9 En İyi Twitch Streamer Logoları ve Nasıl Yapılır [2020]

Twitch yayıncısı olmak ister, ancak kimse sizi bu genel profil resmiyle ciddiye almaz mı? Profiliniz için kendi logonuzu oluşturabilirsiniz, ancak bir etki yaratmak istiyorsanız, muhtemelen profesyonel bir tasarımcı işe almaktan daha iyi olursunuz.


Para yok? Telaşa gerek yok. 5 dolara kadar harika bir logoyu nasıl alacağınızı öğrenmek için aşağı atlayın.

Kendi işinizi yapmayı tercih ediyorsanız, kendiniz nasıl ücretsiz bir logo oluşturabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

9 En İyi Twitch Streamer Logoları

Best-Twitch-Çıtası-Logolar-ve-nasıl yapılır-Make-Your-Own-image1

Thefatboy tarafından logo
(thefatboy kiralama 21 $)

Twitch Streamer Logo - Günlük Piçler

Logo ddt_arnulfo tarafından
(5 dolara ddt_arnulfo kiralama)

Seğirme Logo - Bullaw

Logo tarafından ayoubfaris221
(ayoubfaris kiralama 10 $)

Twitch Streamer Logo - Arı

Logo by mynameiismud
(45 $ için mynameiismud kiralama)

Twitch Streamer Logo - Büyücüyü Parry

Khdesigner01 tarafından logo
(30 $ için khdesigner01 kiralama)

Fiverr'den Seğirme Flama Logosu

Logo by Tengku Norzaimi
itibaren DesignCrowd

Best-Twitch-Çıtası-Logolar-ve-nasıl yapılır-Make-Your-Own-görüntü-7

Vi tarafından logo.
itibaren 99designs

Best-Twitch-Çıtası-Logolar-ve-nasıl yapılır-Make-Your-Own-görüntü-4

Must.f tarafından logo
itibaren DesignCrowd

Best-Twitch-Çıtası-Logolar-ve-nasıl yapılır-Make-Your-Own-görüntü-5

Suryo prakadewa tarafından logo
itibaren DesignCrowd

Profesyonel Logoyu 5 Dolara Nasıl Alabilirsiniz

Bazı Twitch logo tasarım trendleri biraz incelik ve çok fazla sanatsal yetenek gerektirir. Son zamanlarda, giderek daha fazla Twitch yayıncısı, kendilerinin çizgi film versiyonlarını logo olarak kullanıyor (burada 5 $ karşılığında bir tane alabilirsin) veya bazen ekran adlarına göre tamamen yeni maskotlar oluşturabilir (bu adamın çalışmasına göz at).

Gerçekleştirmek istediğiniz belirli bir fikriniz varsa, ancak bunu kendiniz yapma yeteneğiniz veya sabrınız yoksa, her zaman Fiverr’da profesyonel bir tasarımcı kiralayın.

Bir tasarımcı kiralamak konusunda gergin olabilirsiniz. Nedenini anlamak kolaydır – bazı tasarımcılar çok pahalıdır. Ancak Fiverr gibi ucuz fiyatlarla profesyonel kalitede hizmet sunma konusunda uzmanlaşmış bir hizmet kullanıyorsanız, etkileyici ve uzmanca oluşturulmuş bir logoyu 5 dolara kadar alabilirsiniz.

Fiverr ekran görüntüsü - Twitch logo tasarımcıları

Fiverr’da, profesyonel tasarımcılar hizmetlerini sunar ve stilinize ve bütçenize uygun bir profil bulmak için profillerine göz atabilirsiniz. Videoyu izlerken meslektaşım Web Sitesi Gezegeni için en iyi yeni logoyu bulma arayışı, Bu kadar düşük bir fiyata alabileceğiniz kaliteye hayran kaldım.

Başlamak için, Fiverr ana sayfasına git, “Twitch logo tasarımı” için arama yaparsanız, topluluktaki en iyi tasarımcıları görürsünüz.

Fiverr başka neler sunuyor?

 • Düşük fiyatlar – Fiverr rekabetçi fiyatları teşvik ettiğinden, genellikle üst düzey profesyonelleri düşük oranlarda bulabilirsiniz.
 • Sabit maliyetler – Sürpriz ücretler veya gizli ücretler yoktur. Bir kuruş ödemeden önce tüm proje fiyatları kesinleşir.
 • Sonuçları ifade et – Acele bir Twitch logosuna ihtiyacınız varsa, bitmiş bir logo için 24 saatten daha kısa sürede Ekspres teslimatı seçebilirsiniz..

Kendi Twitch Flama Logonuzu Nasıl Yapabilirsiniz?

Kendi işinizi yapmayı mı tercih ediyorsunuz? Bir Twitch logo yaratıcısını çevrimiçi olarak ve ücretsiz olarak kolayca bulabilirsiniz. Herhangi bir tasarım yazılımı indirmenize gerek yoktur.

Bu Twitch logo tasarımında ilk çekiminizse, Terzi Markalarını öneriyorum. Bir kere, hızlı akış logosu için mükemmel bir çok önceden oluşturulmuş oyun simgesi var. Böyle olmasının nedenlerinden sadece bir tanesi iyi eleştiriler.

