9 кращих логотипів для будівництва та як зробити власні [2020]

Спілкування з людьми – це величезна частина будь-якого будівельного бізнесу, і для потенційних замовників перші враження часто робляться за допомогою логотипів. Що краще довести, наскільки ви серйозно ставитеся до свого бізнесу, ніж з професійним дизайном?


Що робити, якщо я сказав вам, що придбати логотип, що склався спеціально, може бути дешевше, ніж купувати обід? Це правда. Перейдіть вниз, щоб дізнатися, як найняти професіонала-дизайнера всього за 5 доларів.

Якщо ви чудово будуєте речі та хочете перетворити цю майстерність на графічний дизайн, я поділюсь, який інструмент найкраще робити сам. Але спочатку знайдіть ідеї з деяких моїх улюблених логотипів для будівництва.

9 кращих логотипів для будівництва

Логотип для будівництва - ТОВ

Логотип skyler182
(найміть skyler182 за 5 доларів)

Логотип для будівництва - Архітектурний дизайн та будівництво

Логотип від Musique!
з 99 дизайнів

Логотип будівництва - Вічне будівництво Землі

Логотип від royalroosterdesign
з DesignCrowd

Логотип для будівництва - Texcon Construction

Логотип від xil_lur
(найняти xil_lur за 5 доларів)

Логотип будівництва - Kurt & Co

Логотип від A3 ″
з 99 дизайнів

Логотип для будівництва - SVB Столярні роботи та будівництво

Логотип за рішенням дизайну
з DesignCrowd

Логотип для будівництва - Ялина ялиновий

Логотип від samsaimun
(найняти самсеймуна за 5 доларів)

Будівельний логотип - Gunner

Логотип від casign
з 99 дизайнів

Логотип будівництва - CHB Construction INC

Логотип від hexidesign
(найняти гексидесинг за 10 доларів)

Як найняти чудового дизайнера за 5 доларів

Наймання професіонала не означає здавати готівку модному дизайнерському агентству. Завдяки Fiverr, ви можете найняти дивовижного графічного дизайнера та отримати логотип на замовлення всього за 5 доларів.

Fiverr – це платформа для переходу на роботу, якщо ви хочете найняти надійних та кваліфікованих фрілансерів, від спеціалістів із дизайну логотипів до розробників веб-сайтів, і все за початкову ціну 5 доларів.

Коли ми шукали новий логотип для веб-сайту «Планета», мій колега провів широкий пошук і перевірив безліч популярних дизайнерських послуг. Його результати були дійсно цікавими. Перегляньте всі приклади логотипу і подивіться, хто вийшов на вершину в його повне порівняння послуг з дизайну логотипів.

Пошук дизайнера логотипів на Fiverr

Веб-сайт Fiverr дозволяє за лічені хвилини легко знайти та найняти потрібного для вас дизайнера. Я проведу вас через процес. Перейдіть на головну сторінку Fiverr, наведіть курсор миші на графіку & Дизайн, а потім натисніть на Дизайн логотипу в розділі Логотип & Ідентичність бренду.

Скріншот Fiverr - меню «Графіка та дизайн»

Почніть з пошуку ключового слова (наприклад, логотипу побудови) на панелі пошуку.

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів для будівництва

Отримайте більш конкретні результати пошуку, використовуючи розширені пошукові фільтри Fiverr. Ви можете вибрати тип потрібного стилю логотипу, встановити ціновий діапазон та час доставки та навіть вказати реквізити продавця, включаючи місцезнаходження, мову та рівень досвіду..

Скріншот Fiverr - Дизайнери логотипів для будівництва

Отримайте більш конкретні результати пошуку, використовуючи розширені пошукові фільтри Fiverr. Ви можете вибрати тип потрібного стилю логотипу, встановити ціновий діапазон та час доставки та навіть вказати реквізити продавця, включаючи місцезнаходження, мову та рівень досвіду..

Скріншот Fiverr - Фільтри пошуку

Готові найняти фрілансера? Дізнайтеся більше про найм потрібного дизайнера в нашому поглиблений огляд Fiverr.

