9 кращих логотипів човнів та як зробити власні власні [2020]

Незалежно від того, чи продаєте ви човни, ремонтуєте їх, орендуєте чи просто володієте морською маркою, привабливий дизайн логотипа човна справить унікальне враження на ваших цільових клієнтів.


Талановитий дизайнер може перетворити ваше бачення у захоплюючу ілюстрацію, не надто витрачаючи бюджет. Я покажу, як отримати професійний дизайн всього за 5 доларів.

Віддаєте перевагу своєму новому дизайну логотипу? Я поділюсь своїм найкращим рекомендованим безкоштовним виробником логотипів. Але спершу пройдіть через мою улюблену колекцію логотипів дизайну для натхнення.

9 кращих логотипів човнів

Логотип човна - Торгова палата Наррагансетта

Логотип demetria_center
(найняти demetria_center за 5 доларів)

Логотип човна - Бар біля басейну Banana

Логотип FriendlyLabel
з 99 дизайнів

Логотип човна - NautiZones

Логотип Маріо
з DesignCrowd

Логотип човна - Партія човен

Логотип sevenarc
(найняти sevenarc за 10 доларів)

Логотип човна - Сюжети

Логотип аеріт
з 99 дизайнів

Логотип човна - Muddy Bros

Логотип від Dynamic
з DesignCrowd

Логотип човна - Юнайтед

Логотип від saifuldesign24
(найняти saifuldesign24 за 20 доларів)

Логотип човна - Grand Venture Travel co

Логотип ✅ www.ArtWizard.co
з 99 дизайнів

Логотип човна - сонечко HMS

Логотип PRCN
з DesignCrowd

Отримайте власний логотип човна всього за 5 доларів

Чи повинен ваш логотип містити швидкісний або парусний човен, що плаває по спокійній воді? Чи підуть ви на класичну морську палітру синього та білого чи щось більше у відповідності з квітами вашого бренду? Відповіді на ці питання та інше дізнається експерт-дизайнер.

Вам також не потрібно турбуватися про порушення бюджету, тому що за допомогою Fiverr ви можете найняти професійного дизайнера логотипу всього за 5 доларів. Ринок Fiverr – це продавець, який обізнаний у бюджеті за найвигіднішими фрілансерами. Ви знайдете різноманітні послуги, включаючи брендинг, дизайн логотипів, дизайн веб-сайтів та електронний маркетинг.

Щоб отримати наш новий логотип веб-сайту Planet, мій колега ретельно перевірив кілька популярних дизайнерських послуг, включаючи Fiverr. Перевір його детальне порівняння послуг з дизайну логотипів щоб з’ясувати, як кожен виконував.

Пошук дизайнера логотипа для човна на Fiverr

Веб-сайт Fiverr має професійний, але інтуїтивно зрозумілий макет, що робить навігацію легким вітром. У кількох простих кроках ви зможете знайти потрібного дизайнера для вашого логотипу.

Перейдіть на головну сторінку Fiverr і введіть відповідне ключове слово на панелі пошуку (наприклад, логотип човна).

Скріншот Fiverr - панель пошуку домашньої сторінки

На сторінці результатів розгорніть фільтр пошуку Fiverr, позначений категорією, та виберіть із розкривного меню дизайн логотипу.

Скріншот Fiverr - дизайнери логотипів для човнів

Ви можете використовувати інші фільтри пошуку для подальшого вдосконалення результатів пошуку, наприклад, вказуючи стиль логотипу, бажану інформацію про продавця (місцезнаходження, мову, рівень досвіду тощо), ваш бюджет та час доставки..

Скріншот Fiverr - Фільтр пошуку параметрів логотипу

Клацніть будь-який логотип, який вам подобається, щоб отримати доступ до портфоліо дизайнера. Тут ви можете перевірити рейтинги інших користувачів, а також можете зв’язатися безпосередньо з дизайнером із запитами, перш ніж здійснити покупку.

Скріншот Fiverr - основний контур пакета

Більше можливостей від Fiverr

 • Швидка доставка – Більшість дизайнерів на Fiverr можуть доставити ваш логотип за кілька днів. Деякі навіть пропонують доставити його за 24 години за додаткову плату.
 • Спеціальні пакети – Більшість дизайнерів пропонують пакети з фіксованою ціною у багаторівневій системі, але у багатьох є можливість придбати індивідуальну угоду, яку ви можете налаштувати під свої потреби та бюджет.
 • Чат з продавцем – Зверніться до дизайнера безпосередньо через вбудовану службу обміну повідомленнями, перш ніж перейти на концерт.
 • Безпечні транзакції – Незважаючи на те, що ви заплатите за свій логотип заздалегідь, ваші гроші є безпечними, оскільки Fiverr тримає всі платежі надійно в дескрипції. Кошти випустять лише тоді, коли логотип буде доставлений, і ви задоволені результатом.