Terzi Markaları hakkında daha fazla bilgi için video incelemesini izleyin:

Tailor Brands, ilk kez tasarımcılar için idealdir, çünkü tüm süreci bir esinti yapar. Kullanımı kolay arayüzü ve AI önerileriyle, istediğiniz bir logonuz oluncaya kadar rahatça deney yapabilirsiniz. Ayrıca, ucuz – 3,99 $ kadar az bir logo alabilirsiniz

Başlamak, Terzi Markaları ana sayfasına gidin. İlk olarak, logonuzda istediğiniz adı girin. Bu, kullanıcı adınız, profesyonel adınız, gerçek adınız veya istediğiniz başka bir şey olabilir.

Oradan, AI sizden biraz daha bahsetmenizi isteyecek. Sadece ne tür bir flama olduğunuzu ve hedeflerinizin ne olduğunu açıklayın.

Tailor Brands ekran görüntüsü - Sektörünüzü girin

Ardından, Terzi Markaları yapay zekası (AI) tarzınızı değerlendirir. Bazı flamalar, logolarında çok sayıda parlak renk ve ayrıntı isteyebilir, diğerleri siyah beyaz basit bir şey isteyebilir. Hangi tür flama olduğunuzu belirlemek için Terzi Markaları size iki örnek logo gösterir ve daha fazla istediğinizi seçmenizi ister.

Tailor Brands ekran görüntüsü - Stilinizi seçin

Beş seçenek serisinden sonra, AI size hangi sanatsal stillerin en uygun olduğuna dair daha iyi bir fikre sahiptir. Birkaç dakika içinde, göz atmak için düzinelerce otomatik olarak oluşturulmuş logo görürsünüz. Beğendiğiniz birini bulduğunuzda, daha da düzenlemek için Özelleştir’i tıklayın.

Uzman İpucu: Adınızı logonuza dahil etmek, ad tanımanızı geliştirmenin ve daha fazla takipçi kazanmanın harika bir yoludur. Sorun şu ki, insanlar küçüldüğünde hala okuyabilir mi? Daha küçük bir simge olarak okunabilmesi için adınızı büyük, basit bir yazı tipinde tutun.

Tailor Brands ekran görüntüsü - renk paletleri

Editörde, mükemmel hale getirmek için logonuzun öğelerini kişiselleştirebilirsiniz. Yazı tipini, ifadeleri ve renkleri değiştirebilirsiniz. Profesyonel kaliteye kısayol vererek önerilen renk paletlerini bile alabilirsiniz.

Tailor Brands ekran görüntüsü - icon library

Simgenizle ilgili fikrinizi değiştirirseniz, simgenizi kolayca değiştirebilirsiniz.. Simge sekmesini tıklayarak Terzi Markalarının simge kitaplığında arama yapın, ardından Twitch logo tasarımı için en iyi simgeleri bulmak üzere “akış” veya “oyun” gibi anahtar kelimeler girin.

Tailor Brands ile oluşturduğum bazı Twitch flama logoları:

Terzi Markaları ile oluşturulan seğirme flama logosu - Khaleesy

Terzi Markaları ile oluşturulan seğirme flama logosu - Hands-on Gamer

Terzi Markaları ile oluşturulan seğirme flama logosu - Villainous

Uzman İpucu: Twitch logo tasarımınız için bir oyun simgesi kullanmak zorunda değilsiniz – akış maskotunuz olarak istediğinizi kullanabilirsiniz. Fantezi unsurlar popüler gibi görünüyor: ejderhalar, orklar, sihirbazlar ve diğer video oyunu zımba telleri.

Alternatif DIY Twitch Logo Yapımcıları

Terzi Markaları sizin için uygun değilse, şu ücretsiz çevrimiçi logo üreticilerinden birini deneyin:

 • Tailor Brands’in AI’sını beğendiyseniz ancak daha fazla seçenek istiyorsanız, Looka ücretsiz olarak daha fazla seçenek sunabilecek benzer bir araç sunar.
 • AI tarafından oluşturulan logolarla daha doğru sonuçlar istiyorsanız, Wix Logo Oluşturucu diğer DIY logo üreticileri gibi çok çalışır, ancak başlangıçta daha ayrıntılı sorularla.
 • Daha fazla tasarım özgürlüğü ve özelleştirme seçeneklerine ihtiyacınız varsa, DesignEvo bir deneme.

Ünlü Twitch Streamer Logolarından İlham Alın

Başlamak için bazı fikirlere mi ihtiyacınız var? En iyi Twitch flama logolarından bazılarına ve onları neyin işe yaradığına bir göz atın.

Seğirme flama logosu - RiotGames

Riot Games logo, doğru yapılan minimalizmin mükemmel bir örneğidir. Twitch logoları genellikle küçük olmak üzere çeşitli boyutlarda görüntülendiğinden, görsellerinizi basit ve tanımlaması kolay tutmak istersiniz.

