9 кращих квадратних логотипів та як зробити свої власні [2020]

Квадрат представляє цілісність, стабільність та структуру, і тому ви часто їх знаходите в популярних логотипах для телерадіоорганізацій, таких як BBC, технології безпеки, як AVG або соціальні платформи, як Facebook.


Щоб надати своєму бренду перевагу перед конкурентами, професійний дизайнер логотипів може перетворити цю просту, чотиристоронню форму в дизайн, що привертає увагу. Стрибайте вниз, щоб дізнатися мій секретний трюк, щоб найняти досвідченого графічного дизайнера за низьку ціну.

Якщо ви хочете перевірити свої дизайнерські здібності, я також покажу вам, як створити привабливий квадратний логотип за лічені хвилини за допомогою виробника логотипів. Але спочатку перегляньте ці креативні квадратні логотипи.

9 кращих ٍ квадратних логотипів

Квадратний логотип - туф

Логотип sadiaali575
(найміть sadiaali575 за 5 доларів)

Квадратний логотип - Almadaar

Логотип від sheva ™
з 99 дизайнів

Квадратний логотип - Rebel + благодать

Логотип Сайкса
з DesignCrowd

Квадратний логотип - Афнан Аль-Шарк

Логотип shawqikh9
(найняти shawqikh9 за 5 доларів)

Квадратний логотип - Etika.ba

Логотип PicSee
з 99 дизайнів

Квадратний логотип - Квадратні кути

Логотип від LogoToGoStudio
з DesignCrowd

Квадратний логотип - Square Up

Логотип від duousmedia
(найняти duousmedia за 5 доларів)

Квадратний логотип - JIRO

Логотип aleT
з 99 дизайнів

Квадратний логотип - ConstructABody

Логотип від Shemet
з DesignCrowd

Як найняти чудового дизайнера за низьку ціну

Якщо ви хочете покращити імідж своєї торгової марки, наймання досвідченого дизайнера гарантує професійні результати за найкоротший час. Найкраща частина? Ви можете найняти талановитого дизайнера логотипу всього за 5 доларів на Fiverr.

Платформа Fiverr укомплектована професійними дизайнерами логотипів із усього світу. Це абсолютно безпроблемний спосіб створити свій ідеальний квадратний логотип за доступною вартістю.

Дизайнери Fiverr також пропонують додаткові послуги для подальшого просування вашого бізнесу, включаючи брендинг, маркетинг, дизайн веб-сайтів та відео-анімацію.

Отримати новий логотип для веб-сайту Planet було нелегким завданням. Мій колега шукав в Інтернеті і тестував різні популярні послуги з дизайну логотипів – з деякими дивними результатами! Про це читайте у цьому повне порівняння послуг з дизайну логотипів.

Пошук дизайнера на Fiverr

Веб-сайт Fiverr добре організований і простий у користуванні. Щоб знайти найкращого дизайнера логотипів для вашого проекту, перейдіть на головну сторінку Fiverr, наведіть курсор миші на графіку & Дизайн, потім натисніть на дизайн логотипу.

Скріншот Fiverr - меню «Графіка та дизайн»

Введіть “квадратний логотип” на панелі пошуку або зверніться за допомогою до майстра Fiverr, відповівши на кілька простих питань.

Скріншот Fiverr - майстер пошуку дизайнера логотипів

Використовуйте пошукові фільтри, щоб звузити результати. Ви можете шукати за типом логотипу, обмеженням бюджету, часом доставки та деталями продавця (наприклад, мовами).

Скріншот Fiverr - Квадратні логотипи дизайнерів

Зацікавлений у пошуку фрілансера з Fiverr? Прочитайте більше порад щодо найму потрібного дизайнера в нашому поглиблений огляд Fiverr.