Погляньте, що ще говорять наші фахівці про найм потрібного дизайнера у нас поглиблений огляд Fiverr.

Як зробити власний логотип човна

Хочете корисно використати свою творчість, створивши власний дизайн логотипа човна? Хоча багато блискучих конструкцій виглядає так, ніби їх було зібрано за лічені хвилини, але насправді потрібно багато планування та таланту, щоб створити щось, що виглядає без зусиль..

Інтернет-виробник логотипів може допомогти в практиці складання логотипа човна самостійно. Багато з цих інструментів для самостійного виготовлення дозволяють вам безкоштовно розробити логотип, і вам потрібно буде розлучатися зі своїми грошима лише тоді, коли ви хочете завантажити файл у форматі з високою роздільною здатністю.

Виробник логотипів Wix

Якщо ви хочете зробити сам, я рекомендую виробник логотипів Wix. Його інтуїтивно зрозумілий, функціональний інтерфейс та потужний майстер штучного інтелекту (AI) допомагають вам створити привабливий дизайн логотипу в найкоротші терміни..

Почніть процес перейти на головну сторінку виробника логотипів Wix і створити безкоштовний рахунок, натиснувши кнопку “Почати зараз”.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть зараз

Щойно ваш обліковий запис налаштовано та ви ввійдете в систему, вам потрібно буде заповнити ключову інформацію про свій бізнес, включаючи назву бренду та галузь.

Скріншот Wix Logo Maker - додайте назву компанії

У наступні кілька кроків майстер AI задасть вам кілька важливих питань стосовно бажаних стилів логотипу, щоб краще зрозуміти ваші смаки. Дійсно розгляньте свої відповіді тут, оскільки це допоможе визначити, які параметри логотипу ви можете вибрати в кінці процесу.

9 кращих логотипів човна та як зробити свій власний на безкоштовне зображення16

Після того, як ви закінчите всі питання, AI створює цілий ряд варіантів логотипу. Якщо зображення в логотипах занадто загальні і не містять суден, ви можете покращити створені результати, натиснувши на кнопку Замінити значок та шукати більш відповідне ключове слово (наприклад, човен, корабель тощо).

Скріншот Wix Logo Maker - піктограми човна

Щойно ви вибрали новий значок логотипу, він автоматично застосується до створених шаблонів логотипів. Тепер настав час прийняти рішення та вибрати шаблон, який ви бажаєте прийняти до останнього етапу налаштування. Використовуючи редактор логотипів Wix Logo Maker, ви можете налаштувати майже все, включаючи кольори, шрифти, піктограми, розміри, фони тощо.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Після завершення всіх налаштувань у вас є два варіанти – ви можете завантажити безкоштовний зразок логотипу з низькою роздільною здатністю, або заплатити та завантажити версію для друку, якісну версію, яку ви можете почати використовувати відразу.

Дізнайтеся більше про платформу, включаючи більше прикладів логотипу, у нашому поглиблений огляд виробника логотипів Wix.

Альтернативи Wix Logo Maker

 • DesignEvo: Побудувати свій бренд під час подорожі чи в дорозі? DesignEvo має власні безкоштовні програми для мобільних пристроїв та настільних ПК, тож вам не потрібно буде покладатися на свій браузер, щоб створити логотип. Дізнайтеся більше про його особливості в нашому повний огляд DesignEvo.
 • Looka ідеально підходить для тих нерішучих творців серед нас. Протягом 72 годин після оплати вашого нового логотипу ви можете повернутися назад і безкоштовно здійснити необмежену кількість правок та змін. Прочитайте наше огляд експерта Looka для отримання детальної інформації.

Зберігайте свій бізнес на плаву з унікальним логотипом човна

Професійний дизайн може додати помітну цінність ідентичності вашого бренду, а наймання професіонала економить багато часу. Вам також не доведеться платити за якісний логотип, а не тоді, коли ви можете знайти кваліфікованих дизайнерів з усього світу Фіверр які стягують лише 5 доларів.

Виробник логотипів Wix це чудовий варіант, якщо у вас є графічний дизайн або його немає, і ви хочете зробити сам. По-перше, перегляньте різні логотипи човнів в Інтернеті, щоб визначити конкуренцію. Це також дасть вам зрозуміти найкращий спосіб редагування дизайну, щоб він виділявся у вибраній галузі.

Якщо ви хочете відкрити ще більше способів створення нового логотипу, перегляньте наш вичерпний список найкращі послуги з дизайну логотипів для отримання додаткових ідей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map