9 кращих логотипів шкіл та як зробити свої власні [2020]

Ваш логотип є важливим представленням вашого закладу, незалежно від того, керуєте ви дитячим садом чи музичною академією. Логотип початкової школи може містити яскраві кольори та міхурні літери, тоді як більш елегантний, структурований дизайн краще підходить школі для освіти дорослих.


На щастя, ви можете отримати логотип, який вам потрібен, не платячи цілі гроші. Що робити, якщо я тобі це сказав ви можете отримати дизайн логотипу професійної школи всього за 5 доларів? Клацніть тут, щоб стрибнути вниз і дізнатися, як.

Якщо ви віддаєте перевагу спробувати створити власний логотип, прочитайте докладніші поради.

9 кращих шкільних логотипів 

Логотип школи - Університет Бетел

Логотип ramos_designar
(найняти ramos_designar за 5 доларів)

Логотип школи - Gumboots and Roots Dochool

Логотип від emyydesigns
(найняти дизайни дизайну за 20 доларів)

Логотип школи - Пресвітеріанська панамеріканська школа

Логотип work_hut
(найняти work_hut за 5 доларів)

Логотип школи - середня школа EastPointe

Логотип bahar it
з DesignCrowd

Логотип школи - КОМАНДА Громадської школи

Логотип від amreenirsa
(найняти amreenirsa за 15 доларів)

Логотип школи - музичний центр сценічної музики

Логотип від 3-го Gee
з 99 дизайнів

Логотип школи - Академія Міло Адвентистів

Логотип ironmike
з 99 дизайнів

Логотип школи - Центр раннього навчання в окрузі Медісон

Логотип Nunggudamen
з DesignCrowd

Логотип школи - Лабораторія розширення можливостей

Логотип niki_mc2
з DesignCrowd

Нещодавно мій колега вирушив у пошуки найкращої послуги з дизайну логотипів, щоб знайти наступний новий логотип для веб-сайту Планета. Перегляньте порівняння його дизайну логотипів прочитати все про його досвід.

Одним з найбільших сюрпризів став Fiverr – дизайнери логотипів виконали неймовірно добре і виконали високоякісну роботу навіть за низьку ціну 5 доларів. Щоб побачити, що ви можете отримати за цю ціну, не пропустіть його огляд експерта Fiverr.

Як найняти прекрасного дизайнера логотипів за 5 доларів

Я знаю, що 5 доларів США здаються надзвичайно низькою вартістю професійного дизайну логотипу – і це тому, що це так. Але на Fiverr можна фактично найняти професійного дизайнера за цю ціну. На сайті є тисячі дизайнерів, тому ви можете знайти різні рівні знань і всі різні стилі дизайну.

Незалежно від того, чи є обраний вам стиль сучасним чи рукописним, на Fiverr є талановиті дизайнери, готові розробити логотип вашої школи, і все це зручно у межах вашого бюджету. Просто перейдіть на головну сторінку Fiverr, шукайте “логотип школи” та прокрутіть варіанти, щоб знайти дизайнера, який вам найбільше підходить.

Скріншот Fiverr - дизайнери логотипів школи

Турбуєтесь про якість вашого логотипу $ 5? Нема потреби! У кожного дизайнера Fiverr є портфоліо, де відображаються попередні роботи та особливості дизайну, які можна переглянути перед наймом.

Скріншот Fiverr - профіль дизайнера логотипів школи

Готові взяти на роботу відразу? Перейдіть на сторінку платежів, на якій за додаткову плату можна додати інші послуги, такі як додаткові зміни чи 3D-макет.. Коли ви наймаєте дизайнера через Fiverr, ви платите за логотип заздалегідь – це означає, що ви ніколи не можете переплачуватись та не отримувати додаткових платежів.

Скріншот Fiverr - Налаштуйте свій пакет

Щойно ви внесли платіж, ваша робота виконана! Не задоволений вашим логотипом? Ви можете працювати безпосередньо з дизайнером для змін або повністю відхилити дизайн.

Ось деякі інші чудові функції Fiverr:

  • Професійні послуги – Fiverr Pro дозволяє найняти конкретних дизайнерів логотипів, яких особисто перевірив Fiverr як виробників послідовно виняткових та якісних дизайнерських робіт. Хочете трохи розвісити свій проект? Найміть фрілансера Fiverr Pro, щоб створити ваш дизайн логотипу.
  • Рівні продавця – Продавцям призначаються рівні, від “нових” до “найвищого рейтингу”, на основі відгуків про задоволеність клієнтів, якісне обслуговування та точну доставку дизайну. Рівень продавця дає вам уявлення про їхню історію роботи і є прекрасним способом забезпечити захист продавця надійним досвідом.
  • Швидкий поворот – Більшість концертів для дизайну логотипів мають два-триденний термін, а деякі дизайнери пропонують швидшу доставку за додаткову вартість.
  • Варіанти пошуку дизайнера – Ви можете використовувати функції пошуку Fiverr для фільтрування дизайнерів за тими, які відповідають вашому стилю, бюджету та часу доставки. Шукаєте дизайнера, який зможе доставити мінімалістичний дизайн логотипу школи за 10 доларів за два дні? Детальні варіанти пошуку Fiverr полегшують пошук ідеального дизайнера як ніколи.