Seğirme flama logosu - SolaryFortnite

Profil sayfalarının geri kalanına bakılırsa, SolaryFortnite Renklerin markalaşmadaki önemini kavrar. Güçlü bir renk veya renk şeması seçin ve profilinizi daha tanınabilir hale getirmek için afişler, düğmeler, site tasarımı vb..

Seğirme flama logosu - LIRIK

Twitch topluluğunun duvar dışı lezzetleri var, bu yüzden Lirik en kedi-kişi siluet logosu sadece kabul edilebilir değil, alkışlıyor. Twitch logo tasarımı için benzersiz bir fikriniz varsa, garip olmaktan korkmayın.

Seğirme flama logosu - LCK

Yüksek kaliteli Twitch logo tasarımı hakkında konuşun – LCK en logo bir sanat eseridir. Kartal başının gerçekten sadece boş görünen, aynı zamanda tasarımı daha az karmaşık hale getiren boş alanı nasıl manipüle ettiğine dikkat edin. Ve isimleri küçük olduğu için, logosunun yanına sığabilirler.

Seğirme flama logosu - xQcOW

Popüler flama için logo xQcOW halihazırda tanınmış bir şekle, bir gorilin yüzüne sahiptir ve gözlüklerle orijinal bir dönüş verir. Bu, unutulmaz ve eğlenceli bir Twitch logosu yaratır, çünkü gözlüklü herhangi bir oyuncu kahkaha atabilir.

Seğirme flama logosu - FFearFFul

Daha gelişmiş Twitch logo tasarımlarına geçmek, FFearFFul önce F harfi ile olan ilişkisi ile dalış yapar. F harfi büyük harf FFearFFul’ün adındaki harflerin yarısı olarak göründüğünden, logo için doğal bir seçim yapar ve tasarımcı arka planı ilginç kılmak için ilgi çekici sanat eserleri ekler.

Seğirme flama logosu - RakanooLive

Twitch’teki her korkutucu ve tehdit edici logo için, aynı derecede sevimli bir tane var. RakanooLive logo tesadüfen sevimli olan basit bir maskot yapmak için temel şekilleri – daireler ve üçgenler – kullanır. Sevimli maskotların iri gözleri var. Sade ve basit.

Seğirme flama logosu - Yöntem

Metodun logosu belki de oyunun dışına en kolay şekilde geçebilen Twitch logosudur. Mektubunu sembolü olarak kullanma (“mektup logosu” olarak bilinir), Yöntem izleyicileri adı hatırlamaya teşvik eder. Ancak, harf işaretleri donabilir, bu nedenle Yöntem onu ​​keskin açılarla, paralel çizgilerle ve negatif boşluklarla birleştirir.

Seğirme flama logosu - DrLupo

DrLupo kendi logo içine yerleştirilmiş kalp atış hızı monitörü sembolü ile “doktor” temasına oynuyor. “Degrade” olarak bilinen renklerin nasıl soluklaştığına dikkat edin – mektup işaretlerini daha dinamik hale getirmek için akıllı bir seçim.

Seğirme flama logosu - Ninja

Sonuncusu Ninja, Twitch’in en popüler yayıncılarından biri (logo yüzünden mi?). Tehditkar ninjalar oyun logolarında ortak bir tema olsa da, bu Ninja onların üstünde hem dalgalı saçlar hem de sarı bandana (mavinin karşıtlığı) ile ayırt eder. Bu logodaki gölgelemeye dikkat edin – temel olmasına rağmen, görüntüye derinlik katmak için hala harikalar yaratıyor.

Ne Tür Bir Seğirme Flama’sınız?

Twitch logo tasarımları genellikle iki kategoriden birine girer: agresif ve arkadaş canlısı. İkisi de diğerinden daha iyi değildir – seçtiğiniz kişi ne tür bir flama olmak istediğinize bağlıdır.

Agresif bir Twitch logo tasarımı istiyorsanız, diğer spor markalarıyla aynı tasarım ilkelerini takip edin. Gölgeli figürler gibi kızgın hayvanlar da ortak bir temadır. Kırmızı ve siyah gibi agresif renkler kullanarak efekti artırabilirsiniz. Terzi Markaları, farklı seçenekleri ücretsiz olarak denemenizi sağlar. Denemek için buraya tıklayın.

Dostça bir Twitch logo tasarımı istiyorsanız, sevimli ve / veya sevimli bir şey yaratmaktan çekinmeyin. Bu tür logolar, takipçileriyle güçlü ilişkiler geliştirmek isteyen flamalar için en iyisidir, bu nedenle dost görseller daha davetkar görünmelerini sağlar. Bu logoları sarı ve turuncu gibi “sıcak” renklerle veya en davetkar renkle, açık mavi ile birleştirin.

Tasarım işini profesyonellere bırakmak ve zaman ve paradan tasarruf etmeyi tercih ediyorsanız, Fiverr’da uygun fiyatlı bir tasarımcı bulabilirsiniz.

Daha fazla seçeneğe ihtiyacınız var? Çevresindeki en iyi logo tasarım hizmetlerinden bazılarını keşfetmek için buraya tıklayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map