9 кращих логотипів монограм та як зробити власний власний безкоштовно [2020]

Не існує нічого такого чистого, мінімалістичного та елегантного, як логотип монограми. Якщо зробити все правильно, це може бути потужним способом представити ваш бренд.


Сьогодні легко отримати професійний логотип, не платячи цілі гроші. Ти можеш використовуйте онлайн-виробник логотипів, щоб створити свій власний (натисніть тут, щоб перейти до підручника). Навіть якщо це вперше, ви побачите, що дизайн логотипу не такий складний, як ви думали – це навіть щось цікаве!

Давайте поглянемо на кілька найкращих логотипів вензеля. Потрібно ще більше натхнення? Дивіться деякі відомі логотипи монограм нижче.

9 кращих логотипів монограм

Логотип монограми - RROXX

Логотип від RRoxx
(найняти RRoxx за 10 доларів)

Логотип монограми - Міла Мулаані

Логотип від hello_friday
(найняти привіт п’ятницю за 45 доларів)

Логотип монограми - SCR Brandings

Логотип від fiverdesignz
(найняти FiverDesignz за 60 доларів)

Логотип монограми - Марк Тавіл

Логотип дизайну Yo!
з 99 дизайнів

Монограма логотип - Магазин-Thru

Логотип shaka88
з 99 дизайнів

Логотип монограми - Девон Косоко

Логотип LittleDesign
з DesignCrowd

Логотип монограми - Герман Джонсон

Логотип Redsoul
з 99 дизайнів

Монограма логотип - DS

Логотип від Sign²in
з 99 дизайнів

Логотип монограми - JWF Group

Логотип Михай Франкфурт
з 99 дизайнів

Як створити логотип монограми в Інтернеті

Хочете створити власний логотип монограми? Виробник логотипів Wix є ідеальним інструментом для вас. Це простий у використанні, навіть якщо у вас немає досвіду попереднього проектування. Не тільки це, але й ви можете безкоштовно розробити стільки логотипів, скільки вам подобається. Ви платите, лише якщо ви задоволені результатами.

Процес проектування розділений на п’ять простих кроків. Ви починаєте, вводячи назву своєї торгової марки (та позначку, якщо хочете). Щоб створити логотип монограми, просто введіть ініціали вашої марки замість вашого імені.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть

Вибравши галузь, наступні кроки допоможуть виробнику логотипів Wix вивчити стиль вашого бренду. Ви веселий бренд чи серйозний бренд? Сучасний чи традиційний? Виберіть найкращі дескриптори того, як ви хочете, щоб ваш бренд натрапив.

Скріншот Wix Logo Maker - зовнішній вигляд логотипу

Далі, Wix показує вам пару попередньо існуючих логотипів, і ви вибираєте, який вам більше подобається. Після п’яти пар AI починає відчувати свій стиль і те, що вам подобається.

Скріншот Wix Logo Maker - стиль логотипу

Ці кроки також необов’язкові, тому ви завжди можете пропустити їх до кінця в будь-який час.

Виробник логотипів Wix генерує десятки оригінальних логотипів монограм, побудованих навколо ваших потреб.

Скріншот Wix Logo Maker - логотипи, створені AI

Коли ви знайдете логотип, який вам подобається, ви можете налаштувати шрифт, кольорову палітру тощо, і все це в інтуїтивно зрозумілому, простому у використанні редакторі дизайну. Сміливо експериментуйте з кожним елементом, поки він не стане ідеальним.

Скріншот Wix Logo Maker - панель інструментів редактора логотипів

Редактор логотипів навіть пропонує повну палітру кольорів. Це як швидкий “шпаргалка” з попередньо упакованими кольоровими схемами, які перевірені, щоб вони добре поєднувалися.

Скріншот Wix Logo Maker - Колірна палітра

Знайшовши логотип, який ви хочете використовувати, ви можете завантажити безкоштовний зразок для некомерційного використання або перейти на сторінку оплати.

Порада експертів: У логотипах монограм ваш текст є вашим візуальним. Різні шрифти впливають на те, як люди інтерпретують ваш бренд, тому ваш шрифт повинен відповідати вашому стилю. Наприклад, формальний бренд повинен вибирати шрифт із серіфами (ті “теги” на кінці літер, як на машинці), тоді як більш веселий і випадковий бренд може зробити краще з петельним скорописом.

Ось кілька прикладів монограмних логотипів, створених за допомогою Wix Logo Maker:

Зразок логотипу монограми, зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - Генрі Гаррісон

Зразок логотипу монограми, зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - Ansil Creative

Зразок логотипу монограми, зроблений за допомогою виробника логотипів Wix - FB&R

Інші способи створення логотипу монограми в Інтернеті

Виробник логотипів Wix – не єдиний генератор логотипів на основі AI, який ви можете використовувати. Якщо ви хочете отримати більше варіантів чи ширший набір ідей, ви можете скористатися цими альтернативами.

 • Пошиття брендів є одним з моїх улюблених виробників логотипів. Він працює аналогічно Wix, але має опцію, що дозволяє вибирати лише початкові логотипи монограм.
 • Для широкого кола значків і шрифтів на вибір, спробуйте Looka, який працює аналогічно Wix.
 • Більшість виробників логотипів на основі AI пропонують широкий спектр логотипів, але тільки DesignEvoВиробник монограм спеціалізується виключно на логотипах монограм.

Віддайте перевагу роботі з дизайнером, щоб створити ваш логотип монограми?

Інтернет-виробники логотипів чудові, якщо логотип вам потрібен швидко, але якщо у вас є більш складна ідея для вашого логотипу, ви можете взяти на роботу професіонала. Особливо для монограмних логотипів, де візуальність обмежена, наймання талановитого графічного дизайнера може змінити все.