Як зробити власний логотип школи

Хочете спробувати свої сили у створенні власного логотипу? Хоча це дає вам кращий контроль над дизайном вашого логотипу, виробники логотипів DIY найкраще підходять тим, хто має час та мистецькі здібності для створення високоякісного результату професійного вигляду. Є кілька виробників логотипів на вибір, моїм улюбленим є виробник логотипів Wix.

Якщо ви хочете дізнатися більше про інструмент, перш ніж розпочати роботу, не пропустіть наш повний огляд логотипу Wix.

Проектування шкільного логотипу з виготовлювачем логотипів Wix

Виробник логотипів Wix – це завжди моя №1 рекомендація виробника логотипів. Простота використання не має собі рівних, і ви можете завершити весь процес створення логотипу за 10 – 20 хвилин.

Для початку, просто перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix. Перший крок до створення дизайну логотипу вашої школи – це низка простих питань, включаючи назву вашої організації, для якої галузі логотип, а також бажаний вигляд та відчуття.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

Відображається кілька різних слів, таких як свіжі, грайливі чи формальні, і ви можете вибрати, які слова (або слова) найкраще описують стиль логотипу, який ви хочете.

Виробник логотипів Wix потім показує вам пари логотипів і дозволяє вам вибрати стиль дизайну, який ви віддаєте перевагу. Це допомагає ШІ (штучному інтелекту) дізнатися свої стильові уподобання та створити логотипи, які сподобаються вам.

Скріншот Wix Logo Maker - стилі логотипів

Вирішіть, де ви хочете використовувати ваш логотип, на веб-сайті, візитній картці чи іншому носії, і тоді з’явиться список можливих дизайнів логотипів школи.

Скріншот Wix Logo Maker - шкільні логотипи, створені AI

Не задоволений параметрами значків, які ви бачите? Однією з найкращих речей про Wix Logo Maker є величезна бібліотека іконок, включаючи спеціальні школи, такі як навчальні будівлі, книги та яблука. Натисніть кнопку “Замінити значок” і виберіть один із тисяч варіантів, щоб змінити ваш значок.

Скріншот Wix Logo Maker - Значки логотипу школи

Коли ви маєте свою піктограму та потрібний логотип, ви можете додатково налаштувати свій логотип, змінивши колір, шрифти чи розміщення значків або продовжити завантаження..

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Ви можете завантажити безкоштовний, якісний файл логотипу для некомерційного використання або вибрати один із платіжних планів.

Альтернативи виробника логотипів Wix

  • Пошивні марки – Просте у використанні та ефективно, все, що вам потрібно зробити, це відповісти на кілька запитань і вибрати свій стиль дизайну, щоб отримувати пропозиції щодо вашого логотипу. Ви можете щодня підписуватися на фірмові бренди, щоб надалі мати доступ до її послуг з брендування. Прочитайте наше повний огляд фірмових брендів щоб дізнатися більше.
  • Looka – За допомогою Looka ви вводите назву своєї компанії та галузь, а потім вибираєте зі списку створених AI логотипів. Звідти ви можете додатково налаштувати та вибрати свій логотип. Looka пропонує три рівні пакетів логотипів відповідно до вашого бюджету та дизайнерських потреб. Перевірте наше огляд експерта Looka щоб побачити, чи підходить саме вам.

Створіть власний логотип або найміть дизайнера?

Якщо ви шукаєте професійний, якісний логотип школи, то я пропоную вам перевірити дизайнери логотипів на Fiverr. Fiverr – єдина платформа, де ви можете отримати персоналізований логотип, зроблений кваліфікованим дизайнером за цілих 5 доларів.

Створення логотипу з нуля – не найпростіше завдання, особливо якщо ваші таланти лежать в інших сферах, ніж графічний дизайн. Якщо ви все-таки вирішите створити власний логотип, можете спробуйте Wix Logo Maker безкоштовно. Він простий у використанні та порівняно економічно вигідний.

Шукаєте більше ідей дизайну логотипів? Не пропустіть наш список найкращі послуги з дизайну логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me