Більш помітні функції Fiverr

  • Величезна різноманітність – Є десятки тисяч дизайнерів з усього світу, які пропонують різні пакети логотипів, щоб задовольнити всі бюджети та смаки.
  • Дослідіть свого дизайнера – Перш ніж наймати їх, ви можете переглянути портфоліо дизайнера, щоб побачити їх стиль та прочитати рейтинги та відгуки інших користувачів.
  • Отримайте логотип швидко – Якщо ви не хочете чекати пару днів, деякі продавці пропонують цілодобову послугу за додаткову плату.
  • Fiverr Pro – Підпишіться на цю послугу, щоб найняти виняткових дизайнерів, ретельно підібраних Fiverr. Ви також отримаєте доступ до служби підтримки VIP.
  • Безпечні транзакції – Ви платите за кожен концерт, але Fiverr надійно тримає ваші гроші до дескроу, поки ваш проект не буде завершений і ви не затвердите дизайн..

Як зробити власний логотип для будівництва

Будучи будівельним бізнесом, ви, ймовірно, будете уважні до деталей, але, можливо, вам не вистачить навичок графічного дизайну, необхідних для того, щоб зробити логотип з нуля. На щастя, там є багато інтернет-виробників логотипів “Зробіть сам”, але який допоможе передати вашу творчість у щось, що виглядає професійно та неповторно?

Виробник логотипів Wix

Виробник логотипів Wix – це простий у користуванні інструмент “Зроби сам”. Ви можете створити професійний дизайн за декілька клацань миші завдяки вдосконаленій системі штучного інтелекту (AI). Ви також можете повністю налаштувати вибраний логотип і отримати також повні комерційні права на нього.

Починати, перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і натисніть кнопку Почати зараз, щоб створити безкоштовний рахунок.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть зараз

Далі майстер AI задасть вам кілька простих питань щодо вашого бренду та улюблених стилів логотипу.

Скріншот виготовлювача логотипів Wix - Виберіть галузь

Потім майстер складе список шаблонів логотипів на основі ваших відповідей. Ви можете вдосконалити шаблони та додати більш відповідні піктограми, натиснувши Замінити значок та шукати “конструкція”.

Скріншот Wix Logo Maker - Значки будівництва

Далі настав час додати власний особистий штрих у редакторі логотипів. Виробник логотипів Wix має безліч інструментів для налаштування, тому ви можете змінити майже все, від колірної схеми до позиціонування кожного елемента.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Якщо ви закінчили налаштування та задоволені готовим виглядом, ваш логотип тепер готовий вийти у світ. Клацніть Далі, щоб перейти на сторінку платежів, щоб завантажити формати високої роздільної здатності або безкоштовне зразкове зображення з низькою роздільною здатністю.

Хочете дізнатися більше?  Прочитайте наш відгук експерта Wix Logo Maker щоб побачити деякі зразки логотипу.

Альтернативи Wix Logo Maker

  • DesignEvo поєднує інтуїтивно зрозумілий інструмент AI з більш ніж 5000 шаблонами дизайну для створення привабливих логотипів. Як і виробник логотипів Wix, редактор дозволяє вам підганяти дизайн логотипу, щоб він був унікальним для вашого бренду. Дивіться деякі приклади логотипів у нашому повному огляді DesignEvo.
  • Також працює від інтелектуального двигуна AI, Пошиття брендів – чудовий вибір для початківців. У ньому є безліч варіантів налаштування, а також ряд абстрактних іконок для більш чудових дизайнів. Дізнайтеся більше в нашому поглибленому огляді торгових марок.

Суть

Якщо мова йде про те, щоб реалізувати новий логотип, Фіверр – ідеальне місце для початку. Наймати професіонала – це найпростіший варіант, і ви гарантовано отримаєте дизайн, який відрізнятиме вас від конкурентів. Коли це коштує всього 5 доларів, то насправді нічого втрачати.

Створення власного логотипу може бути цікавим проектом, якщо ви виберете правильний інструмент “Зроби сам”. Виробник логотипів Wix моя найкраща рекомендація, щоб заощадити час та стрес та створити приємний натовп логотип будівництва за лічені хвилини. Спробуйте абсолютно безкоштовно, платити доведеться лише під час завантаження корисних файлів логотипу.

Ви все ще шукаєте правильну службу дизайну для вас? Перегляньте наш широкий список найкращі послуги з дизайну логотипів в наявності.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me