його редагування.

Ви можете налаштувати різні елементи логотипу, включаючи кольори тла, стилі та розміри шрифту та форми контейнера. Looka також генерує попередній перегляд варіантів макета. Якщо ви хочете спочатку запустити логотип друзів та пацієнтів, ви також можете натиснути кнопку «Поділитися», і він опублікує ваш дизайн у соціальних мережах або надішле його електронною поштою.

Скріншот Looka - варіації макета

Хоча Looka наразі не пропонує друкувати через веб-сайт, він показує попередній перегляд того, як виглядатиме ваш логотип на одязі, канцтоварах та у соціальних мережах.

Скріншот Looka - Зразок товарів

Порада експертів: Корисно попередньо переглянути макети вашого логотипу в декількох варіантах, включаючи повнокольорові та одноколірні формати логотипу. Добре розроблений логотип повинен виглядати чистим і читабельним у невеликих розмірах для предметів, таких як канцелярські товари для візиток, а також для деталей великого формату, таких як банери та рекламні щити.

Якщо ви все ще застрягли в процесі дизайну, перегляньте галерею варіантів натхнення Looka. На ньому відображається діапазон логотипів, створених у інструменті, і якщо ви бачите певну кольорову схему чи шрифт, який вам подобається, просто натисніть на дизайн, і він застосує стиль цього логотипу до вашого власного логотипу. Ви все ще можете вносити зміни, якщо ви хочете поміняти шрифт або градієнт, і вибір тексту та значків не зміниться, якщо ви не вирішите їх коригувати.

Скріншот Looka - Варіанти натхнення

4. Вітаємо, це логотип!

Щойно ви створили логотип медичної клініки, який працює для вас, саме час зробити покупку. Ви знайдете кнопку “купити” у верхньому правому куті (поруч із кнопкою спільного доступу), або можете придбати її безпосередньо зі збереженого логотипу чи сторінок інформаційної панелі.

Looka пропонує кілька пакетів логотипів. Premium – це найпопулярніший вибір, оскільки він надає стандартні версії вашого логотипу та високої роздільної здатності, включаючи повні права власності. Якщо ви хочете розширити свій маркетинг за допомогою візитних карток, готових до друку, та набору соціальних медіа, пакет Enterprise надає ці додатково до всього пакету Premium.

Ось кілька зразків логотипів, які я створив з Looka:

Зразок логотипу, зроблений Looka - синій та червоний

Зразок логотипу, зроблений Looka - синій і зелений

Зразок логотипу, зроблений з Looka - Чорний та золотий

Зразок логотипу, зроблений Looka - чорний і червоний

Looka Альтернативи

Вам подобається Looka, але відчуваєте, що в ньому відсутні деякі функції, які ви шукаєте? Ось кілька інших виробників логотипів, які ви можете перевірити:

  • Вам потрібен логотип неримського алфавіту? Подивись на Виробник логотипів Wix.
  • Ви хочете роздрукувати свій логотип на канцелярських приладдях та різних інших рекламних товарах? LogoMaker дозволяє замовити асортимент маркетингової продукції безпосередньо з її веб-сайту.
  • Ви зацікавлені у створенні сезонних брендингів для своєї медичної практики? Пошиття брендів може допомогти вам створити варіанти логотипу, які підходять для різних свят.

Віддайте перевагу, щоб ваш логотип створив дизайнер?

Якщо у вас немає часу або терпіння розробити власний логотип, найкращий варіант для вас – найняти досвідченого дизайнера логотипу лікарні. На щастя, легко знайти кваліфікованих дизайнерів на Fiverr. Поки дизайн починається всього з 5 доларів, ви також знайдете цілий спектр послуг, доступних за різними ціновими точками.

Ви знайдете служби дизайну логотипів, перелічені у верхній частині меню “Графіка та дизайн” веб-сайт Fiverr.

Скріншот Fiverr - Меню дизайнерських послуг

Ви також можете підключитися до свого ідеального дизайнера за допомогою інструмента пошуку логотипу Fiverr. Знайдіть свого ідеального дизайнера, відповівши на коротку серію питань щодо вашого бренду та дизайнерських уподобань.

Скріншот Fiverr - майстер пошуку дизайнера логотипів

Виходячи з вашого вибору, Fiverr покаже вам коло дизайнерів, які дотримуються саме цього стилю, в даному випадку витонченого та сучасного. Ви можете додатково уточнити пошук на основі бюджету, необхідного часу доставки та рейтингу дизайнера. Коли ви побачите дизайн, який вам сподобався, натисніть на дизайнера, щоб дізнатися більше про їхню роботу, включаючи рейтинги користувачів, які можуть допомогти вам вилучити бруд із дорогоцінних каменів.

Скріншот Fiverr - Дизайнери медичних логотипів

Інші причини, як подобається Fiverr:

  • Більшість дизайнерів пропонують основні, стандартні та преміальні варіанти пакетів відповідно до будь-яких потреб.
  • Мобільний додаток Fiverr робить спілкування клієнта-дизайнера швидким та ефективним.
  • У ньому є найвища програма послуг Pro, в якій представлені висококваліфіковані професіонали з дизайну.