Більше функцій Fiverr

  • Спілкуйтеся зі своїм дизайнером – За допомогою вбудованої системи обміну повідомленнями Fiverr ви можете зв’язатися з дизайнером через веб-сайт або додаток, щоб поспілкуватися про ваш проект.
  • Швидка доставка – У той час як для більшості дизайнерів потрібно три дні, щоб завершити ваш проект, є деякі, які пропонують цілодобове обслуговування за додаткову плату.
  • Безпечні платежі – Ваші кошти зберігатимуться в режимі дескрипції, доки ви не будете мати готовий логотип і не будете ним повністю задоволені.

Порада експертів: Перегляньте портфоліо дизайнерів, щоб перевірити наявні відгуки клієнтів та рейтинги, щоб побачити, чи буде стиль дизайнера підходить для вашого творчого бачення.

Як зробити свій власний квадратний логотип

Ви вирішили самостійно створити свій логотип, але у вас немає професійного програмного забезпечення для дизайну. Не проблема. Інтернет-виробник логотипів може допомогти зробити ваш квадратний логотип безкоштовно – ви заплатите за дизайн лише тоді, коли захочете завантажити його у використаному форматі..

Виробник логотипів Wix

Виробник логотипів Wix може безкоштовно пробувати і простий у використанні, навіть якщо ви не маєте професійних навичок дизайну, тому мені подобається його використовувати. Перейдіть на головну сторінку виробника логотипів Wix і почати, створивши безкоштовний рахунок.

Скріншот Wix Logo Maker - Почніть зараз

Після заповнення вашої особистої інформації майстер штучного інтелекту (AI) задасть вам кілька питань, щоб краще зрозуміти свій бізнес та бажаний стиль логотипу.

На основі ваших відповідей буде створено набір шаблонів логотипів, які ви можете вибрати.

Отримайте більше пов’язаних результатів, натиснувши на кнопку Замінити значок та введіть «квадрат» у полі пошуку, щоб отримати багато квадратних значків. Виберіть улюбленого, щоб застосувати його до всіх шаблонів у результатах.

Скріншот Wix Logo Maker - Квадратні значки

Вибравши бажаний шаблон, зробіть свій логотип оригінальним, використовуючи інструменти для налаштування логотипу Wix. Ви можете змінити шрифт, розмір, непрозорість, кольорову схему тощо.

Скріншот Wix Logo Maker - редактор логотипів

Коли ви раді, ваш квадратний логотип тепер готовий вийти у світ. Клацніть Далі, щоб перейти на сторінку оплати. Тут ви знайдете варіанти для завантаження вашого логотипу в різних високоякісних форматах, таких як JPG, PNG або SVG.

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наше огляд експертів Wix Log Maker щоб побачити ще більше зразків логотипу.

Альтернативи Wix Logo Maker

  • DesignEvo має простий вбудований інструмент, подібний до Microsoft Paint, за допомогою якого ви можете спроектувати логотип з нуля, використовуючи шаблони форм, піктограм та значків. Прочитайте наше повний огляд DesignEvo декілька порад та підказок щодо отримання максимальної користі від цієї платформи.
  • З LogoMaker, Ви не тільки можете створити логотип, але і можете створити подальший брендинг, як шаблони веб-сайтів, і придбати домен теж. Дізнайтеся більше про його особливості в нашому огляд логотипу експерта.

Це хіп до площі – фінальні думки

Як видно із згаданих раніше прикладів великих імен, квадратні логотипи професійного вигляду ніколи не вийдуть із стилю. Ось чому я рекомендую найняти досвідченого дизайнера на Fiverr створити щось оригінальне і зі смаком. І лише з 5 доларів вам нічого втрачати.

З іншого боку, якщо ви хочете пройти шлях самостійно, зробити дизайн власного логотипу квадратним не вдасться Виробник логотипів Wix.

Не впевнені, чи квадрат є правильною формою для вашого бізнесу? Перевірте наше глибоке порівняння найкращі послуги з дизайну логотипів для отримання додаткових ідей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me