Це не означає, що вам доведеться платити круту ціну, щоб найняти ціле дизайнерське агентство. Я особисто рекомендую найняти фрілансера 99 дизайнів.

99designs є домом для глобальної спільноти професійних дизайнерів-фрілансерів. У ньому є щось для кожного, великі компанії до маленьких, класичні стилі мистецтва до сучасних. Можна навіть провести конкурс дизайну логотипів, де різні дизайнери подають свої версії вашого логотипу. Ви можете переглядати декілька варіантів, перш ніж вибрати улюблену.

Ось кілька найкращих функцій 99-дизайнів:

 • Провідні дизайнери – Персонал 99designs особисто переглядає кожного дизайнера у своїй громаді та присвоює їм звання. Ви можете легко вибрати дизайнера вищого рівня або менш дорогого новачка, залежно від ваших потреб та бюджету.
 • Конкурси дизайну – Коли ви замовляєте конкурс дизайну, ви можете побачити багато різних стилів у різних дизайнерів, перш ніж зробити остаточний вибір – все за ціну одного логотипу.
 • Гарантія повернення грошей – Працюючи з 99 дизайнами, ризику практично немає. Якщо вам не сподобається логотип монограми, вам не доведеться платити.

Хоча 99 дизайнів можуть мати велику репутацію, це далеко не єдиний варіант. Ви можете ходити по магазинах за адресою DesignCrowd, веб-сайт, який також підтримує глобальну спільноту з широким спектром стилів, або ви можете спробувати Fiverr, де ви можете найняти чудового дизайнера за дуже невелику ціну.

Відомі логотипи монограм для вашого натхнення

Що відрізняє хороші логотипи монограм від поганих? Погляньте на ці десять конструкцій логотипу монограми, щоб переконатися, які художні прийоми можуть перетворити вашу монограму на щось особисте.

Логотип монограми - гачок і драбина

Логотипи монограм мають багату історію, починаючи з середньовічних гільдій та родинних гребенів. Популярний напрямок монограмних логотипів у сучасний час – це відкликання до тієї знаменитої історії. The Гачок і сходи логотип над каналами, які історіюють його старомодним шрифтом, обводять емблему та прокручують внизу.

Логотип монограми - Лондонський симфонічний оркестр

Ще одна ефективна тенденція дизайну логотипів на монограмах – це поєднання букв творчим способом, як і для Лондонський симфонічний оркестрВідомий логотип. Звичайно, деякі літери досягають цього краще, ніж інші (“S” робить це легким), тому назва вашого бренду визначатиме, скільки у вас є вільний простір.

Монограма логотип - Вербове дерево

Завжди слідкуйте за новими способами поєднання букв. В Верба логотипом, ми можемо побачити щось нове та креативне, що має ефективні результати.

Порада експертів: Що стосується логотипів, то творчість не просто здається вам більш артистичною, вона може фактично покращити бізнес. Розумний і неповторний розквіт, як переплетені букви в дереві верби, покращує запам’ятовуваність, що в свою чергу покращує розпізнавання бренду.Монограма логотип - BBCХоча вони не такі поширені, ви все одно можете використовувати випадкові шрифти без засічок із монограмами. The BBC Класичний логотип використовує надзвичайний чорно-білий контраст, щоб зробити його логотип більш серйозним, навіть якщо шрифт один лише більше розслаблений.Монограма логотип - Annabel WorkerЛоготип для Annabel Worker вітрини ще одна популярна тенденція дизайну логотипу монограми: скоромовка. Літери, що з’єднуються між собою, покращують візуальний потік логотипу монограми, а також криві надають її бренду дружніший, привабливіший дотик.

Логотип монограми - Proctor & Gamble

Не всі логотипи вензеля мають бути великими та жирними. Конгломерат Проктор & Азарт здається, применшує його успіх більш скромним логотипом. Це не означає, що він повністю позбавлений художнього чуття – помічайте невеликі серіфи (теги) на краях літер.

Монограма логотип - Volkswagen

Один з найуспішніших монограмних логотипів в історії дизайну Volkswagen монограма логотипи поєднує його літери, щоб створити абсолютно нову форму, яка відтворює візуальність літерних форм. Такий логотип можна впізнати відразу, як тільки його побачите – мета кожного логотипу.

Монограма логотип - Шанель

Ще один відомий логотип монограми, Шанель дзеркальні та перекриваються С стали синонімом стилю та моди. Якщо у вас є два однакові листи, з якими ви працювали, як і у Коко Шанель, використання творчих прийомів, таких як дзеркальне відображення, може мати більш незабутні ефект.Логотип монограми - V&AТворчість особливо важлива для монограмних логотипів, оскільки існує лише так багато способів прикрасити лист. The V&А Музей, відомий своїм мистецтвом, розуміє це краще за всіх; логічно, їх логотип повинен бути нечитабельним, але завдяки майстерності дизайну він натомість виходить динамічним та незабутнім.

Монограмні логотипи: короткі та солодкі

Деякі марки виграють більше, ніж інші, від логотипів вензеля. Наприклад, якщо ваш бренд має важко вимовляне ім’я, логотип монограми може допомогти. Якщо ваш бренд має кілька слів або імен, логотип монограми може краще поміститися на дисплеях. Якщо в назви вашого бренду є алітерація, логотип монограми сприятиме розпізнаванню бренда.

Розгляньте всі варіанти, перш ніж розташуватися на логотипі монограми. Вони можуть застосовуватися не для всіх марок, але коли вони підходять, вони підходять як рукавичка. Чудова річ у таких інструментах, як Wix Logo Maker, – це те, що він може безкоштовно експериментувати. Ви можете пограти з різними варіантами, щоб побачити, що найкраще підходить для вас.

Натисніть тут щоб переглянути наш список найкращих виробників логотипів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map