Якщо ви хочете додатково розширити пошук дизайнера логотипу, 99 дизайнів і DesignCrowd як дизайнери на прокат, так і конкурси дизайнерів, які дозволяють вибрати виграшний дизайн логотипу, виходячи із встановлених специфікацій та бюджету..

Надихайтеся відомими медичними логотипами

Медичний логотип - невідкладна допомога CityMD

Цей логотип для CityMD чистий, простий і до речі. Її слоган дозволяє знати, що він пропонує невідкладну допомогу, а використання червоного ще більше підкреслює це. Це важливий проектний розгляд, коли пацієнти повинні знати, де вони можуть негайно звернутися до лікування.

Медичний логотип - CHI Franciscan Health

Цей логотип для CHI Францисканський здоров’я містить абревіатуру, що представляє католицькі ініціативи в галузі охорони здоров’я, але це не означає, що треба бути католиком, щоб бути пацієнтом. Використання символу хреста тонко пов’язане із системою охорони здоров’я, яка забезпечує підтримку, засновану на вірі, тим, хто хоче цього, але акцент робиться на наданні найкращої допомоги всім.

Медичний логотип - Animalia

Логотип для Анімалія милий і барвистий, але також чистий і сучасний. Коли люди довіряють своїх вихованців у ветеринарну лікарню на догляд, вони хочуть знати, що їхні улюбленці знаходяться в хороших руках, і ця проста конструкція це добре передає.

Медичний логотип - Діти Міссісіпі

Хоча в деяких дитячих лікарнях використовується люб’язний текст, цей логотип для Діти Міссісіпі професіонали дотримуються стандартного вибору шрифту, залишаючи кольорову ілюстрацію для проектування свого сприятливого для дітей середовища. Цей врівноважений дизайн може допомогти батькам та дітям відчувати себе менш побоюючись щодо відвідування лікарні.

Медичний логотип - Лікарі без кордонів

Основний логотип для Лікарі без кордонів має французький та англійський текст, що робить його доступним для користувачів у кількох місцях. Логотип підтримує послідовний вигляд, щоб забезпечити глобальне розпізнавання, а також додаткові переклади для носіїв інших мов.

Медичний логотип - Фред Хатч

Фред Хатч насправді це скорочена версія Центру досліджень раку Фреда Хатчінсона, але загалом відома коротшими “Фред Хатч” або “Хатч” людьми з медичної спільноти. Слоган входить у їх основну місію, знаходячи ліки від раку, а піктограма слайда мікроскопа вміло включає в себе «Н» як частину дизайну.

Медичний логотип - Рідкісна геноміка

Цей логотип для Інститут рідкісної геноміки подібний до Фреда Хатча тим, що він використовує символ медицини, спіраль ДНК, як частину дизайну. Він також вміло включає голову і тіло колібрі в елементи, що перекриваються, надаючи йому повітряне і перспективне відчуття.

Медичний логотип - Dragonfly Biosciences

Цей логотип для Біонаука Стрекоза вирішує досить делікатне поняття медицини: альтернативні методи лікування. Деякі, можливо, не підберуться до найтоншого натяку на семилистої рослини, що може бути наміром. Дотримуватися закону або безпосередньо згадувати про лікарські засоби – це те, про що багато компаній ще мають пам’ятати. Цього можна досягти за допомогою більш абстрактних формулювань та зображень, як це має Dragonfly Biosciences, поєднуючи листя з кадуцей.

Медичний логотип - дитяча лікарня Сіетла

Цей логотип для Сіетлська дитяча лікарня є ще одним хорошим прикладом того, щоб логотип виглядав сучасно, але не загрожує дітям. Поєднання дорослого та дитячого кита передбачає відчуття комфорту. Вони дуже милі, але не виглядаючи занадто дитячо для старших дітей та підлітків, які лікує і лікарня.

Медичний логотип - Лікарня для тварин у Мідлтауні

Цей чарівний логотип для Лікарня для тварин в Середньому місті представляє любов до своїх пацієнтів. Уміле використання червоного хреста на нашийнику собаки дозволяє вам знати, що ветеринари обережно вирішуватимуть медичні проблеми кожної тварини. Хоча на домашнього улюбленця може не впливати те, як виглядає логотип, це може допомогти його власнику відчувати себе більш спокійно.

* Веб-сайт Планета не пов’язаний ні з одним із медичних брендів вище.

Зшивання речей

Тепер, коли ви пройшли процес розробки логотипу, як делікатна операція, ви готові просувати і розвивати свій бізнес ще більше.

Можливо, ви хочете раз у раз переглядати ваш логотип та маркетингові активи, щоб побачити, чи вони все-таки підтримують порівняно з вашими колегами-медиками. Або ви можете виявити, що ваш брендинг пропонує позачасовий вигляд, який не потребує змін. Також корисно бути в курсі останніх тенденцій дизайну і попросити пацієнтів та колег про відгуки про ваш логотип, щоб сильно пульсувати професійну присутність.

З онлайн-інструментом, як Looka, ви можете легко створити власний логотип для вашого медичного процесу. Якщо ви віддаєте перевагу дизайнерським роботам професіоналам, спробуйте службу Фіверр.

Дізнайтеся більше ідей у ​​нашому списку 10 кращих послуг із дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me