9 кращих логотипів крикетів та як зробити свої власні безкоштовно [2020]

Ефектний логотип крикету показує вашій цільовій аудиторії, що ви так само захоплені грою. Щоб отримати ідеальний дизайн крикету, вам доведеться враховувати звичайні елементи, такі як шрифти та кольори, але вам також доведеться вирішити, як найкраще включити обладнання для крикетів у свій логотип.


У багатьох випадках наймання професійного дизайнера – це найкращий спосіб відправити правильне повідомлення про ваш бренд своїм клієнтам. І гарна новина полягає в тому, що вам не потрібно продавати нирку, щоб отримати дивовижного дизайнера. Стривайте вперед, щоб дізнатися, як можна найняти досвідченого дизайнера логотипів за 5 доларів.

Я також покажу вам, як зробити власний логотип безкоштовно. Але спершу поцікавтеся своєю уявою, використовуючи деякі мої улюблені логотипи крикетів.

9 кращих логотипів крикетів

Логотип крикету - Slough All Stars

Логотип від asifdesigns021
(найняти asifdesigns021 за 5 доларів)

Крикет логотип - Рудий

Логотип від Max.Mer
з 99 дизайнів

Логотип крикету - пробати

Логотип Фанола Адемі
з DesignCrowd

Логотип крикету - розкривайте

Логотип від raziashuvo
(найняти разіашуво за 10 доларів)

Логотип крикету - 51 тон

Логотип Ocelittle
з 99 дизайнів

Логотип крикету - крикет

Логотип від Pixellence Media
з DesignCrowd

Логотип крикету - Crilea

Логотип applefood89
(найняти applefood89 за 5 доларів)

Логотип крикету - R17

Логотип LucaNava
з 99 дизайнів

Логотип крикету - пробати

Логотип MONICMONIC
з DesignCrowd

Як отримати власний логотип для крикету за велику ціну

Як видно зі списку вище, минули дні нежних білих фонів, м’яча та кажана. Бізнес з логотипом крикету був перероблений і більше елементів, таких як яскраві кольори, сміливі шрифти та різні форми набувають все більшої популярності..

Якщо у вас немає часу створити власний логотип для крикету, ви можете найняти професійного дизайнера в Fiverr, який зробить роботу за вас. У Фіверрі є тисячі експертів-фрілансерів, які очікують на роботу, багато – всього від 5 доларів.

Під час пошуку нового логотипу для веб-сайту Planet, мій колега випробував безліч популярних сервісів дизайну логотипів. Результати були досить дивовижні! Прочитайте повну історію в його порівнянні з найкращі послуги з дизайну логотипів.

Помітні функції Fiverr

 • Швидка доставка: Якщо ви не хочете чекати два-три дні, щоб отримати логотип крикету, деякі дизайнери можуть за 24 години розгорнути ваш проект за додаткову плату.
 • Душевний спокій: Перевірте портфоліо, рейтинги та відгуки покупців, щоб відчути їх перед тим, як замовити “концерт”.
 • Сейф: Fiverr – це захищена платформа, яка зберігає ваш платіж у депозитному режимі, і випускатиме його лише після схвалення остаточного логотипу.
 • Сертифіковані дизайнери: Якщо у вас багато бюджету, підпишіться на службу Pro Fiverr, щоб отримати доступ до дизайнерів більш високої якості та підтримки VIP.

Як працює Fiverr

У Fiverr є дуже чистий і простий у використанні веб-сайт, щоб знайти дизайнера логотипу крикету. Перейдіть на головну сторінку Fiverr і виберіть Графіка & Дизайн, потім виберіть Дизайн логотипу.

Скріншот Fiverr - меню «Графіка та дизайн»

Вгорі сторінки введіть ключове слово на панелі пошуку (наприклад, логотип крикету) або дозвольте майстру Fiverr розробити найбільш підходящі результати.

Скріншот Fiverr - Майстер пошуку дизайнера логотипів

Щоб отримати більш конкретні результати, використовуйте наведені нижче фільтри пошуку, щоб вказати тип логотипу, час доставки, діапазон цін, дані продавця тощо.

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів крикету

Отримайте більше порад щодо найму потрібного дизайнера на Fiverr у нашому огляд експерта Fiverr.

Як зробити свій власний логотип для крикету

Отже, ви готові створити логотип, за яким можуть згуртуватися ваші шанувальники? Існує багато інтернет-виробників логотипів, які самі допомагають. Багато з них навіть дозволяють вам створити весь логотип безкоштовно, перш ніж вирішити, чи потрібно платити за остаточний, корисний формат.

Виробник логотипів Wix

Я вважаю за краще використовувати програму логотипу Wix для його гладкого розміщення, зручних інструментів та AI-двигуна, який допоможе вам створити привабливий логотип за лічені хвилини. Спочатку, перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і натисніть кнопку “Почати зараз”, щоб створити безкоштовний обліковий запис.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть зараз

Далі дайте відповідь на кілька запитань, щоб AI змогли краще зрозуміти, що ви шукаєте в логотипі крикету.

Після того, як ви відповіли на всі запитання, майстер генерує кількість логотипів на вибір. Клацніть на значок «Замінити» вгорі сторінки, щоб вибрати піктограму, пов’язану з крикетом.

Скріншот Wix Logo Maker - піктограми крикетів

Використовуйте параметри налаштування логотипу Wix, такі як шрифт, кольори, текст та розташування значків, щоб додати більше глибини вашому логотипу крикету..

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Щасливі своїм творінням? Нарешті, натисніть кнопку Далі, щоб перейти до сторінки платежів, де ви зможете отримати доступ до логотипу крикету у формі для друку.

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наше огляд експерта Wix Logo Maker щоб побачити деякі зразки логотипу.

Альтернативи Wix Logo Maker

 • З DesignEvo, ви можете створити логотип крикету з нуля. Існує простий інструмент, подібний до Microsoft Paint, який дозволяє вибирати з бібліотеки фігур, іконок, шаблонів значків тощо. В нашому поглиблений огляд DesignEvo ви можете знайти більше порад та підказок, щоб максимально використати цю платформу.
 • А також його інструмент для створення привабливого логотипу, LogoMaker також продає шаблони веб-сайтів та доменні імена. Дізнайтеся більше у нашому повний огляд LogoMaker.

Фінальні думки

По-справжньому унікальний логотип допоможе вашому бізнесу та бренду виглядати більш професійно. Чи плануєте ви найняти доступного дизайнера Фіверр або зробити власний логотип крикету Виробник логотипів Wix, будьте озброєні натхненням від відомих клубів крикетів, спортивних брендів або логотипів Кубка світу з крикету ICC протягом багатьох років.

Ознайомтеся з нашим списком найкращі послуги з дизайну логотипів там, і почніть робити логотип вашого крикету мрії вже сьогодні!

Крикет не ваша гра? Перегляньте нашу сукупність кращі спортивні логотипи для більше натхнення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map